Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 💚🍀 •inseminacja 2024 🍷🍀💚
Odpowiedz

💚🍀 •inseminacja 2024 🍷🍀💚

Oceń ten wątek:
  • Ang15 Ekspertka
    Postów: 140 171

    Wysłany: 13 grudnia 2024, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaLena88 wrote:
    Niestety nie wiem kompletnie co to za parametry;(
    Tym razem dostałam plamienie. W ogóle jakoś tak od zabiegu czuję dyskomfort w brzuchu,wróciłam do domu i w zasadzie mam ochotę jedynie na sen. To plamienie mnie trochę zaniepokoiło bo wcześniej go nie było. Ale to chyba normalne w dniu zabiegu?


    Też delikatnie plamiłam kilka godzin po zabiegu- od około 14, do wieczora ustało 😊 miałam też cały czas takie nieprzyjemne uczucie w brzuchu... Bardzo podobne objawy 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2024, 20:51

    MagdaLena88 lubi tę wiadomość

  • Chameleon_13 Ekspertka
    Postów: 169 156

    Wysłany: 13 grudnia 2024, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaLena88 wrote:
    Niestety nie wiem kompletnie co to za parametry;(
    Tym razem dostałam plamienie. W ogóle jakoś tak od zabiegu czuję dyskomfort w brzuchu,wróciłam do domu i w zasadzie mam ochotę jedynie na sen. To plamienie mnie trochę zaniepokoiło bo wcześniej go nie było. Ale to chyba normalne w dniu zabiegu?
    Ja wczoraj też obolała, ale bez plamień. Dziś częste kłucia w całym podbrzuszu. Wczoraj na lewym jajniku pęcherzyk już pękł a dziś może dopiero na prawym 🤔
    Ja po pierwszej inseminacji w dniu zabiegu też miałam delikatne plemienie 😊

    Starania od 2022 🍼
    👩🏽 '91
    2023 usunięto część lewego jajnika z torbielą s.
    🧔🏻‍♂️' 91
    Obniżone parametry n.

    2024 2x CS ❌ 07/24 Zmiana kliniki
    AMH 1.03🫥 (HyCoSy)✅
    2024 1 IUI - 2 IUI ❌
    12/24 CS 3 IUI ⏸️ 🥹 🤍
    01/25 mamy ❤️ 5t6d CRL 0.31cm
    27.01.25 8 tc👼🏼 🤍 2.02.25 💔

    2025 4 IUI - 5 IUI - 6 IUI ❌

    I IVF 🫡
    08-09/25 🥚x2 →🌱 x2
    (3 doba-5A,6A) ❌ 🥺
    II IVF
    11/25🥚x1 → 0 😭
    12/25 - 01/26 Priming t. ... Cdn.

    III IVF
    25.01Pobrane i zapłodnione 🥚x4
    🥹Mamy 3→🌱 3AA ❄️3AB ❄️2AB
    30.01. ET blastka 3AA 🤍
    6dpt - 35, 10 dpt - 20 💔 4+3

    02.03. CN FET blastka 3AB 🤍
    11.03. ✖️ 😔

    24.03. Endo 12,5 mm
    30.03. CS FET blastka 2AB 🤍
    8 dpt - 1.1 🥺
    28.04. Biopsja endometrium + CD138 ⏳

    IV IVF ⁉️

    🤍 A co, jeśli się nie uda?
    💜 A co, jeśli się uda piękniej, niż sobie wyobrażasz?
  • kicia_kocia Autorytet
    Postów: 2120 4089

    Wysłany: 13 grudnia 2024, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety zaczyna się full okres. Ten cykl był od początku podejrzany bo miałam plamienia w 8, 9 dniu cyklu, więc jak widać nie był to najlepszy czas na IUI 😕 W poniedziałek zrobię badanie hormonów na początku cyklu i sprobuje się wbić do lekarza, bo nie wiem właściwie co teraz robić. Zaczynać kolejną stymulację czy zrobić cykl przerwy... szczególnie że bralam Ovitrelle wiec mam bHCG we krwi 🤔 No nic. Trochę szkoda, ale przynajmniej wiem już dziś i nie muszę czekać 2 tygodnie na rozczarowanie 🥲 Gramy dalej 💪

    PCOS, starania o drugiego 👶🏼

    styczeń 2025 ➡️ start IVF 🚀
    Rekovelle 8 ug + Orgalutran + Gonapeptyl
    23 pobrane ➡️ 16 MII ➡️ 10 ❄️

    kwiecień ➡️ 1. transfer 5AA ❌️
    maj ➡️ 2. transfer 4AB ❌️
    czerwiec ➡️ 3. transfer 4AB❌️
    czerwiec ➡️ histeroskopia + cd138 ✅️
    sierpień ➡️ 4. transfer 4BB ❌️
    wrzesień ➡️ 5. transfer 4AB + 4AC ❌️
    październik ➡️ 6. transfer 4AB + 4BC
    14 dpt: betaHCG 1285 mlU/mL 🙀😻
    17 dpt: GS 5mm, YS 1 mm 🥰
    21 dpt: betaHCG 5840 mlU/mL 🥰
    Panorama: niskie ryzyka
    It's a girl! 🩷💕🥰

    preg.png
  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 5321 8914

    Wysłany: 13 grudnia 2024, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kicia_kocia wrote:
    U mnie niestety zaczyna się full okres. Ten cykl był od początku podejrzany bo miałam plamienia w 8, 9 dniu cyklu, więc jak widać nie był to najlepszy czas na IUI 😕 W poniedziałek zrobię badanie hormonów na początku cyklu i sprobuje się wbić do lekarza, bo nie wiem właściwie co teraz robić. Zaczynać kolejną stymulację czy zrobić cykl przerwy... szczególnie że bralam Ovitrelle wiec mam bHCG we krwi 🤔 No nic. Trochę szkoda, ale przynajmniej wiem już dziś i nie muszę czekać 2 tygodnie na rozczarowanie 🥲 Gramy dalej 💪

    Kurcze ale dziwna sytuacja, że tak szybko ten okres 🤔 zastanawia mnie to mega

    🍼Starania od 06.2023
    👨‍⚕️Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    1xCP 💔⏸️
    2x IUI ❌
    —————————
    🍀🍀🍀Start IVF MZ🍀🍀🍀
    Mamy ❄️❄️❄️❄️ blastocysty
    1. FET+EG 5AA ✅🥹🍀🤞
    Dwa bobasy na pokładzie ♥️♥️
    NIFTY pro-zdrowi chłopcy 🩵🩵

    30+2 chłopcy są z nami na świecie 😍
    1930g 45 cm i 1900g 44 cm naszych kochanych Misiów 🐻🐻
  • kicia_kocia Autorytet
    Postów: 2120 4089

    Wysłany: 13 grudnia 2024, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie tez nie wiem, może muszę włączyć esteofem do stymulacji 🤔 w naturalnych cyklach mi się to nie zdarza, wiec nawet nie mam pomysłu. Albo może już zmęczenie stymulacjami, to była 3 pod rząd. Ja już mentalnie wracam do początku cyklu i wchodzę w tryb relaksu 😉 ✌️🌈
    Gdybyśmy się mieli teraz stymulować i klinika była otwarta 27.12 to nawet moglibyśmy zrobić kolejna IUI jeszcze w tym miesiącu, ale nie wiem czy to nie zbyt często. Poczekam co tam lekarz poradzi.

    PCOS, starania o drugiego 👶🏼

    styczeń 2025 ➡️ start IVF 🚀
    Rekovelle 8 ug + Orgalutran + Gonapeptyl
    23 pobrane ➡️ 16 MII ➡️ 10 ❄️

    kwiecień ➡️ 1. transfer 5AA ❌️
    maj ➡️ 2. transfer 4AB ❌️
    czerwiec ➡️ 3. transfer 4AB❌️
    czerwiec ➡️ histeroskopia + cd138 ✅️
    sierpień ➡️ 4. transfer 4BB ❌️
    wrzesień ➡️ 5. transfer 4AB + 4AC ❌️
    październik ➡️ 6. transfer 4AB + 4BC
    14 dpt: betaHCG 1285 mlU/mL 🙀😻
    17 dpt: GS 5mm, YS 1 mm 🥰
    21 dpt: betaHCG 5840 mlU/mL 🥰
    Panorama: niskie ryzyka
    It's a girl! 🩷💕🥰

    preg.png
  • Licząc na cud Autorytet
    Postów: 661 500

    Wysłany: 13 grudnia 2024, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kicia_kocia wrote:
    No wlasnie tez nie wiem, może muszę włączyć esteofem do stymulacji 🤔 w naturalnych cyklach mi się to nie zdarza, wiec nawet nie mam pomysłu. Albo może już zmęczenie stymulacjami, to była 3 pod rząd. Ja już mentalnie wracam do początku cyklu i wchodzę w tryb relaksu 😉 ✌️🌈
    Gdybyśmy się mieli teraz stymulować i klinika była otwarta 27.12 to nawet moglibyśmy zrobić kolejna IUI jeszcze w tym miesiącu, ale nie wiem czy to nie zbyt często. Poczekam co tam lekarz poradzi.
    Ja na Twoim miejscu poszłabym do lekarza bo to dziwne, że po dwóch dniach od IUI masz 🐒 Coś tu się nie trzyma kupy...

    kicia_kocia lubi tę wiadomość

    Starania od 03.2022
    ♀️29 lat
    PCOS
    Stymulacja owulacji
    ♂️ 42 lata
    Idealne wyniki ❤️
    03.24 - 1 IUI ❌
    04.24 - 2 IUI ❌
    05.24 - 3 IUI 💔Biochemiczna
    06.24 - 4 IUI ✅
    06.08.24 - są ❤️❤️
    13.09.24 - na prenatalnych mamy komplet organów 😁😅
    24.10.24 🩵🩵
    02.01 - 1432 g i 1403 g szczęścia ❤️🥰
    age.png
  • kicia_kocia Autorytet
    Postów: 2120 4089

    Wysłany: 13 grudnia 2024, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Licząc na cud wrote:
    Ja na Twoim miejscu poszłabym do lekarza bo to dziwne, że po dwóch dniach od IUI masz 🐒 Coś tu się nie trzyma kupy...
    Taki mam plan właśnie. Widzę że jutro klinika jest otwarta, więc sprobuje zadzwonić żeby się wbić w poniedziałek na kontrolę i ustalenie dalszego planu. Ja totalnie nie mam pomysłu, ale też przy okazji monitoringu nie mialam badanych hormonow, więc nie wiem co tu się zadziało.

    PCOS, starania o drugiego 👶🏼

    styczeń 2025 ➡️ start IVF 🚀
    Rekovelle 8 ug + Orgalutran + Gonapeptyl
    23 pobrane ➡️ 16 MII ➡️ 10 ❄️

    kwiecień ➡️ 1. transfer 5AA ❌️
    maj ➡️ 2. transfer 4AB ❌️
    czerwiec ➡️ 3. transfer 4AB❌️
    czerwiec ➡️ histeroskopia + cd138 ✅️
    sierpień ➡️ 4. transfer 4BB ❌️
    wrzesień ➡️ 5. transfer 4AB + 4AC ❌️
    październik ➡️ 6. transfer 4AB + 4BC
    14 dpt: betaHCG 1285 mlU/mL 🙀😻
    17 dpt: GS 5mm, YS 1 mm 🥰
    21 dpt: betaHCG 5840 mlU/mL 🥰
    Panorama: niskie ryzyka
    It's a girl! 🩷💕🥰

    preg.png
  • kicia_kocia Autorytet
    Postów: 2120 4089

    Wysłany: 13 grudnia 2024, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, że jestem trochę nienormalna, ale spytałam chata gpt, czy mając we krwi bHCG po Ovitrelle można rozpocząć stymulację gonadotropinami i wg chataGPT można 😜😂 Zobaczymy co na to powie lekarz 🤞

    Oliwia88888 lubi tę wiadomość

    PCOS, starania o drugiego 👶🏼

    styczeń 2025 ➡️ start IVF 🚀
    Rekovelle 8 ug + Orgalutran + Gonapeptyl
    23 pobrane ➡️ 16 MII ➡️ 10 ❄️

    kwiecień ➡️ 1. transfer 5AA ❌️
    maj ➡️ 2. transfer 4AB ❌️
    czerwiec ➡️ 3. transfer 4AB❌️
    czerwiec ➡️ histeroskopia + cd138 ✅️
    sierpień ➡️ 4. transfer 4BB ❌️
    wrzesień ➡️ 5. transfer 4AB + 4AC ❌️
    październik ➡️ 6. transfer 4AB + 4BC
    14 dpt: betaHCG 1285 mlU/mL 🙀😻
    17 dpt: GS 5mm, YS 1 mm 🥰
    21 dpt: betaHCG 5840 mlU/mL 🥰
    Panorama: niskie ryzyka
    It's a girl! 🩷💕🥰

    preg.png
  • Ania 89 Autorytet
    Postów: 4158 2095

    Wysłany: 14 grudnia 2024, 00:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicia Kocia koniecznie skontaktuj się jutro z lekarzem. Może jakaś torbielka się zrobiła czy coś . To chyba nie możliwe żeby to był normalny okres ? Ile cykl by trwał ? Może jutro krwawienia nie będzie. Może przyjmie Ciebie lekarz. Dziękuję dziewczyny za wszystkie rady:) . Po prostu będę cierpliwie czekać. Brzuch mnie dziś pobolewa i przede wszystkim lewy jajnik. Nie nastawiam się kompletnie na ten cykl. A na przyszły zapisze się do innego lekarza. Żebym czuła się dobrze zaopiekowana :) Ogólnie po inseminacji czuje się dobrze. Minimalne ślady nitek krwi były ale już jest dobrze:) cała inseminacja trwała z minutę ;)

    kicia_kocia, Karolove lubią tę wiadomość

    Test pozytywny 12 marca❤️
    16 maja prenatalne wizyta ❤️🍀 wszystko dobrze☺️
    06.06 wizyta❤️🍀
    04.07 wizyta❤️🍀
    08.07 połówkowe Zdrowa dziewczynka ☺️🩷
    16 września 3 prenatalne:)
    event.png

    MELANIA URODZONA 12.11.2025 CC☺️
  • kicia_kocia Autorytet
    Postów: 2120 4089

    Wysłany: 14 grudnia 2024, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozmawiałam z lekarzem, robimy przerwę ze stymulacją do kolejnego okresu. Przy okazji zobaczymy czy to teraz to plamienie czy coś innego. Swoją drogą dziś już te plamienia są znacznie lżejsze, wiec trudno ocenić co tam się dzieje. W każdym razie w tym cyklu trzeba zbadać temat.

    Ang15, Alicee2024, MagdaLena88, Karolove lubią tę wiadomość

    PCOS, starania o drugiego 👶🏼

    styczeń 2025 ➡️ start IVF 🚀
    Rekovelle 8 ug + Orgalutran + Gonapeptyl
    23 pobrane ➡️ 16 MII ➡️ 10 ❄️

    kwiecień ➡️ 1. transfer 5AA ❌️
    maj ➡️ 2. transfer 4AB ❌️
    czerwiec ➡️ 3. transfer 4AB❌️
    czerwiec ➡️ histeroskopia + cd138 ✅️
    sierpień ➡️ 4. transfer 4BB ❌️
    wrzesień ➡️ 5. transfer 4AB + 4AC ❌️
    październik ➡️ 6. transfer 4AB + 4BC
    14 dpt: betaHCG 1285 mlU/mL 🙀😻
    17 dpt: GS 5mm, YS 1 mm 🥰
    21 dpt: betaHCG 5840 mlU/mL 🥰
    Panorama: niskie ryzyka
    It's a girl! 🩷💕🥰

    preg.png
  • Ania 89 Autorytet
    Postów: 4158 2095

    Wysłany: 14 grudnia 2024, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicia Kocia no koniecznie trzeba to sprawdzić. Czyli to jednak nie koniecznie jest okres ? :)

    Test pozytywny 12 marca❤️
    16 maja prenatalne wizyta ❤️🍀 wszystko dobrze☺️
    06.06 wizyta❤️🍀
    04.07 wizyta❤️🍀
    08.07 połówkowe Zdrowa dziewczynka ☺️🩷
    16 września 3 prenatalne:)
    event.png

    MELANIA URODZONA 12.11.2025 CC☺️
  • kicia_kocia Autorytet
    Postów: 2120 4089

    Wysłany: 14 grudnia 2024, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie sama nie wiem. Wczoraj w ciągu dnia plamienie, wieczorem sporo krwi, teraz znów lekkie plamienie. Coś się rozregulowało. Tak jak piszecie to nie jest normalne. Plan jest taki, że w tygodniu robię hormony, w czwartek usg i zobaczymy w której fazie cyklu ja właściwie jestem. Przy okazji ustalimy plan na dalsze postępowanie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2024, 12:21

    PCOS, starania o drugiego 👶🏼

    styczeń 2025 ➡️ start IVF 🚀
    Rekovelle 8 ug + Orgalutran + Gonapeptyl
    23 pobrane ➡️ 16 MII ➡️ 10 ❄️

    kwiecień ➡️ 1. transfer 5AA ❌️
    maj ➡️ 2. transfer 4AB ❌️
    czerwiec ➡️ 3. transfer 4AB❌️
    czerwiec ➡️ histeroskopia + cd138 ✅️
    sierpień ➡️ 4. transfer 4BB ❌️
    wrzesień ➡️ 5. transfer 4AB + 4AC ❌️
    październik ➡️ 6. transfer 4AB + 4BC
    14 dpt: betaHCG 1285 mlU/mL 🙀😻
    17 dpt: GS 5mm, YS 1 mm 🥰
    21 dpt: betaHCG 5840 mlU/mL 🥰
    Panorama: niskie ryzyka
    It's a girl! 🩷💕🥰

    preg.png
  • Ania 89 Autorytet
    Postów: 4158 2095

    Wysłany: 14 grudnia 2024, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mogło by to być zagnieżdżenie czy nie koniecznie? Fajnie że tutaj panuje taka miła atmosfera. Nikt nikogo nie ocenia tylko każdy każdego wspiera. W końcu każda z Nas ma szczytny cel :)

    Kama89wroc, Ang15, Alexis93, kicia_kocia, Karolove, Paprykaa lubią tę wiadomość

    Test pozytywny 12 marca❤️
    16 maja prenatalne wizyta ❤️🍀 wszystko dobrze☺️
    06.06 wizyta❤️🍀
    04.07 wizyta❤️🍀
    08.07 połówkowe Zdrowa dziewczynka ☺️🩷
    16 września 3 prenatalne:)
    event.png

    MELANIA URODZONA 12.11.2025 CC☺️
  • Kama89wroc Autorytet
    Postów: 1256 1864

    Wysłany: 14 grudnia 2024, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania 89 wrote:
    A mogło by to być zagnieżdżenie czy nie koniecznie? Fajnie że tutaj panuje taka miła atmosfera. Nikt nikogo nie ocenia tylko każdy każdego wspiera. W końcu każda z Nas ma szczytny cel :)


    To prawda 😊 cieszę się, że odważyłam się tutaj napisać. Niby jesteśmy sobie obce, a tak bliskie. Kazda z nas ma inną historię ale potrafimy się wspierać i dzielić doświadczeniem, takie wsparcie na forum jest nieocenione.

    Alicee2024, Alexis93, Ang15 lubią tę wiadomość

    ❌AZOOSPERMIA
    ❌ IUI 12.2024 ❌ IUI 01.2025

    ✅ 03.2025 Kwalifikacja do IVF
    ✅ 05.05.2025 start stymulacji- krótki protokół
    ❌17.05.2025 Punkcja (16 pęcherzyków, pobrano 5 komórek, żadna nie nadawała się do zapłodnienia )

    ❌Czerwiec, lipiec, sierpień 2025 - suplementacja + oczekiwania na środki w klinice

    ✅ 09.09.2025 start stymulacji nr 2 (protokół długi)
    ✅07.10.2025 Punkcja (9 pęcherzyków, pobrano 8 komórek, 4 dojrzałe, 2 ❄️ )
    ❌04.11.2025 transfer ❄️ 4AB z 6 doby
    14.11.2025 (10 dpt) bHCG 63,1🍀
    17.11.2025 (13 dpt) bHCG 121 przyrost na granicy normy
    20.11.2025 (16 dpt) bHCG 38,2 💔
    🩺04.12.2025 Histeroskopia z biopsją endometrium CD138, CD56
    01.2026 antybiotykoterapia - zapalenie endometrium
    ❌09.03.2026 beta 0
    ✅07.04.2026 start stymulacji nr 3 (protokół długi)
    ❌07.05.2026 Punkcja (5 pęcherzyków, 2 komórki, zero zarodków😭

    Decyzja o AD 🍀
  • Alicee2024 Autorytet
    Postów: 1220 2594

    Wysłany: 14 grudnia 2024, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My już jesteśmy po wizycie w nowej klinice. 28go mamy wizytę kwalifikacyjna do IVF. Lekarz nie widział wskazań do wykonywania kolejnej IUI. Mamy zbyt słabe parametry nasienia, żeby zabieg był zasadny 🥹

    Patisonek 25, Nowa2024, Pauuulaa, MagdaLena88, kicia_kocia, Ang15, Kama89wroc, Mq1991, Karolove, Chameleon_13, Paprykaa lubią tę wiadomość

    ♀️31l. ---> AMH 5,11 (1.25r.)
    kir Bx, HLA-C C1/C2, PAI-1, MTHFR - hetero
    ANA1, panel limf. (NK 10%) ✔️
    ♂️ 35l. - obniżone parametry nasienia
    Cross-match: 36,3 (2.25r.), 32,1% (9.25r.) ✖️

    10.2024 - 11.2024 -2x IUI ✖️
    28.12 kwalif. I IVF
    10.01.25 - stymulacja - Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl
    23.01 - Punkcja - 5 x ❄️
    18.02 I FET ✖️ || 20.03 II FET ✖️ CB💔
    23.04 III FET ✖️|| 26.08 IV FET ✖️|| 30.09 V FET ✖️ (accofil, encorton, acard, prolutex, neoparin, estrofem, besins, cyclogest)

    5.25 - histero (usunięte polipy) cd138 ✔️ || cd56 ✔️
    7/8. 25 - immunosupresja
    2.12 - ponowna biopsja: cd138 ✖️ || cd56 ✔️

    II IVF 8.01.26- kwalif.
    21.01. 26 - stym, długi protok. (Gonapeptyl) —> torbiel —> 12.03 start stym. (Ovaleap, Menopur, Gonapeptyl)
    30.03 - punkcja - 3 x ❄️
    28.04 - VI FET CB 💔 leki jw + prograf

    5/6. 26r. - wyciszenie Ryego
  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 5321 8914

    Wysłany: 14 grudnia 2024, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jesteśmy z mężem po dluuuugiej wizycie w klinice (3,5h). Dostaliśmy już „na papierku” kwalifikację do ivf na MZ ♥️ zrobiliśmy wymazy i badania z krwi u mnie u męża wymagane do procedury. Dr rozpisal też stymulację, wykupiliśmy od razu zastrzyki i oczekiwanie na 🐒. Trzymajcie kciuki, żebym dostala okres w poniedziałek, wtedy idealnie by się wszystko zgrało. Jeśli nie to prawdopodobnie stymulacja dopiero od kolejnego cyklu. Także mam zadzwonić do dr w 1 dc i podejmie wtedy decyzję kiedy startujemy 😉

    Dzis już nie płaciliśmy w klinice kompletnie nic, a zastrzyki do stymulacji gdyby nie refundacja to koszt wyniósłby 3900 zł, dzięki refundacji w aptece zapłaciłam „tylko” 500 zł 😉

    Patisonek 25, Pauuulaa, MagdaLena88, kicia_kocia, Ang15, Kama89wroc, Mq1991, Chameleon_13, Karolove, Licząc na cud, Paprykaa lubią tę wiadomość

    🍼Starania od 06.2023
    👨‍⚕️Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    1xCP 💔⏸️
    2x IUI ❌
    —————————
    🍀🍀🍀Start IVF MZ🍀🍀🍀
    Mamy ❄️❄️❄️❄️ blastocysty
    1. FET+EG 5AA ✅🥹🍀🤞
    Dwa bobasy na pokładzie ♥️♥️
    NIFTY pro-zdrowi chłopcy 🩵🩵

    30+2 chłopcy są z nami na świecie 😍
    1930g 45 cm i 1900g 44 cm naszych kochanych Misiów 🐻🐻
  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 6162 3854

    Wysłany: 14 grudnia 2024, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa2024 wrote:
    Dziewczyny jesteśmy z mężem po dluuuugiej wizycie w klinice (3,5h). Dostaliśmy już „na papierku” kwalifikację do ivf na MZ ♥️ zrobiliśmy wymazy i badania z krwi u mnie u męża wymagane do procedury. Dr rozpisal też stymulację, wykupiliśmy od razu zastrzyki i oczekiwanie na 🐒. Trzymajcie kciuki, żebym dostala okres w poniedziałek, wtedy idealnie by się wszystko zgrało. Jeśli nie to prawdopodobnie stymulacja dopiero od kolejnego cyklu. Także mam zadzwonić do dr w 1 dc i podejmie wtedy decyzję kiedy startujemy 😉

    Dzis już nie płaciliśmy w klinice kompletnie nic, a zastrzyki do stymulacji gdyby nie refundacja to koszt wyniósłby 3900 zł, dzięki refundacji w aptece zapłaciłam „tylko” 500 zł 😉

    Ale świetne wiadomości 😊 cieszę się że u Was idzie tak płynnie. U mnie po zmianie lekarza tak nie będzie bo poprzedni lekarz miał dużo w nosie i obecny chce mnie najpierw zdrowotnie doprowadzić do ładu więc u nas stymulacja będzie po Nowym Roku ale transfer się odwlecze w czasie.
    Faktycznie spora różnica jeśli chodzi o ceny leków co jest faktycznie na plus i tak nie zabolało niz przy kwocie 3900😄

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2024, 15:09

    Nowa2024, Licząc na cud lubią tę wiadomość

    Starania od 2021
    🖤Poronienia nawykowe 🖤
    💔01.2022 /12.2022 /10.2023 💔

    👱‍♀️35 L 👨36 L
    8 IUI ❌️

    Zmiana lekarza 11.2024
    ➡️2025 IVF MZ
    Kwalifikacja 23.01 ✅️
    Rozpisanie stymulacji 31.03✅️
    Start stymulacji 4.04🍀
    (Mensinorm150 jm, Puergon 50jm, Orgalutran 0.25 mg)
    Zivafert 5000j.m x2
    1 podgląd 09.04 🥚2 podgląd 11.04🥚3 podgląd 14.04
    Punkcja 16.04, pobrano 3🥚
    Mamy ❄️ 4.3.3

    transfer 15.07🤰🏼
    15.08 7+1 tc,CRL 5mm ❤️110/min,GS 2 cm, YS 4mm
    29.08 9tc+1d CRL 2.20 cm
    10.09 10+6tc CRL 3.76 cm
    Sanco niskie ryzyka Niunia 🩷
    23.09 prenatalne 12+5tc 6.45 cm🐭
    01.10 13+6tc CRL 8.23 cm 🐇
    18.11 połówkowe 393g córeczki 🩷
    3.12 576 g myszki 🐭🩷
    13.01 28+5 991g 🫒
    20.01 29+5 3 prenatalne 1470g 🫒🩷


    26.02.2026 CC Oliwia 🫒🩷
  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 5321 8914

    Wysłany: 14 grudnia 2024, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    Ale świetne wiadomości 😊 cieszę się że u Was idzie tak płynnie. U mnie po zmianie lekarza tak nie będzie bo poprzedni lekarz miał dużo w nosie i obecny chce mnie najpierw zdrowotnie doprowadzić do ładu więc u nas stymulacja będzie po Nowym Roku ale transfer się odwlecze w czasie.
    Faktycznie spora różnica jeśli chodzi o ceny leków co jest faktycznie na plus i tak nie zabolało niz przy kwocie 3900😄

    Może tak się wydaje, że u nas idzie to szybko, ale my od stycznia jesteśmy u tego samego lekarza 😉 u Ciebie zmiana lekarza, więc on też chce „poznać” Twoją sytuację, żeby były większe szanse i to na duży plus że nie ma tego w nosie

    Patisonek 25, Kama89wroc lubią tę wiadomość

    🍼Starania od 06.2023
    👨‍⚕️Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    1xCP 💔⏸️
    2x IUI ❌
    —————————
    🍀🍀🍀Start IVF MZ🍀🍀🍀
    Mamy ❄️❄️❄️❄️ blastocysty
    1. FET+EG 5AA ✅🥹🍀🤞
    Dwa bobasy na pokładzie ♥️♥️
    NIFTY pro-zdrowi chłopcy 🩵🩵

    30+2 chłopcy są z nami na świecie 😍
    1930g 45 cm i 1900g 44 cm naszych kochanych Misiów 🐻🐻
  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 6162 3854

    Wysłany: 14 grudnia 2024, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa2024 wrote:
    Może tak się wydaje, że u nas idzie to szybko, ale my od stycznia jesteśmy u tego samego lekarza 😉 u Ciebie zmiana lekarza, więc on też chce „poznać” Twoją sytuację, żeby były większe szanse i to na duży plus że nie ma tego w nosie

    Tak na pewno ale już po 1 wizycie powiedział jaki dalszy plan więc myślę że warto poczekać 😄 najważniejsze żeby się dobrze przygotować i zwiększyć szanse

    Nowa2024 lubi tę wiadomość

    Starania od 2021
    🖤Poronienia nawykowe 🖤
    💔01.2022 /12.2022 /10.2023 💔

    👱‍♀️35 L 👨36 L
    8 IUI ❌️

    Zmiana lekarza 11.2024
    ➡️2025 IVF MZ
    Kwalifikacja 23.01 ✅️
    Rozpisanie stymulacji 31.03✅️
    Start stymulacji 4.04🍀
    (Mensinorm150 jm, Puergon 50jm, Orgalutran 0.25 mg)
    Zivafert 5000j.m x2
    1 podgląd 09.04 🥚2 podgląd 11.04🥚3 podgląd 14.04
    Punkcja 16.04, pobrano 3🥚
    Mamy ❄️ 4.3.3

    transfer 15.07🤰🏼
    15.08 7+1 tc,CRL 5mm ❤️110/min,GS 2 cm, YS 4mm
    29.08 9tc+1d CRL 2.20 cm
    10.09 10+6tc CRL 3.76 cm
    Sanco niskie ryzyka Niunia 🩷
    23.09 prenatalne 12+5tc 6.45 cm🐭
    01.10 13+6tc CRL 8.23 cm 🐇
    18.11 połówkowe 393g córeczki 🩷
    3.12 576 g myszki 🐭🩷
    13.01 28+5 991g 🫒
    20.01 29+5 3 prenatalne 1470g 🫒🩷


    26.02.2026 CC Oliwia 🫒🩷
  • MagdaLena88 Autorytet
    Postów: 1533 2992

    Wysłany: 14 grudnia 2024, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa2024 wrote:
    Dziewczyny jesteśmy z mężem po dluuuugiej wizycie w klinice (3,5h). Dostaliśmy już „na papierku” kwalifikację do ivf na MZ ♥️ zrobiliśmy wymazy i badania z krwi u mnie u męża wymagane do procedury. Dr rozpisal też stymulację, wykupiliśmy od razu zastrzyki i oczekiwanie na 🐒. Trzymajcie kciuki, żebym dostala okres w poniedziałek, wtedy idealnie by się wszystko zgrało. Jeśli nie to prawdopodobnie stymulacja dopiero od kolejnego cyklu. Także mam zadzwonić do dr w 1 dc i podejmie wtedy decyzję kiedy startujemy 😉

    Dzis już nie płaciliśmy w klinice kompletnie nic, a zastrzyki do stymulacji gdyby nie refundacja to koszt wyniósłby 3900 zł, dzięki refundacji w aptece zapłaciłam „tylko” 500 zł 😉
    Kochana a te wszystkie badania, które zlecają są płatne czy to wchodzi w refundację?

    Ona 38 lat-AMH 12.24. 0,9 08.25-1,42 Kir BX, Homocysteina 11,86❗️ 10.25. 13,8- 04.26
    On 41 lat-morfoglia 0%❗️
    Kariotypy prawidłowe
    10-12. 24' 3×IUI ❌️
    Styczeń 25-1 procedura-6🥚 1 zarodek 4.1.1
    10.02. 1 Transfer beta 9dpt 0,3✖️
    Marzec 25'-2 procedura 6🥚 1❄️3.2.2
    22.05. 2 Transfer beta 6dpt 0,7✖️
    Zmiana kliniki Invicta➡️Bocian
    biopsja endometrium CD56 >200❌️
    Cross Match-10.25 60,2%04.26-28,5
    1/26'-3 procedura-Ovaleap 300 i Mensinorm 75, 6 🥚, 2 dojrzałe- 2 zarodki, 2 zdrowe po PGTA ❄️❄️
    Immunosupresja -Equoral i Encorton -11tygodni
    07.05.26- 3 Transfer, Encorton, Smoflipid, Accofil, Cyclogest,Duphaston,Besins 6dp beta 0,2✖️
    ✨️czyli tak wygląda nasz koniec...✨️
‹‹ 398 399 400 401 402 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ