X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Invitro z komórką dawczyni
Odpowiedz

Invitro z komórką dawczyni

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Aguś19 Autorytet
    Postów: 972 353

    Wysłany: 2 czerwca 2019, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Czy ktoś korzysta z kd?

    p19udqk3oonve1f7.png

    2004 urodziła się moja córka
    2011 torbiel na jajniku, usunięty jajnik z przydatkami, endometrioza
    04.2016 rozpoczęcie starań o dziecko
    12.2016 ciąża biochemiczna
    2017 naturalne starania
    2018 badanie amh 0.01 :(
    2018 pierwsza wizyta w invimed zapisanie w kolejkę kd
    2019 amh 0,02
    11.2019 pierwszy transfer niestety nieudany
    Zostały 2 śnieżynki
    Wysoka homocysteina
    01.06.2020 transfer
  • Fantasmagoria Autorytet
    Postów: 379 562

    Wysłany: 3 czerwca 2019, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Aguś :)

    Ja korzystam i właśnie myślałam, żeby odświeżyć stary wątek, będziemy miały od razu bazę danych :) Już go szukam i mam nadzieje widzimy się na miejscu!

    Niespełnione marzenia oddam za darmo w dobre ręce...
    AMH 0,2/brak lewego jajowodu oraz lewej nerki/morfologia nasienia 1% ---> poprawa na 3%
    I IVF, długi protokół, stymulacja przerwana - słaba reakcja
    II IVF krótki protokół - punkcja, 0 komórek pobranych :(
    III IMSI 06.2019 kd - 17.06. transfer, 28.06. beta 1,2 brak mrozaków
    AZ - transfer 02.12. ☹️
    Koniec walki o macierzyństwo, początek walki o przetrwanie...
  • Aguś19 Autorytet
    Postów: 972 353

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 05:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fantasmagoria wrote:
    Hej Aguś :)

    Ja korzystam i właśnie myślałam, żeby odświeżyć stary wątek, będziemy miały od razu bazę danych :) Już go szukam i mam nadzieje widzimy się na miejscu!
    Hej. Jak tam znalazłaś?

    p19udqk3oonve1f7.png

    2004 urodziła się moja córka
    2011 torbiel na jajniku, usunięty jajnik z przydatkami, endometrioza
    04.2016 rozpoczęcie starań o dziecko
    12.2016 ciąża biochemiczna
    2017 naturalne starania
    2018 badanie amh 0.01 :(
    2018 pierwsza wizyta w invimed zapisanie w kolejkę kd
    2019 amh 0,02
    11.2019 pierwszy transfer niestety nieudany
    Zostały 2 śnieżynki
    Wysoka homocysteina
    01.06.2020 transfer
  • Aaaaaa Znajoma
    Postów: 17 9

    Wysłany: 27 czerwca 2019, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2019, 10:42

  • Aaaaaa Znajoma
    Postów: 17 9

    Wysłany: 27 czerwca 2019, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomyliłam wątki
    :-)

  • W_oczekiwaniu_na Koleżanka
    Postów: 39 11

    Wysłany: 5 lipca 2019, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc, od pewnego czasu (w sumie za niedługo będzie rok) intensywnie Was podczytuje ale się nie udzielam.

    Krótko o naszej historii... O dziecko staraliamy się 2 lata bez jakoś zbędnych ponagleń. W pewnym momencie stwierdziłam że chyba jest jakiś problem ze po takim czasie nic się nie udało. Okazało się że mam przedwczesne wygasanie jajników i brak szansy na ciążę droga naturalna. Jedyna szansa z KD. Dużo orym czytalam. Jakoś nie robiło nam to z mężem różnicy i zdecydowaliśmy się na tą opcję. Przecież to i tak będzie nasze dziecko. Podpisaliśmy umowę, daliśmy zaliczkę i w trakcie oczekiwania na komórki dawczyni splajtowała firma w której pracowałam. Gdy telefon zadzwonił że są komórki niestety musialam powiedzieć że musimy to odłożyć w czasie na kilka miesięcy. Nie będę się tu rozwodzi że w Provita wygląda to wogole inaczej niż ludzie opisują w innych klinikach. Nie wiemy nic o dawczyni, nawet jej wieku. Nic. Bardzo mnie to rozczarowalo. Ale wracając do rzeczy - znalazlam prace, przeszłam okres próbny więc mamy już możliwości powrotu do procedury.
    We wrześniu wyjeżdżamy na wakacje i chcemy od razu tranafer. Jak logistycznie powinniśmy to rozegrać? Na umowie mam wykaz badań które mamy zrobić więc wystarczy je wykonać i jak najszybciej iść z nimi do lekarza czy dopiero po powrocie? Bo widzę że niektóre maja ważności 3 msc. Bo jak nie będę stymulowana to wyobrażam sobie że w 1 dniu miesiączki biorę leki. Około 10 dnia pobierana nasienie i za 3/5 dni idę na transfer. Ma ktoś doswiadczenie w tej kwestii i może coś doradzić?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ