Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED POZNAŃ
Odpowiedz

INVIMED POZNAŃ

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szukam czegoś na forum o Klinice Invimed w Poznaniu, ale nic nie znalazłam, czy ktoś ma jakieś wyrobione już opinie ?

    Olka2304, M.a.j_ana lubią tę wiadomość

  • anakonda Autorytet
    Postów: 5356 1975

    Wysłany: 12 października 2016, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno z tej kliniki jest mała mi80 której się udało i wkrótce zaczyna mania89 może niebawem się odezwa albo napiszę do nich pw . Też brałam ta klinikę pod uwagę ☺

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc 💔
    3 IUI , 5IVF

    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    17.08 2019 7tc :💔

    24.11 2024 transfer + atosiban
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2016, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedź :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2016, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja miałam tam 2 IUI, zatem za dużo powiedzieć nie mogę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2016, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elf wrote:
    Hej, ja miałam tam 2 IUI, zatem za dużo powiedzieć nie mogę.

    Ja właśnie też jestem po 2 IUI i czekam na rezultaty..
    U mojego męża również morfologia 2 %
    A testowanie dopiero 20.10

  • Eni_gma Autorytet
    Postów: 687 493

    Wysłany: 12 października 2016, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też miałam tam dwie IUI

    https://www.maluchy.pl/li-73053.png

    km5shdgexoin43nx.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2016, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eni_gma wrote:
    Ja też miałam tam dwie IUI

    Udana chyba, skoro 5 tydzień :)?

    Prowadził Cię dr Małek ?

  • mania 89 Przyjaciółka
    Postów: 80 96

    Wysłany: 12 października 2016, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jestem po pierwszej nieudanej procedurze imsi w poznańskim invimedzie. To było w styczniu tego roku. Niepowodzenie upatrujemy głównie w słabej jakości komórkach...może to kwestia niewykrytej w porę insulinoporności. Za dwa tygodnie wizyta u dr Sroki z kompletem badań i mam nadzieję, że niebawem start drugiej procedury. Napiszę do Ciebie prywatną wiadomość jutro☺ masz jakieś konkretne pytania?


    eiktvfxmeniw8g0b.png

    insulinooporność, pierwotna niedoczynność tarczycy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2016, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mania 89 wrote:
    Hej, jestem po pierwszej nieudanej procedurze imsi w poznańskim invimedzie. To było w styczniu tego roku. Niepowodzenie upatrujemy głównie w słabej jakości komórkach...może to kwestia niewykrytej w porę insulinoporności. Za dwa tygodnie wizyta u dr Sroki z kompletem badań i mam nadzieję, że niebawem start drugiej procedury. Napiszę do Ciebie prywatną wiadomość jutro☺ masz jakieś konkretne pytania?

    Czekam za wiadomością :)
    Chciałam sprawdzić jakie kto ma odczucia, ponieważ na forach różnie piszą, ale wiadomo, komu się nie udało będzie niezadowolony i napiszę, a ten komu się udało już pewnie nie wejdzie na forum :).

    Nieraz mam wrażenie, że wszystko jest na szybko i nie za dokładnie..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2016, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    babel_2016 wrote:
    Ja właśnie też jestem po 2 IUI i czekam na rezultaty..
    U mojego męża również morfologia 2 %
    A testowanie dopiero 20.10

    Ja chodzę do Dr Małka. Nam się udało przy drugiej IUI, którą robił Dr Sroka, bo akurat Małka nie było.
    Niestety ciąża umarła.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2016, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eni_gma wrote:
    Ja też miałam tam dwie IUI

    Enigma, gratulacje ! :) Jak się udało?
    NIe robiłaś przypadkiem jeszcze IUI na Polnej,poza Invimedem, czy coś mylę?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2016, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elf wrote:
    Ja chodzę do Dr Małka. Nam się udało przy drugiej IUI, którą robił Dr Sroka, bo akurat Małka nie było.
    Niestety ciąża umarła.

    Bardzo mi przykro :(
    Dalej walczycie w Invimedzie ?

  • Eni_gma Autorytet
    Postów: 687 493

    Wysłany: 14 października 2016, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elf wrote:
    Enigma, gratulacje ! :) Jak się udało?
    NIe robiłaś przypadkiem jeszcze IUI na Polnej,poza Invimedem, czy coś mylę?
    Dokładnie. W invimedzie 2 nieudane, robienie przed dr Małka. Potem pierwsze podejście na Polnej j trafinny zatopiony ;)

    mania 89 lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73053.png

    km5shdgexoin43nx.png



  • mania 89 Przyjaciółka
    Postów: 80 96

    Wysłany: 14 października 2016, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam na wynik cytologii, reszta wymaganych badań ok.
    25.10 wizyta i zobaczymy co doktor Sroka zaproponuje... czy od razu zaczynamy drugą procedurę IVF czy jeszcze jakieś dodatkowe badania. Ktoś jeszcze planuje stymulacje na listopad? może gdzieś się spotkamy w poczekalni ;)


    eiktvfxmeniw8g0b.png

    insulinooporność, pierwotna niedoczynność tarczycy

  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 2590 5043

    Wysłany: 14 października 2016, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja tez sie dołączam, dzisiaj jest mój 4dc i w tym cyklu nasza pierwsza IUI u Małka :)

    Nasz problem to wolne plemniki męża - BRAK postepowych szybkich , reszta parametrów w normie.
    U mnie wszystkie wyniki dobre dlatego do IUI podchodzimy na moim naturalnym cyklu bez stymulacji.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2016, 19:02

    mania 89 lubi tę wiadomość

    Życie na pustyni📍Abu Dhabi
    35 👩 🧔‍♂️32
    • 2015-2017 - starania z ex: 17cs, 2 poronienia
    • 2021 - powrót do starań po 4 latach przerwy
    🌸 Maya z 2cs 💛 15/03/2022
    • 2024 - starania o rodzeństwo
    🌸 Lea z 4cs 💛 12/07/2025

    Rodzina w komplecie 👨‍👩‍👧‍👦💗

    age.png

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2016, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eni_gma wrote:
    Dokładnie. W invimedzie 2 nieudane, robienie przed dr Małka. Potem pierwsze podejście na Polnej j trafinny zatopiony ;)


    Super :D To teraz dbaj o siebie i czekamy na serducho ;)

    Ja dzwoniłam na polną, by się umówić na wizytę w poradni i powiedzieli mi, że w grudniu mam zadzwonić, by prosić o termin w 2017 roku.
    W invimedzie idzie to szybko. Ja mam wrażenie, że Sroka lepiej podchodzi.
    Małek dawał mi ovitrelle przy 18/19 mm pęcherzyka i endo 6/7 mm. Sroka kazał czekać jeszcze 2 dni i dopiero podać ovitrelle. Wyhodowałam u niego piękne endo 9mm, ja na mnie rewelacja. No i wtedy się udało.
    Gdybym miała wybierać to poszłabym do Sroki.


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2016, 19:32

  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 2590 5043

    Wysłany: 14 października 2016, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde mam coraz wiecej watpliwosci co do Małka przez Was :P czy jest tu ktoś komu sie udało za pomocą Małka? :D

    Życie na pustyni📍Abu Dhabi
    35 👩 🧔‍♂️32
    • 2015-2017 - starania z ex: 17cs, 2 poronienia
    • 2021 - powrót do starań po 4 latach przerwy
    🌸 Maya z 2cs 💛 15/03/2022
    • 2024 - starania o rodzeństwo
    🌸 Lea z 4cs 💛 12/07/2025

    Rodzina w komplecie 👨‍👩‍👧‍👦💗

    age.png

    age.png
  • mania 89 Przyjaciółka
    Postów: 80 96

    Wysłany: 14 października 2016, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W invimedzie jest jeszcze przemiła dr Kampioni. Miałam u niej transfer pod nieobecność dr Sroki. Słyszałam liczne dobre opinie na jej temat ale ma krótkie godziny przyjęć i ciężko się pewnie 'wpasować'...


    eiktvfxmeniw8g0b.png

    insulinooporność, pierwotna niedoczynność tarczycy

  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 2590 5043

    Wysłany: 14 października 2016, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nic pierwszej IUI spróbujemy u Małka, jak sie nie uda będę sie dalej zastanawiać ;) moze jednak w moim przypadku Malek okaże sie szczęśliwy :)

    Życie na pustyni📍Abu Dhabi
    35 👩 🧔‍♂️32
    • 2015-2017 - starania z ex: 17cs, 2 poronienia
    • 2021 - powrót do starań po 4 latach przerwy
    🌸 Maya z 2cs 💛 15/03/2022
    • 2024 - starania o rodzeństwo
    🌸 Lea z 4cs 💛 12/07/2025

    Rodzina w komplecie 👨‍👩‍👧‍👦💗

    age.png

    age.png
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 14 października 2016, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jeszcze ja. Z całego serca polecam dr Kampioni.

    Wojcinka, Dariaa lubią tę wiadomość

    PWZJp2.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inozytol a kobieca płodność – wsparcie owulacji, metabolizmu i zdrowia hormonalnego kobiet

Coraz więcej kobiet w wieku rozrodczym zmaga się z zaburzeniami hormonalnymi, które utrudniają zajście w ciążę lub jej prawidłowy przebieg. Dlatego wiele par w czasie starań o dziecko decyduje się na wprowadzenie suplementacji poprawiającej kobiecą płodność. Jednym z najlepiej przebadanych składników jest inozytol, który – regulując gospodarkę hormonalną i cukrową – może zwiększyć szansę na zapłodnienie. Jak dokładnie działa i jakie inne skuteczne składniki wspierające płodność kobiet warto włączyć do codziennej suplementacji?

CZYTAJ WIĘCEJ