X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Inseminacja Gdynia
Odpowiedz

Inseminacja Gdynia

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ChudaRuda Autorytet
    Postów: 710 574

    Wysłany: 3 października 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szukam osób które podchodziły do inseminacji w Gdyni, interesują mnie opinie o InviMedzie i Gamecie. Wpisujcie się kobietki:)

    Gameta , starania od 2012 r.
    Jagna <3

    klz9df9h8ryk9xex.png[/url]
  • jarzębinka Znajoma
    Postów: 21 16

    Wysłany: 9 października 2015, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja miałam iui w invimedzie, udało się za drugim razem. Problemy były u nas z nasieniem męża, więc diagnozowanie nie trwało długo, bo szybko odkryto problem i działanie przyniosło efekt.

    Alicja92a lubi tę wiadomość

    201406071756.png
  • ChudaRuda Autorytet
    Postów: 710 574

    Wysłany: 9 października 2015, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Jarzębinka :) no i oczywiście gratuluję:)

    Gameta , starania od 2012 r.
    Jagna <3

    klz9df9h8ryk9xex.png[/url]
  • jarzębinka Znajoma
    Postów: 21 16

    Wysłany: 21 października 2015, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo dziękuję, a Tobie życzę powodzenia, bo jesli dobrze rozumiem, planujesz podchodzić do IUI?

    201406071756.png
  • ChudaRuda Autorytet
    Postów: 710 574

    Wysłany: 21 października 2015, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, planujemy w grudniu lub po Nowym Roku:)

    Gameta , starania od 2012 r.
    Jagna <3

    klz9df9h8ryk9xex.png[/url]
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ