X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną InVimed Gdynia IUI LUTY
Odpowiedz

InVimed Gdynia IUI LUTY

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Gorzka_Czekolada Koleżanka
    Postów: 43 27

    Wysłany: 23 lutego 2021, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Wszystkim!
    Czy któraś z Was miała w ostatnim czasie IUI w Gdyni?
    Czy ktoś z Was leczy się u dr.Rogozy ?
    Wczoraj miałam pierwsze w swoim życiu IUI na cyklu naturalnym (jedynie ovitrelle dzień przed). No i teraz długie ,dwa tygodnie czekania.
    Pozdrawiam Was i za każdą mocno trzymam kciuki!

  • umalina90 Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 24 lutego 2021, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gorzka_Czekolada wrote:
    Hej Wszystkim!
    Czy któraś z Was miała w ostatnim czasie IUI w Gdyni?
    Czy ktoś z Was leczy się u dr.Rogozy ?
    Wczoraj miałam pierwsze w swoim życiu IUI na cyklu naturalnym (jedynie ovitrelle dzień przed). No i teraz długie ,dwa tygodnie czekania.
    Pozdrawiam Was i za każdą mocno trzymam kciuki!

    Hej! Również leczę się u dr Rogozy i po wstępnych badaniach proponuje nam inseminację. Chyba się zdecydujemy. Jakie u Was wskazania do iui? I możesz powiedzieć jak to wygląda w klinice?

    Invimed Gdynia

    Przygotowanie do IUI
  • Gorzka_Czekolada Koleżanka
    Postów: 43 27

    Wysłany: 25 lutego 2021, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    umalina90 wrote:
    Hej! Również leczę się u dr Rogozy i po wstępnych badaniach proponuje nam inseminację. Chyba się zdecydujemy. Jakie u Was wskazania do iui? I możesz powiedzieć jak to wygląda w klinice?

    hej !przepraszam,ale nie zauważyłam Twojej odpowiedzi .

    Nasze wskazanie to słabsze parametry nasienia(które bardzo się poprawiły dzięki temu,że dr.Rogoza przepisał Dostinex na podwyższona prolaktynę.)

    Mieliśmy do zrobienia komplet badań (możesz znaleźć na stronie kliniki)
    Ja miałam jeszcze zrobiona droznosc jajowodów .
    Samo podejście do IUI jest męczące jeśli nie mieszkasz w Gdyni,bo trzeba się stawiać na monitoring.
    :)

  • umalina90 Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 26 lutego 2021, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gorzka_Czekolada wrote:
    hej !przepraszam,ale nie zauważyłam Twojej odpowiedzi .

    Nasze wskazanie to słabsze parametry nasienia(które bardzo się poprawiły dzięki temu,że dr.Rogoza przepisał Dostinex na podwyższona prolaktynę.)

    Mieliśmy do zrobienia komplet badań (możesz znaleźć na stronie kliniki)
    Ja miałam jeszcze zrobiona droznosc jajowodów .
    Samo podejście do IUI jest męczące jeśli nie mieszkasz w Gdyni,bo trzeba się stawiać na monitoring.
    :)

    Właśnie u nas nasienie jest ok, drozność tez sprawdzona i w kolejnym cyklu mamy podchodzić, choć ostatnio naczytałam sie o niskiej skuteczności inseminacji, no ale od czegoś trzeba zacząć prawda? :) Trzymam kciuki, żeby u Was był to od razu złoty strzał :)
    Monitoring nie bedzie dla mnie raczej uciążliwy, bo mam dobry dojazd do kliniki, mam nadzieję, że jakoś uda mi się go pogodzić z pracą. Ile wizyt miałaś w czasie monitoringu?

    gagatka lubi tę wiadomość

    Invimed Gdynia

    Przygotowanie do IUI
  • umalina90 Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 4 marca 2021, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gorzka_Czekolada wrote:
    Hej Wszystkim!
    Czy któraś z Was miała w ostatnim czasie IUI w Gdyni?
    Czy ktoś z Was leczy się u dr.Rogozy ?
    Wczoraj miałam pierwsze w swoim życiu IUI na cyklu naturalnym (jedynie ovitrelle dzień przed). No i teraz długie ,dwa tygodnie czekania.
    Pozdrawiam Was i za każdą mocno trzymam kciuki!

    Co U Ciebie? :) Testowałaś już?

    Invimed Gdynia

    Przygotowanie do IUI
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ