X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Inseminacja/in vitro po 20
Odpowiedz

Inseminacja/in vitro po 20

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Malinka2401 Autorytet
    Postów: 338 529

    Wysłany: 23 października 2018, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, zakładam ten wątek ponieważ nie znalazłam jeszcze podobnego tym przedziale wiekowym. Jestem ciekawa jak te dwie procedury wyglądają w naszym wieku i na ile są skuteczne. Pozdrawiam :)

    24l
    06.18 azoospermia - hipogonadyzm pierwotny
    03.19 Angelius Provita dr MP
    03.19 drożność ok, hormony ok
    26.04.19r. IUI AID udało się podwójnie, mamy parkę 👨‍👩‍👧‍👦
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 23 października 2018, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak chcesz zobaczyć efekty przy IVF to mozesz zerknac do mojej stopki. Rocznik 93

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Malinka2401 Autorytet
    Postów: 338 529

    Wysłany: 23 października 2018, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Jak chcesz zobaczyć efekty przy IVF to mozesz zerknac do mojej stopki. Rocznik 93
    Widać, że z zajściem w ciążę problemu nie masz tylko potem z utrzymaniem:(. Życzę powodzenia i trzymam kciuki za upragnionego dzidzisusia :)

    Bella93 lubi tę wiadomość

    24l
    06.18 azoospermia - hipogonadyzm pierwotny
    03.19 Angelius Provita dr MP
    03.19 drożność ok, hormony ok
    26.04.19r. IUI AID udało się podwójnie, mamy parkę 👨‍👩‍👧‍👦
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ