Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Invimed Gdynia
Odpowiedz

Invimed Gdynia

Oceń ten wątek:
  • Avanti23 Ekspertka
    Postów: 220 148

    Wysłany: 8 maja 2024, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia1411 wrote:
    A kiedy transfer?

    Powinno się udać na sam koniec maja 😁

  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8174 8050

    Wysłany: 9 maja 2024, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja liczę że przed weekendem długim uda się umówić na wizytę i transfer na samym początku czerwca... 😉

    A nie chcesz zbadać przed?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2024, 14:57

    WesołaŻyrafka lubi tę wiadomość

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Avanti23 Ekspertka
    Postów: 220 148

    Wysłany: 9 maja 2024, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia1411 wrote:
    Ja liczę że przed weekendem długim uda się umówić na wizytę i transfer na samym początku czerwca... 😉

    A nie chcesz zbadać przed?

    Wiesz co, zbadam już ewentualnie "po" jak się nie uda.

    To mój pierwszy raz, nastawiam się optymistycznie.
    Kilku lekarzy mi mówiło, że badanie NK z krwi jest g... warte ale jednak o tym myślę :D
    Zagadam o intralipid jakie mają w Invimedzie zdanie :P

  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8174 8050

    Wysłany: 9 maja 2024, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różne są opinie..
    Niby normą to 12%, poprzednio miałam 14% i hematolog uznał ze ok, a tu przy 15% intralipid...
    Ja pytałam, to musiałabym iść do niej na wizytę to wypisze receptę... ale czy tak sami od siebie dają nie wiem...
    Mam nadzieję że nam się już teraz uda... a ile macie zarodkow?

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Avanti23 Ekspertka
    Postów: 220 148

    Wysłany: 9 maja 2024, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia1411 wrote:
    Różne są opinie..
    Niby normą to 12%, poprzednio miałam 14% i hematolog uznał ze ok, a tu przy 15% intralipid...
    Ja pytałam, to musiałabym iść do niej na wizytę to wypisze receptę... ale czy tak sami od siebie dają nie wiem...
    Mam nadzieję że nam się już teraz uda... a ile macie zarodkow?

    O widzisz, w cenniku mają intralipid więc sądziłam że sami też proponują.
    Masz zalecony tylko kilka dni przed transferem czy później też?
    Ciekawe co jak ktoś na soję uczulony a nie wie 🙂

    2 zarodki plus 3 nieinformatywne więc w zasadzie 2.

  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8174 8050

    Wysłany: 10 maja 2024, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja miałam 3, czyli jeszcze 2...
    Nie wiem, mi wtedy nie proponowali i nie kazali badać nawet, ale jak byłam na jakichś badaniach to komuś podawali...
    Mam zalecony w 1dc 🫣, w dniu transferu i 10 dni po ...
    Zobaczymy jak zrobię te badania w przyszłym tygodniu, liczę że spadło jeszcze i nie będzie już potrzeba i chociaż taki plus czekania będzie...

    Avanti23 lubi tę wiadomość

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Avanti23 Ekspertka
    Postów: 220 148

    Wysłany: 10 maja 2024, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia1411 wrote:
    ...Zobaczymy jak zrobię te badania w przyszłym tygodniu, liczę że spadło jeszcze i nie będzie już potrzeba i chociaż taki plus czekania będzie...

    Tego Ci życzę by wszystko było już tak jak trzeba 🤗

    Ciekawi mnie dlaczego skorzystałaś z konsultacji u immunologa dr S. zamiast dr J. z kliniki 🤔🙂?

  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8174 8050

    Wysłany: 10 maja 2024, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odpowiedź jest prosta 😉.
    Do dr S. trafiłam zanim w ogóle pomyslalam o IVF...

    Avanti23 lubi tę wiadomość

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Avanti23 Ekspertka
    Postów: 220 148

    Wysłany: 10 maja 2024, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia1411 wrote:
    Odpowiedź jest prosta 😉.
    Do dr S. trafiłam zanim w ogóle pomyslalam o IVF...

    😀 aaa to wiele wyjaśnia.
    Czekam na dobre wieści od Ciebie że będzie transfer 🤗

  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8174 8050

    Wysłany: 11 maja 2024, 06:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Avanti23 wrote:
    😀 aaa to wiele wyjaśnia.
    Czekam na dobre wieści od Ciebie że będzie transfer 🤗

    Dostałam nazwisko od mojej ginekolog po pierwszej ciąży...
    Ja też chciałabym to wiedzieć 😁 liczę za tydzień będzie już bkey cykl I będę wiedzieć na czym stoję... dzięki.
    Trzymam kciuki za Twój maj... 😍

    Avanti23 lubi tę wiadomość

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2563 2114

    Wysłany: 15 maja 2024, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Czy któraś z Was robiła wlew z Intralipidu w Invimed Gdynia? Mam pytanie o skierowanie na wlew. W jakiej formie wypisywał Wam to immunolog? Mi immunolog wystawiła zlecenie na usługę pielęgniarska i podanie Smoflipidu. Czy to Waszym zdaniem przejdzie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2024, 12:09

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8174 8050

    Wysłany: 15 maja 2024, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam zalecenia od immunologa, jak pytałam, to miałam się umówić na wizytę do swojej ginekolog z kliniki I wtedy by wypisała recepte/skierowanie czy co tam trzeba i wtedy bez problemu by zrobili...

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2563 2114

    Wysłany: 15 maja 2024, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia1411 wrote:
    Ja miałam zalecenia od immunologa, jak pytałam, to miałam się umówić na wizytę do swojej ginekolog z kliniki I wtedy by wypisała recepte/skierowanie czy co tam trzeba i wtedy bez problemu by zrobili...

    Twoją ginekolog prowadzącą jest ktoś z invimedu? Mam nadzieję, że u mnie to przejdzie. Jest w tym zleceniu wypisana dawka, ile muszę przyjść itd. Inaczej immunolog niby nie może mi wypisać. Przed tym wlewem mam jeszcze szybka konsultacje w Invimed, więc może według dr będzie to ok. Leczę się w Czechach, więc nawet jeśli by mi moja dr wystawiła takie skierowanie to nie wiem czy by przeszlo i nie wiem czy nawet by coś takiego mogła wystawić. A co było napisane na Twoim skierowaniu?

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8174 8050

    Wysłany: 15 maja 2024, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam tylko zalecenia od immunologa, finalnie nie umawiałam się w invimedzie, bo przez weekend majowy musiałam odpuścić jeden cykl I dzięki temu nk spadło do poziomu poniżej tych 12, więc ma samym encortonie będzie.

    Tak, leczę się w invimedzie, tylko immunolog jsdt "zewnętrzny"

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2563 2114

    Wysłany: 15 maja 2024, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia1411 wrote:
    Ja miałam tylko zalecenia od immunologa, finalnie nie umawiałam się w invimedzie, bo przez weekend majowy musiałam odpuścić jeden cykl I dzięki temu nk spadło do poziomu poniżej tych 12, więc ma samym encortonie będzie.

    Tak, leczę się w invimedzie, tylko immunolog jsdt "zewnętrzny"

    Tak samo z siebie spadło? To się udało. Może poziom tych komórek NK zależy też od różnych rzeczy. Ciekawe.

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • Wiki98 Znajoma
    Postów: 17 4

    Wysłany: 15 maja 2024, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a jakie są wskazania do wykonania tego wlewu z intralipidu? Jestem nieco zielona w temacie i chciałam się troszkę dokształcić ;). Też chętnie się dowiem czy ktoś tutaj miał to w invimedzie

  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8174 8050

    Wysłany: 15 maja 2024, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woczekiwaniu wrote:
    Tak samo z siebie spadło? To się udało. Może poziom tych komórek NK zależy też od różnych rzeczy. Ciekawe.

    Nie do końca samo z siebie... Od marca biorę codziennie 20mg encortonu... Po dwóch cyklach spadło z 22% na 15%, więc było zielone światło na transfer z intralipidem, ale zw był cykl przerwy to miałam zbadać jeszcze raz... wyszło 10%.

    Ja wiem tylko o tych NK. Na co jeszcze dają nie mam pojęcia...

    Woczekiwaniu lubi tę wiadomość

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Avanti23 Ekspertka
    Postów: 220 148

    Wysłany: 15 maja 2024, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia1411 wrote:
    Nie do końca samo z siebie... Od marca biorę codziennie 20mg encortonu... Po dwóch cyklach spadło z 22% na 15%, więc było zielone światło na transfer z intralipidem, ale zw był cykl przerwy to miałam zbadać jeszcze raz... wyszło 10%.

    Ja wiem tylko o tych NK. Na co jeszcze dają nie mam pojęcia...

    Badałaś zawsze te klika dni przed miesiączką? :)
    Zastanawiam się co jak nie "wyjdzie" mi transfer to kiedy zbadać...

  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8174 8050

    Wysłany: 15 maja 2024, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze starałam się pod koniec cyklu... Teraz to był 20dc... ogólnie to niby zalecenie jest w drugiej fazie cyklu...
    Ja tam chce wierzyć że nam wyjdzie 😉.

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Avanti23 Ekspertka
    Postów: 220 148

    Wysłany: 15 maja 2024, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia1411 wrote:
    Zawsze starałam się pod koniec cyklu... Teraz to był 20dc... ogólnie to niby zalecenie jest w drugiej fazie cyklu...
    Ja tam chce wierzyć że nam wyjdzie 😉.

    Jakaś realistka mi się włączyła :D za dużo tych leków heh

    Podpowiesz mi jeszcze gdzie badasz? ja zazwyczaj w UCK

‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ