X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Inseminacja Warszawa
Odpowiedz

Inseminacja Warszawa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • malutka_8686 Koleżanka
    Postów: 49 9

    Wysłany: 31 marca 2016, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny jestem po drugiej IUI nieudanej :(
    Mam pytanie czy możecie polecić jakiegoś dobrego ginekologa, który zajmuje się IUI.
    Z góry dziękuję za odpowiedź.

    Starania od 2012
    lipiec 2015 laparoskopia - II stopień endometriozy
    17.02.2016 IUI :(
    17.03.2016 IUI :(
    20090523580114.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2016, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka_8686 wrote:
    Cześć dziewczyny jestem po drugiej IUI nieudanej :(
    Mam pytanie czy możecie polecić jakiegoś dobrego ginekologa, który zajmuje się IUI.
    Z góry dziękuję za odpowiedź.
    u mnie sie udało u Jerzaka z Invicty, ale to kwestia tego ze mialismy w sumie dobre badania i szybciej przyszłam niz zalecił.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ