X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Invimed i Żórawski
Odpowiedz

Invimed i Żórawski

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • JustaL Debiutantka
    Postów: 14 3

    Wysłany: 29 stycznia 2022, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, planujemy pójść do Invimedu i dr. Żurawskiego. Czy możemy poznać opinie o tym doktorze?

  • Alciaa Znajoma
    Postów: 17 3

    Wysłany: 30 stycznia 2022, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    Ja byłam jego pacjentką rok temu. Na początku byliśmy zadowoleni, chociaż doktor nie jest zbyt wylewny przy udzielaniu informacji i trzeba o wszystko się dopytywać. Uważam, że dobrze mnie wystymulował, bo zostało pobranych 8 oocytów (jestem osobą 40+), a z tego 2 zarodki zostały zamrożone. Niestety, może akurat ja miałam pecha, już mniej byłam zadowolona przy transferach. Przy pierwszym mieli bardzo duży ruch i było ponad godzinne opóźnienie. A ja czekałam z pełnym pęcherzem, co oczywiście nie jest łatwe. Przy drugim transferze było gorzej. Okazało się, ze pan doktor zapomniał mnie wpisać w grafik i musiałam poczekać kilka godzin na sali na rozmrożenie zarodka. Nie wiem na ile dobrze to zrobili.
    W każdym razie ja na tym zakończyłam swoją "przygodę" z kliniką Invimed. Może pomyślałabym tam jeszcze o zmianie lekarza, ale zniechęciło mnie to, że oni hodują zarodki tylko do 3 doby. Ale oczywiście decyzja należy do Was. Życzę powodzenia :-)

  • Olympionica Autorytet
    Postów: 552 595

    Wysłany: 30 stycznia 2022, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa jedt calu wątek o Invimedzie Wrocław + na Fb na grupach(chyba in vitro w Polsce i Obudz w sobie życie) tez mozna znaleźć mnóstwo opinii. Ja nie narzekam ale w ciążę jeszcze nie zaszłam;) jest.... konkretny, natomiast jedli od lekarza oczekujesz empatii to będziesz rozczarowana. Jesli czegoś oczekujesz musisz t jasno mówić, to samo gdy masz wątpliwości lu pytania Jesli jestesvie stisunkowo prostym przypadkiem to pewnie się uda, jak wchodzi wiele różnych czynników żaden z lekarzy Ci nie odpowie na pytanie czemu się nie udaje. Ja jestem pacjentka która dużo czyta i przychodzi zazwyczaj z jakimś konkretnym pomysłem.

    W Invimedzie hoduja da 5-tej doby nie wiem o co chodzi w komentarzu powyżej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2022, 17:26

    ONA: 37 l. AMH 2,55 (2020) -> 2,23 (2022)
    ON: 39 l. Nieprawidłowy kariotyp, Translokacja robertsonowska (13,14), słaba koncentracja i morfologia

    I IVF / IMSI + PGT-SR
    13.01.2021 Punkcja, 21 komórek pobranych -> 18 dojrzałych i zapłodnionych -> 13 trzydniowych zarodkow -> 6 blastek -> 3 prawidłowe zarodki po badaniu genetycznym
    ❄️4AA ❄️4AB ❄️ 4BB

    21.04.2021 Transfer 1❄️4AA beta <0,2 💔 😢 -> immunologia prof. Malinowski Łódź, leki i sczepienia limfocytami
    22.12.2021 Transfer 2❄️4AB beta <0,2 💔 😢 -> histero + biopsja endo cd56, cd138
    12.04.2022 Transfer 3❄️4BB beta <0,2 💔 😢 -> Reprofit Czechy, ERA test, przesuniete okno implantacyjne o 24 h

    II IVF / PICSI + MACS + PGT-SR 17 MII -> 10 ❄️
    09.03.2023 Transfer 4 Reprofit Brno
    4dpt II, 5dpt 13,7, 7 dpt 45,5, 9 dpt 109, 11 dpt 243, 14 dpt 739
  • zielonaherbata Autorytet
    Postów: 593 517

    Wysłany: 30 stycznia 2022, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olympionica wrote:
    W Invimedzie hoduja da 5-tej doby nie wiem o co chodzi w komentarzu powyżej.

    Przed badaniem zarodków tak, w innych przypadkach - można się niemiło zaskoczyć.
    Ja miałam w trakcie stymulacji ustalone z lekarką, że hodują do 5. doby. Po czym zamrozili mi w 3ciej. Po fakcie usłyszałam, że ostateczną decyzję podejmuje embriolog. A embriolog nie owijał w bawełnę i stwierdził po prostu, że nie wiedzieli, czy do 5tej dotrwają:)

    zi13flw10c4ya4h9.png

    Unica Praga
    26.10.2021 transfer blastocysty AA
    6dpt II
    7dpt bhcg 80,1 prog 19,6
    9dpt bhcg 242,0 prog 22,6
    24dpt CRL 2,74 + ❤

    Nifty pro: oh, boy!

    Wcześniej: 2x IVF, IUI, laparoskopia
  • Klaudia.91 Ekspertka
    Postów: 228 554

    Wysłany: 30 stycznia 2022, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustaL wrote:
    Kochane, planujemy pójść do Invimedu i dr. Żurawskiego. Czy możemy poznać opinie o tym doktorze?
    Ja polecam doktora i klinikę. Tak jak zostało wspomniane, doktor nie jest wylewny ale jest dobrym specjalistą. Dzięki niemu mamy cudowną córeczkę i być może w tym roku wrócimy po rodzeństwo.

    Starania od 2015
    Marzec 2019 - decyzja o in vitro
    Sierpień 2019 - punkcja. 22 prawidłowe komórki.
    Z 12 zapładnianych mamy 1 ❄.
    Transfer odroczony - ryzyko hiperstymulacji
    15/10/ 2019 - transfer
    7 dpt - beta 63,7 🙂
    9 dpt - beta 175 🙂
    13 dpt - beta 1290 🙂
    24 dpt - mamy serduszko ❤

    Grudzień 2023 - powrót po rodzeństwo
    Odmrażamy oocyty, z 10 zapłodnionych mamy 5 zarodków
    13.02. - transfer 3 dniowca - nieudany 😔
    Zostały 4 ❄️❄️❄️❄️ blastocysty
    26.02 Przygotowania do transferu - odwołany - za wysoki progesteron
    2.04 - transfer ❄️
    7 dpt - beta 83,7
    9 dpt - beta 253
    13 dpt - beta 1336
    vionqay.png
  • Alciaa Znajoma
    Postów: 17 3

    Wysłany: 31 stycznia 2022, 02:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zielonaherbata wrote:
    Przed badaniem zarodków tak, w innych przypadkach - można się niemiło zaskoczyć.
    Ja miałam w trakcie stymulacji ustalone z lekarką, że hodują do 5. doby. Po czym zamrozili mi w 3ciej. Po fakcie usłyszałam, że ostateczną decyzję podejmuje embriolog. A embriolog nie owijał w bawełnę i stwierdził po prostu, że nie wiedzieli, czy do 5tej dotrwają:)

    Mi dokładnie embriolog powiedziała to samo, że nie wiedzieli, czy dłużej dotrwa i zamrozili w 3. Było to moje pierwsze podejście do in vitro, więc przyznam się, że przed się nie dopytywałam o czas hodowli zarodków. Więc nie mogę powiedzieć, że mnie oszukali. Natomiast stwierdzenie embriolog trochę nas zdenerwowała, bo wolelibyśmy nie dostawać zarodków, które nie wiadomo czy dotrwają do 5 doby.

    zielonaherbata lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ