X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Inseminacja w Invicta w Gdyni za którym razem udało się zajść w ciaze
Odpowiedz

Inseminacja w Invicta w Gdyni za którym razem udało się zajść w ciaze

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ninka39 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 1 listopada 2020, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie!
    Jestem tu nowa od półtorej roku staramy się z mężem o dziecko jestem po 2 inseminacji niestety kolejna nie udana, za którym razem się wam udało ?

  • CinniMinni Autorytet
    Postów: 2101 3332

    Wysłany: 3 listopada 2020, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ninka39 wrote:
    Witajcie!
    Jestem tu nowa od półtorej roku staramy się z mężem o dziecko jestem po 2 inseminacji niestety kolejna nie udana, za którym razem się wam udało ?
    Czesc. Jest taki watek o inseminacji https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-z-pomoca-medyczna/inseminacja-2020,18946.html
    Poczytaj sobie.
    A co do pytania to zalezy od miliona rzeczy, od Twojego wieku i AMH, od jakosci nasienia, od wynikow pozostalych badan. Czasem inseminacja nie wystarcza i trzeba ciachac in vitro.

    36 lat, amh 2, slabe nasienie.

    1 IUI 10.02.2020 😒
    2 IUI 7.03.2020 😒

    In vitro:
    1 procedura Maj 2020
    ET 05.2020 8A 😒
    FET 26.06. 4BA 😞
    FET 24.07 3BB 😞

    2 procedura wrzesien 2020
    ET 14.10.2020 4AA 🍀💝
    5dpt beta 21
    7dpt beta 92
    9dpt beta 255
    12dpt beta 913
    15dpt beta 2924
    21dpt beta >10000 pęcherzyk na usg
    27 dpt jest serduszko❤️
    7.12.2020 test genetyczny Sanco 🍀
    zdrowy chłopiec🌲💙👶

    ❄❄4BA i 3BB

    23.06.2021 synek na świecie ❤️
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ