X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Inseminacja I podobne problemy w UK
Odpowiedz

Inseminacja I podobne problemy w UK

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Drica78 Koleżanka
    Postów: 96 18

    Wysłany: 6 marca 2016, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zalozylam ten wàtek gdyz jest wiele o tym a my mieszkajace w UK Mamy serie innych badan I przypadkow oraz doswiadczen z lekarzsmi ...
    Dziewczyny czy ktoras z Was miala inseminacje w tym kraju Jak to wyglada ? Jestem ze Szkocji ale pewnie Anglia ma podobne przepisy
    Jak radzicie sobie z lekarskimi pomocami .... Piszcie

    Ferrari
  • Paula89 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 21 marca 2016, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Drica78:)

    Jestem nowa na forum.

    O dzidzie stara sie rok. W momencie gdy sie zdecydowalismy na dzidzie poprosilam lekarza GP o skierowanie do ginekologa, bo wieczne USG w szpitalach nie pokazywalo powodu moich ciaglych plamien itp. Wiedzialam tylko, ze mam PCOS.

    Od razu zostalam skierowana do ginekologa(luty 15), sama sobie wybralam klinike planowania rodziny. Tam juz po pierwszej wizycie okazalo sie, ze jesli wyraze zgode wpisza mnie na laparoskopie(aby zdiagnozowac moje wieczne bole i plamienia miedzy @). Laparoskopie mialam w wakacje. Diagnoza:endometrioza. Zapewniono mnie, ze wszystkie torbiele zostaly wyciete i powinno byc ok. Jednak monelo juz ponad pol roku a ciazy dalej brak. Moj maz tez przeszedl wszystkie badania w tej klinice.

    Obecnie latam do Polski do gina, biore matformax i inofem. Do owulacji lykam olaj z wiesioka i caly cykl biore omega med.

    Z checia dowiem sie od inych jak wyglada tu droga do inseminacji itp.
    Nam powiedzieli, ze jesli w ciagu roku nie zajde wpisza nas na liste i wtedy zacznal bardziejsie nad wszystkim skupiac. Narazie teoretycznie jestesmy na tyle zdrowi, zeby zajsc naturalnie.

  • Paula89 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 21 marca 2016, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

  • kachakacha Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 13 września 2016, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj, w końcu trafiłam na kogoś ze Szkocji krainy deszczowców. My staramy sie już 15 mcy i dalej nic... Teraz jestem 1cykl na letrozole i mam monitoring cyklu w klinice. Nie chce mi się tak rozpisywać na forum, ale jak masz ochotę popisac i wygadać się, opowiedzieć swoją historię to pisz na mojego maila [email protected]
    Ja napisze jeszcze tyle że kiepsko to znoszę psychicznie a nie mam z kim porozmawiać bo nikt z moich koleżanek nie ma takich problemów, wszystkie zaszły po tabletkach w ciągu kilku miesięcy, pozdrawiam ;)

    truskawka
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ