X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED POZNAŃ
Odpowiedz

INVIMED POZNAŃ

Oceń ten wątek:
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 6 listopada 2016, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    babel_2016 wrote:
    Potem przychodzę do domu myślę o tym i wiem że kiedyś mi też się musi udać. Ostatnio mam złe dni i wszystko doluje;(
    Trzymaj sie kochana, wszystkie miewamy gorsze chwile to normalne.
    Może to pomoże - ja kiedyś jak widziałam kobiety w ciazy to tez mnie ściskało, aż pewnego dnia jak byłam w ikei i przechodziłam przez dział dziecięcy gdzie ciężarne kupowały łóżeczka i inne mebelki dla dzieci, naszła mnie myśl ze przecież nie wiem jaka jest ich historia. Patrząc na kobietę w ciazy zazdrościmy brzuszka, myślimy ze to niesprawiedliwe ze jedne maja a my nie, ale cholera wie ile ona sie starała, jak długo musiala walczyć o dzidzie, czy poroniła wcześniej, czy to z in vitro czy naturalnie itd
    Od tamtej pory inaczej do tego podchodzę i jest mi lżej :)

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2016, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz rację Kuchcinka ;)
    Jednak nieraz ma się taki dzień, że wszystko dołuje :(

  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 8 listopada 2016, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczęłam plamić idzie @. Byłam dzisiaj w invimedzie odebrać wyniki nasienia z dnia IUI wyglada na to ze sa bardzo dobre wiec tym bardziej kurna nie wiem czemu sie nie udało :/ na jutro jestem umówiona na wizytę do Małka na 11:20 jestem ciekawa co powie

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 9 listopada 2016, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I Jak kuchcinka, jakie wieści?

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 9 listopada 2016, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaHD wrote:
    I Jak kuchcinka, jakie wieści?
    Podchodzimy do kolejnej IUI od razu w kolejnym cyklu, nadal na naturalnym cyklu bez stymulacji owu. Lekarz na moja prośbę dał mi listę kolejnych badań, które moge wykonać ale nie wiem czy je teraz zrobię bo bardzo drogie i tak na prawdę na chwile obecna nie do końca potrzebne. Na chwile obecna czekam aż mi sie @ wreszcie rozkręci bo jak na razie ciagle mam tylko plamienie.

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2016, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka wrote:
    Zaczęłam plamić idzie @. Byłam dzisiaj w invimedzie odebrać wyniki nasienia z dnia IUI wyglada na to ze sa bardzo dobre wiec tym bardziej kurna nie wiem czemu sie nie udało :/ na jutro jestem umówiona na wizytę do Małka na 11:20 jestem ciekawa co powie

    U nas w sumie wyniki męża też się poprawiły, przy pierwszej IUI mieliśmy 12 mln plemników już po selekcji, a przy drugiej IUI aż 24 mln ;D
    Ja odpuściłam w tym cyklu, mój M. będzie miał 22.11 zabieg na żylaki powrózka nasiennego, może się poprawi ;D

    Po wykresie widzę, że była owulacja w niedzielę, a od soboty do poniedziałku działaliśmy, jejku jakbym chciała, żeby się tak naturalnie udało ;)
    Tylko jeden plemniczek, taki zdrowy, ładny wystarczy ;p

    Wojcinka lubi tę wiadomość

  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 12 listopada 2016, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ładna ilośc plemników, u nas było 7,5 mln po przygotowaniu, ale w invimedzie powiedzieli ze to bardzo dobry wynik a teraz jak widze ile było u Was to chyba nas tylko tak pocieszali :P

    Mój w poniedziałek idzie na kolejne badanie nasienia zobaczyć czy cokolwiek zaczęło tam szybko pływać, czy nadal tylko na ruch wolny możemy liczyć.
    A ja mam nadzieje ze uda mi sie umówić na piątek na monitoring bo to bedzie 10dc :) ale czas śmiga juz zaraz druga IUI :P

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2016, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się lekarza pytałam, więc musi być minimum 1 mln plemników, nie ma na to reguły, niektórzy mają 1 mln i zajdą w ciążę, inni 25 mln i nie będzie jej :)
    Musimy wierzyć, że kiedyś się uda !

    Wojcinka lubi tę wiadomość

  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 14 listopada 2016, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałaś juz 3 IUI?

    Bylismy dzisiaj W invimedzie, mąż na badaniu rozszerzonym nasienia a ja przy okazji chciałam zapisać sie na monitoring w piątek. Okazało sie ze Malek ma urlop wiec ide do sroki. W sumie sie cieszę bo jeśli sroka bardziej przypadnie mi do gustu to zmienię lekarza. Malek mnie zawsze drażni na wizytach.

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 15 listopada 2016, 00:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alimak wrote:
    Dziewczyny chyba się udało, testy dziś pozytywne i beta 215 :)
    Aaaa wspaniale kochana!!! Nie chyba ale na pewno sie udało :D powtórz betę za 2 dni i napisz nam jaki masz piękny przyrost :)

    Napisz jak możesz tez czy to był cykl z IUI czy naturalny bo nie pamietam?

    Na prawdę jeszcze raz gratuluje! ❤️❤️❤️

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2016, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alimak wrote:
    Dziewczyny chyba się udało, testy dziś pozytywne i beta 215 :)
    Gratulacje !!! :)

    Kuchcinka 3 IUI nie było, bo mój mąż miał mieć tą operację najpierw 2.11, potem mu przełożyli na 22.11 a teraz dzwonili, że na 2.12 .. ;/
    I minął nam ten cykl i pewnie następny też minie. Kurde ale kręcą..
    Poza tym zastanawiam się czy jest sens 3 IUI, czy lepiej nie przygotowywać się do IN VITRO.. zobaczymy jak czy po operacji się mojemu poprawi.

  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 15 listopada 2016, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alimak wrote:
    Kuchcinka brałam clo, jedną tabletkę 2-6dc :) dr mówił, że on woli zawsze ze wspomaganiem :)
    Sorka ze tak dopytuje, ile miałaś pęcherzyków 1-2? My z lekarzem ustaliliśmy ze jeżeli 2IUI sie nie uda na naturalnym to jak będę chciała spróbujemy z CLO chociaż on i tak uważa ze ja nie potrzebuje bo problem jest z plemnikami a nie ze mną.

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 15 listopada 2016, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    babel_2016 wrote:
    Gratulacje !!! :)

    Kuchcinka 3 IUI nie było, bo mój mąż miał mieć tą operację najpierw 2.11, potem mu przełożyli na 22.11 a teraz dzwonili, że na 2.12 .. ;/
    I minął nam ten cykl i pewnie następny też minie. Kurde ale kręcą..
    Poza tym zastanawiam się czy jest sens 3 IUI, czy lepiej nie przygotowywać się do IN VITRO.. zobaczymy jak czy po operacji się mojemu poprawi.
    Idź na 3iui , jak to mówią do 3 razy sztuka ;)
    My za dwa dni dopiero będziemy mieli wyniki badania nasienia męża. Nastawiam sie znowu na wzrost ilości, ale nie szybkości. Jeśli nadal nie bedzie ruchu szybkiego to podchodzimy teraz do IUI a pozniej sama nie wiem... na pewno wyślę swojego znowu do androloga bo ktoś musi wreszcie zdiagnozować czemu nie ma W OGÓLE szybkich plemników. Jak narazie leki pomagają tylko na ilośc a z nią nie ma większego problemu.
    Coraz cześciej tez myśle o in vitro, z jednej strony to ostatnia deska ratunku a z drugiej mam dosyć tego czekania i tej niepewności co przyniesie przyszłość i ile jeszcze będziemy musieli czekać, słowa Małka ze w ciagu 3 lat na 90% będę w ciazy wcale mnie nie pocieszają.

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2016, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój bierze profertil, ale u nas problem jest z jakością plemników, tylko 2 % dobrych, a reszta wyniki super są, ilość, szybkość itp.
    Mi też Małek mówił, żeby bez CLO, bo nie mam problemu z owulacją, ale ja go poprosiłam o CLO, ale tez tylko 1 pęcherzyk miałam ;p
    Może pod koniec grudnia podejdziemy do 3 IUI ;)

  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 15 listopada 2016, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas porfoligia na pierwszym seminogramie wynosiła 14% a pozneij spadła do 9% mimo ze reszta parametrów sie poprawiła, ciekawe ile bedzie teraz. Juz nie moge sie doczekać wyników w czwartek :)

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 15 listopada 2016, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u nas teraz ostatni cykl bez stymulacji, w nast cykl jeśli teraz sie nie uda włączam CLO zobaczymy co z tego wyjdzie. Ja na naturalnym cyklu miałam IUI na jednym pęcherzyku 22,5 mm

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2016, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alimak wrote:
    Kuchcinka u nas też problem z plemnikami ale dr mówił, że on zawsze stymuluje żeby zwiększyć szansę. Ja w dniu iui miałam dwa pęcherzyki po 21mm.

    A ile się starliście :)?

  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 16 listopada 2016, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I pierwsza inseminacja?

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 17 listopada 2016, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka daj znać jak po wizycie u Sroki, zapisałam się do niego ale dopiero na 2 grudnia, nie miał wcześniej terminów. Do Małka jakoś nie mam zaufania

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2016, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaHD wrote:
    Kuchcinka daj znać jak po wizycie u Sroki, zapisałam się do niego ale dopiero na 2 grudnia, nie miał wcześniej terminów. Do Małka jakoś nie mam zaufania

    Teraz tez zaczynam wątpić w Małka :(

‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ