Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 💚🍀 •inseminacja 2024 🍷🍀💚
Odpowiedz

💚🍀 •inseminacja 2024 🍷🍀💚

Oceń ten wątek:
  • kicia_kocia Autorytet
    Postów: 2122 4105

    Wysłany: 25 listopada 2024, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    10 dni to jeszcze dość wcześnie. Przy mojej ciąży 12 dpo beta była na poziomie 18, więc 10 dpo pewnie była ledwo wykrywalna. Trzymam kciuki żeby kolejny test coś pokazał✊️✊️

    Kam93, Pauuulaa, Chameleon_13, MagdaLena88, Karolove, Alicee2024 lubią tę wiadomość

    PCOS, starania o drugiego 👶🏼

    styczeń 2025 ➡️ start IVF 🚀
    Rekovelle 8 ug + Orgalutran + Gonapeptyl
    23 pobrane ➡️ 16 MII ➡️ 10 ❄️

    kwiecień ➡️ 1. transfer 5AA ❌️
    maj ➡️ 2. transfer 4AB ❌️
    czerwiec ➡️ 3. transfer 4AB❌️
    czerwiec ➡️ histeroskopia + cd138 ✅️
    sierpień ➡️ 4. transfer 4BB ❌️
    wrzesień ➡️ 5. transfer 4AB + 4AC ❌️
    październik ➡️ 6. transfer 4AB + 4BC
    14 dpt: betaHCG 1285 mlU/mL 🙀😻
    17 dpt: GS 5mm, YS 1 mm 🥰
    21 dpt: betaHCG 5840 mlU/mL 🥰
    Panorama: niskie ryzyka
    It's a girl! 🩷💕🥰

    preg.png
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5619 4514

    Wysłany: 25 listopada 2024, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kicia_kocia wrote:
    10 dni to jeszcze dość wcześnie. Przy mojej ciąży 12 dpo beta była na poziomie 18, więc 10 dpo pewnie była ledwo wykrywalna. Trzymam kciuki żeby kolejny test coś pokazał✊️✊️
    Tak wiem, ale cierpliwości u mnie brakuje🫣

    kicia_kocia lubi tę wiadomość

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • kicia_kocia Autorytet
    Postów: 2122 4105

    Wysłany: 25 listopada 2024, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie to jest najgorsze, bo racjonalnie wszystkie wiemy, a potem jak to jest nasze testowanie to w głowie dzieje się jakaś masakra i doszukujemy się dowodów na tak albo na nie 🫣
    Trzymam kciuki za twoja spokojna głowę 😉

    Pauuulaa, Chameleon_13 lubią tę wiadomość

    PCOS, starania o drugiego 👶🏼

    styczeń 2025 ➡️ start IVF 🚀
    Rekovelle 8 ug + Orgalutran + Gonapeptyl
    23 pobrane ➡️ 16 MII ➡️ 10 ❄️

    kwiecień ➡️ 1. transfer 5AA ❌️
    maj ➡️ 2. transfer 4AB ❌️
    czerwiec ➡️ 3. transfer 4AB❌️
    czerwiec ➡️ histeroskopia + cd138 ✅️
    sierpień ➡️ 4. transfer 4BB ❌️
    wrzesień ➡️ 5. transfer 4AB + 4AC ❌️
    październik ➡️ 6. transfer 4AB + 4BC
    14 dpt: betaHCG 1285 mlU/mL 🙀😻
    17 dpt: GS 5mm, YS 1 mm 🥰
    21 dpt: betaHCG 5840 mlU/mL 🥰
    Panorama: niskie ryzyka
    It's a girl! 🩷💕🥰

    preg.png
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5619 4514

    Wysłany: 25 listopada 2024, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kicia_kocia wrote:
    No właśnie to jest najgorsze, bo racjonalnie wszystkie wiemy, a potem jak to jest nasze testowanie to w głowie dzieje się jakaś masakra i doszukujemy się dowodów na tak albo na nie 🫣
    Trzymam kciuki za twoja spokojna głowę 😉
    Dziękuję ☺️ trzymam sie tego ,ze okresu brak , ale brzuch boli okresowo...

    Wedl. Wyliczen z bety przy synku to tez w 10 dniu byla zapewne na poziomie ok 20.

    (14 dpi-90, 12dpi-45, 10dpi-22,5) To tyle teorii.

    kicia_kocia lubi tę wiadomość

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • Chameleon_13 Ekspertka
    Postów: 169 156

    Wysłany: 25 listopada 2024, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauuulaa wrote:
    U mnie poki co biel.
    Paula, widziałam rano wiadomość o białym teście na innym wątku. Zrobiłam dzisiaj test, żeby było Tobie raźniej. Biel 😁
    Jestem dziś 11 dzień do zastrzyku/ 9 dni po owulacji. Do planowanego dnia miesiączki jeszcze 7 dni.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2024, 18:04

    kicia_kocia lubi tę wiadomość

    Starania od 2022 🍼
    👩🏽 '91
    2023 usunięto część lewego jajnika z torbielą s.
    🧔🏻‍♂️' 91
    Obniżone parametry n.

    2024 2x CS ❌ 07/24 Zmiana kliniki
    AMH 1.03🫥 (HyCoSy)✅
    2024 1 IUI - 2 IUI ❌
    12/24 CS 3 IUI ⏸️ 🥹 🤍
    01/25 mamy ❤️ 5t6d CRL 0.31cm
    27.01.25 8 tc👼🏼 🤍 2.02.25 💔

    2025 4 IUI - 5 IUI - 6 IUI ❌

    I IVF 🫡
    08-09/25 🥚x2 →🌱 x2
    (3 doba-5A,6A) ❌ 🥺
    II IVF
    11/25🥚x1 → 0 😭
    12/25 - 01/26 Priming t. ... Cdn.

    III IVF
    25.01Pobrane i zapłodnione 🥚x4
    🥹Mamy 3→🌱 3AA ❄️3AB ❄️2AB
    30.01. ET blastka 3AA 🤍
    6dpt - 35, 10 dpt - 20 💔 4+3

    02.03. CN FET blastka 3AB 🤍
    11.03. ✖️ 😔

    24.03. Endo 12,5 mm
    30.03. CS FET blastka 2AB 🤍
    8 dpt - 1.1 🥺
    28.04. Biopsja endometrium + CD138 ⏳

    IV IVF ⁉️

    🤍 A co, jeśli się nie uda?
    💜 A co, jeśli się uda piękniej, niż sobie wyobrażasz?
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5619 4514

    Wysłany: 25 listopada 2024, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chameleon_13 wrote:
    Paula, widziałam rano wiadomość o białym teście na innym wątku. Zrobiłam dzisiaj test, żeby było Tobie raźniej. Biel 😁
    Jestem dziś 11 dzień do zastrzyku/ 9 do owulacji. Do planowanego dnia miesiączki jeszcze 7 dni.
    Haha no nie moge, "zeby bylo raziej" dzieki kochana 😁😁😁 na was zawsze moge liczyc.💚💚 U ciebie tez jeszcze wczesnie. Moze jednak jeszcze zobaczysz druga kreseczke ,za kilka dni ☺️☺️✊🤞

    Chameleon_13 lubi tę wiadomość

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • Chameleon_13 Ekspertka
    Postów: 169 156

    Wysłany: 25 listopada 2024, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauuulaa wrote:
    Haha no nie moge, "zeby bylo raziej" dzieki kochana 😁😁😁 na was zawsze moge liczyc.💚💚 U ciebie tez jeszcze wczesnie. Moze jednak jeszcze zobaczysz druga kreseczke ,za kilka dni ☺️☺️✊🤞
    Musimy się jakoś wspierać 😊 🫶🏼🍀

    Pauuulaa lubi tę wiadomość

    Starania od 2022 🍼
    👩🏽 '91
    2023 usunięto część lewego jajnika z torbielą s.
    🧔🏻‍♂️' 91
    Obniżone parametry n.

    2024 2x CS ❌ 07/24 Zmiana kliniki
    AMH 1.03🫥 (HyCoSy)✅
    2024 1 IUI - 2 IUI ❌
    12/24 CS 3 IUI ⏸️ 🥹 🤍
    01/25 mamy ❤️ 5t6d CRL 0.31cm
    27.01.25 8 tc👼🏼 🤍 2.02.25 💔

    2025 4 IUI - 5 IUI - 6 IUI ❌

    I IVF 🫡
    08-09/25 🥚x2 →🌱 x2
    (3 doba-5A,6A) ❌ 🥺
    II IVF
    11/25🥚x1 → 0 😭
    12/25 - 01/26 Priming t. ... Cdn.

    III IVF
    25.01Pobrane i zapłodnione 🥚x4
    🥹Mamy 3→🌱 3AA ❄️3AB ❄️2AB
    30.01. ET blastka 3AA 🤍
    6dpt - 35, 10 dpt - 20 💔 4+3

    02.03. CN FET blastka 3AB 🤍
    11.03. ✖️ 😔

    24.03. Endo 12,5 mm
    30.03. CS FET blastka 2AB 🤍
    8 dpt - 1.1 🥺
    28.04. Biopsja endometrium + CD138 ⏳

    IV IVF ⁉️

    🤍 A co, jeśli się nie uda?
    💜 A co, jeśli się uda piękniej, niż sobie wyobrażasz?
  • MagdaLena88 Autorytet
    Postów: 1534 2993

    Wysłany: 25 listopada 2024, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, trzymam za Was mocno kciuki. Ja idę na betę w piątek. O ile dotrwam, bo ostatnio się nie udało. Ale jakby co testy mam tym razem 😁 mam wrażenie że wszyscy dookoła chorzy. W sobotę widziałam się z teściową, wczoraj już leżała z gorączką. Poszliśmy z przyjaciółmi i psami na spacer, wieczorem mi piszą że ich rozkłada, mąż dziś zaczął kichać i sam poprosil o leki. Aż się boję 😢

    Chameleon_13, Pauuulaa lubią tę wiadomość

    Ona 38 lat-AMH 12.24. 0,9 08.25-1,42 Kir BX, Homocysteina 11,86❗️ 10.25. 13,8- 04.26
    On 41 lat-morfoglia 0%❗️
    Kariotypy prawidłowe
    10-12. 24' 3×IUI ❌️
    Styczeń 25-1 procedura-6🥚 1 zarodek 4.1.1
    10.02. 1 Transfer beta 9dpt 0,3✖️
    Marzec 25'-2 procedura 6🥚 1❄️3.2.2
    22.05. 2 Transfer beta 6dpt 0,7✖️
    Zmiana kliniki Invicta➡️Bocian
    biopsja endometrium CD56 >200❌️
    Cross Match-10.25 60,2%04.26-28,5
    1/26'-3 procedura-Ovaleap 300 i Mensinorm 75, 6 🥚, 2 dojrzałe- 2 zarodki, 2 zdrowe po PGTA ❄️❄️
    Immunosupresja -Equoral i Encorton -11tygodni
    07.05.26- 3 Transfer, Encorton, Smoflipid, Accofil, Cyclogest,Duphaston,Besins 6dp beta 0,2✖️
    ✨️czyli tak wygląda nasz koniec...✨️
  • Karolove Autorytet
    Postów: 951 2061

    Wysłany: 25 listopada 2024, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane trzymam kciuki za Wasze testowanie! Faktycznie może być jeszcze za wcześnie więc próbujcie dalej 🤞🏻
    Ja od rana dzwonię do kliniki żeby się umówić na monitoring i bez skutku 🫠 co więcej, oglądałam ostatnio webinar na temat nieoczywistych przyczyn niepłodności i wysłałam mojego małża na posiew nasienia- też nie może się dodzwonić do innej kliniki żeby umówić. Co za dzień 🥲

    Chameleon_13 lubi tę wiadomość

    Świadome starania od 2023
    Niepłodność idiopatyczna
    👱 31l 👩🏻 38l Wszystko ok 🍀

    2024: AMH 4.51
    udrożniony jajowód metodą sHSG 💚
    2x stymulacja Lamette i IUI ❌️

    2025:
    15.1.25 nowa klinika, rozpoczęcie stymulacji do IVF:
    2-10 dc Ovaleap 150 j.m. 7-10 dc Orgalutran 0.25mg
    25.01.25 punkcja 🏥 10 🥚 ➡️ 7🪺 ➡️ 3 x 511, 1 x 432
    30.01.25 transfer ET (duphaston, cyclogest) 💔
    5.03.25 II transfer FET (cyclogest)❄️
    10dpt betaHCG 171.91 😳 12dpt betaHCG 598.09 😳 prog 47.86 17dpt betaHCG 6772.60 🙈
    21dpt maleńkie ❤️🥹
    Chłopczyk 🩵🥹

    ❄️❄️ na zimowisku 🥹

    11.25 Miś 🐻 jest na świecie🥰🥹

    age.png
  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 5321 8914

    Wysłany: 25 listopada 2024, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odebrałam swój wynik AMH i się zestresowałam… w styczniu 2,7 a teraz 1,87 😱 robiłam co prawda w innym labie ale kurde no taka różnica raptem przez 10 miesięcy 😢😢😢 jutro mam wizytę w klinice, zobaczymy co dr na to powie

    🍼Starania od 06.2023
    👨‍⚕️Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    1xCP 💔⏸️
    2x IUI ❌
    —————————
    🍀🍀🍀Start IVF MZ🍀🍀🍀
    Mamy ❄️❄️❄️❄️ blastocysty
    1. FET+EG 5AA ✅🥹🍀🤞
    Dwa bobasy na pokładzie ♥️♥️
    NIFTY pro-zdrowi chłopcy 🩵🩵

    30+2 chłopcy są z nami na świecie 😍
    1930g 45 cm i 1900g 44 cm naszych kochanych Misiów 🐻🐻
  • Alicee2024 Autorytet
    Postów: 1221 2594

    Wysłany: 25 listopada 2024, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa2024 wrote:
    Odebrałam swój wynik AMH i się zestresowałam… w styczniu 2,7 a teraz 1,87 😱 robiłam co prawda w innym labie ale kurde no taka różnica raptem przez 10 miesięcy 😢😢😢 jutro mam wizytę w klinice, zobaczymy co dr na to powie

    Ja bym się tak spadkiem AMH za bardzo nie przejmowała. Przy takim wyniku i tak są szanse na piękną owulację i dobrej jakości komórkę jajowa 😊

    Ja właśnie po monitoringu. W środę nasze drugie podejście do IUI ✊🏻🙏🏻
    Wgl coraz wcześniej przez te stymulację wychodzą mi owulację. Dzisiaj 9dc Endo 7mm, a 20mm jajo 🫣

    Nowa2024, Pauuulaa, Karolove, kicia_kocia lubią tę wiadomość

    ♀️31l. ---> AMH 5,11 (1.25r.)
    kir Bx, HLA-C C1/C2, PAI-1, MTHFR - hetero
    ANA1, panel limf. (NK 10%) ✔️
    ♂️ 35l. - obniżone parametry nasienia
    Cross-match: 36,3 (2.25r.), 32,1% (9.25r.) ✖️

    10.2024 - 11.2024 -2x IUI ✖️
    28.12 kwalif. I IVF
    10.01.25 - stymulacja - Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl
    23.01 - Punkcja - 5 x ❄️
    18.02 I FET ✖️ || 20.03 II FET ✖️ CB💔
    23.04 III FET ✖️|| 26.08 IV FET ✖️|| 30.09 V FET ✖️ (accofil, encorton, acard, prolutex, neoparin, estrofem, besins, cyclogest)

    5.25 - histero (usunięte polipy) cd138 ✔️ || cd56 ✔️
    7/8. 25 - immunosupresja
    2.12 - ponowna biopsja: cd138 ✖️ || cd56 ✔️

    II IVF 8.01.26- kwalif.
    21.01. 26 - stym, długi protok. (Gonapeptyl) —> torbiel —> 12.03 start stym. (Ovaleap, Menopur, Gonapeptyl)
    30.03 - punkcja - 3 x ❄️
    28.04 - VI FET CB 💔 leki jw + prograf

    5/6. 26r. - wyciszenie Ryego
  • Alicee2024 Autorytet
    Postów: 1221 2594

    Wysłany: 25 listopada 2024, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaLena88 wrote:
    Hej dziewczyny, trzymam za Was mocno kciuki. Ja idę na betę w piątek. O ile dotrwam, bo ostatnio się nie udało. Ale jakby co testy mam tym razem 😁 mam wrażenie że wszyscy dookoła chorzy. W sobotę widziałam się z teściową, wczoraj już leżała z gorączką. Poszliśmy z przyjaciółmi i psami na spacer, wieczorem mi piszą że ich rozkłada, mąż dziś zaczął kichać i sam poprosil o leki. Aż się boję 😢

    U nas tak samo, wymiata wszystkich dookoła przeziębienie 😰

    Nie mogę się doczekać Waszych testowan 🍀

    ♀️31l. ---> AMH 5,11 (1.25r.)
    kir Bx, HLA-C C1/C2, PAI-1, MTHFR - hetero
    ANA1, panel limf. (NK 10%) ✔️
    ♂️ 35l. - obniżone parametry nasienia
    Cross-match: 36,3 (2.25r.), 32,1% (9.25r.) ✖️

    10.2024 - 11.2024 -2x IUI ✖️
    28.12 kwalif. I IVF
    10.01.25 - stymulacja - Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl
    23.01 - Punkcja - 5 x ❄️
    18.02 I FET ✖️ || 20.03 II FET ✖️ CB💔
    23.04 III FET ✖️|| 26.08 IV FET ✖️|| 30.09 V FET ✖️ (accofil, encorton, acard, prolutex, neoparin, estrofem, besins, cyclogest)

    5.25 - histero (usunięte polipy) cd138 ✔️ || cd56 ✔️
    7/8. 25 - immunosupresja
    2.12 - ponowna biopsja: cd138 ✖️ || cd56 ✔️

    II IVF 8.01.26- kwalif.
    21.01. 26 - stym, długi protok. (Gonapeptyl) —> torbiel —> 12.03 start stym. (Ovaleap, Menopur, Gonapeptyl)
    30.03 - punkcja - 3 x ❄️
    28.04 - VI FET CB 💔 leki jw + prograf

    5/6. 26r. - wyciszenie Ryego
  • kicia_kocia Autorytet
    Postów: 2122 4105

    Wysłany: 25 listopada 2024, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa2024, może warto powtórzyć badanie, ale też mi się wydaje, że 1,8 to wartość spokojnie w normie z opcją wielokrotnych owulacji w przyszlosci. Rozumiem, że pewnie stresuje cię ta zmiana w ciągu niecałego roku, ale może wlasnie to kwestia laboratorium. Ja np. porównywałam wyniki z Synevo i z laboratorium przy szpitalu i te one były trochę różne

    Alicee2024 lubi tę wiadomość

    PCOS, starania o drugiego 👶🏼

    styczeń 2025 ➡️ start IVF 🚀
    Rekovelle 8 ug + Orgalutran + Gonapeptyl
    23 pobrane ➡️ 16 MII ➡️ 10 ❄️

    kwiecień ➡️ 1. transfer 5AA ❌️
    maj ➡️ 2. transfer 4AB ❌️
    czerwiec ➡️ 3. transfer 4AB❌️
    czerwiec ➡️ histeroskopia + cd138 ✅️
    sierpień ➡️ 4. transfer 4BB ❌️
    wrzesień ➡️ 5. transfer 4AB + 4AC ❌️
    październik ➡️ 6. transfer 4AB + 4BC
    14 dpt: betaHCG 1285 mlU/mL 🙀😻
    17 dpt: GS 5mm, YS 1 mm 🥰
    21 dpt: betaHCG 5840 mlU/mL 🥰
    Panorama: niskie ryzyka
    It's a girl! 🩷💕🥰

    preg.png
  • MagdaLena88 Autorytet
    Postów: 1534 2993

    Wysłany: 25 listopada 2024, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam AMH 1,2. Mam 36 lat, pani powiedziała,że to niby mało ale mam regularne swoje owulacje. Tyle że trzeba działać tu i teraz. Ale nie jest to przeszkoda w staraniach. Także głowa do góry;)

    Ona 38 lat-AMH 12.24. 0,9 08.25-1,42 Kir BX, Homocysteina 11,86❗️ 10.25. 13,8- 04.26
    On 41 lat-morfoglia 0%❗️
    Kariotypy prawidłowe
    10-12. 24' 3×IUI ❌️
    Styczeń 25-1 procedura-6🥚 1 zarodek 4.1.1
    10.02. 1 Transfer beta 9dpt 0,3✖️
    Marzec 25'-2 procedura 6🥚 1❄️3.2.2
    22.05. 2 Transfer beta 6dpt 0,7✖️
    Zmiana kliniki Invicta➡️Bocian
    biopsja endometrium CD56 >200❌️
    Cross Match-10.25 60,2%04.26-28,5
    1/26'-3 procedura-Ovaleap 300 i Mensinorm 75, 6 🥚, 2 dojrzałe- 2 zarodki, 2 zdrowe po PGTA ❄️❄️
    Immunosupresja -Equoral i Encorton -11tygodni
    07.05.26- 3 Transfer, Encorton, Smoflipid, Accofil, Cyclogest,Duphaston,Besins 6dp beta 0,2✖️
    ✨️czyli tak wygląda nasz koniec...✨️
  • Karolove Autorytet
    Postów: 951 2061

    Wysłany: 25 listopada 2024, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicee2024 wrote:
    Ja bym się tak spadkiem AMH za bardzo nie przejmowała. Przy takim wyniku i tak są szanse na piękną owulację i dobrej jakości komórkę jajowa 😊

    Ja właśnie po monitoringu. W środę nasze drugie podejście do IUI ✊🏻🙏🏻
    Wgl coraz wcześniej przez te stymulację wychodzą mi owulację. Dzisiaj 9dc Endo 7mm, a 20mm jajo 🫣
    Alice mam to samo. Ostatnio owu miałam na przełomie 11/12 dnia cyklu, będę cisnąć dr żeby IUI była w poniedziałek 11dc. Na monitoring udało mi się umówić w 7dc na czwartek.
    Trzymam kciuki za środę! 🤞🏻 dostałaś ovitrelle do zaaplikowania?

    Świadome starania od 2023
    Niepłodność idiopatyczna
    👱 31l 👩🏻 38l Wszystko ok 🍀

    2024: AMH 4.51
    udrożniony jajowód metodą sHSG 💚
    2x stymulacja Lamette i IUI ❌️

    2025:
    15.1.25 nowa klinika, rozpoczęcie stymulacji do IVF:
    2-10 dc Ovaleap 150 j.m. 7-10 dc Orgalutran 0.25mg
    25.01.25 punkcja 🏥 10 🥚 ➡️ 7🪺 ➡️ 3 x 511, 1 x 432
    30.01.25 transfer ET (duphaston, cyclogest) 💔
    5.03.25 II transfer FET (cyclogest)❄️
    10dpt betaHCG 171.91 😳 12dpt betaHCG 598.09 😳 prog 47.86 17dpt betaHCG 6772.60 🙈
    21dpt maleńkie ❤️🥹
    Chłopczyk 🩵🥹

    ❄️❄️ na zimowisku 🥹

    11.25 Miś 🐻 jest na świecie🥰🥹

    age.png
  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 5321 8914

    Wysłany: 25 listopada 2024, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie dziewczyny nie tyle martwi mnie sama wartość AMH co taki duży spadek w zaledwie 10 miesięcy…

    🍼Starania od 06.2023
    👨‍⚕️Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    1xCP 💔⏸️
    2x IUI ❌
    —————————
    🍀🍀🍀Start IVF MZ🍀🍀🍀
    Mamy ❄️❄️❄️❄️ blastocysty
    1. FET+EG 5AA ✅🥹🍀🤞
    Dwa bobasy na pokładzie ♥️♥️
    NIFTY pro-zdrowi chłopcy 🩵🩵

    30+2 chłopcy są z nami na świecie 😍
    1930g 45 cm i 1900g 44 cm naszych kochanych Misiów 🐻🐻
  • Alicee2024 Autorytet
    Postów: 1221 2594

    Wysłany: 25 listopada 2024, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolove wrote:
    Alice mam to samo. Ostatnio owu miałam na przełomie 11/12 dnia cyklu, będę cisnąć dr żeby IUI była w poniedziałek 11dc. Na monitoring udało mi się umówić w 7dc na czwartek.
    Trzymam kciuki za środę! 🤞🏻 dostałaś ovitrelle do zaaplikowania?

    Tak, zastrzyk jutro w pracy zrobię koło 14:00 🫢

    O kurcze, to faktycznie wcześnie zrobicie monitoring. Ale lepiej wcześniej niż za późno 😊
    Ja czuję, że grudzień będzie dla nas łaskawy 😁

    Karolove lubi tę wiadomość

    ♀️31l. ---> AMH 5,11 (1.25r.)
    kir Bx, HLA-C C1/C2, PAI-1, MTHFR - hetero
    ANA1, panel limf. (NK 10%) ✔️
    ♂️ 35l. - obniżone parametry nasienia
    Cross-match: 36,3 (2.25r.), 32,1% (9.25r.) ✖️

    10.2024 - 11.2024 -2x IUI ✖️
    28.12 kwalif. I IVF
    10.01.25 - stymulacja - Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl
    23.01 - Punkcja - 5 x ❄️
    18.02 I FET ✖️ || 20.03 II FET ✖️ CB💔
    23.04 III FET ✖️|| 26.08 IV FET ✖️|| 30.09 V FET ✖️ (accofil, encorton, acard, prolutex, neoparin, estrofem, besins, cyclogest)

    5.25 - histero (usunięte polipy) cd138 ✔️ || cd56 ✔️
    7/8. 25 - immunosupresja
    2.12 - ponowna biopsja: cd138 ✖️ || cd56 ✔️

    II IVF 8.01.26- kwalif.
    21.01. 26 - stym, długi protok. (Gonapeptyl) —> torbiel —> 12.03 start stym. (Ovaleap, Menopur, Gonapeptyl)
    30.03 - punkcja - 3 x ❄️
    28.04 - VI FET CB 💔 leki jw + prograf

    5/6. 26r. - wyciszenie Ryego
  • Alicee2024 Autorytet
    Postów: 1221 2594

    Wysłany: 25 listopada 2024, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa2024 wrote:
    Właśnie dziewczyny nie tyle martwi mnie sama wartość AMH co taki duży spadek w zaledwie 10 miesięcy…

    Tak jak dziewczyny piszą, może warto zrobić badanie w tym samym laboratorium? Wyniki mogą się różnić 😊 głowa do góry! To dalej nie wyrok 😊

    Nowa2024, Karolove lubią tę wiadomość

    ♀️31l. ---> AMH 5,11 (1.25r.)
    kir Bx, HLA-C C1/C2, PAI-1, MTHFR - hetero
    ANA1, panel limf. (NK 10%) ✔️
    ♂️ 35l. - obniżone parametry nasienia
    Cross-match: 36,3 (2.25r.), 32,1% (9.25r.) ✖️

    10.2024 - 11.2024 -2x IUI ✖️
    28.12 kwalif. I IVF
    10.01.25 - stymulacja - Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl
    23.01 - Punkcja - 5 x ❄️
    18.02 I FET ✖️ || 20.03 II FET ✖️ CB💔
    23.04 III FET ✖️|| 26.08 IV FET ✖️|| 30.09 V FET ✖️ (accofil, encorton, acard, prolutex, neoparin, estrofem, besins, cyclogest)

    5.25 - histero (usunięte polipy) cd138 ✔️ || cd56 ✔️
    7/8. 25 - immunosupresja
    2.12 - ponowna biopsja: cd138 ✖️ || cd56 ✔️

    II IVF 8.01.26- kwalif.
    21.01. 26 - stym, długi protok. (Gonapeptyl) —> torbiel —> 12.03 start stym. (Ovaleap, Menopur, Gonapeptyl)
    30.03 - punkcja - 3 x ❄️
    28.04 - VI FET CB 💔 leki jw + prograf

    5/6. 26r. - wyciszenie Ryego
  • Ania 89 Autorytet
    Postów: 4158 2095

    Wysłany: 25 listopada 2024, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy Wam też zlecali badanie piersi z Kliniki? Ja jutro jadę na USG piersi. Pauuulla jutro kolejny test :)?

    Test pozytywny 12 marca❤️
    16 maja prenatalne wizyta ❤️🍀 wszystko dobrze☺️
    06.06 wizyta❤️🍀
    04.07 wizyta❤️🍀
    08.07 połówkowe Zdrowa dziewczynka ☺️🩷
    16 września 3 prenatalne:)
    event.png

    MELANIA URODZONA 12.11.2025 CC☺️
  • Ola8999 Autorytet
    Postów: 1397 1201

    Wysłany: 25 listopada 2024, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa2024 wrote:
    Właśnie dziewczyny nie tyle martwi mnie sama wartość AMH co taki duży spadek w zaledwie 10 miesięcy…
    A robiłaś w laboratorium które bada na miejscu ? Ja jutro jadę powtórzyć amh po kilku miesiącach, przy ostatnim pechu spodziewam się spadku z 1 na dużo mniej, ale jadę zrobić do gyncentrum bo się naczytałam że najlepiej nie przewozić próbki 🙀 tylko że jutro już mam 8dc i będę po nocce, pani przez tel mówiła że to nie ma znaczenia a tu na forum się znowu naczytałam, że ma. Ale potrzebuje tego wyniku na czwartek do gin.

    ♀️'89 ♂️'87
    2 lata starań | 1x IUI ❌ | kwalifikacja do in vitro ✅
    16.06 ⏸️ 11dpo 🫢 naturals
    Cukrzyca ciążowa 🤷🍭
    19.12 30+1 III prenatalne wszystko idealnie 👌1400g
    19.01 34+4 rośniemy 2600g 😍
    6.02.2026 już jest ! 🐨 37+0 2970g 52cm

    age.png
‹‹ 368 369 370 371 372 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ