X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Inofolic dla mężczyzny?
Odpowiedz

Inofolic dla mężczyzny?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kri Autorytet
    Postów: 1201 814

    Wysłany: 7 maja 2015, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Lekarz przepisał do stosowania dla mnie i mojemu mężowi Inofolic- po 1 saszetce dziennie. Nigdzie jednak nie znalazłam info jak infofolic działa na mężczyzn, wszędzie są inf tylko o kobietach. Co o tym myślicie?

    Ania_84 lubi tę wiadomość


    oar8flw1nowd9vtv.png
    74dipiqv6mmnfuyl.png

  • Releaseme Przyjaciółka
    Postów: 168 20

    Wysłany: 7 maja 2015, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Quote:
    Nasienie mężczyzn z niedoborem kwasu foliowego jest więc gorsze genetycznie i może powodować zaburzenia rozwojowe u dziecka. Poza tym, niedobór witaminy B9 obniża męską płodność.

    myślę, że wystarczyłby kwas foliowy w stężeniu takim, jaki w infolicu.
    ale to moje osobiste zdanie :) warto też próbować inofolic, bo na pewno nie zaszkodzi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja 2015, 13:22

    Kri lubi tę wiadomość

    01.2013-12.2014 starania na luzie bez badań i leków
    01.2015- diagnostyka- hiperprolaktynemia, podwyższone TSH, słaba morfologia nasienia,
    stymulacja CLO- :(
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 7 maja 2015, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwas foliowy poprawie jakos plemnikow oraz DNA ktore przenosza.

    jedno co moze przemawiac za tym zeby pil .. to to ze Inofolic ma lepsze wchlanianie kwasu foliowego niz kwas foliowy w tabletce..
    zamiennikiem równie robrym a tanszym jest Inofem ktory dodatkow troche lepiej smakuje :)

    Kri lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Kri Autorytet
    Postów: 1201 814

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy to przypadek czy coś w tym jest- po 4 opakowaniach inofolicu udało się!

    Ev lubi tę wiadomość


    oar8flw1nowd9vtv.png
    74dipiqv6mmnfuyl.png

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ