X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Invicta Warszawa
Odpowiedz

Invicta Warszawa

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiula86 wrote:
    A ja vouchera nie dostałam...

    Mogę Ci odstąpić on nie jest chyba imienny :)

  • Piggy Autorytet
    Postów: 1528 1812

    Wysłany: 9 października 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja vouchery tez dostaje i inne maile (i to na dwa rózne adresy),a co lepsze w zeszlym roku dostałam pocztą kalendarz i kartkę swiąteczną.
    Myśle że to zwykła kampania reklamowa a nie zła wola kliniki.
    Ja narazie jestem w trakcie procedury i mam jeszcze zarodki wiec do konca roku musza mnie obsłużyć. Skarga pójdzie dopiero jak okaże się że nie ma dla mnie środków na kolejne dwie procedury , które mi przysługują.


    2008 - ciąża biochemiczna,2013 - ciąża biochemiczna, 2014 - trzy IUI bez skutku, 2015.01 - pierwsze IVF bez ET, 13 mrozaczków
    26.03.2015 - crio 2 x 4AA :( 28.04.2015 - crio 4AA i 4BB :( 06.08.2015 - 2 x 4BB :( 08.09.2015 - 4BB i 3BC :( 06.10.2015 - 2BB i 1BB :( 11.12.2015 - 2X1BB :(
  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 9 października 2015, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    STORK wrote:
    Mogę Ci odstąpić on nie jest chyba imienny :)

    To ja chętnie bym skorzystała, choć nie wiem, czy mi go uznają, bo już jedną procedurę opłaciłam, ale z niej nie skorzystam za bardzo :(
    No i zwrócą nam tylko część kwoty... zaje kurna fajnie :(

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2015, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiula a co to za dziwna sprawa z Tobą? Byłaś w ministerialnym, teraz w komercyjnym, i czemu nie skorzystałaś z niej?

  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 9 października 2015, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    STORK wrote:
    Asiula a co to za dziwna sprawa z Tobą? Byłaś w ministerialnym, teraz w komercyjnym, i czemu nie skorzystałaś z niej?

    Czemu nie wykorzystałam podejścia komercyjnego?
    Bo pomimo odstawienia leków i nadejścia @ w poniedziałek okazało się, że jestem w ciąży, w ciąży, którą podobno mam poronić, bo nie rozwija się prawidłowo. Na tym etapie powinno być już serduszko, a ja mam pęcherzyk ciążowy 5,2mm z jakąś kropką w środku (ciałko żółte, czy coś takiego). A od poniedziałku miałam zacząć Gonapeptyl...
    A że za całość zapłaciliśmy przed wizytą to są teraz przeboje.

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2015, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiula86 wrote:
    Czemu nie wykorzystałam podejścia komercyjnego?
    Bo pomimo odstawienia leków i nadejścia @ w poniedziałek okazało się, że jestem w ciąży, w ciąży, którą podobno mam poronić, bo nie rozwija się prawidłowo. Na tym etapie powinno być już serduszko, a ja mam pęcherzyk ciążowy 5,2mm z jakąś kropką w środku (ciałko żółte, czy coś takiego). A od poniedziałku miałam zacząć Gonapeptyl...
    A że za całość zapłaciliśmy przed wizytą to są teraz przeboje.

    Współczuję, ja swojej ciąży też nie mogłam poronić, a musiałam pomimo, że beta rosła wzorowo. Niestety skończyło się łyżeczkowaniem, czekanie do rozwaliło mnie psychicznie. Współczuję kochana z całego serca.

  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 9 października 2015, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    STORK wrote:
    Współczuję, ja swojej ciąży też nie mogłam poronić, a musiałam pomimo, że beta rosła wzorowo. Niestety skończyło się łyżeczkowaniem, czekanie do rozwaliło mnie psychicznie. Współczuję kochana z całego serca.

    No właśnie to czekanie mnie dobija... i fakt, że pęcherzyk jednak rośnie... a beta dziwnie się zachowuje...

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 10 października 2015, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2018, 12:09


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 10 października 2015, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amygdala wrote:
    Dziewczyny, mam wyznaczona wizyte w 3 dc. Chcemy z mezem podejsc do inseminacji. To nasza pierwsza wizyta. Czy na pietwszej wizycie robia usg dopochwowe, usg piersi itp? Nadmieniam, ze bede miala wtedy okres. Zapisani jestesmy do Neuberga? Ale czytalam, ze nie macie o nim najlepszego zdania :-(

    Usg piersi nie, ale usg transwaginalne jak najbardziej, pomimo @ ;-)

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 10 października 2015, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2018, 12:09


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 10 października 2015, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amygdala wrote:
    To mnie nie pocieszylas. To musi byc straszne podczas okresu :-( Dzieki za odpowidz.

    Spokojnie, da się przyzwyczaić ;-) najtrudniejszy pierwszy raz, a później staje się to normalne ;-)

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 10 października 2015, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kolejka do rządówki stoi w miejscu, nic się nie zmieniło od miesiąca.
    Choć pani na recepcji twierdzi, że na bieżąco robią procedury..., ale nie ma pojęcia jak działa kolejka.

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2015, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amygdala wrote:
    Dziewczyny, mam wyznaczona wizyte w 3 dc. Chcemy z mezem podejsc do inseminacji. To nasza pierwsza wizyta. Czy na pietwszej wizycie robia usg dopochwowe, usg piersi itp? Nadmieniam, ze bede miala wtedy okres. Zapisani jestesmy do Neuberga? Ale czytalam, ze nie macie o nim najlepszego zdania :-(
    ja mam dobre zdanie o Nubergu mnie wyprostowal leczenie. Jezeli chodzi o jego podejscie to sie nastaw ze jest zimnawy. Co do IUI to ja do niego nie chodzilam i nie wiem jaki ma styl leczenia, u innego doktora bylo usg dopochwowe w trakcie okresu, stymulacja, wizyty, badanie hormonow, usg wizyty i dopiero IUI. Przed IUI badanie HSG i pozostale badania m.in. AMH itd.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2015, 19:59

    amygdala, Giussta lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2015, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amygdala wrote:
    Dziewczyny, mam wyznaczona wizyte w 3 dc. Chcemy z mezem podejsc do inseminacji. To nasza pierwsza wizyta. Czy na pietwszej wizycie robia usg dopochwowe, usg piersi itp? Nadmieniam, ze bede miala wtedy okres. Zapisani jestesmy do Neuberga? Ale czytalam, ze nie macie o nim najlepszego zdania :-(

    Neuberg tak jak Aszka zauważyła zimnawy ;) ale profesjonalista. Jak zapytasz odpowie, chociaż ja wychodzę z założenia, że im mniej wiem tym lepiej śpię :)
    USG brzucha podczas @ to normalne, sprawdza się wtedy ilość pęcherzyków antralnych itd.

    amygdala, Giussta lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    urocza wrote:
    kolejka do rządówki stoi w miejscu, nic się nie zmieniło od miesiąca.
    Choć pani na recepcji twierdzi, że na bieżąco robią procedury..., ale nie ma pojęcia jak działa kolejka.

    Mnie na infolinii powiedziała, że nie robią bo nie mają kasy, ale do MZ tłumaczą, że też robią na bieżąco.

  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 10 października 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale kolejka do kwalifikacji nadal istnieje i można się zapisywać.
    wczoraj miała zadzwonić do mnie osoba odpowiedzialna za rządówkę, ale nie doczekałam się

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2015, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh no mnie powiedzieli, że lista jest zamknięta. Która jesteś na liście?

  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 10 października 2015, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miesiąc temu było ponad 80 par przed nami, teraz bez zmian

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2015, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Req jest trzecia a ja szósta :) na liście. Do nas jeszcze nikt nie dzwonił. Zobaczymy co będzie dalej.

  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 11 października 2015, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    STORK wrote:
    Req jest trzecia a ja szósta :) na liście. Do nas jeszcze nikt nie dzwonił. Zobaczymy co będzie dalej.

    ja czekam do nowego roku i ciułam kasę, jeśli nic się nie zmieni to spróbujemy się przenieść lub podejdziemy komercyjnie, ale raczej w innej klinice.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2015, 13:10

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
‹‹ 85 86 87 88 89 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ