X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED POZNAŃ
Odpowiedz

INVIMED POZNAŃ

Oceń ten wątek:
  • Natu93 Autorytet
    Postów: 923 293

    Wysłany: 17 listopada 2016, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ODDAM MEDARGIN, SELEN, ESTROFEM, PEN DO PUREGONU ORAZ LUTINUS

    JESLI KTORAS CHETNA PISAC PRIV

    Bliźniaki <3
    Najprawdpodobniej Parka <3
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 18 listopada 2016, 00:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z Małkiem jest taki problem ze on nic sam z siebie nie mówi. O wszystko trzeba go kurna pytać. Na pierwszej wizycie na pytanie juz po usg czy na pewno była owulacja powiedział "cos tam widziałem, chyba tak" :/ no ale stwierdziłam ze ona ma tylko mi robić monitoring i inseminacje, a to raczej żadna filozofia. Co do samej przeprowadzonej przez niego inseminacji nie mam zastrzeżeń. Mimo ze sie nie udało nie uważam ze on cos skopał, IUI było na pięknym 22,5mm pęcherzyku jeszcze czekającym na plemniki, wiec nie moge mieć pretensji do Małka. No ale zobaczymy jutro jak Sroka , jeśli zrobi dobre wrażenie to sekundy nie będę sie zastanawiała :)

    Ze złych wiadomości dziewczyny odebraliśmy dzisiaj z mężem wyniki badania nasienia zrobione w invimedzie, poprzednie wyniki mamy z medartu.
    I niestety nie jest dobrze. Przypomnę ze do tej pory mieliśmy problem tylko z ruchliwością. Na początku ilośc była tez za mała, ale szybko sobie z tym poradziliśmy, morfologia tez była super bo 14%.
    Teraz od czerwca ilośc na ejakulat wzrosła nam z 39mln do 325mln wiec pięknie
    Ruchliwość z pierwszego badania 15% na 40%

    Ale niestety morfologia z 14% spadła do 2%... dramat jakiś :/

    Nie rozumiemy z mężem jakim cudem, mąż na prawdę sie starał, przyjmował ładnie suplementy, witaminy, lepiej sie odżywiał, nie popalał, sporadycznie pił, nosił luźne gatki, prowadził aktywny tryb życia itd. No na prawdę spisywał sie na medal a tu taki spadek!
    Eh... pozostaje czekać i zobaczymy co Sroka jutro na to powie na wizycie...

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2016, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka wrote:
    Z Małkiem jest taki problem ze on nic sam z siebie nie mówi. O wszystko trzeba go kurna pytać. Na pierwszej wizycie na pytanie juz po usg czy na pewno była owulacja powiedział "cos tam widziałem, chyba tak" :/ no ale stwierdziłam ze ona ma tylko mi robić monitoring i inseminacje, a to raczej żadna filozofia. Co do samej przeprowadzonej przez niego inseminacji nie mam zastrzeżeń. Mimo ze sie nie udało nie uważam ze on cos skopał, IUI było na pięknym 22,5mm pęcherzyku jeszcze czekającym na plemniki, wiec nie moge mieć pretensji do Małka. No ale zobaczymy jutro jak Sroka , jeśli zrobi dobre wrażenie to sekundy nie będę sie zastanawiała :)

    Ze złych wiadomości dziewczyny odebraliśmy dzisiaj z mężem wyniki badania nasienia zrobione w invimedzie, poprzednie wyniki mamy z medartu.
    I niestety nie jest dobrze. Przypomnę ze do tej pory mieliśmy problem tylko z ruchliwością. Na początku ilośc była tez za mała, ale szybko sobie z tym poradziliśmy, morfologia tez była super bo 14%.
    Teraz od czerwca ilośc na ejakulat wzrosła nam z 39mln do 325mln wiec pięknie
    Ruchliwość z pierwszego badania 15% na 40%

    Ale niestety morfologia z 14% spadła do 2%... dramat jakiś :/

    Nie rozumiemy z mężem jakim cudem, mąż na prawdę sie starał, przyjmował ładnie suplementy, witaminy, lepiej sie odżywiał, nie popalał, sporadycznie pił, nosił luźne gatki, prowadził aktywny tryb życia itd. No na prawdę spisywał sie na medal a tu taki spadek!
    Eh... pozostaje czekać i zobaczymy co Sroka jutro na to powie na wizycie...

    Daj znać jak dr Sroka, z tego co dowiadywałam się u kilku ginekologów, to podobno Invimed ma najbardziej czułą aparaturę do badań nasienia, więc może dlatego tak wyszło :(
    Ale skoro jest tyle plemników to pewnie w rozrachunku wychodzi to samo :)

  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 18 listopada 2016, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się wydaje, że Małek robi się nieprzyjemny kiedy coś jest nie tak. Jak przyszłam z mężem zrobił na nas bardzo dobre wrażenie, potem przyszłam sama i też ok ale jak przyszłam już niby po owu i po ovitrelle i się okazało, że pęcherzyk nie pękł to już nie był fajny. Może miał gorszy dzień ale faszerując mnie clo przy 5mm endometrium nie sądzę by było dobrym rozwiązaniem.

    Mój też ma morfologie 2% ale nadrabia ilością, konsultowałam z kilkoma lekarzami i wszyscy zgodnie stwierdzili, że przy takiej ilości to nie jest żaden problem. Sprawdzę w domku jak będę wieczorem bo nie pamiętam teraz ile dokładnie i Ci napiszę :)

    Powodzenia dziewczyny na IUI :*

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 18 listopada 2016, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka sprawdziłam i jednak mój ma znacznie więcej bo aż 1015 mln :)

    Byłaś u dr S? Bo jestem ciekawa

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2016, 18:54

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 18 listopada 2016, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej byłam u Sroki, moze nie powalił mnie na kolana ale na pewno zrobił lepsze wrażenie od Małka i do neigo zapisałam sie na poniedziałek na kolejny monitoring. W sumie to mam juz w dupie kto mnie tam w tym invimedzie leczy no mam wrażenie ze to i tak ja wszytskie decyzje podejmuje. Dzisiaj Sroka dał mężowi listę badań do zrobienia i polecił wizytę u urologa. I zlecił do zrobienia AMH - robilyscie?

    Chyba ogólnie denerwuje mnie w invimedzie to ze oni gowno wiedza o pacjentach, niby maja cała dokumentacje, ale nie maja pojęcia co w niej jest, wchodzi pacjent do gabinetu i za każdym razem trzeba mowić to samo. Czy to takie dziwne ze oczekuje ze skoro jestem w klinice leczenia niepłodności, która jest w pełni skomputeryzowana i nowoczesna, ze lekarz przed wejściem pacjenta do gabinetu zorientuje sie mneij wiecej z kim ma doczyniena?

    Podsumowując Sroka lepszy od Małka, bo wykazał odrobine większe zainteresowanie, ale dupy nie urywa :P

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 18 listopada 2016, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja badalam i wynik wskazuje na pco :( w invimedzie kosztuje 180 zl ale na polnej juz 140 a wynik tego samego dnia :)
    Pierwszy raz byłaś u Sroki to nie dziwne, że nie wiedział. Mi się wydaje, że Małek mnie pamiętał.
    Invimed ma stosunkowo tani monitoring. A jak Twoje pęcherzyki?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2016, 22:29

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 19 listopada 2016, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malek gowno pamięta, ostatnio sie zgadzałam z koleżanka ze Malek prowadził jej ciaze w cordisie i czasami chodziła do niego do invimedu na wizyty. Nawet juz pod koniec ciazy pytał sie jej jak ma na imię i który to tydzień ciąży. Dla mnie to słabe.

    Na AMH ide w poniedziałek, po tym jak ostatnio za badania zapłaciliśmy w invimedzie prawie 1000zl to juz nie będę tam żadnych robiła. W poniedziałek jedziemy z mężem na polna zrobic wszytskie badania która nam sroka zapisał a pozniej na 11monitoring.

    Co do moich pęcherzyków to u mnie jak zawsze jeden dominujący w 10dc miał 12mm wiec ładnie rośnie :) IUI we wtorek lub w środę. Jeśli w tym cyklu sie nie uda to za miesiąc próbujemy z CLO , moze uda sie wychodować wiecej niż jeden.

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 19 listopada 2016, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaHD ile wyniosło Twoje AMH jeśli moge zapytać?

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 19 listopada 2016, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam Polną, wszystkie badania tam robię. Tam np estradiol kosztuje 17 zł a w invimedzie 45 zł :/

    AMH mam na poziomie 9,15 :/

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 19 listopada 2016, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaHD wrote:
    Ja polecam Polną, wszystkie badania tam robię. Tam np estradiol kosztuje 17 zł a w invimedzie 45 zł :/

    AMH mam na poziomie 9,15 :/
    No wiem wiem wcześniej tez robiłam zawsze na polne, raz tylko głupio w invimedzie zaszalelismy :P

    To faktycznie wysokie to AMH, a na usg tez Ci wychodzi PCOS ?

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 19 listopada 2016, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na usg to mam typowe pcos ale reszta badań na to nie wskazywała więc lekarze zgodie to odrzucali. Szkoda, że wcześniej nie zrobiłam tego badania, może inaczej wtedy by mnie leczyli przez te 4 lata...

    Ja też raz dostałam zaćmienia w medarcie i zrobiłam badanie w kierunku celiakii za 270 zł. Brawo ja! :)

    Wojcinka lubi tę wiadomość

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 19 listopada 2016, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak te ceny w klinikach i prywatnych lab sa z kosmosu, ciekawa jestem ile zapłacimy na polnej za te wszystkie badania, które nam zlecił lekarz. Swoją droga zawsze jak tam chodzę badać krew to same kobiety widze, śmiesznie bedzie trochę jak mój prawie 2 metrowy mąż ustawi sie tam w kolejce ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2016, 01:10

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 19 listopada 2016, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.gpsk.am.poznan.pl/upload/files/cenniki/UB_18_11_2016.pdf

    Tu masz cennik badań na Polnej ;)

    Wojcinka lubi tę wiadomość

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 20 listopada 2016, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alimak wrote:
    Kuchcinka ja pisałam wcześniej o Sroce że mnie nie pamietal, ale w sumie wiem że bardzo dużo tak osób chodzi bo zawsze widzę tłumy więc im się nie dziwię w sumie.

    Ja też robiłam badania wszystkie na Polnej i zawsze w cenniku sprawdzałam czy na pewno je robią i ile zapłacę. W Invimedzie robiłam tylko dwa badania których właśnie nie robili na Polnej.

    Aaa Kuchcinka i mój też prawie dwumetrowy mąż też tam robił badania :D
    Uff dobrze wiedzieć ze 100% pewnością ze mój nie bedzie poerwszy ;) :D nie wiem czy mój jutro ma służbę, ale jeśli nie to rano biegniemy ma polną ;)
    Długo sie na polnej czeka na wyniki AMH? Czytałam ze w prywatnych lab nawet 2 tyg , na polnej tez to tyle trwa?

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 21 listopada 2016, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wynik tego samego dnia po 15, jak wszystkie inne badania :)

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 21 listopada 2016, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam dzisiaj na badaniach na polnej, wyniki odbiorę jutro bo dzisiaj juz nie mam siły latać :P
    Cześć badań niestety i tak musiałam zrobic w invimedzie bo na polnej nie wszystkie wykonują (np antyciała przeciwplemnikowe) no ale mówi sie trudno. Na polnej zostawiłam 300 zł a w invimedzie 400 na badania... tragedia.

    No ale byłam tez dzisiaj na monitoringu i pęcherzyk ładnie rożnie ma juz 18,7mm i endo 9mm - 2IUI odbędzie sie w środę o 11 :)
    Dzisiaj byłam znowu u sroki i zdecydowanie bardziej mi odpowiada niż Malek, sroka tym razem bedzie wykonywał IUI.

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 21 listopada 2016, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i w ogóle to nie wiem po ile kupowaliście ovitrelle, ale ja do pierwszej 1IUI kupiłam w aptece na przeciwko invimedu i zapłaciłam 120 zł O.o a dzisiaj pojechałam do Tesco i w aptece APTEKA WIELKOPOLSKA (jest ich kilka w Poznaniu) kupiłam za 69zl... bez komentarza

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2016, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2016, 21:29

  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 21 listopada 2016, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katariiinkaa wrote:
    Hej, moglybyscie polecic kogos z invimedu zajmujacego sie ivf?
    Chodzi mi o kogos na prawde sprawdzonego, jestem po 3 ivf i chce sie skonsultowac z kims innym niz do tej pory...
    Moze warto spróbować w innej klinice? Kiedy moja gin kierowała mnie do invimedu na inseminacje powiedziała ze to klinika dobra na inseminacje, ale jeśli chodzi o invitro najlepszy w Polsce jest Novum w Warszawie i tylko tam kieruje swoich pacjentów mimo ze to kawałek drogi od poznania.
    Bardzo współczuje 3 nieudanych ivf :(

    Moge zapytać z jakim problemem sie borykacie?

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ