X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED Katowice
Odpowiedz

INVIMED Katowice

Oceń ten wątek:
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 28 listopada 2017, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MiKi23 wrote:
    Innamorata ja byłam 27 listopada na 13, ale siedzialam do gory juz od 12.45 do 17 :( masakra myslałam ze sie wynudze ;)
    scratching bolal, ale znioslam dzielnie ;) ale sie okazalo ze na jp mam 16 mm pecherzyk i stymulacja na grudzien pod znakiem zapytania :( owulacje mialam z jl i byl 18 mm pecherzyk a po tyg taka rewelacja na jp...tragedia
    dostała ovitrelle i mam wpasc do dr w 1-2 dc ;) i wtedy zobaczymy co dalej.
    A jakby było mało to mojemu M na MSOME wyszło ze ma tylko 2% plemnikow II stopnia :(
    Wyniki jak u nas :( morfo 0 procent, 2 klasa szalone 2 :P Czy to Twój mąż czekał na dole i grał na tablecie? :)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Liczka Przyjaciółka
    Postów: 118 33

    Wysłany: 28 listopada 2017, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,
    Słuchajcie tego dziś dzwoniłam do Katowic żeby zrobić termin i pani mi powiedziała że po zabiegu to muszę przyjechać jak najszybszej że nie ma co czekać na Sodowską jak wróci z urlopu i zapisała mnie do Cygal na 8 grudnia.

    innamorata88, KateHawke lubią tę wiadomość

    Andżelika
  • Liczka Przyjaciółka
    Postów: 118 33

    Wysłany: 28 listopada 2017, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może to znak A może źle zrobiłam , bo co mi powie osoba która pewnie nie wie nawet jakie leki brałam bo wszystko ustalane telefonicznie.nie będzie wiedziała co zawiodło ani co dalej .Nie lubie takich sytuacji.

    Andżelika
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2017, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Innamorata, nie moj M nie ma takich sprzętów, miał jechać na kawę i obiadek do ikei, ale nie wiem dokładnie kiedy i jak długo, bo jak zeszłam na dół to siedział i czekał ;) w niebieskiej bluzie był ;) hehe
    dajesz mi nadzieję jak kozamonia i tylko wy mi odpisujecie bo na forum IVF utworzyła się grupka dziewczyn i piszą tylko miedzy sobą, a moje wpisy takie niewidoczne :( szkoda...więc wolę się tu odezwać na jakiś czas niż tam czekać ;)
    Pozdrawiam Was :*

    innamorata88 lubi tę wiadomość

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 28 listopada 2017, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liczka wrote:
    Może to znak A może źle zrobiłam , bo co mi powie osoba która pewnie nie wie nawet jakie leki brałam bo wszystko ustalane telefonicznie.nie będzie wiedziała co zawiodło ani co dalej .Nie lubie takich sytuacji.
    A wiesz, że wykorzystałabym tę sytuację do ucieczki od Sodowskiej? :) Sama tak zrobiłam i na samym początku uciekliśmy do Cygal :)
    Miki, a no myślałam, że to on, bo jego żona z góry spanikowana dzwoniła, że kroplówka się kończy :D
    Będzie dobrze, wierzę, że przed końcem roku nie wypuszczą Cię z kliniki bez dwupaku :D co do wątku ivf to masz rację - sama nie umiem się tam przebić. :D A dr miło mnie zaskoczyła, bo SAMA napisała na fb do mnie dzisiaj :O jak zawsze złapanie jej graniczy z cudem tak dzisiaj się sama odezwała, do tej pory nie mogę wyjść z szoku.

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2017, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzelika hmm leki powinny być gdzieś wpisane, mimo że ustalane były telefoniczne. Tak czy inaczej poszlabym do dr Cygal w grudniu, pisz na kartce wszystko, żeby nic nie pominąć :) reszta Twojej historii jest w klinice

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2017, 23:33

    innamorata88 lubi tę wiadomość

  • Zagubiona90 Znajoma
    Postów: 25 4

    Wysłany: 29 listopada 2017, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    jestem nowa na forum, to mój pierwszy post. Mam 27 lat i stoję przed wyborem kliniki leczenia niepłodności w Katowicach i zastanawiam się właśnie między InVimedem a Gyncentrum ? Staramy się o dziecko od prawie 1,5 roku bez efektów, przez długi czas myśleliśmy, że problem jest po mojej stronie, bo mam miesiączki co 50-60 dni, ale po bardzo szczegółowych badaniach okazało się, że nie mam żadnych zaburzeń hormonalnych, oprócz Hashimoto które jest ustawione lekami. U męża niestety jest problem z morfologią - badania robiliśmy w Gyncentrum, za pierwszym razem morfologia 0%, za drugim 1%, pozostałe parametry nasienia są dobre. Moja Pani ginekolog oraz Pani endokrynolog sugerują in vitro. Pani Ginekolog sugeruje dr Grettkę w Gyncentrum, ale nie wiem, nie umiem się zdecydować, bo ma opinię gbura, a ja boję się zrazić, no i chyba jednak na początek wolałabym kobietę i tu myślę o dr Cygal, którą bardzo chwalicie w tym wątku. No i jeśli in vitro to od czego zacząć ? Czuję się zagubiona :( Przyjmiecie mnie do swojego grona i pomożecie mi się odnaleźć w tym wszystkim ?

    2016 -> początek starań, Hashimoto
    2017 -> zaczynamy badania, kiepska morfologia

    "Jeszcze będzie pięknie mimo wszystko, tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" Jan Paweł II
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 29 listopada 2017, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagubiona90 wrote:
    Cześć dziewczyny,
    jestem nowa na forum, to mój pierwszy post. Mam 27 lat i stoję przed wyborem kliniki leczenia niepłodności w Katowicach i zastanawiam się właśnie między InVimedem a Gyncentrum ? Staramy się o dziecko od prawie 1,5 roku bez efektów, przez długi czas myśleliśmy, że problem jest po mojej stronie, bo mam miesiączki co 50-60 dni, ale po bardzo szczegółowych badaniach okazało się, że nie mam żadnych zaburzeń hormonalnych, oprócz Hashimoto które jest ustawione lekami. U męża niestety jest problem z morfologią - badania robiliśmy w Gyncentrum, za pierwszym razem morfologia 0%, za drugim 1%, pozostałe parametry nasienia są dobre. Moja Pani ginekolog oraz Pani endokrynolog sugerują in vitro. Pani Ginekolog sugeruje dr Grettkę w Gyncentrum, ale nie wiem, nie umiem się zdecydować, bo ma opinię gbura, a ja boję się zrazić, no i chyba jednak na początek wolałabym kobietę i tu myślę o dr Cygal, którą bardzo chwalicie w tym wątku. No i jeśli in vitro to od czego zacząć ? Czuję się zagubiona :( Przyjmiecie mnie do swojego grona i pomożecie mi się odnaleźć w tym wszystkim ?
    Polecam z całego serca dr Cygal!! Anioł nie człowiek! Ludzkie podejście. Co do kliniki to niestety Gyncentrum to produkcja taśmowa, zero indywidualnego podejścia do pacjenta, te same leki, schematy mimo różnych przypadków. Dr Grettka - sama sobie odpowiedziałaś gbur i buc. Nie bez powodu wyleciał z hukiem z Provita. :P Ludzie lecą do GC ze względu na ten pakiet 3 w cenie 2... niestety z tego co widzę mało której udaje się za pierwszym podejściem. Wszystko u nich odbywa się metodą prób i błędów.

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Zagubiona90 Znajoma
    Postów: 25 4

    Wysłany: 29 listopada 2017, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Innamorata bardzo, bardzo dziękuję za odzew. Gratuluję ciąży przede wszystkim :):) i zazdroszczę, ale tak mega pozytywnie :) Czy mogłabyś mi powiedzieć od czego powinniśmy zacząć ? I jak mniej więcej kosztowo wychodzi procedura in vitro ?

    2016 -> początek starań, Hashimoto
    2017 -> zaczynamy badania, kiepska morfologia

    "Jeszcze będzie pięknie mimo wszystko, tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" Jan Paweł II
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 29 listopada 2017, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagubiona90 wrote:
    Innamorata bardzo, bardzo dziękuję za odzew. Gratuluję ciąży przede wszystkim :):) i zazdroszczę, ale tak mega pozytywnie :) Czy mogłabyś mi powiedzieć od czego powinniśmy zacząć ? I jak mniej więcej kosztowo wychodzi procedura in vitro ?
    Dziękuję Kochana :) poszczęściło nam się i już pierwszy transfer okazał się szczęśliwy. :) Przede wszystkim na pewno klinika będzie sobie życzyła badań nasienia robionych u nich, ale wszędzie jest taki standard. Jeżeli masz własne aktualne badania z krwi to bez problemu je respektują. :) Umów się do dr Cygal, bo terminy jednak ma trochę do przodu. :) Ja mogę za jej kwalifikacje i zaangażowanie ręczyć w 100 procentach. Co do kosztów, my wszystkie badania robiliśmy u nich, do tego histeroskopia, leki i procedura wyszło nas całościowo ok. 12 000. Sam pakiet ivf wraz z podstawowymi badaniami wirusologii oraz hormonów + wizyty to 7 900. :) Trzymam kciuki i daj znać jak już się zdecydujesz umówić do naszej doktor-anioł! :D

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Zagubiona90 Znajoma
    Postów: 25 4

    Wysłany: 29 listopada 2017, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki :) myślę, że w takim razie jutro zadzwonię do kliniki i umówię się do tej Pani Doktor, bo taka bierność i czekanie na cud już mnie wykańcza. A czy laparoskopia/histeroskopia są zawsze obowiązkowe przed IVF ? Przepraszam, za tyle pytań, ale nie mam nikogo z kim mogłabym o tym porozmawiać i kogo się poradzić :) Swoje badania super szczegółowe mam z maja - czyli rozumiem, że będą za stare ?

    2016 -> początek starań, Hashimoto
    2017 -> zaczynamy badania, kiepska morfologia

    "Jeszcze będzie pięknie mimo wszystko, tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" Jan Paweł II
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2017, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Innamorata, to wiem o którą babke panikare chodzi ;) dzwonila 2 razy do pielegniarek, raz na recepcje, a potem chodzila do gory i szukała, potem do M swojego dzwoniła ;) hehe nikt sie nie odzywał i nikogo nie było. Zamiast czekac to latała jakby d**e jej parzyło ;)
    Taka mam nadzieję ze wyjdę stamtąd z bananem na ustach i maluchem pod sercem ;)
    no nasza dr to jak pracowita pszczółka, raz tu raz tam...i ta zepsuta klamka w gabinecie hehehe ;) ma ludzkie i koleżeńskie podejście.
    Zagubiona ja też polecam dr Cygal super babka i konkretna. Ja wiem wszystko co i jak. My będziemy korzystać z programu Zostań Rodzicem z Invimed.

    innamorata88 lubi tę wiadomość

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 29 listopada 2017, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagubiona90 wrote:
    Dzięki :) myślę, że w takim razie jutro zadzwonię do kliniki i umówię się do tej Pani Doktor, bo taka bierność i czekanie na cud już mnie wykańcza. A czy laparoskopia/histeroskopia są zawsze obowiązkowe przed IVF ? Przepraszam, za tyle pytań, ale nie mam nikogo z kim mogłabym o tym porozmawiać i kogo się poradzić :) Swoje badania super szczegółowe mam z maja - czyli rozumiem, że będą za stare ?
    Kochana, dr Cygal praktykuje histeroskopię przed procedurą - lepiej jednak nie ładować zarodków w ciemno. :)

    MiKi :D miałam z niej niezły ubaw :D a chłop tylko oczami na dole przewracał :D co do klamki to się śmiałam, że jakiś chojrak w panice z gabinetu uciekał :D

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Zagubiona90 Znajoma
    Postów: 25 4

    Wysłany: 29 listopada 2017, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Innamorata88, a czy oni histeroskopię też wykonują w InVimedzie czy dr Cygal kieruje gdzieś indziej na NFZ ? I ewentualnie jaki jest koszt tego badania bo na ich stronie nic nie widzę :) albo ja ślepa jestem :)

    Miki23: Dzieki, ja właśnie nad tym samym programem myślę, tylko próbuję się jakoś rozeznać w kosztach żebym wiedziała ile musimy mieć odłożone pieniędzy żeby nie popłynąć i nie wpaść w długi :) bo zdaje sobie sprawę, że te 7.900 to nie wszystko i trzeba do tego jeszcze sporo dołożyć :)

    Szczerze mówiąc dziewczyny jestem na początku drogi w kierunku in vitro itp. i trochę mnie to przeraża. Dobrze, ze są takie osoby jak Wy których można się poradzić :) Bo zawsze łatwiej jak się z kimś pogada :)

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    2016 -> początek starań, Hashimoto
    2017 -> zaczynamy badania, kiepska morfologia

    "Jeszcze będzie pięknie mimo wszystko, tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" Jan Paweł II
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 29 listopada 2017, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagubiona90 wrote:
    Innamorata88, a czy oni histeroskopię też wykonują w InVimedzie czy dr Cygal kieruje gdzieś indziej na NFZ ? I ewentualnie jaki jest koszt tego badania bo na ich stronie nic nie widzę :) albo ja ślepa jestem :)

    Miki23: Dzieki, ja właśnie nad tym samym programem myślę, tylko próbuję się jakoś rozeznać w kosztach żebym wiedziała ile musimy mieć odłożone pieniędzy żeby nie popłynąć i nie wpaść w długi :) bo zdaje sobie sprawę, że te 7.900 to nie wszystko i trzeba do tego jeszcze sporo dołożyć :)

    Szczerze mówiąc dziewczyny jestem na początku drogi w kierunku in vitro itp. i trochę mnie to przeraża. Dobrze, ze są takie osoby jak Wy których można się poradzić :) Bo zawsze łatwiej jak się z kimś pogada :)
    W Invimedzie to około 1200 zł :) ale jak zagadasz do dr Cygal to myślę, że wepchnie Cię do siebie w CSK na Medyków na NZF :)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 29 listopada 2017, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagubiona90 wrote:
    Cześć dziewczyny,
    jestem nowa na forum, to mój pierwszy post. Mam 27 lat i stoję przed wyborem kliniki leczenia niepłodności w Katowicach i zastanawiam się właśnie między InVimedem a Gyncentrum ? Staramy się o dziecko od prawie 1,5 roku bez efektów, przez długi czas myśleliśmy, że problem jest po mojej stronie, bo mam miesiączki co 50-60 dni, ale po bardzo szczegółowych badaniach okazało się, że nie mam żadnych zaburzeń hormonalnych, oprócz Hashimoto które jest ustawione lekami. U męża niestety jest problem z morfologią - badania robiliśmy w Gyncentrum, za pierwszym razem morfologia 0%, za drugim 1%, pozostałe parametry nasienia są dobre. Moja Pani ginekolog oraz Pani endokrynolog sugerują in vitro. Pani Ginekolog sugeruje dr Grettkę w Gyncentrum, ale nie wiem, nie umiem się zdecydować, bo ma opinię gbura, a ja boję się zrazić, no i chyba jednak na początek wolałabym kobietę i tu myślę o dr Cygal, którą bardzo chwalicie w tym wątku. No i jeśli in vitro to od czego zacząć ? Czuję się zagubiona :( Przyjmiecie mnie do swojego grona i pomożecie mi się odnaleźć w tym wszystkim ?

    Ja jeszcze rok temu bylam za NIE do IVF....ale w koncu sie zdecydowalam. Przeszlam przez to i wcale to nie jest takie straszne. Najgorsze to czekanie na rezultat i jesli sie nie powiedzie to rozczarowanie. Ale w miare szybko sie ogarnelam i podchodzimy drugi raz ☺

    Dziewczyny naprawde dr Sodowska taka nijaka??
    Jejku zaczynam sie martwic trochu po tym co piszecie. Bo tak naprawde to nie mialam z Nia nic przykrego. Nakierowala nas dobrze na leczenie do dr Pasnik wiec.....eh nie wiem co o tym juz myslec

  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 29 listopada 2017, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liczka wrote:
    Może to znak A może źle zrobiłam , bo co mi powie osoba która pewnie nie wie nawet jakie leki brałam bo wszystko ustalane telefonicznie.nie będzie wiedziała co zawiodło ani co dalej .Nie lubie takich sytuacji.

    Andzela wszystko notowane maja w systemie wiec sie nie martw. A z tego co wiem dr Sodowska wraca 8 grudnia bo wczoraj dzwonilam do kliniki.

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 29 listopada 2017, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maruda34 wrote:
    Ja jeszcze rok temu bylam za NIE do IVF....ale w koncu sie zdecydowalam. Przeszlam przez to i wcale to nie jest takie straszne. Najgorsze to czekanie na rezultat i jesli sie nie powiedzie to rozczarowanie. Ale w miare szybko sie ogarnelam i podchodzimy drugi raz ☺

    Dziewczyny naprawde dr Sodowska taka nijaka??
    Jejku zaczynam sie martwic trochu po tym co piszecie. Bo tak naprawde to nie mialam z Nia nic przykrego. Nakierowala nas dobrze na leczenie do dr Pasnik wiec.....eh nie wiem co o tym juz myslec
    Powiem tak - nie złapałam z nią takiego ,,flow" jak z Cygal i moim zdaniem troszkę naciąga na lekach wciskając te droższe opcje. Ale komuś innemu to ona właśnie może pasować. :)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Liczka Przyjaciółka
    Postów: 118 33

    Wysłany: 29 listopada 2017, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ,no zobaczmy muszę jeszcze porozmawiać z mężem i zobaczymy co on sądzi. Ja też wczoraj dzwoniłam i Sodowska ma urlop do 8 włącznie i pierwszy wolny termin 13 . A Cygal przyjmie mnie 8 grudnia.

    Andżelika
  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 29 listopada 2017, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Powiem tak - nie złapałam z nią takiego ,,flow" jak z Cygal i moim zdaniem troszkę naciąga na lekach wciskając te droższe opcje. Ale komuś innemu to ona właśnie może pasować. :)

    No wlasnie mi sie wydaje ze jak komus np nie wyszlo cos z danym dr to odrazu zmieniac chca...a co jak z tym drugim tez nie wyjdzie? Zmiana kliniki itp....? Dlatego to troche glupie podejscie. Nam sie bardzo fajnie z Nia rozmawialo. W UK nam nie wyszlo ale nie przekreslilismy kliniki. Jedynie mam za zle ze refundowane IVf robia bez konkretnych badan. Gdyby nie te koszta w UK to dalej bysmy robili to tutaj ale niestety to sie mija z celem porownujac wszystko w Pl temu sie zdecydowalismy na Pl

    innamorata88 lubi tę wiadomość

‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ