Forum Starając się z pomocą medyczną InVimed Wrocław -> lek. med. Aneta Kozioł -> opinie
Odpowiedz

InVimed Wrocław -> lek. med. Aneta Kozioł -> opinie

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • wróżbitka Nowa

Wysłany: 2 stycznia, 20:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę was o pomoc. Czy któraś z was leczy się może u tej pani? Jak tak to jakie macie opinie o niej ? Z mężem jesteśmy na etapie szukania kliniki oraz lekarza. Interesuje nas głównie in vitro, bo tylko taka metoda nam pozostała. Zastanawiam się właśnie nad umówieniem wizyty u tej pani doktor. Ale, bo zawsze jest jakieś ale, nigdzie nie mogę znaleźć żadnych opinii o tym lekarzu (znalazłam tylko jedna jedyną i to nie zwązaną z tematem jaki mnie interesuje). Z tego co się dowiedziałam to ta Pani od "niedaena" pracuje w invImedzie we Wrocławiu. Czy ona zajmuje się również prowadzeniem par jeżeli chodzi o in vitro? Jest skuteczna? Każda opinia jest dla mnie na wagę złota. Pomożecie ?

• Kalija Autorytet

Wysłany: 5 stycznia, 15:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Invimed Wrocław - mogę polecić tylko dr Gizlera lub dr Trzeciaka. Absolutnie nie polecam Żurawskiego. Anety Kozioł nie znam, pracuje tam chyba od niedawna. Ma tylko jedną opinię na znany lekarz.

Laura jest z nami od 31 lipca br. (36+2) ❤
  • lobuziaraLILLY Przyjaciółka

Wysłany: 6 stycznia, 14:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalija wrote:
    Invimed Wrocław - mogę polecić tylko dr Gizlera lub dr Trzeciaka. Absolutnie nie polecam Żurawskiego. Anety Kozioł nie znam, pracuje tam chyba od niedawna. Ma tylko jedną opinię na znany lekarz.
    A Piotr Lachowski?

Starania od 10.2016
    Ja: niskie AMH, On: słabe nasienie
    ICSI 20.12 transfer zarodka 6A :(
    0 śnieżynek
  • karolina7 Koleżanka

Wysłany: 5 czerwca, 16:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    lobuziaraLILLY, byłam kiedyś u tego lakarza w invimedzie i absolutnie nie polecam! Niemiły, w trakcie wizyty rozmawiał z żoną przez telefon, zastanawiając się, jaki rozmiar butów kupić dla ich dziecka, przed samym badaniem wskazał drzwi do łazienki, gdzie mogę się przygotować, jednak zasugerował, że szybciej to załatwimy jak przygotuję się za parawanem, za którym stał fotel do badania, dokładnie 4 razy zapytał mnie czy już kiedyś byłam w ciąży, jakby nie docierały do niego wcześniejsze odpowiedzi, niespecjalnie zainteresowany historią leczenia. Poza tym poszłam do niego na wizytę ze względu na to, że moja ginekolog, która jest spoza Invimedu, skierowała mnie na badanie sono-HSG. On jednak wystawił mi skierowanie na HSG do szpitala, twierdząc, że "tam zrobią to za free, a tutaj zapłaci Pani 6 stówek...". Zależało mi jednak na tym właśnie badaniu, w tej właśnie klinice. Nie w szpitalu. Wyszłam zmieszana i zdezorientowana, więcej do niego nie wróciłam.

I takim właśnie sposobem trafiłam na sono HSG do dr Kozioł :)

Przesympatyczna Pani Doktor :) miła, empatyczna, kompetentna, delikatna. Wiem, że ma niewiele opinii na znanylekarz. Dlatego też trochę się obawiałam wizyty, ale z czystym sumieniem mogę Wam polecić tę Panią doktor :)

• AniaK Ekspertka

Wysłany: 5 czerwca, 18:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    lobuziaraLILLY wrote:
    A Piotr Lachowski?
    Nie polecam, gbur, nie zwazajacy na slowa. Wymyslil mi choroby ktorych nie mialam. Wyszlam od niego prawie ze lazmi.

AMH: 0.1
    Endometrioza IV stopnia / Laparoskopia / Torbiele Enfometrilane
    Invimed Wroclaw
    02/2019: Przygotowania do IVF z KD
  • byle_do_jutra Znajoma

Wysłany: 5 czerwca, 18:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaK wrote:
    Nie polecam, gbur, nie zwazajacy na slowa. Wymyslil mi choroby ktorych nie mialam. Wyszlam od niego prawie ze lazmi.

No to ja mam totalnie odmienne zdanie. Wizyty u Pana doktora zawsze przebiegają konkretnie, wiem z czym wychodzę, co będzie dalej - znam plan działania. Jest dostępny mailowo, telefonicznie, zawsze uprzejmy a wizyty są bardzo komfortowe. U pani Doktor byłam jak mój lekarz był na urlopie, tez wizyta w porządku, nie mogę nic zarzucić ale jednak gdybym miała wybierać ponownie, wybrałabym doktora Lachowskiego.

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)