Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną IN VITRO z niskim AMH
Odpowiedz

IN VITRO z niskim AMH

Oceń ten wątek:
  • Miracle Autorytet
    Postów: 3408 5312

    Wysłany: 9 grudnia 2020, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisiunia wrote:
    Cześć dziewczyny. Moja historię opisałam w stopce. CZekam na transfer jedynego mrozaczka. Niestety w biopsji endometrium wyszły mi komórki plazmatyczne (38/55mm) i nie za bardzo wiem co to może oznaczać. Czekam na info od lekarza co do dalszego działania. Miracle czytam, że też je miałaś - w jakiej ilości? jakie dostałaś leczenie przed transferem?

    Czesc Lisiunia, nie wiem jaka ilosc mam, dostalam 2 antybiotyki na 10 dni przed transferem, zaczynam jutro.

    age.png

    age.png

    21.08.21 Liam <3 2800g,48cm miłości
    23.04.25 Emily <3 3600g, 50cm miłości

    28.12.2020-crio transfer 🧚🏻❤️🙏
    4.01.2021- 7dpt Beta HCG 22,70 🙏
    7.01.2021 - 10dpt Beta HCG 95.40🙏
    11.01.2021 - 14dpt Beta HCG 791.40 🙏
    20.01.2021- 23 dpt pierwsze USG Mamy ❤️

    Wracamy po rodzeństwo III IVF 🧚🏻
    19.08.2024- crio transfer 🧚🏻❤️🙏
    27.08.2024- 8dpt Beta HCG 68
    29.08.2024- 10dpt Beta HCG 193,7
    31.08.2024- 12dpt Beta HCG 512,5
    02.09.2024- 14dpt Beta HCG 1586,6
    09.09.2024- 21 dpt pierwsze USG Mamy ❤️

    🧚🏻“Om Hreem Yoginim Yogini Yogeswari Yoga Bhayankari Sakala Sthavara
    Jangamasya Mukha Hridayam Mama Vasam akarsha Akarshaya Namaha!””🧚‍♀️
  • gonia729 Autorytet
    Postów: 2157 2056

    Wysłany: 9 grudnia 2020, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka2000 wrote:
    U mnie tez chlopak i termin na 10.06⚾🥎🏀🏐⚽🎾
    Gratulacje 🙂
    Dziewczyny potrzebujemy jeszcze 6 do drużyny. I kolejnych 11 do drugiej 🤗🤗🤗

    Kla_Mum, Miracle, Liolia, Niezapominajka5 lubią tę wiadomość

    preg.png
    age.png
    40 lat, II ET - 2AA :),7 dpt - beta 39, synek ❤️
    10.2021. - beta 6, cb 💔
    01.2022- 10 t.c puste 2 jaja 💔💔
    12.2022- 6t3d💔 brak ❤️
    12.2024 AZ Czechy 5AA, 9 dpt beta 73
  • Lisiunia Autorytet
    Postów: 515 338

    Wysłany: 9 grudnia 2020, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miracle wrote:
    Czesc Lisiunia, nie wiem jaka ilosc mam, dostalam 2 antybiotyki na 10 dni przed transferem, zaczynam jutro.

    Trzymam kciuki mocno!
    W jakiej ejsteś klinice - czy polecasz ją? Ja zastanawiam się nad zmianą w razie niepowodzenia (tfu)... Jestem w Macierzyństwie w Krakowie.

    Miracle lubi tę wiadomość

    03.2017 początek starań
    09.2017 laparoskopia, endometrioza IV st.; lewy jajowód niedrożny
    11.2017-03.2018 stymulacja owulacji
    05.2018 podejrzenie wodniaka jajowodu lewego
    03.2019 IVF: 6 komórek, 4 zapłodnione, jedna nierokująca morula w 5 dobie - transfer nieudany.
    10.2019 IVF: 8 komórek, 2 zapłodnione prawidłowo (reszta niedojrzała), w 5 dobie została jedna ❄💗
    11.2019 laparoskopowe usunięcie wodniaka z jajowodem
    07.2020 - 09.2021 leczenie stanu zapalnego endometrium (3histero, 2 biopsje)
    04.2021-01.2022 Reseligo (menopauza)
    09.2021 odroczenie transferu - podostre zapalenie tarczycy 🤦‍♀️
    17.02.2022 wybudzanie do transferu (estrofem)
    08.03.2022 transfer
    Zostań z nami Cudaczku 💗💗💗
    7 dpt bHcg 41,17
    9 dpt bHcg 80,68
    13 dpt bHcg 340,61
    17 dpt bHcg 1530,00
    22 dpt mamy serduszko <3
  • Lisiunia Autorytet
    Postów: 515 338

    Wysłany: 9 grudnia 2020, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gonia729 wrote:
    Gratulacje 🙂
    Dziewczyny potrzebujemy jeszcze 6 do drużyny. I kolejnych 11 do drugiej 🤗🤗🤗
    Nawet nie wiesz jak bardzi chciałabym choć jednego "zapisać" ;)

    Kla_Mum, Miracle lubią tę wiadomość

    03.2017 początek starań
    09.2017 laparoskopia, endometrioza IV st.; lewy jajowód niedrożny
    11.2017-03.2018 stymulacja owulacji
    05.2018 podejrzenie wodniaka jajowodu lewego
    03.2019 IVF: 6 komórek, 4 zapłodnione, jedna nierokująca morula w 5 dobie - transfer nieudany.
    10.2019 IVF: 8 komórek, 2 zapłodnione prawidłowo (reszta niedojrzała), w 5 dobie została jedna ❄💗
    11.2019 laparoskopowe usunięcie wodniaka z jajowodem
    07.2020 - 09.2021 leczenie stanu zapalnego endometrium (3histero, 2 biopsje)
    04.2021-01.2022 Reseligo (menopauza)
    09.2021 odroczenie transferu - podostre zapalenie tarczycy 🤦‍♀️
    17.02.2022 wybudzanie do transferu (estrofem)
    08.03.2022 transfer
    Zostań z nami Cudaczku 💗💗💗
    7 dpt bHcg 41,17
    9 dpt bHcg 80,68
    13 dpt bHcg 340,61
    17 dpt bHcg 1530,00
    22 dpt mamy serduszko <3
  • Miracle Autorytet
    Postów: 3408 5312

    Wysłany: 9 grudnia 2020, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisiunia wrote:
    Trzymam kciuki mocno!
    W jakiej ejsteś klinice - czy polecasz ją? Ja zastanawiam się nad zmianą w razie niepowodzenia (tfu)... Jestem w Macierzyństwie w Krakowie.

    Mieszkam w Madrycie, wiec lecze sie tutaj w klinice. Kiedy planowany transfer u Was? Rowniez bardzo, bardzo zaciskam kciuki za Was, obys nie musiala zmieniac kliniki i ten transfer byl ¨tym¨ostatnim :D

    Lisiunia lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png

    21.08.21 Liam <3 2800g,48cm miłości
    23.04.25 Emily <3 3600g, 50cm miłości

    28.12.2020-crio transfer 🧚🏻❤️🙏
    4.01.2021- 7dpt Beta HCG 22,70 🙏
    7.01.2021 - 10dpt Beta HCG 95.40🙏
    11.01.2021 - 14dpt Beta HCG 791.40 🙏
    20.01.2021- 23 dpt pierwsze USG Mamy ❤️

    Wracamy po rodzeństwo III IVF 🧚🏻
    19.08.2024- crio transfer 🧚🏻❤️🙏
    27.08.2024- 8dpt Beta HCG 68
    29.08.2024- 10dpt Beta HCG 193,7
    31.08.2024- 12dpt Beta HCG 512,5
    02.09.2024- 14dpt Beta HCG 1586,6
    09.09.2024- 21 dpt pierwsze USG Mamy ❤️

    🧚🏻“Om Hreem Yoginim Yogini Yogeswari Yoga Bhayankari Sakala Sthavara
    Jangamasya Mukha Hridayam Mama Vasam akarsha Akarshaya Namaha!””🧚‍♀️
  • gonia729 Autorytet
    Postów: 2157 2056

    Wysłany: 9 grudnia 2020, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisiunia wrote:
    Nawet nie wiesz jak bardzi chciałabym choć jednego "zapisać" ;)
    Będziemy mu trzymać miejsce w drużynie 😉 Czekamy na Twojego zawodnika 💓

    Kla_Mum, Maggi lubią tę wiadomość

    preg.png
    age.png
    40 lat, II ET - 2AA :),7 dpt - beta 39, synek ❤️
    10.2021. - beta 6, cb 💔
    01.2022- 10 t.c puste 2 jaja 💔💔
    12.2022- 6t3d💔 brak ❤️
    12.2024 AZ Czechy 5AA, 9 dpt beta 73
  • Stokrotka23 Autorytet
    Postów: 796 466

    Wysłany: 9 grudnia 2020, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gonia729 wrote:
    Będziemy mu trzymać miejsce w drużynie 😉 Czekamy na Twojego zawodnika 💓
    Trzymajcie miejsce i dla mnie <3

    Liolia, gonia729, Kla_Mum, Maggi lubią tę wiadomość

    Ona: AMH 11.2020 0,37, 02.2021 FSH 28
    niedoczynność tarczycy - Euthyrox
    11.2020 Kriobank
    11.20 I procedura transfer 2-dniowych 2 fasolek, 10dpt :(
    02.21 II procedura - 4 pęcherzyki puste.
    03.21 III procedura nieudana.
    05.21 - histeroskopia. Cd138 12,8/10mm2, cd56 8000/10mm tarivid + metronidazol 10 dni
    07.21-biopsja kontrolna - cd138 1/10mm. Wynik poprawny według 2 immunologów + kliniki.
    Kir AA

    transfer 2.04, beta 6dpt - 13.8, 8dpt - 56.54, 10dpt - 91.9
  • Lisiunia Autorytet
    Postów: 515 338

    Wysłany: 9 grudnia 2020, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka23 wrote:
    Trzymajcie miejsce i dla mnie <3
    Trzymamy, to oczywiste <3 Na jakim jestes etapie Stokrotka? Przepraszam, ale jestem tu nowa i nie znam Waszych historii, trochę poczytałam, ale od poczatku i doszłam do 24 strony :D a tu ich setki...

    03.2017 początek starań
    09.2017 laparoskopia, endometrioza IV st.; lewy jajowód niedrożny
    11.2017-03.2018 stymulacja owulacji
    05.2018 podejrzenie wodniaka jajowodu lewego
    03.2019 IVF: 6 komórek, 4 zapłodnione, jedna nierokująca morula w 5 dobie - transfer nieudany.
    10.2019 IVF: 8 komórek, 2 zapłodnione prawidłowo (reszta niedojrzała), w 5 dobie została jedna ❄💗
    11.2019 laparoskopowe usunięcie wodniaka z jajowodem
    07.2020 - 09.2021 leczenie stanu zapalnego endometrium (3histero, 2 biopsje)
    04.2021-01.2022 Reseligo (menopauza)
    09.2021 odroczenie transferu - podostre zapalenie tarczycy 🤦‍♀️
    17.02.2022 wybudzanie do transferu (estrofem)
    08.03.2022 transfer
    Zostań z nami Cudaczku 💗💗💗
    7 dpt bHcg 41,17
    9 dpt bHcg 80,68
    13 dpt bHcg 340,61
    17 dpt bHcg 1530,00
    22 dpt mamy serduszko <3
  • Lisiunia Autorytet
    Postów: 515 338

    Wysłany: 9 grudnia 2020, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gonia729 wrote:
    Będziemy mu trzymać miejsce w drużynie 😉 Czekamy na Twojego zawodnika 💓
    <3 <3 <3 Gonia w jakiej jesteś klinice? Jesteś zadowolona?

    03.2017 początek starań
    09.2017 laparoskopia, endometrioza IV st.; lewy jajowód niedrożny
    11.2017-03.2018 stymulacja owulacji
    05.2018 podejrzenie wodniaka jajowodu lewego
    03.2019 IVF: 6 komórek, 4 zapłodnione, jedna nierokująca morula w 5 dobie - transfer nieudany.
    10.2019 IVF: 8 komórek, 2 zapłodnione prawidłowo (reszta niedojrzała), w 5 dobie została jedna ❄💗
    11.2019 laparoskopowe usunięcie wodniaka z jajowodem
    07.2020 - 09.2021 leczenie stanu zapalnego endometrium (3histero, 2 biopsje)
    04.2021-01.2022 Reseligo (menopauza)
    09.2021 odroczenie transferu - podostre zapalenie tarczycy 🤦‍♀️
    17.02.2022 wybudzanie do transferu (estrofem)
    08.03.2022 transfer
    Zostań z nami Cudaczku 💗💗💗
    7 dpt bHcg 41,17
    9 dpt bHcg 80,68
    13 dpt bHcg 340,61
    17 dpt bHcg 1530,00
    22 dpt mamy serduszko <3
  • Lisiunia Autorytet
    Postów: 515 338

    Wysłany: 9 grudnia 2020, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miracle wrote:
    Mieszkam w Madrycie, wiec lecze sie tutaj w klinice. Kiedy planowany transfer u Was? Rowniez bardzo, bardzo zaciskam kciuki za Was, obys nie musiala zmieniac kliniki i ten transfer byl ¨tym¨ostatnim :D
    Rozumiem... a leczyłas się kiedykolwiek w Polsce? Masz jakieś porównanie? U nas jeszcze nie wiadomo, czekan co lekarz powie na te wyniki po biopsji - jak ma dalej wyglądac leczenie tej macicy. Starsznie się to wszytsko ciągnie - ivf miałam w ubiegłym roku w październiku i aż tyle odwleka się transfer jedynego zarodka :(
    Nie dziękuję Kochana <3 jakoś tak mi raźniej etraz jak trafiłam na to forum, gdzie tyle kobiet tak dzielnie walczy... Samemu to można zwariować doszczętnie :( Dawaj koniecznie znac jak sytuacja u Ciebie, mocno trzymam kciuki!

    Maggi, Miracle lubią tę wiadomość

    03.2017 początek starań
    09.2017 laparoskopia, endometrioza IV st.; lewy jajowód niedrożny
    11.2017-03.2018 stymulacja owulacji
    05.2018 podejrzenie wodniaka jajowodu lewego
    03.2019 IVF: 6 komórek, 4 zapłodnione, jedna nierokująca morula w 5 dobie - transfer nieudany.
    10.2019 IVF: 8 komórek, 2 zapłodnione prawidłowo (reszta niedojrzała), w 5 dobie została jedna ❄💗
    11.2019 laparoskopowe usunięcie wodniaka z jajowodem
    07.2020 - 09.2021 leczenie stanu zapalnego endometrium (3histero, 2 biopsje)
    04.2021-01.2022 Reseligo (menopauza)
    09.2021 odroczenie transferu - podostre zapalenie tarczycy 🤦‍♀️
    17.02.2022 wybudzanie do transferu (estrofem)
    08.03.2022 transfer
    Zostań z nami Cudaczku 💗💗💗
    7 dpt bHcg 41,17
    9 dpt bHcg 80,68
    13 dpt bHcg 340,61
    17 dpt bHcg 1530,00
    22 dpt mamy serduszko <3
  • Stokrotka23 Autorytet
    Postów: 796 466

    Wysłany: 9 grudnia 2020, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisiunia wrote:
    Trzymamy, to oczywiste <3 Na jakim jestes etapie Stokrotka? Przepraszam, ale jestem tu nowa i nie znam Waszych historii, trochę poczytałam, ale od poczatku i doszłam do 24 strony :D a tu ich setki...
    Aktualnie 2 tyg po nieudanym transferze, ale u mnie szału nie ma bo wciąż tylko dwa pecherzyki widoczne. Zreszta mam bardzo niskie amh. Wiec jestem na etapie brania suplementów i czekania na lepszy miesiąc chyba :)

    Ona: AMH 11.2020 0,37, 02.2021 FSH 28
    niedoczynność tarczycy - Euthyrox
    11.2020 Kriobank
    11.20 I procedura transfer 2-dniowych 2 fasolek, 10dpt :(
    02.21 II procedura - 4 pęcherzyki puste.
    03.21 III procedura nieudana.
    05.21 - histeroskopia. Cd138 12,8/10mm2, cd56 8000/10mm tarivid + metronidazol 10 dni
    07.21-biopsja kontrolna - cd138 1/10mm. Wynik poprawny według 2 immunologów + kliniki.
    Kir AA

    transfer 2.04, beta 6dpt - 13.8, 8dpt - 56.54, 10dpt - 91.9
  • ZielonaPaprotka Autorytet
    Postów: 1513 1762

    Wysłany: 9 grudnia 2020, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka23 wrote:
    Aktualnie 2 tyg po nieudanym transferze, ale u mnie szału nie ma bo wciąż tylko dwa pecherzyki widoczne. Zreszta mam bardzo niskie amh. Wiec jestem na etapie brania suplementów i czekania na lepszy miesiąc chyba :)
    A jakie zażywasz suple? Ja tez miałam takie AMH, gdy byłam wyniszczona choroba niedożywiona i w stresie. Jak wszystko się unormowało zaczęłam brać DHEA, koenzym q10, witaminę D (4tys) i w miesiąc podskoczyło do 0,8 a potem jeszcze na ponad 1. Także da się podnieść wyniki😊 Efekt stymulacji tez był lepszy bo miałam dwa zarodki a przed suplementami jeden.

    beta 6dpt 70 7dpt 130 9dpt 461 11dpt 1414 16dpt 18 360 19dpt 33 750 25 dpt jest ❤️ 30 dpt są ❤️❤️
    Dwa ❄️❄️ czekają 8599xzkrxp12ener.png
  • gonia729 Autorytet
    Postów: 2157 2056

    Wysłany: 9 grudnia 2020, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisiunia wrote:
    <3 <3 <3 Gonia w jakiej jesteś klinice? Jesteś zadowolona?
    Jestem w kriobanku, miałam tam invitro, a teraz prowadze tez ciąże u dr Kuczynskiej. Jestem zadowolona bo mi pomogli, wcześniej mualam dwie procedury w bocianie ale nie udało się uzyskać ani jednej blastki. Czwarta procedura w Krio, pierwsza blastocysta i ciąża ❤️ Dr Aga nie leci schematem tak jak inni lekarze, stara się kombinować, wcielać w życie swoje pomysły na pacjentkę i jak widać przynosi to efekty. Kilka dziewczyn z tego wątku z niskim Amh jest teraz w ciąży właśnie z jej pomocą.
    Ja miałam ze jestem beznadziejnym przypadkiem, dr Aga określiła mnie jako trudna pacjentkę a jednak się udało zajść w ciąże.

    Kla_Mum, Liolia, Miracle lubią tę wiadomość

    preg.png
    age.png
    40 lat, II ET - 2AA :),7 dpt - beta 39, synek ❤️
    10.2021. - beta 6, cb 💔
    01.2022- 10 t.c puste 2 jaja 💔💔
    12.2022- 6t3d💔 brak ❤️
    12.2024 AZ Czechy 5AA, 9 dpt beta 73
  • Lisiunia Autorytet
    Postów: 515 338

    Wysłany: 9 grudnia 2020, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gonia729 wrote:
    Jestem w kriobanku, miałam tam invitro, a teraz prowadze tez ciąże u dr Kuczynskiej. Jestem zadowolona bo mi pomogli, wcześniej mualam dwie procedury w bocianie ale nie udało się uzyskać ani jednej blastki. Czwarta procedura w Krio, pierwsza blastocysta i ciąża ❤️ Dr Aga nie leci schematem tak jak inni lekarze, stara się kombinować, wcielać w życie swoje pomysły na pacjentkę i jak widać przynosi to efekty. Kilka dziewczyn z tego wątku z niskim Amh jest teraz w ciąży właśnie z jej pomocą.
    Ja miałam ze jestem beznadziejnym przypadkiem, dr Aga określiła mnie jako trudna pacjentkę a jednak się udało zajść w ciąże.
    Wspaniale <3 A z czego wynika Twoje niskie AMH? Ja choruję na endometriozę i stąd kiepska jakość komórek :( Mam 35 lat. Czy to prawda, że w Twojej klinice stpsuje się hormon wzrostu?

    03.2017 początek starań
    09.2017 laparoskopia, endometrioza IV st.; lewy jajowód niedrożny
    11.2017-03.2018 stymulacja owulacji
    05.2018 podejrzenie wodniaka jajowodu lewego
    03.2019 IVF: 6 komórek, 4 zapłodnione, jedna nierokująca morula w 5 dobie - transfer nieudany.
    10.2019 IVF: 8 komórek, 2 zapłodnione prawidłowo (reszta niedojrzała), w 5 dobie została jedna ❄💗
    11.2019 laparoskopowe usunięcie wodniaka z jajowodem
    07.2020 - 09.2021 leczenie stanu zapalnego endometrium (3histero, 2 biopsje)
    04.2021-01.2022 Reseligo (menopauza)
    09.2021 odroczenie transferu - podostre zapalenie tarczycy 🤦‍♀️
    17.02.2022 wybudzanie do transferu (estrofem)
    08.03.2022 transfer
    Zostań z nami Cudaczku 💗💗💗
    7 dpt bHcg 41,17
    9 dpt bHcg 80,68
    13 dpt bHcg 340,61
    17 dpt bHcg 1530,00
    22 dpt mamy serduszko <3
  • Lisiunia Autorytet
    Postów: 515 338

    Wysłany: 9 grudnia 2020, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka23 wrote:
    Aktualnie 2 tyg po nieudanym transferze, ale u mnie szału nie ma bo wciąż tylko dwa pecherzyki widoczne. Zreszta mam bardzo niskie amh. Wiec jestem na etapie brania suplementów i czekania na lepszy miesiąc chyba :)
    Stokrotka a jaka klinika? Są jakieś diagnozy jak chodzi o nieudany transfer? Była to blastka? jakie suple łykasz?
    Ja czekam na transfer ale jednocześnie szykuję się do kolejnej procedury, mamy tylko jeden zarodek (z 8 koórek pobranych :( )

    03.2017 początek starań
    09.2017 laparoskopia, endometrioza IV st.; lewy jajowód niedrożny
    11.2017-03.2018 stymulacja owulacji
    05.2018 podejrzenie wodniaka jajowodu lewego
    03.2019 IVF: 6 komórek, 4 zapłodnione, jedna nierokująca morula w 5 dobie - transfer nieudany.
    10.2019 IVF: 8 komórek, 2 zapłodnione prawidłowo (reszta niedojrzała), w 5 dobie została jedna ❄💗
    11.2019 laparoskopowe usunięcie wodniaka z jajowodem
    07.2020 - 09.2021 leczenie stanu zapalnego endometrium (3histero, 2 biopsje)
    04.2021-01.2022 Reseligo (menopauza)
    09.2021 odroczenie transferu - podostre zapalenie tarczycy 🤦‍♀️
    17.02.2022 wybudzanie do transferu (estrofem)
    08.03.2022 transfer
    Zostań z nami Cudaczku 💗💗💗
    7 dpt bHcg 41,17
    9 dpt bHcg 80,68
    13 dpt bHcg 340,61
    17 dpt bHcg 1530,00
    22 dpt mamy serduszko <3
  • Lisiunia Autorytet
    Postów: 515 338

    Wysłany: 9 grudnia 2020, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaPaprotka wrote:
    A jakie zażywasz suple? Ja tez miałam takie AMH, gdy byłam wyniszczona choroba niedożywiona i w stresie. Jak wszystko się unormowało zaczęłam brać DHEA, koenzym q10, witaminę D (4tys) i w miesiąc podskoczyło do 0,8 a potem jeszcze na ponad 1. Także da się podnieść wyniki😊 Efekt stymulacji tez był lepszy bo miałam dwa zarodki a przed suplementami jeden.
    paprotka to budujące co piszesz... W jakiej jestes klinice? Czy AMH badałaś w tym samym labo i +- w tym samym dniu cyklu?

    03.2017 początek starań
    09.2017 laparoskopia, endometrioza IV st.; lewy jajowód niedrożny
    11.2017-03.2018 stymulacja owulacji
    05.2018 podejrzenie wodniaka jajowodu lewego
    03.2019 IVF: 6 komórek, 4 zapłodnione, jedna nierokująca morula w 5 dobie - transfer nieudany.
    10.2019 IVF: 8 komórek, 2 zapłodnione prawidłowo (reszta niedojrzała), w 5 dobie została jedna ❄💗
    11.2019 laparoskopowe usunięcie wodniaka z jajowodem
    07.2020 - 09.2021 leczenie stanu zapalnego endometrium (3histero, 2 biopsje)
    04.2021-01.2022 Reseligo (menopauza)
    09.2021 odroczenie transferu - podostre zapalenie tarczycy 🤦‍♀️
    17.02.2022 wybudzanie do transferu (estrofem)
    08.03.2022 transfer
    Zostań z nami Cudaczku 💗💗💗
    7 dpt bHcg 41,17
    9 dpt bHcg 80,68
    13 dpt bHcg 340,61
    17 dpt bHcg 1530,00
    22 dpt mamy serduszko <3
  • Stokrotka23 Autorytet
    Postów: 796 466

    Wysłany: 10 grudnia 2020, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisiunia wrote:
    Stokrotka a jaka klinika? Są jakieś diagnozy jak chodzi o nieudany transfer? Była to blastka? jakie suple łykasz?
    Ja czekam na transfer ale jednocześnie szykuję się do kolejnej procedury, mamy tylko jeden zarodek (z 8 koórek pobranych :( )
    Kriobank w Białymstoku. To były 2-dniowe komórki, wiec ciężko stwierdzić co nie zagrało. Suplementy takie jak wskazała ZielonaPaprotka. Ale mimo wszystko dobrze przeczytac na wątku, że są tu jeszcze dziewczyny, które walczą :)

    Ona: AMH 11.2020 0,37, 02.2021 FSH 28
    niedoczynność tarczycy - Euthyrox
    11.2020 Kriobank
    11.20 I procedura transfer 2-dniowych 2 fasolek, 10dpt :(
    02.21 II procedura - 4 pęcherzyki puste.
    03.21 III procedura nieudana.
    05.21 - histeroskopia. Cd138 12,8/10mm2, cd56 8000/10mm tarivid + metronidazol 10 dni
    07.21-biopsja kontrolna - cd138 1/10mm. Wynik poprawny według 2 immunologów + kliniki.
    Kir AA

    transfer 2.04, beta 6dpt - 13.8, 8dpt - 56.54, 10dpt - 91.9
  • Stokrotka23 Autorytet
    Postów: 796 466

    Wysłany: 10 grudnia 2020, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaPaprotka wrote:
    A jakie zażywasz suple? Ja tez miałam takie AMH, gdy byłam wyniszczona choroba niedożywiona i w stresie. Jak wszystko się unormowało zaczęłam brać DHEA, koenzym q10, witaminę D (4tys) i w miesiąc podskoczyło do 0,8 a potem jeszcze na ponad 1. Także da się podnieść wyniki😊 Efekt stymulacji tez był lepszy bo miałam dwa zarodki a przed suplementami jeden.
    Takie same jak Ty :) Aczkolwiek stres to niestety dopiero u mnie zagościł w momencie jak się dowiedziałam o tym amh, wiec nie wiem czy teraz jeszcze nie spadło własnie przez stres. Ale wiem, że da się podnieść. Bardzo się o to staram. Jak masz sprawdzone sposoby na stres, to podziel się proszę :) Kluczowa jest chyba jednak liczba pęcherzyków widocznych na początku cyklu. U mnie na dwa pęcherzyki były dwie komórki, niestety/stety podane w 2 dobie 4A i 6A, wiec nie wiem jakby dalej się podzieliły i czy w ogóle.

    Ona: AMH 11.2020 0,37, 02.2021 FSH 28
    niedoczynność tarczycy - Euthyrox
    11.2020 Kriobank
    11.20 I procedura transfer 2-dniowych 2 fasolek, 10dpt :(
    02.21 II procedura - 4 pęcherzyki puste.
    03.21 III procedura nieudana.
    05.21 - histeroskopia. Cd138 12,8/10mm2, cd56 8000/10mm tarivid + metronidazol 10 dni
    07.21-biopsja kontrolna - cd138 1/10mm. Wynik poprawny według 2 immunologów + kliniki.
    Kir AA

    transfer 2.04, beta 6dpt - 13.8, 8dpt - 56.54, 10dpt - 91.9
  • Miracle Autorytet
    Postów: 3408 5312

    Wysłany: 10 grudnia 2020, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisiunia wrote:
    Rozumiem... a leczyłas się kiedykolwiek w Polsce? Masz jakieś porównanie? U nas jeszcze nie wiadomo, czekan co lekarz powie na te wyniki po biopsji - jak ma dalej wyglądac leczenie tej macicy. Starsznie się to wszytsko ciągnie - ivf miałam w ubiegłym roku w październiku i aż tyle odwleka się transfer jedynego zarodka :(
    Nie dziękuję Kochana <3 jakoś tak mi raźniej etraz jak trafiłam na to forum, gdzie tyle kobiet tak dzielnie walczy... Samemu to można zwariować doszczętnie :( Dawaj koniecznie znac jak sytuacja u Ciebie, mocno trzymam kciuki!

    Nigdy nie leczylam sie w Polsce, dlatego tutaj niestety nie pomoge :( Mysle, ze leczenie jest zalezne ile tych komorek Ci tam wyszlo w tej blonie sluzowej. W kazdym badz razie, standardem jest antybiotykoterapia przed transferem i powinno byc ok. Jezeli chodzi o ociaganie tranferow, to wiem co czujesz. Ivf uczy nas cierpliwosci.

    A co do tego forum to ma w sobie jakas moc, i to prawda jest tu mnostwo walecznych, dzielnych kobiet, mimo wszystko mam nadzieje ze na dlugo tu nie zagoscisz jako staraczka, bo sie szybko przeniesiesz na mamusiowy <3

    Kla_Mum, Lisiunia lubią tę wiadomość

    age.png

    age.png

    21.08.21 Liam <3 2800g,48cm miłości
    23.04.25 Emily <3 3600g, 50cm miłości

    28.12.2020-crio transfer 🧚🏻❤️🙏
    4.01.2021- 7dpt Beta HCG 22,70 🙏
    7.01.2021 - 10dpt Beta HCG 95.40🙏
    11.01.2021 - 14dpt Beta HCG 791.40 🙏
    20.01.2021- 23 dpt pierwsze USG Mamy ❤️

    Wracamy po rodzeństwo III IVF 🧚🏻
    19.08.2024- crio transfer 🧚🏻❤️🙏
    27.08.2024- 8dpt Beta HCG 68
    29.08.2024- 10dpt Beta HCG 193,7
    31.08.2024- 12dpt Beta HCG 512,5
    02.09.2024- 14dpt Beta HCG 1586,6
    09.09.2024- 21 dpt pierwsze USG Mamy ❤️

    🧚🏻“Om Hreem Yoginim Yogini Yogeswari Yoga Bhayankari Sakala Sthavara
    Jangamasya Mukha Hridayam Mama Vasam akarsha Akarshaya Namaha!””🧚‍♀️
  • gonia729 Autorytet
    Postów: 2157 2056

    Wysłany: 10 grudnia 2020, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisiunia wrote:
    Wspaniale <3 A z czego wynika Twoje niskie AMH? Ja choruję na endometriozę i stąd kiepska jakość komórek :( Mam 35 lat. Czy to prawda, że w Twojej klinice stpsuje się hormon wzrostu?
    Nie mam pojęcia skąd to niskie amh, może wiek 35 lat a może taka moja natura. Tak stosują w Krio hw, ja tez go stosowałam przy stymulacji.

    preg.png
    age.png
    40 lat, II ET - 2AA :),7 dpt - beta 39, synek ❤️
    10.2021. - beta 6, cb 💔
    01.2022- 10 t.c puste 2 jaja 💔💔
    12.2022- 6t3d💔 brak ❤️
    12.2024 AZ Czechy 5AA, 9 dpt beta 73
‹‹ 2054 2055 2056 2057 2058 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ