X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED POZNAŃ
Odpowiedz

INVIMED POZNAŃ

Oceń ten wątek:
  • Kassssia Autorytet
    Postów: 400 282

    Wysłany: 14 maja 2021, 00:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fisia wrote:
    Też nie wiem, zwłaszcza jak się bierze dodatkowe leki. Zapomniałam immunolożki zapytać. Ja biorę Encorton i w ulotce jest napisane, żeby w czasie przyjmowania nie szczepić się żadną szczepionką. Zapytam doktora na wizycie we wtorek.
    A Wy może coś wiecie?
    A jaką bierzesz dawkę Encortonu?
    Bo ja mam w ciąży przepisane 10mg i pytałam zarówno moją ginekolog (która jest również endokrynologiem więc też się na tych lekach trochę zna) jak i reumatolog, która mi zleciła ten Encorton. Obie powiedziały, że to jest na tyle mała dawka, że nie jest przeciwwskazaniem do szczepienia i żeby się szczepić.
    Dodam, że w trzecim trymestrze będę miała dawkę zwiększoną chyba do 15mg (w zależności od wyników badań krwi) i druga dawka szczepionki przypadnie pewnie już na większą dawkę Encortonu i mimo to zalecają szczepienie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2021, 00:42

    l22n9vvj7eq2lufw.png
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 14 maja 2021, 06:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa dziękuję za kciuki! <3

    penceence ja będę po 14 w klinice :))

    Gosiaczek:* mi robi od początku mąż. Dobiegam do końca drugiej stymulacji z rzędu i po prostu lekko mnie pobolewa podbrzusze, ale to naprawdę nie jest nic strasznego.

    mo_Nika mi doktor kazał się szczepić. Pierwsza dawka wypadła mi pomiędzy stymulacjami, a druga wypadnie 2 czerwca. Generalnie zalecenia oficjalne są takie, żeby podczas stymulacji się nie szczepić, bo generalnie można się źle czuć i niewiadomo jak to zadziała na jajeczka. Szczepienie i odczekać kilka dni przez stymulacją.
    http://ptmrie.org.pl/o-ptmrie/aktualnosci/zapraszamy-do-zapoznania-sie-ze-stanowiskiem-ptmrie-w-sprawie-szczepien-na-covid-19-kobiet-w-ciazy-oraz-przygotowujacych-sie-lub-w-trakcie-leczenia-nieplodnosci

    Marzycielka nic nie mów. Nie dość, że mnie przesiadło na tym balkonie, więc jestem lekko podziębiona to jeszcze płaczliwa. Ehhh...
    Po 14 będę, bo jakoś po 14 jestem wpisana, a Ty? :D

    Nawet nie będę się Wam rozpisywać, jaki stres mi towarzyszy od wczoraj... :/

    mo_Nika lubi tę wiadomość

  • Marzycielka7 Autorytet
    Postów: 791 466

    Wysłany: 14 maja 2021, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    lukaszkowa dziękuję za kciuki! <3

    penceence ja będę po 14 w klinice :))

    Gosiaczek:* mi robi od początku mąż. Dobiegam do końca drugiej stymulacji z rzędu i po prostu lekko mnie pobolewa podbrzusze, ale to naprawdę nie jest nic strasznego.

    mo_Nika mi doktor kazał się szczepić. Pierwsza dawka wypadła mi pomiędzy stymulacjami, a druga wypadnie 2 czerwca. Generalnie zalecenia oficjalne są takie, żeby podczas stymulacji się nie szczepić, bo generalnie można się źle czuć i niewiadomo jak to zadziała na jajeczka. Szczepienie i odczekać kilka dni przez stymulacją.
    http://ptmrie.org.pl/o-ptmrie/aktualnosci/zapraszamy-do-zapoznania-sie-ze-stanowiskiem-ptmrie-w-sprawie-szczepien-na-covid-19-kobiet-w-ciazy-oraz-przygotowujacych-sie-lub-w-trakcie-leczenia-nieplodnosci

    Marzycielka nic nie mów. Nie dość, że mnie przesiadło na tym balkonie, więc jestem lekko podziębiona to jeszcze płaczliwa. Ehhh...
    Po 14 będę, bo jakoś po 14 jestem wpisana, a Ty? :D

    Nawet nie będę się Wam rozpisywać, jaki stres mi towarzyszy od wczoraj... :/

    Ja mam na 14 ale z racji tego ze mam się wbić między pacjentki to mogę poczekać nawet kilkanaście minut ale najważniejsze ze przyjmie 😁🤗😍

    Nie stresuj się
    Musimy myśleć ze jedziemy po dobre wieści i zaciskam za to ✊✊✊

    dobuska lubi tę wiadomość

  • Marzycielka7 Autorytet
    Postów: 791 466

    Wysłany: 14 maja 2021, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a zgoda na leczenie ( den druk mający 11 stron) 🙀
    To kiedy trzeba go zabrac ?

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 14 maja 2021, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka7 wrote:
    Dziewczyny a zgoda na leczenie ( den druk mający 11 stron) 🙀
    To kiedy trzeba go zabrac ?
    Dzisiaj zabierz na wizytę. :)

    Powodzenia! Może sobie migniemy gdzieś na korytarzu. :)

    Marzycielka7 lubi tę wiadomość

  • mo_Nika Autorytet
    Postów: 614 659

    Wysłany: 14 maja 2021, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka7 wrote:
    Dziewczyny a zgoda na leczenie ( den druk mający 11 stron) 🙀
    To kiedy trzeba go zabrac ?

    My to daliśmy na tej wizycie przed rozpoczęciem stymulacji :)

    dobuska, Marzycielka7 lubią tę wiadomość

    3jgxcsqva773duy4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2021, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kassssia wrote:
    A jaką bierzesz dawkę Encortonu?
    Bo ja mam w ciąży przepisane 10mg i pytałam zarówno moją ginekolog (która jest również endokrynologiem więc też się na tych lekach trochę zna) jak i reumatolog, która mi zleciła ten Encorton. Obie powiedziały, że to jest na tyle mała dawka, że nie jest przeciwwskazaniem do szczepienia i żeby się szczepić.
    Dodam, że w trzecim trymestrze będę miała dawkę zwiększoną chyba do 15mg (w zależności od wyników badań krwi) i druga dawka szczepionki przypadnie pewnie już na większą dawkę Encortonu i mimo to zalecają szczepienie.
    Dzięki za info! Tak też podejrzewałam, ale człowiek na wszystko chucha teraz, żeby nic nie zaszkodziło :) Też mam 10mg, ale dodatkowo Intralipid i Accofil. Chciałam się już dawno zapisać, ale te leki mnie powstrzymywały. Podpytam doktora we wtorek i jak da zielone światło, dzwonię na infolinie :)
    Marzycielka, dobuska! Trzymam za dziś kciuki! ✊☺️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2021, 08:30

    dobuska lubi tę wiadomość

  • Marzycielka7 Autorytet
    Postów: 791 466

    Wysłany: 14 maja 2021, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Dzisiaj zabierz na wizytę. :)

    Powodzenia! Może sobie migniemy gdzieś na korytarzu. :)

    Wchodzimy bez naszych mężczyzn dzisiaj nie ?

    dobuska lubi tę wiadomość

  • Dzudi Autorytet
    Postów: 5988 9076

    Wysłany: 14 maja 2021, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki za dzisiejsze wizyty ✊

    Dobuska włącz pozytywne myślenie, będzie dobrze ❤️

    dobuska, Marzycielka7, kate2friend lubią tę wiadomość

    LJOgp2.png

    Starania od 2014r. ☹️

    INVIMED POZNAŃ

    IVF - maj 2021
    Rozpoczęcie stymulacji - 10.05
    PUNKCJA - 21.05 💉
    CRIOTRANSFER - 17.06 blastocysta 4AB 🍀 11dpt - beta <1,2 mIU 💔

    20 LIPIEC21' - transfer blastek 4bb i 3bb 🍀 - 5dpt⏸️, 6dpt - bhcg 24 mIU/ml🍀 8dpt - bhcg 91 mIU/ml🍀 9dpt - bhcg 149mIU/ml🍀 11dpt - bhcg 332,2mIU/ml🍀 13dpt - bhcg 769mIU/ml🍀15dpt - bhcg 2120mIU/ml🍀
    16dpt - pęcherzyk ciążowy 7,7mm z ciałkiem żółtkowym 🍀
    21dpt - bhcg 22tys+ 🍀
    27dpt - 6mm👶 i bijące❤️
    35dpt - 7t5d - 1,26mm👶
    12t5d - 6,5cm 👶 156ud/min ❤️ Chłopak? 💙 I PRENATALNE
    13t6d - 90g 👶
    15t0d - 118g 👶
    17t0d - 177g 👶 SYN 💙
    17t6d - 200g 👶
    21t1d - 423g 👶 II PRENATALNE
    21t6d - 500g 👶
    24t5d - 804g 👶
    26t6d -1100g👶
    30t6d -1650g👶
    32t6d -1900g👶
    34t6d -2500g👶
    36t6d -2750g👶
    38t6d -3400g👶

    Alex
    08.04.2022
    9:04
    3760g ❤️
  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 14 maja 2021, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy na newsy od wszystkich😄💓

    dobuska, Marzycielka7, kate2friend lubią tę wiadomość

    Danadana
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 14 maja 2021, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka7 wrote:
    Wchodzimy bez naszych mężczyzn dzisiaj nie ?
    Niestety tak

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2021, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale dzisiaj dużo wydarzeń :). Piszcie koniecznie po tych wizytach. I Kate po becie!

    dobuska, Marzycielka7, kate2friend lubią tę wiadomość

  • ZielonaPaprotka Autorytet
    Postów: 1513 1762

    Wysłany: 14 maja 2021, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymam za was wszystkie kciuki✊ Dobuska, dla mnie też najbardziej stresujące były podglądy kurnika, trzymaj się, będzie dobrze. Mimo zmiany kliniki cały czas was podczytuje i kibicuje🍀🍀🍀

    dobuska, Fisia, kate2friend lubią tę wiadomość

    beta 6dpt 70 7dpt 130 9dpt 461 11dpt 1414 16dpt 18 360 19dpt 33 750 25 dpt jest ❤️ 30 dpt są ❤️❤️
    Dwa ❄️❄️ czekają 8599xzkrxp12ener.png
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 14 maja 2021, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaPaprotka wrote:
    Dziewczyny trzymam za was wszystkie kciuki✊ Dobuska, dla mnie też najbardziej stresujące były podglądy kurnika, trzymaj się, będzie dobrze. Mimo zmiany kliniki cały czas was podczytuje i kibicuje🍀🍀🍀
    dziękuję! <3

    Marzycielka7 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2021, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dziś idziemy do domu! ❤️ Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty, badania i testy! 🤞🤞🤞

    Dzudi, Kassssia, Nika1, Geraltowa, lukaszkowa, Marzycielka7, Fisia, Danadana, kate2friend, dobuska, penceence, katrinka2609, Asiulka84 lubią tę wiadomość

  • Marzycielka7 Autorytet
    Postów: 791 466

    Wysłany: 14 maja 2021, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiemka wrote:
    Dziewczyny, dziś idziemy do domu! ❤️ Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty, badania i testy! 🤞🤞🤞

    Cudnie 🤗😍zdrówka dla Ciebie i Gabrysi ❤️
    By jej miłość zaskakiwała Cię każdego dnia😙

    Asiemka lubi tę wiadomość

  • Geraltowa Autorytet
    Postów: 717 723

    Wysłany: 14 maja 2021, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja melduje się po wczorajszym transferze 🙂 wszystko przebiegło idealnie, akupunktura bardzo mnie uspokoiła. Noc przed transferem nie mogłam w ogóle spać, a wczoraj po powrocie do domu normalnie oaza spokoju. Boję się co będzie jak ten efekt przestanie działać. Muszę dzisiaj dokupić na zaś melisy 😉 do prolutexu i progesterone besins 3 x 200 mg mam dołożony duphaston 3 razy dziennie. Także chyba już jestem dostatecznie dobrze obłożona progiem. Chciałabym żeby kropek dał znać, co u niego. Wsłuchuje się w organizm żeby poczuć, że się wgryza ale wiem że to nie jest miarodajne. Więc teraz tylko cierpliwości mi potrzeba i worek szczęścia ❤️

    Nika1, lukaszkowa, Róża29, Asiemka, Danadana, kate2friend, dobuska, penceence, Kassssia lubią tę wiadomość

    f2wlx1hpsub9oe3g.png
    Starania od 2016
    06-11.2020 3 x IUI ☹️ ICSI(2 transfery) ☹️
    Zmiana kliniki + badanie immunologii
    04.2021 IMSI Mamy ❄️❄️
    05.2021 transfer 3bb ❄️ z 5 doby (z akupunkturą, Clexane, wlewem z accofilu, intralipidem i encortolonem) 6dpt beta 45, 8dpt beta 149, 11dpt beta 507, 13dpt beta 1280, 25 dpt❤️
    21.11.2021 urodził się Kacper 1045 gram
  • Nika1 Autorytet
    Postów: 262 178

    Wysłany: 14 maja 2021, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Geraltowa wrote:
    Ja melduje się po wczorajszym transferze 🙂 wszystko przebiegło idealnie, akupunktura bardzo mnie uspokoiła. Noc przed transferem nie mogłam w ogóle spać, a wczoraj po powrocie do domu normalnie oaza spokoju. Boję się co będzie jak ten efekt przestanie działać. Muszę dzisiaj dokupić na zaś melisy 😉 do prolutexu i progesterone besins 3 x 200 mg mam dołożony duphaston 3 razy dziennie. Także chyba już jestem dostatecznie dobrze obłożona progiem. Chciałabym żeby kropek dał znać, co u niego. Wsłuchuje się w organizm żeby poczuć, że się wgryza ale wiem że to nie jest miarodajne. Więc teraz tylko cierpliwości mi potrzeba i worek szczęścia ❤️
    Mialas akupunkturę w klinice? Jak to wygląda w dniu transferu? Ja chodzę już od ponad roku ale gdzieś indziej i faktycznie działa cuda jeśli chodzi o wyciszenie i relaks. Będzie dobrze! 💪💪

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2021, 12:09

  • Geraltowa Autorytet
    Postów: 717 723

    Wysłany: 14 maja 2021, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika1 wrote:
    Mialas akupunkturę w klinice? Jak to wygląda w dniu transferu? Ja chodzę już od ponad roku ale gdzieś indziej i faktycznie działa cuda jeśli chodzi o wyciszenie i relaks. Będzie dobrze! 💪💪
    Sama Pani dr K robi akupunkturę. Koszt 130zl. W dniu transferu miałam 2 sesje. Jedna przed transferem, druga po. Podczas samego transferu miałam igly w uchu i na głowie. To prawda, że na stres te igiełki są nieocenione. Ja jeszcze w czasie przyjmownia hormonów zmagam się z bólem głowy i na to też mi pomaga. A Ty gdzie chodzisz? I ile płacisz?

    f2wlx1hpsub9oe3g.png
    Starania od 2016
    06-11.2020 3 x IUI ☹️ ICSI(2 transfery) ☹️
    Zmiana kliniki + badanie immunologii
    04.2021 IMSI Mamy ❄️❄️
    05.2021 transfer 3bb ❄️ z 5 doby (z akupunkturą, Clexane, wlewem z accofilu, intralipidem i encortolonem) 6dpt beta 45, 8dpt beta 149, 11dpt beta 507, 13dpt beta 1280, 25 dpt❤️
    21.11.2021 urodził się Kacper 1045 gram
  • Nika1 Autorytet
    Postów: 262 178

    Wysłany: 14 maja 2021, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Geraltowa wrote:
    Sama Pani dr K robi akupunkturę. Koszt 130zl. W dniu transferu miałam 2 sesje. Jedna przed transferem, druga po. Podczas samego transferu miałam igly w uchu i na głowie. To prawda, że na stres te igiełki są nieocenione. Ja jeszcze w czasie przyjmownia hormonów zmagam się z bólem głowy i na to też mi pomaga. A Ty gdzie chodzisz? I ile płacisz?
    Ja nie jestem z Poznania i chodzę u siebie w mieście, sesja 50 min 80 zł, ale jestem bardzo zadowolona z efektów i właśnie w dniu samego transferu chce isc na zabieg w klinice. Też jestem Pacjentka dr K i ona poleciła mi akupunkturę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2021, 12:36

    Geraltowa lubi tę wiadomość

‹‹ 871 872 873 874 875 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ