X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Intralipid- gdzie i za ile
Odpowiedz

Intralipid- gdzie i za ile

Oceń ten wątek:
  • Plastelinka Debiutantka

Wysłany: 6 lutego, 22:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    NowaJaaa wrote:
    Tez mam Smoflipid, Śląsk więcej pw

Ja akurat zaszłam przy Intralipidzie w pierwszą ciążę, a druga utrzymałam może też dzięki Smoflipid,

Chętnie bym odkupiła jeżeli dłuższa data ważności. Proszę o info na maila [email protected]

• Bruised Autorytet

Wysłany: 7 lutego, 22:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wysłałam zaproszenie.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego, 17:23

Starania od marca 2016

PICSI nr 1 - 3 zarodki, 3 nieudane transfery :(
    PICSI nr 2 - 6 śnieżynek, 3 nieudane transfery :(
    PICSI nr 3 - ❄❄❄
    27.08.20 - 3.1.1.
    5dpt - beta-HCG 25,8; 7dpt - 71; 11dpt - 669; 15dpt - 5420; 18dpt - 14301, 19dpt - USG - 1,5mm szczęścia, 30dpt <3
    Bobas 1: 04.2021

7.03.24 ETM 3.1.1.
    beta-HCG 5dpt - 18,37; 7dpt - 68,32; 9dpt - 68,82; 12dpt - 666,15; 15dpt - 2864

preg.png
  • PikPok Nowa

Wysłany: 15 marca, 19:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy jeszcze ktoś ma na sprzedaż intralipid??

• KlaudiaMys Debiutantka

Wysłany: 15 maja, 09:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, mam na sprzedaż 4 buteleczki smoflipid (100 mln). Kupiłam 10 opakowań a potrzebuje tylko 6 :) Mi będzie podawać pielęgniarka dlatego kupowałam samodzielnie.

Rakieta_P🚀 lubi tę wiadomość

• Brittany Nowa

Wysłany: 4 czerwca, 01:26

Cytuj  /     /  Zgłoś

Dzień dobry,
    W której klinice najtaniej wykonać wlew intralipidowy w Krakowie?
    Czy jest w Krakowie apteka, w której można kupić torebki intralipidu 20% 100ml?

• Paulapaula Debiutantka

Wysłany: 17 czerwca, 18:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odkupię smoflipid :)
    [email protected]

Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca, 19:46

‹‹ 16 17 18 19 20
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ