X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro Kraków - która klinika?
Odpowiedz

In vitro Kraków - która klinika?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • malif Znajoma
    Postów: 23 6

    Wysłany: 5 sierpnia 2020, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Mam pytanie do dziewczyn, które podchodziły do procedury in vitro w Krakowie. Czy polecacie w szczególności którąś klinikę? Wasze doświadczenia? Jestem w temacie zielona, więc zamiast grzebać w internecie postanowiłam uderzyć do Was😉

    Malif35
  • malif Znajoma
    Postów: 23 6

    Wysłany: 5 sierpnia 2020, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halooo dziewczyny!!! Proszę o sugestie Artvimed odpada. Zostały mi dwie gyncentrum i macierzyństwo. Która z tych dwóch?

    Malif35
  • ebaja Znajoma
    Postów: 29 30

    Wysłany: 5 sierpnia 2020, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy rozważałaś Parens, ale też jest w Krakowie.
    Z Macierzyństwa niedawno odszedł dr Wyroba który założył własną klinikę - Krakovi. Póki co nie mają pełnego sprzętu, ale w innym wątku czytałam, że zabiegi wykonują tymczasowo w Parens.
    Ja planuję za jakieś 2-3 miesiące podchodzić u niego do drugiego ivf. Podoba mi się u niego to, że w jest łatwo dostępny i pracuje w zasadzie codziennie (też w niedzielę jeśli trzeba).
    W Macierzyństwie dziewczyny polecaly dr Knafel i jeszcze kogoś, ale nie pamiętam i musisz sprawdzić na wątku.

    O gyncentrum nie słyszałam nic dobrego (ale też nic złego). Z tego, co kojarzę, mają niższe ceny niż Macierzyństwo.

    Ja mam taki plan, że 3ivf robię poza Krakowem, a jak nie będę miała już dofinansowania to spróbuję Artvimed.

    Wydaje mi się, że musisz sama zastanowić się co w Waszym przypadku będzie najlepsze.

    28l, pcos, starania od 2016 po poronieniu w 2015
    AMH
    9.2018 0,9
    1.2020 0,5
    suplementacja prawie wszystkim czym się da
    4.2020 2,01
    1 ivf macierzyństwo krk 6.2020 brak zarodków
    przerwa
    2 ivf 2022 ???
    Laparoskopia, usunięcie wodniaka i jajowodu 2022/23?
  • evkill Autorytet
    Postów: 6139 4218

    Wysłany: 5 sierpnia 2020, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepszym lekarzem w Małopolsce jest dr Przybycien. On przyjmuje w macierzyństwie. Ciężko się do niego dostać, ale uwierz mi, że lepiej poczekać na dobrego lekarza niż mieć spiep...a procedurę.

    Marcelina84 lubi tę wiadomość

    moja historia

    "Gdy nie mamy w sobie gniewu, nie mamy też wrogów, gdy pożera nas nienawiść, widzimy wrogów wszędzie"
  • malif Znajoma
    Postów: 23 6

    Wysłany: 5 sierpnia 2020, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ebaja wrote:
    Nie wiem czy rozważałaś Parens, ale też jest w Krakowie.
    Z Macierzyństwa niedawno odszedł dr Wyroba który założył własną klinikę - Krakovi. Póki co nie mają pełnego sprzętu, ale w innym wątku czytałam, że zabiegi wykonują tymczasowo w Parens.
    Ja planuję za jakieś 2-3 miesiące podchodzić u niego do drugiego ivf. Podoba mi się u niego to, że w jest łatwo dostępny i pracuje w zasadzie codziennie (też w niedzielę jeśli trzeba).
    W Macierzyństwie dziewczyny polecaly dr Knafel i jeszcze kogoś, ale nie pamiętam i musisz sprawdzić na wątku.

    O gyncentrum nie słyszałam nic dobrego (ale też nic złego). Z tego, co kojarzę, mają niższe ceny niż Macierzyństwo.

    Ja mam taki plan, że 3ivf robię poza Krakowem, a jak nie będę miała już dofinansowania to spróbuję Artvimed.

    Wydaje mi się, że musisz sama zastanowić się co w Waszym przypadku będzie najlepsze.

    Dzisiaj pytałam wszystkie kliniki o dofinansowanie i żadna takowych nie ma 🥺 chyba że parens bo tam nie pytalam

    Malif35
  • malif Znajoma
    Postów: 23 6

    Wysłany: 5 sierpnia 2020, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evkill wrote:
    Najlepszym lekarzem w Małopolsce jest dr Przybycien. On przyjmuje w macierzyństwie. Ciężko się do niego dostać, ale uwierz mi, że lepiej poczekać na dobrego lekarza niż mieć spiep...a procedurę.
    Kochana do doktora Przybycienia to ja jeździłam 2 lata w Tarnowie. Może macie lepsze doświadczenia z nim, natomiast ja wydaje mi się że straciłam i czas i pieniądze... Ponadto Pan doktor leczył mnie dwa lata z wynikiem TSH 4,7, nie stwierdził niedoczynności nie dał żadnych leków, porażka

    Malif35
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2020, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się lecze w Parens, wcześniej w artvimed dr Chrostowski rozłożył ręce. Dr Janeczko skierował mnie od razu do immunologa i dopiero po konsultacji z nim kazał wrócić do siebie osobiście polecam parens wiem że jakoś na forum nie widziałam zbyt pozytywnych opinii ja jestwm zadolowolona dr czasami zakręcony ale wszystko wytłumaczy w sposób zrozumiały atmosfera w klinice przyjemna wszystko sprawnie idzie bardzo rzadko czekałam na wizyty co w artvimed było prawie zawsze i doktor nie raz nie w humorze bo przecież miał przede mną " tyle pacjentek " jak to powiedział. A kiedy dałam mu wyniki badań które wcześniej zlecił mi dr przybycien to mi powiedział że trzeba iść do lekarza które te wyniki zalecal A ja chciałam tylko porady....To było jakieś 3 lata temu

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 5 sierpnia 2020, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malif wrote:
    Dzisiaj pytałam wszystkie kliniki o dofinansowanie i żadna takowych nie ma 🥺 chyba że parens bo tam nie pytalam
    Ale kliniki nie maja dofinansowan, dofinansowania maja miasta. Jeśli Twoje miasto finansuje ivf to będziesz miala refundacje, jeśli jesteś z Krk to niestety ale nie.

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6659

    Wysłany: 6 sierpnia 2020, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam w Gyncentrum, ale nie podchodziłam tam do IVF. Ale tak czy siak niemiło wspominam leczenie tam, wszystko leciało taśmowo. Plus jeszcze namawianie na zakup produkowanych przez nich suplementów, to było słabe. Byłam u dr Czerwińskiej.

    W Macierzyństwie leczę się u dr Knafel i bardzo polecam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 sierpnia 2020, 13:49

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • ebaja Znajoma
    Postów: 29 30

    Wysłany: 6 sierpnia 2020, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malif wrote:
    Dzisiaj pytałam wszystkie kliniki o dofinansowanie i żadna takowych nie ma 🥺 chyba że parens bo tam nie pytalam
    Kraków nie ma żadnego dofinansowania, mi chodziło o refundację leków.
    Dofinansowanie do leków do stymulacji przysługuje 3x jezeli spełnia się kryteria (wiek, amh, fsh i nie pamiętam co jeszcze).
    Są też kliniki które oferują całą procedurę wraz z lekami w pakiecie - wydaje mi się, że dla osób które już wyczerpały limit refundacji to może być atrakcyjne finansowo.

    wdrodze82 lubi tę wiadomość

    28l, pcos, starania od 2016 po poronieniu w 2015
    AMH
    9.2018 0,9
    1.2020 0,5
    suplementacja prawie wszystkim czym się da
    4.2020 2,01
    1 ivf macierzyństwo krk 6.2020 brak zarodków
    przerwa
    2 ivf 2022 ???
    Laparoskopia, usunięcie wodniaka i jajowodu 2022/23?
  • malif Znajoma
    Postów: 23 6

    Wysłany: 7 sierpnia 2020, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nie podjęłam ostatecznej decyzji, ale rozsądek mi mówi, że wybiorę Panią Knafel w macierzyństwie. Zawsze byli faceci 😉 może szczęście uśmiechnie się do mnie przy Pani doktor 🙂

    Salome lubi tę wiadomość

    Malif35
  • Irenka Znajoma
    Postów: 23 2

    Wysłany: 27 czerwca 2021, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny:). Chcę pójść do doktora Jdkub Wyroba z Krakovi. Czy możecie coś napisać o tym lekarze. Był mąż w androloga i nam polecił Dr. Wyroby.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ