X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną InVimed Wrocław -> lek. med. Aneta Kozioł -> opinie
Odpowiedz

InVimed Wrocław -> lek. med. Aneta Kozioł -> opinie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • wróżbitka Debiutantka
    Postów: 7 26

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2021, 16:48

  • Kalija Autorytet
    Postów: 1140 1234

    Wysłany: 5 stycznia 2019, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Invimed Wrocław - mogę polecić tylko dr Gizlera lub dr Trzeciaka. Absolutnie nie polecam Żurawskiego. Anety Kozioł nie znam, pracuje tam chyba od niedawna. Ma tylko jedną opinię na znany lekarz.

    dqprgu1royghdo7j.png
  • lobuziaraLILLY Przyjaciółka
    Postów: 149 28

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalija wrote:
    Invimed Wrocław - mogę polecić tylko dr Gizlera lub dr Trzeciaka. Absolutnie nie polecam Żurawskiego. Anety Kozioł nie znam, pracuje tam chyba od niedawna. Ma tylko jedną opinię na znany lekarz.
    A Piotr Lachowski?

    Starania od 10.2016
    Ja: niskie AMH, On: słabe nasienie
    ICSI 20.12 transfer zarodka 6A :(
    0 śnieżynek
  • karolina7 Przyjaciółka
    Postów: 158 32

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lobuziaraLILLY, byłam kiedyś u tego lakarza w invimedzie i absolutnie nie polecam! Niemiły, w trakcie wizyty rozmawiał z żoną przez telefon, zastanawiając się, jaki rozmiar butów kupić dla ich dziecka, przed samym badaniem wskazał drzwi do łazienki, gdzie mogę się przygotować, jednak zasugerował, że szybciej to załatwimy jak przygotuję się za parawanem, za którym stał fotel do badania, dokładnie 4 razy zapytał mnie czy już kiedyś byłam w ciąży, jakby nie docierały do niego wcześniejsze odpowiedzi, niespecjalnie zainteresowany historią leczenia. Poza tym poszłam do niego na wizytę ze względu na to, że moja ginekolog, która jest spoza Invimedu, skierowała mnie na badanie sono-HSG. On jednak wystawił mi skierowanie na HSG do szpitala, twierdząc, że "tam zrobią to za free, a tutaj zapłaci Pani 6 stówek...". Zależało mi jednak na tym właśnie badaniu, w tej właśnie klinice. Nie w szpitalu. Wyszłam zmieszana i zdezorientowana, więcej do niego nie wróciłam.

    I takim właśnie sposobem trafiłam na sono HSG do dr Kozioł :)

    Przesympatyczna Pani Doktor :) miła, empatyczna, kompetentna, delikatna. Wiem, że ma niewiele opinii na znanylekarz. Dlatego też trochę się obawiałam wizyty, ale z czystym sumieniem mogę Wam polecić tę Panią doktor :)

    Letrox 100, Formetic 3x500, dostinex, acard, actifolin, zioła o. Sroki

    06.2019 - sonoHSG (jajowody drożne)
    06.2019 - histeroskopia (macica łukowata, delikatnie dwurożna)
    07.2019 - brak śladu po PCOS (3 miesiące od rozpoczęcia picia ziół o. Sroki)
    08.2019 - pierwszy cykl z CLO - nieudany :(
    10.2019 - drugi cykl z CLO
    11.2019 - trzeci cykl z CLO - ciąża biochemiczna
    12.2019 - inseminacja i <3
    01.2020 - Aniołek w 8 tc [*]
  • AniaK Ekspertka
    Postów: 158 55

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lobuziaraLILLY wrote:
    A Piotr Lachowski?
    Nie polecam, gbur, nie zwazajacy na slowa. Wymyslil mi choroby ktorych nie mialam. Wyszlam od niego prawie ze lazmi.

    AMH: 0.1
    Endometrioza IV stopnia / Laparoskopia / Torbiele Enfometrilane
    Invimed Wroclaw
    02/2019: Przygotowania do IVF z KD
  • byle_do_jutra Koleżanka
    Postów: 35 129

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaK wrote:
    Nie polecam, gbur, nie zwazajacy na slowa. Wymyslil mi choroby ktorych nie mialam. Wyszlam od niego prawie ze lazmi.

    No to ja mam totalnie odmienne zdanie. Wizyty u Pana doktora zawsze przebiegają konkretnie, wiem z czym wychodzę, co będzie dalej - znam plan działania. Jest dostępny mailowo, telefonicznie, zawsze uprzejmy a wizyty są bardzo komfortowe. U pani Doktor byłam jak mój lekarz był na urlopie, tez wizyta w porządku, nie mogę nic zarzucić ale jednak gdybym miała wybierać ponownie, wybrałabym doktora Lachowskiego.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2019, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ja lecze się u Pani Doktor K.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2020, 16:49

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2019, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaK wrote:
    Nie polecam, gbur, nie zwazajacy na slowa. Wymyslil mi choroby ktorych nie mialam. Wyszlam od niego prawie ze lazmi.

    Niestety zgadzam się z tą opinia. Byłam w zastępstwie u tego lekarza kiedy mojej doktor nie było. Nie miał czasu i był nie miły. patrzył sobie w telefon. Usg mało delikatne. Wizyta może trwała 3 min.

  • Doris8 Autorytet
    Postów: 1042 684

    Wysłany: 3 sierpnia 2023, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doktor K

    UWAGA!
    Monitoring owu mialam wcześniej robiony, więc mnie to ominęło i od razu procedury i badania do inseminacji.
    Co miesiąc jak dostawałam wyniki to okazywało się, że potrzebne dodatkowe lub powtórne badania. Pod koniec maja (dopiero) mieliśmy komplet, więc pojechaliśmy już na same badania krwi bo to zostawiłam na koniec. Wszystkie wyniki na bieżąco przesyłałam Pani doktor.
    Zadowolona, że już w końcu będzie można działać, pytam Pani przez maila, co dalej bo mamy komplet.
    Odpowiedź zwrotną dostaje: wyniki nie wyszły prawidłowo, trzeba leczyć, kod recepty otrzyma Pani smsem.
    Byłam na urlopie gdy dostałam tą wiadomość i zero odzewu, zero wyjaśnienia co w ogóle mamy leczyc (ponieważ mąż też miał brać antybiotyki). Wpadłam w panikę, wróciłam do domu przeglądam badania. A Pani doktor poza antybiotykiem kazała powtórzyć 3 badania, które nijak dla mnie nie wynikały z badań. Zaczęliśmy brać antybiotyki, ale coś mnie tknęło i zapytalam Pani doktor dlaczego zaleciła powtórne badania co takiego widzi w moich wynikach czego ja nie widzę (powtórka tych badań to 2-3 przegapione cykle).
    I wczoraj dostałam od niej telefon,że mamy odstawić antybiotyk i "zostawić sobie na zaś". Okazało się, że przepisała go na podstawie badań ze stycznia czy lutego!!! I wpierala mi konsekwentnie, że nie ma moich najnowszych wyników,gdzie w tym czasie sprawdziłam dokładnie kiedy wysyłałam wynik, i że odpowiedziała i potwierdziła otrzymanie.
    Mało tego, że chciała leczyć 2gi raz infekcje sprzed pol roku, gdzie po drodze mialam pełno innych wyników i wszystkie jej dostarczałam, to jeszcze chciała leczyć innymi środkami nagle. Nie spojrzała na date, nie wysila się na kontakt a my bez potrzeby braliśmy antybiotyk, a mąż ostatnio ma bardzo źle wyniki wątroby i każdy antybiotyk jest dla niego niewskazany.
    Malo tego, mialam robione miesiąc temu hsg, żeby zwiększyć nasze szanse. I okazało się, że nie dostałam od doktor Kozioł wskazania do szczepienia na różyczkę... 3 najważniejsze cykle po hsg mam więc całkowicie z głowy 😭

    🏡👩‍❤️‍👨
    🙎‍♀️ 32'
    🙎‍♂️34'

    09.23 1 IUI ❌️
    10.23 2 IUI ✅️
    03.11 ⏸️
    20.11 pierwsze usg 😍
    20.11 3mm, mamy ♥️
    08.12 9tc, mamy 23,3 mm😍 - krwiak😩
    28.12 prenatalne OK 👶 5,2cm 11+6,
    niskie ryzyka 🤞




    preg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ