Forum Starając się z pomocą medyczną Inseminacja/in vitro po 20
Odpowiedz

Inseminacja/in vitro po 20

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Malinka2401 Autorytet

Wysłany: 23 października 2018, 11:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, zakładam ten wątek ponieważ nie znalazłam jeszcze podobnego tym przedziale wiekowym. Jestem ciekawa jak te dwie procedury wyglądają w naszym wieku i na ile są skuteczne. Pozdrawiam :)

24l
    06.18 azoospermia - hipogonadyzm pierwotny
    03.19 Angelius Provita dr MP
    03.19 drożność ok, hormony ok
    26.04.19r. IUI AID udało się podwójnie, mamy parkę 👨‍👩‍👧‍👦
  • Bella93 Autorytet

Wysłany: 23 października 2018, 11:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak chcesz zobaczyć efekty przy IVF to mozesz zerknac do mojej stopki. Rocznik 93

Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
  • Malinka2401 Autorytet

Wysłany: 23 października 2018, 12:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Jak chcesz zobaczyć efekty przy IVF to mozesz zerknac do mojej stopki. Rocznik 93
    Widać, że z zajściem w ciążę problemu nie masz tylko potem z utrzymaniem:(. Życzę powodzenia i trzymam kciuki za upragnionego dzidzisusia :)

Bella93 lubi tę wiadomość

24l
    06.18 azoospermia - hipogonadyzm pierwotny
    03.19 Angelius Provita dr MP
    03.19 drożność ok, hormony ok
    26.04.19r. IUI AID udało się podwójnie, mamy parkę 👨‍👩‍👧‍👦
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego