X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro - Gdzie się udać
Odpowiedz

In vitro - Gdzie się udać

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • monia 70 Ekspertka
    Postów: 126 76

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Proszę o pomoc jaką klinikę , jakiego dr. polecacie na invitro. Jestem z woj. mazowieckiego - do Wawy ok.100km.
    Nie mam pojęcia gdzie najlepiej
    Proszę Was bardzo o opinie

  • monia 70 Ekspertka
    Postów: 126 76

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Androlog był w novum. zapisałam sie do Novum na marzec. Nie mam przekonania jednak do słuszności kliniki
    Polecają Białystok, Łódź, różnych lekarzy . Nie wiem co robić:(
    Podpowiedzcie mi bardzoooo Was proszę. W tym roku 40latek stugnie....czas goni bardzo

  • monia 70 Ekspertka
    Postów: 126 76

    Wysłany: 20 stycznia 2019, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NIKT NIC NIE PODPOWIE? :(

  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 20 stycznia 2019, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na pewno nie polecam Artemidy jesli macie problem ze strony meskiej.
    Obecnie zmieniam klinike na In victa w Gdańsku ale jaki bedzie tego efekt czas pokaże.

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • Leelou Przyjaciółka
    Postów: 72 25

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mogę polecić FertiMedica w Warszawie. To klinika dla osób, które cenią sobie spokój, kameralność i poczucie, że nie jest się w fabryce:)

    26 maja dokładnie w terminie przyszedł na świat nasz synek<3 Najpiękniejszy Dzień Matki<3

    Cud... Naturals!<3
    II-ICSI :) [*] 10 tc :( <3 + 2 mrozaki
    I-ICSI :(
    AMH 0,24
  • annaaia Koleżanka
    Postów: 32 3

    Wysłany: 14 kwietnia 2019, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mogę polecić Invictę. Jeżeli masz 100 km do Warszawy, to tym bardziej warto. Będzie Ci najbliżej.Chociaż każda dziewczyna wybiera klinikę według swoich oczekiwań. Wiem też, że po nieudanym in vitro w tej placówce można skorzystać z bezpłatnych konsultacji.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ