Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Inofolic i Metformina
Odpowiedz

Inofolic i Metformina

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Niunka87 Przyjaciółka
    Postów: 99 77

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Chcialam spytac czy jest ktos kto bierze metformine i inofolic? czy Wam to Pomoglo w zajsciu w ciaze lub uregulowanou cyklow?
    Dzieki

    Szczesliwa mama 2015 :)
    staramy sie o drugie
  • KaśkaKwa Autorytet
    Postów: 951 944

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunka87 wrote:
    Witam
    Chcialam spytac czy jest ktos kto bierze metformine i inofolic? czy Wam to Pomoglo w zajsciu w ciaze lub uregulowanou cyklow?
    Dzieki

    Metforminę biorę ok 6 lat
    inofolic lub ovarin lub miovarian też jakieś 5 lat , niestety nie pomogło jeszcze ;-)

    cd7c541a76.png
    35 lat / 9 lat starań / 3xIUI /
    3xICSI/1x(*)6tc
    ET-09.10 / 9dpt-II 10dpt-198,99 13dpt-1046,69 15dpt-3295,10 22 dpt - 2xz 2,4mm 35dpt-<3 <3 - PARKA !
  • Niunka87 Przyjaciółka
    Postów: 99 77

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki za odpowiedz
    Ja metformine biore 6 miesiecy a z inofolic to moj pierwszy cykl.
    a pomoglo Ci to wyregulowac cykle?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2018, 22:45

    Abilify05 lubi tę wiadomość

    Szczesliwa mama 2015 :)
    staramy sie o drugie
  • AndżelaWójcik Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 7 września 2018, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę ten zestaw od 5 miesięcy, przed nie miałam okresu od ok. 3 miesięcy.. dalej nie wrócił...

    Andżela
  • Marzena1988 Koleżanka
    Postów: 148 8

    Wysłany: 8 września 2018, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę i jak dotej pory nie pomogło

    Kiedy nadejdzie ten szczęśliwy czas ....?
  • Abilify05 Autorytet
    Postów: 2502 1219

    Wysłany: 1 października 2018, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biorę ten zestaw od 3 miesięcy, tylko zamiast inofolica, jego zamiennik Inofem. Nie mogę jeszcze zbyt wiele powiedzieć, zauważyłam że od Inofemu poprawiła mi się cera, okres póki co nie zdarzył się bolesny. A dzięki metforminie mam w normie krzywą cukrową (insulinooporność). Zaufałam mio-inozytolowi, bo z jakim ginekologiem się nie spotkałam , który wypytywał o PCO, każdy pytał czy go zażywam. I koniecznie dwie saszetki, jedną zażywają dziewczyny bez PCO chcące się wspomóc.

    Starania od 09.2018
    💗31 lat, PCOS, nietolerancja glukozy, cykle bezowulacyjne
    mutacja PAI-1 4G heterozygotyczny i MTHFR_677C>T homozygotyczny
    stymulacja Lamettą i Clo ❌
    06.2019 Jajowody drożne ✔
    06.2019 Histeroskopia zwiadowcza - bez patologii✔
    🧬02.2020 Gameta Gdynia
    10.2020-1 IUI❌| 11.2020-2 IUI💪 10 t.c.-<3 przestało bić | 03.2021-3 IUI❌| 04.2021-4 IUI💪
    06.2024 naturalny cud ❤️
    202112224562.png
    202503051762.png
  • japonka Autorytet
    Postów: 2234 2280

    Wysłany: 1 października 2018, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja metforminę od połowy lipca i od czerwca Miositogyn, na razie też jeszcze nic ale cykle są dość ładne. Z owulacją ogólnie nigdy nie miałam problemów ale są bardziej uregulowane na pewno.

    Abilify05 lubi tę wiadomość

    a5526252e0.png

    38 lat | 5,5 r starań, 1 strata 5.2017 (Adaś,LBWC,16t)| JA: MTHFR 677T homo, IO, NK 20%, INF ⬆️, KIR Bx, AMH 1,3; ON: 4%, fDNA 32% | 3x IUI, 3 x ICSI (6 transferów, 8 zarodków, 4*)
  • Abilify05 Autorytet
    Postów: 2502 1219

    Wysłany: 2 października 2018, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ile płacisz za miositogyn ?

    Starania od 09.2018
    💗31 lat, PCOS, nietolerancja glukozy, cykle bezowulacyjne
    mutacja PAI-1 4G heterozygotyczny i MTHFR_677C>T homozygotyczny
    stymulacja Lamettą i Clo ❌
    06.2019 Jajowody drożne ✔
    06.2019 Histeroskopia zwiadowcza - bez patologii✔
    🧬02.2020 Gameta Gdynia
    10.2020-1 IUI❌| 11.2020-2 IUI💪 10 t.c.-<3 przestało bić | 03.2021-3 IUI❌| 04.2021-4 IUI💪
    06.2024 naturalny cud ❤️
    202112224562.png
    202503051762.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ