X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INV przy obniżonej rezerwie (niskie AMH) - Krótki protokół z antagonistą i inne.
Odpowiedz

INV przy obniżonej rezerwie (niskie AMH) - Krótki protokół z antagonistą i inne.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Maxinka Koleżanka
    Postów: 58 55

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Dziewczyny.
    Chciałabym utworzyć wątek dla starających się,których problemem jest obniżona/bardzo niska rezerwa jajnikowa.
    Coraz więcej klinik zamieszcza informację,że posiada specjalnie opracowane programy postępowania w takich przypadkach i daje nadzieję na sukces nawet gdy szanse wydają się być niewielkie.
    Piszcie proszę jakie schematy leczenia wam zaproponowano (leki,suplementy,zabiegi),przy jakich poziomach AMH,FSH.Jakie były efekty.
    W tytule tzw. krótki protokół z antagonistą,bo z takim najczęściej się spotkałam i taki mnie zaproponowano.
    Mam nadzieję,że takie porównanie będzie pomocne dla nas wszystkich :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2017, 22:37

    Lillith Lukrecja lubi tę wiadomość

    POF
    morfologia 1-5% , słaba chromatyna
  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 7 lutego 2017, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekam na badanie AMF, wczoraj byłam u nowego lekarza, poprzedni niewiele wniósł. Na chwilę obecną, 23 dzien cyklu a ja nie mam ani jednego pęcherzyka w jajnikach, jakjniki małe bardzo małe, jajowody pozawijane nie wiem czy drożne, jednym slowem masakra jestem załamana

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2017, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak wyglądają pozostałe hormony? Czy poza podwyższonym FSH i obniżonym AMH reszta jest w normie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie długi protokół, stymulacja trwała 14 dni, menopur w końcowej dawce 300j, udało się uzyskać 4 dojrzałe komórki (AMH 0.53 we wrześniu,teraz nie badałam). Komórki się zapłodniły, ale zarodki zatrzymały się (dwa w 3dobie, dwa w 5dobie), transferu nie było.
    Wykonaliśmy badanie kariotypu, u mnie wyszły jakieś kwiatki i podjęliśmy decyzję o KD. W piątek pierwsza wizyta w białostockim Bocianie.. Trzymajcie kciuki :*

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ