X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną IN VITRO w Czechach
Odpowiedz

IN VITRO w Czechach

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Klara Wysocka Autorytet
    Postów: 1010 561

    Wysłany: 29 marca 2017, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć!
    Do rozpoczęcia procedury mam jeszcze trochę czasu i trochę decyzji do podjęcia wcześniej, ale lubię mieć wszystko ogarnięte, bo moja głowa jest wtedy spokojna ;-)

    Interesowałyście się tym tematem? In vitro w klinikach w Czechach (bądź innych krajach)?

    Pytam, bo zaczęłam zgłębiać temat, wymieniłam trochę korespondencji z Klinikami w Ostravie (3,5 h drogi od mojego miejsca zamieszkania) i argumenty finansowe są nie do pokonania.

    Pełen pakiet (badania, opieka, wizyty, lekarstwa i inne) w Czechach to koszt niespełna 8.300 zł a u nas (Invimed, Invicta we Wrocławiu - 1,5 h od mojego miejsca zamieszkania) dwa razy tyle.
    Na starcie dostaje się tłumacza do dyspozycji w kontaktach z kliniką, laboratorium, lekarzami.

    Któraś korzystała?
    Ma jakieś doświadczenia?

    IVF - I transfer 19.11.2018 - > 20.12. jest <3
    mam Córeczkę <3
  • Klara Wysocka Autorytet
    Postów: 1010 561

    Wysłany: 29 marca 2017, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyskoczyła mi informacja, że wątek o podobnym temacie już istnieje. Lupka mi go nie wyszukała. Jakby któraś znalazła i podesłała linka, to poszukam tam informacji i nie będę tutaj zaśmiecała.

    IVF - I transfer 19.11.2018 - > 20.12. jest <3
    mam Córeczkę <3
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 29 marca 2017, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyczukiwarka of nie dziala o dluzeszego czasu. Wystraczy ze wpiszesz w google "w czechach ovufriend" ;)

    Klara Wysocka lubi tę wiadomość

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Klara Wysocka Autorytet
    Postów: 1010 561

    Wysłany: 29 marca 2017, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda, że nie wpadłam na to sama ;)
    Dzięki!

    Bella93 lubi tę wiadomość

    IVF - I transfer 19.11.2018 - > 20.12. jest <3
    mam Córeczkę <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ