X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED POZNAŃ
Odpowiedz

INVIMED POZNAŃ

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka wrote:
    No wreszcie sie pojawilas! Jak dzidziuś? :)

    Babel ja nie polecam Małka nie dlatego ze nie wyszła mi z nim pierwsza IUI bo nie mam zastrzeżeń co do przebiegu zabiegu, ale dlatego ze nie plodobal mi sie jako lekarz. Nie podobało mi sie to ze podczas wizyty potrafił 10 min gadać z moim mężem o straży pożarnej i innych bzdurach (mój mąż jest strażakiem) a na moje pytanie czy była juz owulacja powiedział "no cos tam było" , podczas usg tez nic nie mówi , o wszystko trzeba go pytać. Ja chce wiedzieć jakie mam endometrium, czy rosną pecherzyki , jeśli tak to ile jakie i w którym jajniku. Gdybym o to nie pytała to on sam nic nie powie a nawet jak pytałam to odpowiadał krótko i zdawkowo. Na pytanie czy powinnam do drugiej IUI podchodzić ze stymulacja usłyszałam "nie wiem, a chce pani?" No chyba nie jest to normalne podejście :) fakt nie moze na odmówić tego ze jest w miarę sympatyczny, ale to za mało.

    U nas to samo, mąż policjant, to zawsze mi się pyta o jego pracę ;p
    Ale w sumie wczoraj bardzo kompetentnie mi na wszystko odpowiedział, mam dwa pęcherzyki po 18 mm na prawym i 26 mm torbiel na lewym.. Jutro podchodzę do 3 IUI, a jeszcze mąż jutro na ten zabieg żylaków, więc odda nasienie w domku i szybko zawiozę a on do lekarza ;) Trzymajcie kciuki ;)

  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    babel_2016 wrote:
    U nas to samo, mąż policjant, to zawsze mi się pyta o jego pracę ;p
    Ale w sumie wczoraj bardzo kompetentnie mi na wszystko odpowiedział, mam dwa pęcherzyki po 18 mm na prawym i 26 mm torbiel na lewym.. Jutro podchodzę do 3 IUI, a jeszcze mąż jutro na ten zabieg żylaków, więc odda nasienie w domku i szybko zawiozę a on do lekarza ;) Trzymajcie kciuki ;)
    Powodzenia kochana! Trzymam kciuki z Ciebie i męża :)

    Ja właśnie odebrałam wyniki badań i sie załamałam. Wyszedł mi wynik graniczny w badaniu P-ciała p/osłonce przejrzystej jajnika (zona pellucida), co moze wstakzywac na niepłodność na podłożu immunologicznym...

    Okładany komentarz pod wynikiem : STWIERDZONO obecność przeciwciał przeciw osłonce przejrzystej (zona pellucida): +/- (graniczny). INTERPRETACJA: Przeciwciała przeciw antygenom specyficznym dla jajnika wskazują na niepłodność o podłożu immunologicznym. Mogą występować także w pierwotnej niewydolności jajników, autoimmunologicznych poliendokrynopatiach. Interpretacja wyniku badania uzależniona jest od całości obrazu klinicznego pacjenta. Badanie wykonano metodą immunofluorescencji pośredniej (IIF).

    Nie ma mnie teraz w Poznaniu wiec napisałam maila do kliniki z prośba o jakakolwiek interpretacje i informacje czy jest sens podchodzić jeszcze do IUI , czy moze powinnismy juz myślec o in vitro... płakać mi sie chce

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1605

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka wrote:
    Powodzenia kochana! Trzymam kciuki z Ciebie i męża :)

    Ja właśnie odebrałam wyniki badań i sie załamałam. Wyszedł mi wynik graniczny w badaniu P-ciała p/osłonce przejrzystej jajnika (zona pellucida), co moze wstakzywac na niepłodność na podłożu immunologicznym...

    Okładany komentarz pod wynikiem : STWIERDZONO obecność przeciwciał przeciw osłonce przejrzystej (zona pellucida): +/- (graniczny). INTERPRETACJA: Przeciwciała przeciw antygenom specyficznym dla jajnika wskazują na niepłodność o podłożu immunologicznym. Mogą występować także w pierwotnej niewydolności jajników, autoimmunologicznych poliendokrynopatiach. Interpretacja wyniku badania uzależniona jest od całości obrazu klinicznego pacjenta. Badanie wykonano metodą immunofluorescencji pośredniej (IIF).

    Nie ma mnie teraz w Poznaniu wiec napisałam maila do kliniki z prośba o jakakolwiek interpretacje i informacje czy jest sens podchodzić jeszcze do IUI , czy moze powinnismy juz myślec o in vitro... płakać mi sie chce


    Kuchcinko, trzymaj się dzielnie, lepiej wiedzieć niż nie wiedzieć że coś "jest na rzeczy". Dobry fachowiec Wam na pewno pomoże.

    Ja jutro dzownie do Novum umówić wizytę na IVF.

    bv5tg9v.png
  • Anna Ka Autorytet
    Postów: 681 351

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka wrote:
    Powodzenia kochana! Trzymam kciuki z Ciebie i męża :)

    Ja właśnie odebrałam wyniki badań i sie załamałam. Wyszedł mi wynik graniczny w badaniu P-ciała p/osłonce przejrzystej jajnika (zona pellucida), co moze wstakzywac na niepłodność na podłożu immunologicznym...

    Okładany komentarz pod wynikiem : STWIERDZONO obecność przeciwciał przeciw osłonce przejrzystej (zona pellucida): +/- (graniczny). INTERPRETACJA: Przeciwciała przeciw antygenom specyficznym dla jajnika wskazują na niepłodność o podłożu immunologicznym. Mogą występować także w pierwotnej niewydolności jajników, autoimmunologicznych poliendokrynopatiach. Interpretacja wyniku badania uzależniona jest od całości obrazu klinicznego pacjenta. Badanie wykonano metodą immunofluorescencji pośredniej (IIF).

    Nie ma mnie teraz w Poznaniu wiec napisałam maila do kliniki z prośba o jakakolwiek interpretacje i informacje czy jest sens podchodzić jeszcze do IUI , czy moze powinnismy juz myślec o in vitro... płakać mi sie chce


    hej.

    rówież jestem pacjentką invimedu poznań
    mam stwierdzone również te przeciw ciała p/osłonce przejrzystej jajnika
    w tej styuacji doktor sugeruje invitro...

    Wojcinka lubi tę wiadomość

    l22ncwa1pup21wo8.png

    przeciwciała przeciw osłonce przezroczystej
    cykle bezowoluacyjne / nie pękające pęcherzyki
    słabe nasienie morf. 2%
    Scd 45%

    1 procedura IVF / sierpierń 2017 /3 transfery, 8tc (*)
    2 procedura IVF / lipiec 2018 / ciąża bliźniacza <3 <3

    Dziewczynki urodzone w 35tc
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Ka wrote:
    hej.

    rówież jestem pacjentką invimedu poznań
    mam stwierdzone również te przeciw ciała p/osłonce przejrzystej jajnika
    w tej styuacji doktor sugeruje invitro...
    O a powiedz, jakies dodatkowe badania Ci zlecił albo jakies leki? Czytałam ze przy tych przeciwciałach moze byc tez problem z zagniezdzeniem, mogłabyś cos wiecej powiedzieć na ten temat? Ja dopiero dzisiaj odebrałam wyniki, wynik jest graniczny i kompletnie nie wiem co o tym myślec :/

    Mysza daj znać jak sie umówisz do Novum :) słuszna decyzja! Jeśli sie okaże ze nam tez pozistaje tylko IVF to moze spotkamy sie właśnie w Novum ;)

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1605

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka wrote:
    O a powiedz, jakies dodatkowe badania Ci zlecił albo jakies leki? Czytałam ze przy tych przeciwciałach moze byc tez problem z zagniezdzeniem, mogłabyś cos wiecej powiedzieć na ten temat? Ja dopiero dzisiaj odebrałam wyniki, wynik jest graniczny i kompletnie nie wiem co o tym myślec :/

    Mysza daj znać jak sie umówisz do Novum :) słuszna decyzja! Jeśli sie okaże ze nam tez pozistaje tylko IVF to moze spotkamy sie właśnie w Novum ;)


    Umówiona- wizyta dopiero w styczniu więc lepiej zapisać się wczensiej, nawet jesli miałabyś potem odwołać, bo mają długie terminy oczekiwania. Pani ponformowała mnie że pierwsza wizyta to ok 100 minut i mamy obowiązkowo być na niej oboje z mężem bo podpisywane są różnego rodzaju zgody i dokumenty.

    bv5tg9v.png
  • Anna Ka Autorytet
    Postów: 681 351

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka wrote:
    O a powiedz, jakies dodatkowe badania Ci zlecił albo jakies leki? Czytałam ze przy tych przeciwciałach moze byc tez problem z zagniezdzeniem, mogłabyś cos wiecej powiedzieć na ten temat? Ja dopiero dzisiaj odebrałam wyniki, wynik jest graniczny i kompletnie nie wiem co o tym myślec :/

    żadnych dodatkowych badań w zwiazku z tym nie mialam zleconych, tylko badanie powtórzone metodą ilościową i wyszło że wlasnie jest wynik graniczny. przeciwciala są ale nie aż tak dużo.
    lekarz stwierdził że trzeba próbować mimo to. i tak probujemy juz ponad pol roku, każdy cykl monitorowany. mimo prawidłowych owulacji ciąży nie ma.
    teraz jestem w trakcie robienia badań do invitro, bo inseminacji mieć nie mozemy - wg doktora (chodzę do dr. Sroki) , mąż ma też nasienie nie za dobre , na poziomie 2-3 %

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2016, 10:17

    l22ncwa1pup21wo8.png

    przeciwciała przeciw osłonce przezroczystej
    cykle bezowoluacyjne / nie pękające pęcherzyki
    słabe nasienie morf. 2%
    Scd 45%

    1 procedura IVF / sierpierń 2017 /3 transfery, 8tc (*)
    2 procedura IVF / lipiec 2018 / ciąża bliźniacza <3 <3

    Dziewczynki urodzone w 35tc
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Ka wrote:
    żadnych dodatkowych badań w zwiazku z tym nie mialam zleconych, tylko badanie powtórzone metodą ilościową i wyszło że wlasnie jest wynik graniczny. przeciwciala są ale nie aż tak dużo.
    lekarz stwierdził że trzeba próbować mimo to. i tak probujemy juz ponad pol roku, każdy cykl monitorowany. mimo prawidłowych owulacji ciąży nie ma.
    teraz jestem w trakcie robienia badań do invitro, bo inseminacji mieć nie mozemy - wg doktora (chodzę do dr. Sroki) , mąż ma też nasienie nie za dobre , na poziomie 2-3 %
    No to u nas identyczna sytuacja... wiec jeśli nie ma przeciwwskazań do in vitro to chyba trzeba ebdzie tego robotach, mamy juz 14cs za sobą, nie zamierzam dłużej marnować czasu, skoro do tej pory "udało sie" raz 7cs temu to nie wiadomo kiedy znowu sie uda i czy z powodzeniem... no mi wyszedł od razu wynik graniczny a mąż do tego 98% plemników z wadą główki... tez leczę sie u Sroki.
    Chcecie podchodzić do in vitro w invimedzie?

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • Anna Ka Autorytet
    Postów: 681 351

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka wrote:
    No to u nas identyczna sytuacja... wiec jeśli nie ma przeciwwskazań do in vitro to chyba trzeba ebdzie tego robotach, mamy juz 14cs za sobą, nie zamierzam dłużej marnować czasu, skoro do tej pory "udało sie" raz 7cs temu to nie wiadomo kiedy znowu sie uda i czy z powodzeniem... no mi wyszedł od razu wynik graniczny a mąż do tego 98% plemników z wadą główki... tez leczę sie u Sroki.
    Chcecie podchodzić do in vitro w invimedzie?

    tak ta sama sytuacja, my przeciwciala, mężowie wadliwe plemniki

    u nich spróbujemy , też juz nie ma co czekać , miesiace lecą .. efektów nie ma ..
    do konca grudnia mamy mieć wyniki badań i bedziemy podchodzić

    l22ncwa1pup21wo8.png

    przeciwciała przeciw osłonce przezroczystej
    cykle bezowoluacyjne / nie pękające pęcherzyki
    słabe nasienie morf. 2%
    Scd 45%

    1 procedura IVF / sierpierń 2017 /3 transfery, 8tc (*)
    2 procedura IVF / lipiec 2018 / ciąża bliźniacza <3 <3

    Dziewczynki urodzone w 35tc
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Ka wrote:
    tak ta sama sytuacja, my przeciwciala, mężowie wadliwe plemniki

    u nich spróbujemy , też juz nie ma co czekać , miesiace lecą .. efektów nie ma ..
    do konca grudnia mamy mieć wyniki badań i bedziemy podchodzić
    A powiedz mi , hormony badałas? Cos jeszcze Ci kiedykolwiek wyszło poza norma oprócz tych przeciwciał? Przepraszam ze tak dopytuje ale mamy na prawdę identyczna sytuację, a Ty masz juz konsultacje z lekarzem za Tobą a ja od wczoraj szukam jakichkolwiek info bez skutku :/

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza widze ze tez szukałas info a propos lekarza na forum Novum, do kogo sie w końcu umówiłas?

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • Anna Ka Autorytet
    Postów: 681 351

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka wrote:
    A powiedz mi , hormony badałas? Cos jeszcze Ci kiedykolwiek wyszło poza norma oprócz tych przeciwciał? Przepraszam ze tak dopytuje ale mamy na prawdę identyczna sytuację, a Ty masz juz konsultacje z lekarzem za Tobą a ja od wczoraj szukam jakichkolwiek info bez skutku :/

    hormony nie byly badane , tzn chyba nie. teraz dość sporo miałam tych badań do zrobienia.
    problem okazał sie u mnie rowniez z ovulacjami, albo nie było owulacji, albo pęcherzyk nie pękał. ale dostałam clostibergyt, potem pregnyl na pelanie pecherzyków i było dobrze w prawie każdym cyklu. w jednym nawet mialam 3 pęcherzyki wiec szansa byla potrójna no ale niestety nie udalo sie.

    pozatym reszta wyników jest ok.

    dzisiaj mam 23. dc ale chyba ciąży tez nie ma, bo nawet pęcherzyk byl lichy, progesteron w 21. ok 10ng to troche mało

    l22ncwa1pup21wo8.png

    przeciwciała przeciw osłonce przezroczystej
    cykle bezowoluacyjne / nie pękające pęcherzyki
    słabe nasienie morf. 2%
    Scd 45%

    1 procedura IVF / sierpierń 2017 /3 transfery, 8tc (*)
    2 procedura IVF / lipiec 2018 / ciąża bliźniacza <3 <3

    Dziewczynki urodzone w 35tc
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Ka wrote:
    hormony nie byly badane , tzn chyba nie. teraz dość sporo miałam tych badań do zrobienia.
    problem okazał sie u mnie rowniez z ovulacjami, albo nie było owulacji, albo pęcherzyk nie pękał. ale dostałam clostibergyt, potem pregnyl na pelanie pecherzyków i było dobrze w prawie każdym cyklu. w jednym nawet mialam 3 pęcherzyki wiec szansa byla potrójna no ale niestety nie udalo sie.

    pozatym reszta wyników jest ok.

    dzisiaj mam 23. dc ale chyba ciąży tez nie ma, bo nawet pęcherzyk byl lichy, progesteron w 21. ok 10ng to troche mało
    U mnie 24 dc, tydzień temu miałam inseminacje ale nie liczę juz na cuda.

    Widzisz u mnie wszytskie hormony na idealnym poziomie i owulacja zawsze stwierdzona, nawet do IUI podchodziłam na naturalnych cyklach bo sądziliśmy ze problem jest tylko z nasieniem męża. No ciekawa jestem co mi sroka powie :/
    Nie ma żadnych leków na poprawę tej immunologii?

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • Anna Ka Autorytet
    Postów: 681 351

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka wrote:
    U mnie 24 dc, tydzień temu miałam inseminacje ale nie liczę juz na cuda.

    Widzisz u mnie wszytskie hormony na idealnym poziomie i owulacja zawsze stwierdzona, nawet do IUI podchodziłam na naturalnych cyklach bo sądziliśmy ze problem jest tylko z nasieniem męża. No ciekawa jestem co mi sroka powie :/
    Nie ma żadnych leków na poprawę tej immunologii?


    nie wiem , nic mi w kazdym razie nie proponowal
    kiedy idziesz na wizytę ? ja pewnie przed samymi świętami na kolejny monitoring (bo koło 10 planowana @ a tak kolo 13 dc zawsze jade) w świeta ostatnia proba i w styczniu podchodzimy

    u mnie od razu na pierwszej wizycie stwierdził ze inseminacja nie ma u nas sensu

    l22ncwa1pup21wo8.png

    przeciwciała przeciw osłonce przezroczystej
    cykle bezowoluacyjne / nie pękające pęcherzyki
    słabe nasienie morf. 2%
    Scd 45%

    1 procedura IVF / sierpierń 2017 /3 transfery, 8tc (*)
    2 procedura IVF / lipiec 2018 / ciąża bliźniacza <3 <3

    Dziewczynki urodzone w 35tc
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Ka wrote:
    nie wiem , nic mi w kazdym razie nie proponowal
    kiedy idziesz na wizytę ? ja pewnie przed samymi świętami na kolejny monitoring (bo koło 10 planowana @ a tak kolo 13 dc zawsze jade) w świeta ostatnia proba i w styczniu podchodzimy

    u mnie od razu na pierwszej wizycie stwierdził ze inseminacja nie ma u nas sensu
    Ja najpierw chodziłam do Małka i Malek nie zlecił mi żadnych badań dodatkowych bo jak zobaczył ze moje hormony sa w normie i juz raz była ciąża (poroniłam w 5tc) to ze mną na pewno wszystko jest ok. Stwierdził nawet ze nasienie męża ti nie tragedia i odradzał nam IUI... po pierwszej IUI zmieniłam lekarza na Srokę bo Malek mnie strasznie denerwował i sroka od razu zlecił dodatkowo AMH i przeciwciała i od razu cos wyszło. Pewnie gdybym od razu miała te badania to tez był ani razu nie podchodziła do IUI a tak to wywaliliśmy 2000 do kosza...

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza dzwoniłam właśnie do Novum i umówiłam sie na wizytę do dr Staroslawskiej na 4.01

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • Anna Ka Autorytet
    Postów: 681 351

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka wrote:
    Ja najpierw chodziłam do Małka i Malek nie zlecił mi żadnych badań dodatkowych bo jak zobaczył ze moje hormony sa w normie i juz raz była ciąża (poroniłam w 5tc) to ze mną na pewno wszystko jest ok. Stwierdził nawet ze nasienie męża ti nie tragedia i odradzał nam IUI... po pierwszej IUI zmieniłam lekarza na Srokę bo Malek mnie strasznie denerwował i sroka od razu zlecił dodatkowo AMH i przeciwciała i od razu cos wyszło. Pewnie gdybym od razu miała te badania to tez był ani razu nie podchodziła do IUI a tak to wywaliliśmy 2000 do kosza...


    my po pierwszej wizycie u Sroki mielismy sporo badan, ten tez twierdzi ze nasienie na poziomie 2% prawidłowych nie jest zle. od razu po pierwszej wizycie stwierdził że too pewnie ze mną coś nie tak no i chyba miał rację

    uwaza ze skoro mamy jedno dziecko (5 lat) to nie ma co panikować z tą niepłodnością no ale staranie o rodzeństwo trwa juz ponad 3 lata.

    l22ncwa1pup21wo8.png

    przeciwciała przeciw osłonce przezroczystej
    cykle bezowoluacyjne / nie pękające pęcherzyki
    słabe nasienie morf. 2%
    Scd 45%

    1 procedura IVF / sierpierń 2017 /3 transfery, 8tc (*)
    2 procedura IVF / lipiec 2018 / ciąża bliźniacza <3 <3

    Dziewczynki urodzone w 35tc
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Ka wrote:
    my po pierwszej wizycie u Sroki mielismy sporo badan, ten tez twierdzi ze nasienie na poziomie 2% prawidłowych nie jest zle. od razu po pierwszej wizycie stwierdził że too pewnie ze mną coś nie tak no i chyba miał rację

    uwaza ze skoro mamy jedno dziecko (5 lat) to nie ma co panikować z tą niepłodnością no ale staranie o rodzeństwo trwa juz ponad 3 lata.
    A długo staraliście sie o pierwsze dziecko?

    Ja jeszcze nie mam dzieci :(

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • Anna Ka Autorytet
    Postów: 681 351

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka wrote:
    A długo staraliście sie o pierwsze dziecko?

    Ja jeszcze nie mam dzieci :(


    tez nie było latwo, rok po slubie udało sie zajsc w ciąze ale to cały rok z mierzeniem temperatury , wkoncu sie udało, nawet na jednej wizycie bylismy w klinice ale na szczescie udało sie bez pomocy

    ale teraz jedziemy na tym samym wózku, jestem ciekawa co Ci doktor zaproponuje na kolejnej wizycie z tymi wynikami

    l22ncwa1pup21wo8.png

    przeciwciała przeciw osłonce przezroczystej
    cykle bezowoluacyjne / nie pękające pęcherzyki
    słabe nasienie morf. 2%
    Scd 45%

    1 procedura IVF / sierpierń 2017 /3 transfery, 8tc (*)
    2 procedura IVF / lipiec 2018 / ciąża bliźniacza <3 <3

    Dziewczynki urodzone w 35tc
  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1605

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka wrote:
    Mysza dzwoniłam właśnie do Novum i umówiłam sie na wizytę do dr Staroslawskiej na 4.01


    Coś TY? ja dziś powiedziałam, że "obojętnie do kogo byle szybko" i mam termin na 9 stycznia do dr Obuchowskiej... chyba że w jakąś lukę Cię wcisnęli.

    Stwierdziłam, że każdy ma inny odbiór lekarza, a nie będę wydłużać czasu żeby trafić do kogoś poleconego, bo nawet nie ma mi kto rzetelnie polecić, sama widziałaś jak piszą dziewczyny na wątku poświęconym Novum- jakby to jakaś tajemnica była.

    Widzę Kuchcinko że Ty tak jak i ja nie chcesz marnowac czasu i działasz jak strzała!! Good for U!

    PS przepraszam za off top- nie wiem gdzie możemy się ewentualnie Kuchcinko wymienić uwagami?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2016, 13:59

    bv5tg9v.png
‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ