Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro z dofinansowaniem od miasta
Odpowiedz

In vitro z dofinansowaniem od miasta

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • a.a.90 Autorytet

Wysłany: 8 grudnia 2018, 16:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaki jest koszt całego in vitro z badaniami i od czego zależy jaka kwota dofinansowuja

• Martoszka Autorytet

Wysłany: 8 grudnia 2018, 16:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każda klinika ma inny cennik.
    Dofinansowanie z miasta to max. 80% procedury, nie więcej jednak niż 5000.

29l.4,5roku starań, iui, ivf, Aniołki, a na koniec dwa Cudy ❤️

wnidio4pt1tnqdku.png

ckaiugpjxljmhco2.png
  • a.a.90 Autorytet

Wysłany: 8 grudnia 2018, 19:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martoszka wrote:
    Każda klinika ma inny cennik.
    Dofinansowanie z miasta to max. 80% procedury, nie więcej jednak niż 5000.

Korzystalas może z tego programu ?

• Martoszka Autorytet

Wysłany: 8 grudnia 2018, 20:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie. Nie każde miasto to ma.

29l.4,5roku starań, iui, ivf, Aniołki, a na koniec dwa Cudy ❤️

wnidio4pt1tnqdku.png

ckaiugpjxljmhco2.png
  • MonikA_89! Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2018, 17:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja korzystałam z dofinansowania. Musieliśmy opłacić wszystkie badania przed ivf, koszt około 1500zł, wizyty monitorujące w klinice ok 600zł i leki do stymulacji oraz po transferze ok 2000zł. Jak masz więcej zarodków to do tego dochodzi koszt kolejnych transferów, bo w ramach dofinansowania masz 1 punkcję i 1 transfer. Mrożenie zarodków i kolejne transfery na własny koszt

a.a.90 lubi tę wiadomość

qdkk2n0amiu7a1g7.png
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • a.a.90 Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2018, 20:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mogę napisać na priv ;)?

• Bella93 Autorytet

Wysłany: 10 grudnia 2018, 11:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    Hej. Ja korzystałam z dofinansowania. Musieliśmy opłacić wszystkie badania przed ivf, koszt około 1500zł, wizyty monitorujące w klinice ok 600zł i leki do stymulacji oraz po transferze ok 2000zł. Jak masz więcej zarodków to do tego dochodzi koszt kolejnych transferów, bo w ramach dofinansowania masz 1 punkcję i 1 transfer. Mrożenie zarodków i kolejne transfery na własny koszt
    To zalezy od kliniki.
    W mojej, mrozenie zarodkow i przechowywanie do 31.12 jest w cenie procedury.

Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
  • a.a.90 Autorytet

Wysłany: 10 grudnia 2018, 11:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    To zalezy od kliniki.
    W mojej, mrozenie zarodkow i przechowywanie do 31.12 jest w cenie procedury.

Hej mogę napisać priv ?

• annaaia Koleżanka

Wysłany: 23 czerwca 2020, 10:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli chodzi o dofinansowanie, to poniżej opiszę jak to wygląda.Po badaniach i rozmowie z lekarzem zostaliśmy zakwalifikowani do procedury zapłodnienia pozaustrojowego. Musieliśmy po prostu dopłacić do terapii, a resztę środków klinika rozlicza z urzędem miasta. My leczymy się w Invikcie. Dokładnie o programie przeczytacie na tej stronie: https://www.klinikainvicta.pl/miejski-program-in-vitro/.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego