X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Inseminacja Wrocław
Odpowiedz

Inseminacja Wrocław

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • zakochanaaw Autorytet
    Postów: 443 326

    Wysłany: 21 lutego 2020, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,
    Z partnerem zaczęliśmy się zastanawiać nad inseminacją i miałabym parę pytań do Pań, które to przeszły.
    1. Jaką klinikę we Wrocławiu polecacie?
    2. Ile Was wyniósł całkowity koszt (chodzi mi o koszt z lekami, badaniami, z przygotowaniem nasienia itp.)
    3. Jak to wszystko wyglądało? Ile wizyt było potrzebnych itp.
    4. Od wizyty na której zdecydowaliście się na IUI ile trwało wszystko aż podeszliście do tego?
    5. Po którym razie udało się zajść Wam w ciążę?
    Coś tam się dowiedziałam, że w kwocie 2,5 tys się zamkniemy ze wszystkim i trochę przeraża mnie ta kwota, jestem czarnowidzem z myślami zawsze negatywnymi i boje się, że wydamy tyle kasy i się nie uda :/ a mój nalega....

    Z góry dziękuję za każdą odpowiedź ;)

    Starania od 01.2017 o pierwsze maleństwo...
    Ona 24l. - Brak owulacji, io, tsh, mutacje MTHFR_677C>T i MTHFR_1298A>C i PAI-1 4G układy heterozygotyczne...
    On 35l. - 04.19 teratozoospermia - 0%/10.19 - 3-4%/7.04 - 3%/10.06 - 0%, usg jąder i badania krwi - ok.
    15.06. - laparoskopia, histeroskopia i hsg.
    niedrożne obydwa jajowody - UDROŻNIONE <3
    03.11 - hematolog
    16.11 - klinika leczenia niepłodności
    cykle stymulowane... bez efektów :(
    04.01.21-decyzja o próbie inseminacji a później in vitro
    21.01.21- beta 12,5
    01.02- mamy pęcherzyk!
    09.02 - mamy zarodek!
    15.02- mamy serduszko!!
    Nasz naturalny cud 🥰
  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 22 lutego 2020, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj nie będę pewnie umiała odpowiedzieć na wszystkie twoje pytania ale postaram się na większość odpowiedzieć. U nas był problem po oby stronach (ja pcos a luby morfologia 0%). Przed wizytą w klinice mieliśmy większość badań więc niewiele zostało nam do zrobienia. Zastanawialiśmy się nad invimed i invictą. Ostatecznie zdecydowaliśmy się invimed i tam sama IUI kosztuje coś koło 800 zł. Całkowitego kosztu nie znam bo my prawie rok robiliśmy badania i mam ogólne zestawienie kosztów leczenia aż do zajścia w ciąże.
    Najpierw poszliśmy na pierwszą wizytę i ustalaliśmy plan działania z lekarzem. Z racji tego że wcześniej nie miałam stymulacji to postanowiliśmy zrobić 3-4 stymulacje clo a potem podejść do IUI. W cyklu z IUI miałam jedną wizytę kontrolną ok 10-12 dc i wtedy po usg ustaliliśmy kiedy mam zrobić zastrzyk z ovitrelle i kiedy (o której) mamy się pojawić na IUI. W wyznaczonym dniu Luby przyszedł 2 godziny przedemną oddać nasienie. Potem miałam usg i ocena czy może dojść do IUI oraz podpisanie wszystkich zgód.
    Wszystko ustalaliśmy w cyklu poprzedzającym IUI. To było nasze pierwsze podejście i jak się okazało skuteczne. Teraz nic mi nie przychodzi do głowy więc jak coś pytaj.

    zakochanaaw lubi tę wiadomość

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ