Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro start w 2017
Odpowiedz

In vitro start w 2017

Oceń ten wątek:
  • Asia_88 Autorytet
    Postów: 2731 2606

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia 2019, 11:54

    m2tKp2.png
    "Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem."
  • ChudaRuda Autorytet
    Postów: 710 574

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia_88 wrote:
    Dziś (8ds) E2: 747 pmol/l; Progesteron: 0,3 nmol/l
    Jajka wbrew naszym planom idą w ilość :/
    JP: 10; 10; 9; 8; 7.5; 7; 7; i osiem mniejszych
    JL: 12; 10; 9; 9 8; 7; 7; 7; i kilka mniejszych

    Wizyta w poniedziałek popołudniu.
    Jajcory brać się do roboty. Rosnijcie wielkie, tak żeby Wasza Pani poczuła je przy każdym siadzie :)
    Asia do poniedziałku urosną wielkoludy <3

    Asia_88 lubi tę wiadomość

    Gameta , starania od 2012 r.
    Jagna <3

    klz9df9h8ryk9xex.png[/url]
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10853 8487

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozamonia wrote:
    Pomożecie rozszyfrować stadium zarodków, bo mamy przy obu napisane tylko:
    9-16 bl 9 I-II
    Ni hu hu, oprocz tego ze sa 9komorkowe?
    Masz zla date w stopce ;)

    kozamonia lubi tę wiadomość

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤

    Matylda 🩷 11.08.2022
    Zoya 🤎 Vincent 🩶 25.08.2025
  • KarenMillen Autorytet
    Postów: 662 725

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipcówka, Ślązaczka, A88 - dzięki za podpowiedzi. Patrząc na Wasze rezultaty postanowiłam pójść Waszym przykładem i zdecydowanie skorzystam z l4:). Zresztą od 8 czerwca mam urlop więc przez cały czas oczekiwania na betę będę mieć okazję odpoczywać.

    Domiszka, wow, 15 jajów;) to prawie dwa razy tyle co moich! Podczytałam, że prowadzi nas ta sama Pani doktor w ramach badań k. Ty dzisiaj punkcja a ja jutro transfer na Fabrycznej:) Oby się nam wszystko pięknie poukładało dzięki doktor M.

    Ślązaczka, porównując Twoje wyniki jajeczkowo-zarodkowo-blastkowe oraz terminy transferów stwierdzam, że każda kliniki ma jednak swoje metody. Moje wszystkie czekają 5 doby. I weź tu ustal który sposób najlepszy.

    A właśnie, dzwoniono do mnie dziś potwierdzać jutrzejszy transfer i spytałam o ilość zarodków które dotrwały do blastek i w laboratorium nie udzielono mi odpowiedzi. Trochę mnie to zdziwiło. Mam się dowiedzieć jutro dopiero. Podobno za często do nich nie zaglądają aby nie zmieniać im środowiska.

    3cxdo4w.png
    <3 <3
  • nevergiveup Autorytet
    Postów: 382 121

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dootka_86 wrote:
    Jerzy P. , badanie dwóch zarodkow 6000 a trzech 7600. Nie jest to dla mnie mało kasy ale sama nie wiem co robić..

    Hej :)

    Czy mogłabyś zaakceptować moje zaproszenie? :) Chciałabym Ci wysłać prywatną wiadomość. Leczę się u tego samego lekarza i u niego też chciałam się przygotowywać do procedury i chciałam zapytać Cię o parę rzeczy :)

    Przeciwciała przeciwplemnikowe ASA 1:40,ANA 1:1280 ,DSF70 +++,MTHFR c.1298A>C heterozygota
    PCO, insulinooporność, hiperprolaktynemia czynnościowa
    Steryd metypred,Inofem, Dostinex
    7.01.2017 - I IUI :(
    13.03 laparoskopia- OK
    13.04.2017- II IUI :(
  • niezapominajka2017 Autorytet
    Postów: 4487 2375

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koza to czekamy razem :)

    Karen u mnie tez zagladali tylko 1go, 3go i 5go dnia do zarodkow, takze 2go i 4go dnia nie mialam informacji.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2017, 18:47

    kozamonia lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2015, endometrioza 3/4 st, 2 laparo, 3 hsg, 3 histero
    8.03.2017 IVF :( :( ❄️❄️❄️nie przetrwaly rozmrozenia...
    5.05.2017 ICSI :( 2.06.2017 crio :( 26.06.2017 crio :( :(
    28.07.2017 ICSI :( 26.09.2017 crio [*] 8tc :( :( 14.02.2018 crio [*] 6tc :( :(
    20.04.2018 ICSI :( brak mrozakow
    22.03.2019 IMSI :( 13.07.2019 :(
  • kozamonia Autorytet
    Postów: 2027 1440

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niezapominajka2017 wrote:
    Koza to czekamy razem :)
    Obyśmy się doczekały ;) trzymam za nas kciuki!

    niezapominajka2017 lubi tę wiadomość

    YLkvp1.png
    29.01.18 - Joasia 2630 g <3
    05/06.17 - IMSI + crio
  • ChudaRuda Autorytet
    Postów: 710 574

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to mam 14 sztuk. W poniedziałek punkcja, w sobotę transfer. Dzisiaj mam jeszcze Puregon 150 ,jutro rano gonapeptyl i wieczorem Ovitrelle. Nie wierzę, że to już :)

    nick nieaktualny, MalaHD, bajka_, niezapominajka2017, sylwia80 lubią tę wiadomość

    Gameta , starania od 2012 r.
    Jagna <3

    klz9df9h8ryk9xex.png[/url]
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChudaRuda wrote:
    No to mam 14 sztuk. W poniedziałek punkcja, w sobotę transfer. Dzisiaj mam jeszcze Puregon 150 ,jutro rano gonapeptyl i wieczorem Ovitrelle. Nie wierzę, że to już :)
    trzymam kciuki kochana

    ChudaRuda lubi tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • bajka_ Autorytet
    Postów: 368 454

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam chyba jakiś kryzys. Ryczeć mi się chce, czuje, że jestem beznadziejna.Dziś zamrozili jeden zarodek w piątej dobie (to chyba blastka-nadal się uczę) 4AA. Cztery walczą jeszcze (skąd 4 a nie 2 bo przecież niby tylko 3 na 6 zapłodniło się prawidłowo)... jutro będę wiedziała co z nimi ale Pani z lab. mówiła, że słabo rokują... boję się dziewczyny... :(
    Mój mąż jest bardziej optymistyczny. Mówi, że 4AA musi dac radę a jak nie to zawsze mamy jeszcze 3 komórki do zapłodnienia.

    Edit. Jak 4AA da radę to będzie to dziewczynka bo tylko babki są takie waleczne!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2017, 21:36

    bajka_
    28.05 punkcja
    28.06 transfer
    7 dpt beta 107, 9 dpt beta 275, 13dpt 1836 :)
    26.07 pięknie bije serduszko :)

    p19u3e3k86t2qusv.png
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bajka 4 AA to bardzo ładna blastka ciesz się bo ja takiej chyba żadnej nie mam. Będzie dobrze ale rozumiem Twoje nerwy.

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • ChudaRuda Autorytet
    Postów: 710 574

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka, słuchaj się męża, ma rację i trzeba z nim się zgadzać. Bardzo ładna i silna blastka. Trzeba wierzyć do samego końca :) trzymaj się kochana i słuchaj się męża :)

    Gameta , starania od 2012 r.
    Jagna <3

    klz9df9h8ryk9xex.png[/url]
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bajka_ wrote:
    Mam chyba jakiś kryzys. Ryczeć mi się chce, czuje, że jestem beznadziejna.Dziś zamrozili jeden zarodek w piątej dobie (to chyba blastka-nadal się uczę) 4AA. Cztery walczą jeszcze (skąd 4 a nie 2 bo przecież niby tylko 3 na 6 zapłodniło się prawidłowo)... jutro będę wiedziała co z nimi ale Pani z lab. mówiła, że słabo rokują... boję się dziewczyny... :(
    Mój mąż jest bardziej optymistyczny. Mówi, że 4AA musi dac radę a jak nie to zawsze mamy jeszcze 3 komórki do zapłodnienia.

    Edit. Jak 4AA da radę to będzie to dziewczynka bo tylko babki są takie waleczne!
    bajka ty sie powinnas cieszyc ze masz jakiegos mrozaczka i to calkiem fajnego z tego co zdazylam sie zoriwntowac...
    na moja cala procedure zaplodnili 6 komorek z czego 4 sie zaplodnilo a przezyl jeden do blastki-2BB-i ten mi podano..reszta nieprztrwala...nie mam mrozaczkow...nie mam wiecej szans nawet na potem...musialabym zaczynac wszytko od poczatku a to juz poza moim zasiegiem finansowym...

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • niezapominajka2017 Autorytet
    Postów: 4487 2375

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kiedys juz pytalam, ale znowu zapomnialam :/
    Od wczoraj biore nospe max 3xdziennie. Do ktorego dpt brac w takiej dawce?
    Biore profilaktycznie, zeby zapobiec skurczom, ktore mialam po poprzednich transferach.
    Czy potem stopniowo zmniejszac dawke?
    Jakie byly u Was zalecenia? Bo moj lekarz nic o tym nie wie...

    Starania od 08.2015, endometrioza 3/4 st, 2 laparo, 3 hsg, 3 histero
    8.03.2017 IVF :( :( ❄️❄️❄️nie przetrwaly rozmrozenia...
    5.05.2017 ICSI :( 2.06.2017 crio :( 26.06.2017 crio :( :(
    28.07.2017 ICSI :( 26.09.2017 crio [*] 8tc :( :( 14.02.2018 crio [*] 6tc :( :(
    20.04.2018 ICSI :( brak mrozakow
    22.03.2019 IMSI :( 13.07.2019 :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka, pamietaj: jakosc, a nie ilosc! ;)
    Niezapominajka, ja bralam 3x1 do bety, od bety tylko jak boli, raczej nie wiecej niz 1x1

  • lipcowka86 Autorytet
    Postów: 3005 2041

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś spedzilam nocke na SOR a teraz czekam na to czy mój wyrostek zaatakuje bardziej czy się wyciszyć :( operacja to ostatnia rzecz jaka jest mi teraz potrzebna....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2017, 09:42

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    qdkk6iye60nsfj4p.png
  • niezapominajka2017 Autorytet
    Postów: 4487 2375

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a88 wrote:
    Bajka, pamietaj: jakosc, a nie ilosc! ;)
    Niezapominajka, ja bralam 3x1 do bety, od bety tylko jak boli, raczej nie wiecej niz 1x1

    Ale bralas ta nospe max (forte) czy normalna?
    Dzis chyba zmniejsze dawke na 2x1.

    Lipcowka :( &&& zeby jednak odpuscil :(

    Starania od 08.2015, endometrioza 3/4 st, 2 laparo, 3 hsg, 3 histero
    8.03.2017 IVF :( :( ❄️❄️❄️nie przetrwaly rozmrozenia...
    5.05.2017 ICSI :( 2.06.2017 crio :( 26.06.2017 crio :( :(
    28.07.2017 ICSI :( 26.09.2017 crio [*] 8tc :( :( 14.02.2018 crio [*] 6tc :( :(
    20.04.2018 ICSI :( brak mrozakow
    22.03.2019 IMSI :( 13.07.2019 :(
  • sylwia80 Autorytet
    Postów: 3207 708

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lipcowka86 wrote:
    Ja dziś spedzilam nocke na SOR a teraz czekam na to czy mój wyrostek zaatakuje bardziej czy się wyciszyć :( operacja to ostatnia rzecz jaką jest mi teraz potrzebna....

    Lipcowka trzymam kciuki żeby wyrostek się uspokoił.

    MTHFR 1298A - C homozygota,IO,PCO, NK 12,7%, KIR AA, Jajowody drożne, AMH 4.3.
  • kozamonia Autorytet
    Postów: 2027 1440

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka, ja biorę zwykła nospe 3x1. Mam ją rozpisaną do bety.

    niezapominajka2017 lubi tę wiadomość

    YLkvp1.png
    29.01.18 - Joasia 2630 g <3
    05/06.17 - IMSI + crio
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipcowka, jak nie urok to sraczka, jak to mowia. Nie daj sie! ;) i sorki za polubienie tego posta, sie kliknelo i nie chce odkliknac - ani troche nie lubie takich wiadomosci!

    Niezapominajka, ja tez bralam forte, zwyklej chyba mozna do 6 dziennie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2017, 11:20

    niezapominajka2017 lubi tę wiadomość

‹‹ 296 297 298 299 300 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ