Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro start w 2017
Odpowiedz

In vitro start w 2017

Oceń ten wątek:
  • lipcowka86 Autorytet
    Postów: 3005 2041

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Jak chcesz miec wiarygodny wynik to tylko 2/3dc, steryd nie powinien miec wplywu.

    Masakra jakaś, przecież lekarz powinien podać taką informację... Niestety po raz kolejny wychodzi, że jak się samemu nie doczyta to się człowiek nie dowie...

    qdkk6iye60nsfj4p.png
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10853 8487

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lipcowka86 wrote:
    Masakra jakaś, przecież lekarz powinien podać taką informację... Niestety po raz kolejny wychodzi, że jak się samemu nie doczyta to się człowiek nie dowie...
    Mój lekarz mówił :D
    To zależy od tego jak lekarze aktualizują swoją wiedzę, najnowsze badania pokazują, że AMH jest zmienne w trakcie cyklu i jak ktoś ma niski poziom to pod koniec cyklu może mieć poziom nieoznaczalny.
    W dodatku na wyniki AMH może mieć wpływ wit. D, dlatego też w trakcie trwania programu MZ kobiety z wynikiem, który nie pozwalał na kwalifikację powtarzały badanie na początku cyklu i po suplementacji.

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤

    Matylda 🩷 11.08.2022
    Zoya 🤎 Vincent 🩶 25.08.2025
  • Żabcia Real one Ekspertka
    Postów: 181 61

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja juz po punkcji wynik 12 czego 2 puste czyli 10 , zaznaczam ze mam jeden jajnik narazie jestem pełna nadziejo odrobine krwawię ale póki co nic niw boli , pozdrawiam te które juz maja to za sobą te które są przed nie taki diabeł straszny póki co ..;)

    nick nieaktualny, Eltasz, Angela*, MalaHD, ania8306, *SmoczycA* lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabcia super :) cieszę sie ze masz juz to za soba :)

  • lipcowka86 Autorytet
    Postów: 3005 2041

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Mój lekarz mówił :D
    To zależy od tego jak lekarze aktualizują swoją wiedzę, najnowsze badania pokazują, że AMH jest zmienne w trakcie cyklu i jak ktoś ma niski poziom to pod koniec cyklu może mieć poziom nieoznaczalny.
    W dodatku na wyniki AMH może mieć wpływ wit. D, dlatego też w trakcie trwania programu MZ kobiety z wynikiem, który nie pozwalał na kwalifikację powtarzały badanie na początku cyklu i po suplementacji.

    aha :)

    qdkk6iye60nsfj4p.png
  • Żabcia Real one Ekspertka
    Postów: 181 61

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Żabcia super :) cieszę sie ze masz juz to za soba :)
    Dzięki Aga ! :)

  • lipcowka86 Autorytet
    Postów: 3005 2041

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabcia Real one wrote:
    Hej ja juz po punkcji wynik 12 czego 2 puste czyli 10 , zaznaczam ze mam jeden jajnik narazie jestem pełna nadziejo odrobine krwawię ale póki co nic niw boli , pozdrawiam te które juz maja to za sobą te które są przed nie taki diabeł straszny póki co ..;)

    Trzymam kciuki, będzie dobrze!!

    A transfer będziesz miała teraz czy będzie odroczony??

    Żabcia Real one lubi tę wiadomość

    qdkk6iye60nsfj4p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny beta 190,60!!!! :D
    Progesteron niski 14,12 ale biorę lutinus, Crinone i duphaston dzwoniłam juz do kliniki mają do mnie oddzwonić :)

    lipcowka86, Eltasz, Bella93, Mysza1986, MalaHD, nick nieaktualny, kozamonia, problemik, nick nieaktualny, Kotowa, ania8306, *SmoczycA* lubią tę wiadomość

  • lipcowka86 Autorytet
    Postów: 3005 2041

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super wiadomości !!!!
    Gratulacje

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    qdkk6iye60nsfj4p.png
  • Eltasz Autorytet
    Postów: 733 1518

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Dziewczyny beta 190,60!!!! :D
    Progesteron niski 14,12 ale biorę lutinus, Crinone i duphaston dzwoniłam juz do kliniki mają do mnie oddzwonić :)
    Ogromne ogromne ogromne gratulacje !!!!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Eltasz
  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1606

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Dziewczyny beta 190,60!!!! :D
    Progesteron niski 14,12 ale biorę lutinus, Crinone i duphaston dzwoniłam juz do kliniki mają do mnie oddzwonić :)


    Super!!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    bv5tg9v.png
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniecha gratulacje!

    zabciato teraz kciuki za zarodki :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniecha, super. Teraz przytastaj beto i rosnij progesteronie :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a88 wrote:
    Agniecha, super. Teraz przytastaj beto i rosnij progesteronie :)
    Na szczęście progesteron da sie podrasować ;D

  • kozamonia Autorytet
    Postów: 2027 1440

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja jestem już po obu wizytach :)
    Lekarz zakaźny generalnie pośmiał się przy moich wynikach, bo muszą być fałszywie dodatnie, bo nie jest możliwe żeby awidność spadała. Uff :) Jej zdaniem nic już mi ani przyszłemu dziecku nie grozi. Wystawiła mi zaświadczenie.
    Dziś 7 dc, pęcherzyków mam 22 sztuki. Kolejny podgląd we wtorek. Dzisiaj włączam cetrotide. Już mi tak ciężko wychodzą te zastrzyki, że źle mi na myśl o kolejnym, ale trzeba.
    Co do wyników toxo i opinii lekarza zakaźnika to moja gin przekaże to do skonsultowania z dyrektorem medycznym kliniki i zobaczymy. Powiedziała, że i tak przy tylu pęcherzykach może nie być świeżego transferu ze względu na hiperę. Także czekam i trzymam sama za siebie mocno kciuki, żeby się poukładało po mojej myśli :)

    Agniecha gratulacje! :)

    nick nieaktualny, Bella93 lubią tę wiadomość

    YLkvp1.png
    29.01.18 - Joasia 2630 g <3
    05/06.17 - IMSI + crio
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miała 22pecherzyki i tez mi odroczyli transfer

  • kozamonia Autorytet
    Postów: 2027 1440

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Ja miała 22pecherzyki i tez mi odroczyli transfer
    Mogę mieć odroczony transfer do następnego cyklu jak wiem, że będzie :) niż jak w przypadku z moją toxo, nie było wiadomo kiedy coś się poprawi

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    YLkvp1.png
    29.01.18 - Joasia 2630 g <3
    05/06.17 - IMSI + crio
  • Eltasz Autorytet
    Postów: 733 1518

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozamonia to tak jak Ci pisałam mój zakaźnik też mi wtedy dał zielone światło ;).
    Gratulacje dla jajeczek ;)

    kozamonia lubi tę wiadomość

    Eltasz
  • Żabcia Real one Ekspertka
    Postów: 181 61

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lipcowka86 wrote:
    Trzymam kciuki, będzie dobrze!!

    A transfer będziesz miała teraz czy będzie odroczony??
    Zobaczymy lekarz wspominał o niedzieli , ale to teraz juz chyba tylko zależy od zarodków , póki co przestymulowana chyba nie jestem ... czekamy na tel z kliniki

    lipcowka86 lubi tę wiadomość

  • Żabcia Real one Ekspertka
    Postów: 181 61

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Agniecha !!!!!!!!!!!!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

‹‹ 213 214 215 216 217 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ