Forum Starając się z pomocą medyczną inseminacja 2016 poznań
Odpowiedz

inseminacja 2016 poznań

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • malsandi Znajoma

Wysłany: 29 stycznia 2016, 09:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kochane :)
    jestem tu nowa...
    czy jest może któraś, która ma mieć inseminację w tym roku ? chodzi o Poznań.
    Staramy się od 2 lat z mężem, po badaniu nasienia okazało się, że mąż ma teratozoospermię ;/ 1 % prawidłowych plemników, ze mną niby wszystko ok, ale czeka mnie jeszcze badanie drożności jajowodów no i rozmawiałam już z moją gin o inseminacji i in vitro, bo na naturalne poczęcie mamy bardzo małe szanse....

Czekając na skarb ... :)
  • Ania_84 Autorytet

Wysłany: 29 stycznia 2016, 10:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wątek zostanie przeniesiony do działu starając się z pomocą medyczna tam jest watek Inseminacja

Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • malsandi Znajoma

Wysłany: 2 lutego 2016, 10:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok dziękuję :)

Czekając na skarb ... :)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.