Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED POZNAŃ
Odpowiedz

INVIMED POZNAŃ

Oceń ten wątek:
  • Marta123 Autorytet
    Postów: 332 273

    Wysłany: 5 lipca 2022, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZOSIA92 wrote:
    Też się zgadzam, ale uważam, że o takich opóźnieniach to może jakaś położna powinna informować czy coś,( co innego 20 minut a dwie godziny) albo jakiś inny system zapisywania,nagłe przypadki na koniec wizyt, ja przeszłam do dr na końcowce aby mieć lekarza ze szpitala, przy złym samopoczuciu jak wchodziłam i zobaczyłam ile pacjentek czeka to aż mi sie płakać chciało, przyszłam na swoją godzinę a może by wystarczył inny system zapisywania.
    Zgadzam się z Tobą, przy takich opóźnieniach wystarczyłoby wysłać SMSa, że wizyta przesunie się np godzinę. No, ale… niestety u wielu lekarzy tak to wygląda.

    Dżoanniks super wiadomości ! Wiedziałam, że będzie dobrze. 😊 teraz odpoczywaj i dbaj o siebie ❤️

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    6 lat starań
    🙍🏼‍♀️: Endometrioza II stopnia (9.03.2020 - usunięcie ognisk i 2 polipów )
    kariotyp prawidłowy
    PAI-1 układ homozygotyczny
    MTHFR C677T hetero
    MTFHR A1298C hetero
    Białko S - lekko poniżej normy
    Reszta badań ok
    AMH - 1,83

    🙎🏻‍♂️: kariotyp prawidłowy
    Nasienie - ok

    2IUI- nieudane

    12.2020
    -Pierwsza procedura, protokół krótki
    6 pobranych, 6 zapłodnionych: do 3 dnia 6, do 5 dnia dotrwały 2 blaski 🍀🍀
    -12.2020 Transfer świeżynki 😔
    (Prolutex 1x1, progesteron 200mg 3x1)
    -2.03.2021 transfer 5 dniowego ❄️ 😔
    (Prolutex 1x1, progesteron 200mg 3x1, matypred 2x1, estrofem 3x1, neoparin 40 1x1, Acard 150mg)

    10.2021 II Procedura
    Mamy ❄️❄️❄️❄️🥰
  • Okinny Autorytet
    Postów: 367 372

    Wysłany: 5 lipca 2022, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoanniks wrote:
    Jest dobrze uff jest krwiak ale od strony szyjki, podłużny niezagrażający ciąży.

    No i mamy ❤️! I rozmiary jak na ten moment wszystkie dobre Crl 0,49.. pan dr powiedział, że zaleca l4 i wzięłam, żeby ten krwiak mi zszedł całkowicie.

    Cudownie!!!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    17 cs

    🏳

    Marzenia o drugim cudzie pozostaną, może kiedyś same się spełnią.
  • fresaaa Autorytet
    Postów: 1043 993

    Wysłany: 5 lipca 2022, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoanniks wrote:
    Jest dobrze uff jest krwiak ale od strony szyjki, podłużny niezagrażający ciąży.

    No i mamy ❤️! I rozmiary jak na ten moment wszystkie dobre Crl 0,49.. pan dr powiedział, że zaleca l4 i wzięłam, żeby ten krwiak mi zszedł całkowicie.

    Super! Gratulacje ❤️❤️❤️ I zasłużenie odpoczywaj 🙂

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    age.png

    Ona 👩
    Niskie amh 0,74 - 04.2022, zaawansowana endometrioza, zrosty, niedrożny jajowód, insulinooporność, hiperprolaktynemia, mutacja MTHFR hetero, mutacja Brca1, kir AA

    On 👦
    Badania rozszerzone w normie, SCD 24,2%, stres oksydacyjny 1,72

    1 IVF 11.21
    stymulacja przerwana
    2 IVF 12.21
    punkcja 22.12.21, 9 dojrzałych komórek, mamy dwa zarodki
    transfer 27.12.21 😔 ciąża biochemiczna
    transfer 07.03.22 😔 beta 0,1
    3 IVF 06.22
    punkcja 21.06.22, 3 dojrzałe komórki, mamy trzy zarodki
    transfer trzydniowca 24.06.22 😔 beta 0,1

    transfer 02.01.23 8 dpt beta 42,9, 12 dpt beta 218, 16 dpt beta 824, 18 dpt beta 1679, 25 dpt mamy ❤️
    07.03.23 Nifty pro - zdrowa dziewczynka! 😍
    16.03.23 badania prenatalne - wszystko prawidłowo 🥰

    ❤️ 19.09.2023 Nasza córeczka jest na świecie ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2022, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fresaaa wrote:
    Super! Gratulacje ❤️❤️❤️ I zasłużenie odpoczywaj 🙂

    Fresaaa trzymam kciuki za jutro, że dołączysz 😘😘

    fresaaa lubi tę wiadomość

  • Okinny Autorytet
    Postów: 367 372

    Wysłany: 5 lipca 2022, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fresaaa, kciuki!

    fresaaa lubi tę wiadomość

    17 cs

    🏳

    Marzenia o drugim cudzie pozostaną, może kiedyś same się spełnią.
  • AgulaM Autorytet
    Postów: 2390 3301

    Wysłany: 5 lipca 2022, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzoanniks, gratulacje! Odpoczywaj 🥰🥰🥰🥰😘
    Freseaaa trzymam kciuki nieustannie 🤞🤞🤞🤞

    nick nieaktualny, fresaaa lubią tę wiadomość

    👩‍🦰36👦41
    Starania od 10lat.... 💔💔
    Kariotypy prawidłowe
    KIR AA, Czynnik V-homozygotyczny
    PAI-heterozygotyczny, C1,C1

    1️⃣ Start IVF Invimed🍀 Poznań
    Ovaleap 300 IU.10 zapłodnionych
    ICSI- 0 zarodków ❌️ Kiepska jakość komórek😵‍💫

    2️⃣06.01 Menopur 300IU
    ICSI 5 trzydniowych zarodków✊️❤️❤️

    I 2023 - ET 2 zarodki 9 bl ❌️ cb?
    III '23 FET 2 zarodki 7 bl 😭 ❌️cb

    3️⃣ Zmiana kliniki-Poznań Polna
    5.10 Scratching endo
    8.10 Puregon 275J, lametta, mensinorm 75 J 10dojrzałych/6zapłodnionych 🙏
    Mamy❄️❄️ 3AA, 4BB🥹🥹
    Transfer 3AA, 18.12.23--> accofil, prograf, neoparin,encorton 🙏✊️
    Cb ❌️
    Cała immunologia przebadana...
    Kwiecień 2024-histeroskopia z biopsją endometrium-wynik ok.
    🏳🏳🏳🏳
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2022, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoanniks bardzo się cieszę, że wszystko w porządku! ❤️

    Ja dziś mam 3dc, dziś lecę z drugim zastrzykiem. Ale pielęgniarka ze mnie żadna, już po wczoraj mam siniaka 🙈

    Fresa, kciuki zaciśnięte!!

    nick nieaktualny, Okinny, AgulaM, fresaaa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2022, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bindweef wrote:
    Dżoanniks bardzo się cieszę, że wszystko w porządku! ❤️

    Ja dziś mam 3dc, dziś lecę z drugim zastrzykiem. Ale pielęgniarka ze mnie żadna, już po wczoraj mam siniaka 🙈

    Fresa, kciuki zaciśnięte!!

    Oj a co masz za zastrzyki?

  • AgulaM Autorytet
    Postów: 2390 3301

    Wysłany: 5 lipca 2022, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Bindweef czym tak pięknie podbiliscie wyniki nasienia?

    👩‍🦰36👦41
    Starania od 10lat.... 💔💔
    Kariotypy prawidłowe
    KIR AA, Czynnik V-homozygotyczny
    PAI-heterozygotyczny, C1,C1

    1️⃣ Start IVF Invimed🍀 Poznań
    Ovaleap 300 IU.10 zapłodnionych
    ICSI- 0 zarodków ❌️ Kiepska jakość komórek😵‍💫

    2️⃣06.01 Menopur 300IU
    ICSI 5 trzydniowych zarodków✊️❤️❤️

    I 2023 - ET 2 zarodki 9 bl ❌️ cb?
    III '23 FET 2 zarodki 7 bl 😭 ❌️cb

    3️⃣ Zmiana kliniki-Poznań Polna
    5.10 Scratching endo
    8.10 Puregon 275J, lametta, mensinorm 75 J 10dojrzałych/6zapłodnionych 🙏
    Mamy❄️❄️ 3AA, 4BB🥹🥹
    Transfer 3AA, 18.12.23--> accofil, prograf, neoparin,encorton 🙏✊️
    Cb ❌️
    Cała immunologia przebadana...
    Kwiecień 2024-histeroskopia z biopsją endometrium-wynik ok.
    🏳🏳🏳🏳
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2022, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoanniks wrote:
    Oj a co masz za zastrzyki?
    Rekovelle, a od 8dc Orgalutran.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2022, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgulaM wrote:
    Bindweef czym tak pięknie podbiliscie wyniki nasienia?
    Toną różnych suplementów, orzechami, czarnuszką i luźnymi gatkami. Dokładnie rok brania non stop garści supli rano i wieczorem dał nam takie wyniki.

    AgulaM lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2022, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bindweef wrote:
    Rekovelle, a od 8dc Orgalutran.

    Kurczę, może trafiasz w żyłki jak robisz zastrzyk? Chyba nie słyszałam o rekovelle, żeby ktoś jeszcze tak miał bidulko.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2022, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoanniks wrote:
    Kurczę, może trafiasz w żyłki jak robisz zastrzyk? Chyba nie słyszałam o rekovelle, żeby ktoś jeszcze tak miał bidulko.
    Na razie to był mój pierwszy raz. Wcześniej robiłam tylko ovitrelle i nie miałam problemów. Ale siniaczek nie jest duży i boli tylko przy dotykaniu. Przy tej całej drodze zwanej niepłodnością i z tym sobie poradzę 😂 zobaczymy jak dziś mi pójdzie

    AgulaM lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2022, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bindweef wrote:
    Na razie to był mój pierwszy raz. Wcześniej robiłam tylko ovitrelle i nie miałam problemów. Ale siniaczek nie jest duży i boli tylko przy dotykaniu. Przy tej całej drodze zwanej niepłodnością i z tym sobie poradzę 😂 zobaczymy jak dziś mi pójdzie

    To powodzenia, oby jak najmniej siniaków.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2022, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoanniks wrote:
    To powodzenia, oby jak najmniej siniaków.
    Dziś już pięknie weszło! Wczoraj się chyba za bardzo denerwowałam 😁

    nick nieaktualny, fresaaa lubią tę wiadomość

  • AniaAnia1 Autorytet
    Postów: 382 506

    Wysłany: 5 lipca 2022, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,
    Mamy zamrożone 3 zarodki 😍
    Tak się cieszę 😁

    nick nieaktualny, Andziaaa28, fresaaa, nick nieaktualny, Zgania91, AgulaM, MarToosia, Marta123, Okinny lubią tę wiadomość

  • fresaaa Autorytet
    Postów: 1043 993

    Wysłany: 5 lipca 2022, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny 😘😘😘 za wszystkie Wasze kciuki!

    Bindweef, a ja życzę, by 🥚🥚🥚 pięknie rosły!

    nick nieaktualny, AgulaM lubią tę wiadomość

    age.png

    Ona 👩
    Niskie amh 0,74 - 04.2022, zaawansowana endometrioza, zrosty, niedrożny jajowód, insulinooporność, hiperprolaktynemia, mutacja MTHFR hetero, mutacja Brca1, kir AA

    On 👦
    Badania rozszerzone w normie, SCD 24,2%, stres oksydacyjny 1,72

    1 IVF 11.21
    stymulacja przerwana
    2 IVF 12.21
    punkcja 22.12.21, 9 dojrzałych komórek, mamy dwa zarodki
    transfer 27.12.21 😔 ciąża biochemiczna
    transfer 07.03.22 😔 beta 0,1
    3 IVF 06.22
    punkcja 21.06.22, 3 dojrzałe komórki, mamy trzy zarodki
    transfer trzydniowca 24.06.22 😔 beta 0,1

    transfer 02.01.23 8 dpt beta 42,9, 12 dpt beta 218, 16 dpt beta 824, 18 dpt beta 1679, 25 dpt mamy ❤️
    07.03.23 Nifty pro - zdrowa dziewczynka! 😍
    16.03.23 badania prenatalne - wszystko prawidłowo 🥰

    ❤️ 19.09.2023 Nasza córeczka jest na świecie ❤️
  • fresaaa Autorytet
    Postów: 1043 993

    Wysłany: 5 lipca 2022, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaAnia1 wrote:
    Dziewczyny,
    Mamy zamrożone 3 zarodki 😍
    Tak się cieszę 😁

    Aniu, super wiadomość! 😉 A tak z ciekawości, czym i w jakiej dawce Cię stymulowali w tym Bocianie?

    age.png

    Ona 👩
    Niskie amh 0,74 - 04.2022, zaawansowana endometrioza, zrosty, niedrożny jajowód, insulinooporność, hiperprolaktynemia, mutacja MTHFR hetero, mutacja Brca1, kir AA

    On 👦
    Badania rozszerzone w normie, SCD 24,2%, stres oksydacyjny 1,72

    1 IVF 11.21
    stymulacja przerwana
    2 IVF 12.21
    punkcja 22.12.21, 9 dojrzałych komórek, mamy dwa zarodki
    transfer 27.12.21 😔 ciąża biochemiczna
    transfer 07.03.22 😔 beta 0,1
    3 IVF 06.22
    punkcja 21.06.22, 3 dojrzałe komórki, mamy trzy zarodki
    transfer trzydniowca 24.06.22 😔 beta 0,1

    transfer 02.01.23 8 dpt beta 42,9, 12 dpt beta 218, 16 dpt beta 824, 18 dpt beta 1679, 25 dpt mamy ❤️
    07.03.23 Nifty pro - zdrowa dziewczynka! 😍
    16.03.23 badania prenatalne - wszystko prawidłowo 🥰

    ❤️ 19.09.2023 Nasza córeczka jest na świecie ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2022, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaAnia1 wrote:
    Dziewczyny,
    Mamy zamrożone 3 zarodki 😍
    Tak się cieszę 😁

    Gratulacje, piękny wynik.

  • AniaAnia1 Autorytet
    Postów: 382 506

    Wysłany: 5 lipca 2022, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fresaaa wrote:
    Aniu, super wiadomość! 😉 A tak z ciekawości, czym i w jakiej dawce Cię stymulowali w tym Bocianie?
    Rekovelle 12, Menopur 75, cetrotide 0,25, inofolic, d3 4000, prevenit intensiv, koenzym q10.
    Przed punkcją Dalacin i Decapeptyl

    fresaaa lubi tę wiadomość

‹‹ 1781 1782 1783 1784 1785 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ