X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🌞💦🌾IUI sierpień 2023🌞💦🌾
Odpowiedz

🌞💦🌾IUI sierpień 2023🌞💦🌾

Oceń ten wątek:
  • Kulka413 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 24 sierpnia 2023, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny miałyście robione badania genetyczne na celiakię? Bo ja właśnie pobrałam wyniki swoje i męża i on i ja mamy pozytywne wyniki ale inne podjednostki i się zastanawiam jak to interpretować bo do kliniki jedziemy dopiero we wrześniu.....

    🧍🏻‍♀️'97 PCOS, niedoczynność tarczycy, uszkodzone geny odpowiedzialne za trawienie glutenu i laktozy ➡️ dieta od września 2023
    🧍🏽‍♂️'94 morfologia 1%, słaba ruchliwość i żywotność, uszkodzone geny odpowiedzialne za trawienie glutenu i laktozy ➡️ dieta od września 2023

    starania od 11.09.2021
    11.03.2022 ➡️ pierwsza wizyta w klinice INVIMED Poznań
    ➡️14.06.2023 IUI ❌
    ➡️17.07.2023 IUI ❌
    16.08.2023 zmiana kliniki MedART Poznań
    ➡️11.10.2023 punkcja ➡️18🥚 ➡️10❄️
    ➡️27.11.2023 FET PGT-A❄️5.1.1 7dpt beta 8,79, prog 99,1 8dpt beta 13,75 11dpt beta 28 17dpt 8,05
    ➡️28.12.2023 biopsja + endometrium scan ➡️ staphylococcus aureus + enetrococcus faecalis ➡️ 3msc probiotykoterapi
    ➡️ 05.2024 naturalsik???? beta (06.05) 159,14 (07.05) 232,27 (10.05) 1027,69

    Zostało 9❄️
  • Lilouu Autorytet
    Postów: 558 359

    Wysłany: 24 sierpnia 2023, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aleks.123 wrote:
    Tez trzymam, oby wam się udało 💕
    Ja za Was dziewczynki również trzymam kciuki ❤️❤️ w końcu muszą nadejść jakieś pozytywne informacje☺️

    Nat96 lubi tę wiadomość

  • Pati24 Ekspertka
    Postów: 216 121

    Wysłany: 24 sierpnia 2023, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilouu wrote:
    Ja za Was dziewczynki również trzymam kciuki ❤️❤️ w końcu muszą nadejść jakieś pozytywne informacje☺️
    Dokładnie! Co wchodzę to mam ino nadzieję że pojawia się jakieś dobre informacje 🥰 bo już kochane od prawie 2 miesięcy u żadnej z nas nie pojawiły się 2 kreseczki 😪😪 coraz bardziej ja już wątpię w ta Inseminacje czy jest sens wgl podchodzić 3 raz.. jak tak małe są statystyki gdzie czytam to jest kilka % 😔😔

    Leczenie w klinice niepłodności Bocian
    Mąż: Azoospermia, zespół klinefeltera
    Ja : Wszystkie wyniki w normie
    Decyzja : nasienie dawcy
    1 cykl bez stymulacji
    2 cykl Lametta 1×1
    23.05.23 IUI dawca nasienia ❌
    20.06.23 cykl bezowulacyjny przerwa..
    13.07.23 wchłonięcie torbiela!🤗
    20.07. 23 Monitoring :2 pęcherzyki 🥰
    22.07.23 2 podejście IUI❌
    Styczeń 2024 : decyzja
    1 podejścia do IVF Angelius Katowice 🤞🤞
    08.02.24 Na USG Torbiel😔
    Doxycyclinum
    Distreptaza
    Mewelon
    15.02.24 Wchłonięcie torbiela! 😊
    Zastrzyki : Gonal900, Orgalutran 0.25mg

    Robimy badania, leki.
    Start IVF Marzec 🤗🤞🤞


    Metoda walki nie jest ważna. Chodzi o to, żeby nigdy się nie poddawać.
  • Pati24 Ekspertka
    Postów: 216 121

    Wysłany: 24 sierpnia 2023, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilouu wrote:
    Tak jedynie IVF innej opcji nie ma :( teraz tylko modlić się o plemniki
    Trzymam kciuki żeby się kochana udało uzyskać plemniki 💋💋 zawsze to macie jeszcze nadzieję że się uda z nasieniem partnera a nie dawcy 💋

    Leczenie w klinice niepłodności Bocian
    Mąż: Azoospermia, zespół klinefeltera
    Ja : Wszystkie wyniki w normie
    Decyzja : nasienie dawcy
    1 cykl bez stymulacji
    2 cykl Lametta 1×1
    23.05.23 IUI dawca nasienia ❌
    20.06.23 cykl bezowulacyjny przerwa..
    13.07.23 wchłonięcie torbiela!🤗
    20.07. 23 Monitoring :2 pęcherzyki 🥰
    22.07.23 2 podejście IUI❌
    Styczeń 2024 : decyzja
    1 podejścia do IVF Angelius Katowice 🤞🤞
    08.02.24 Na USG Torbiel😔
    Doxycyclinum
    Distreptaza
    Mewelon
    15.02.24 Wchłonięcie torbiela! 😊
    Zastrzyki : Gonal900, Orgalutran 0.25mg

    Robimy badania, leki.
    Start IVF Marzec 🤗🤞🤞


    Metoda walki nie jest ważna. Chodzi o to, żeby nigdy się nie poddawać.
  • Irenka07 Autorytet
    Postów: 259 138

    Wysłany: 24 sierpnia 2023, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny 🤗
    Mam takie pytanko. Czy może być ovuliacija odrazu po mesączce?
    Ja mam monitoring 28.08 przed IUI i bardzo się martwię😔
    Dziś mam jakiś ból w lewym jajniku i rano miałam szluz z nicą krwi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2023, 22:45

  • Lilouu Autorytet
    Postów: 558 359

    Wysłany: 25 sierpnia 2023, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati24 wrote:
    Dokładnie! Co wchodzę to mam ino nadzieję że pojawia się jakieś dobre informacje 🥰 bo już kochane od prawie 2 miesięcy u żadnej z nas nie pojawiły się 2 kreseczki 😪😪 coraz bardziej ja już wątpię w ta Inseminacje czy jest sens wgl podchodzić 3 raz.. jak tak małe są statystyki gdzie
    czytam to jest kilka % 😔😔
    Ja już tego nie rozumiem, niby są dziewczyny którym po 1, 2 razie się udaje, a skuteczność niby kilkuprocentowa. Ja już tego nie rozumiem, sama mam negatywny stosunek do IUI, ale no przy azoo warto spróbować kilkukrotnie bo tak naprawdę to jedyny kontakt z plemnikiem, ale no ja się juz nastawiam w kierunku IVF🙁 nie dość, że ta paskudna choroba mężczyzn, człowiek musiał oswoić się z dawcą to jeszcze kolejne ciosy w serce.
    Ja się zastanawiam za co to wszystko..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2023, 09:51

  • Nauśka Koleżanka
    Postów: 38 17

    Wysłany: 25 sierpnia 2023, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podpowiedzcie mi kiedy najlepiej zrobić betę? Dzisiaj 9 dzień po IUI

    Starania od 08.2020

    💃27lat 🕺28lat
    07.22 HyCoSy ok


    07.2023 - 1IUI ❌ 14dc zastrzyk Ovitrelle 8h przed IUI , stymulacja lametta 5-9dc na nie pękniętych🥚🥚 (20mm i 18mm) ednometrium 6mm. Po IUI brać Estrofem (na rozrost endometrium), w 18dc potwierdzenie owulacji- pękły od potwierdzenia owulacji Estrofem+ Dupahton, Akard

    08.2023 - 2IUI 15dc na niepękniętym 🥚(25-26mm) ednometrium 11mm, 6h przed IUI zastrzyk Ovitrelle, stymulacja lametta 5-9dc, monitoring w 13dc 23mm, 17dc monitoring pękło brać Duphaston, Akard
  • aleks.123 Autorytet
    Postów: 915 447

    Wysłany: 25 sierpnia 2023, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nauśka wrote:
    Podpowiedzcie mi kiedy najlepiej zrobić betę? Dzisiaj 9 dzień po IUI

    14 dni jeśli mialas ovitrelle.

    Lilouu, to prawda, wczoraj jeszcze rozmawiałam z mężem, otworzył się bardziej pod katem emocji i przykro mu ze właściwie jego cały udział w zakładaniu rodziny to składanie podpisu w klinice bo nic więcej nie może zrobić. Do tego obawia się ze ja będę traktować to dziecko jako tylko swoje, odsuwać go albo gdzieś w kłótni padnie ze to moje dziecko. Gadaliśmy już wcześniej o tym ale rozumiem ze obawy nie mijają.

    Nauśka lubi tę wiadomość

    👩 95 PCOS, niedrożny prawy jajowód, Hashimoto, mutacja PAI, brak 3 kirów implantacyjnych
    🧑🏻‍🦱 84 brak plemników w nasieniu, wada genetyczna

    Starania od 2020

    04.2022 badania nasienia - ciężki wynik - brak plemników w nasieniu
    07.2022 pierwsza wizyta w klinice
    11.2022 - biopsja jąder
    12.2022 - decyzja o inseminacji nasieniem dawcy
    2023 - 4 IUI, jedna ciąża biochemiczna 💔

    Styczeń 2024 - start procedury ivf, krótki protokół ovaleap+mensinorm
    30.01.2024 - punkcja, 8 dojrzałych 🥚 zapładniamy 6
    Mamy 1 ❄️ 4.2.2
    2.04. Transfer nieudany, zarodków brak 😭
  • Lilouu Autorytet
    Postów: 558 359

    Wysłany: 25 sierpnia 2023, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aleks.123 wrote:
    14 dni jeśli mialas ovitrelle.

    Lilouu, to prawda, wczoraj jeszcze rozmawiałam z mężem, otworzył się bardziej pod katem emocji i przykro mu ze właściwie jego cały udział w zakładaniu rodziny to składanie podpisu w klinice bo nic więcej nie może zrobić. Do tego obawia się ze ja będę traktować to dziecko jako tylko swoje, odsuwać go albo gdzieś w kłótni padnie ze to moje dziecko. Gadaliśmy już wcześniej o tym ale rozumiem ze obawy nie mijają.
    Oj tak, niestety to jest bardzo ciężki temat i bardzo przykry. Zawsze będą się pojawiać wątpliwości ze strony drugich połówek mimo naszych zapewnień.
    Ja Ci powiem aż wstyd przyznać kilkukrotnie w emocjach powiedziałam mężowi za dużo i pewnie jakaś rysa na sercu pozostanie zawsze.
    Dla facetów to pewnie cięższy temat niż dla nas. My się wykrzyczymy, wyplaczemy, a wiadomo jak to oni.

  • Pati24 Ekspertka
    Postów: 216 121

    Wysłany: 25 sierpnia 2023, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilouu wrote:
    Ja już tego nie rozumiem, niby są dziewczyny którym po 1, 2 razie się udaje, a skuteczność niby kilkuprocentowa. Ja już tego nie rozumiem, sama mam negatywny stosunek do IUI, ale no przy azoo warto spróbować kilkukrotnie bo tak naprawdę to jedyny kontakt z plemnikiem, ale no ja się juz nastawiam w kierunku IVF🙁 nie dość, że ta paskudna choroba mężczyzn, człowiek musiał oswoić się z dawcą to jeszcze kolejne ciosy w serce.
    Ja się zastanawiam za co to wszystko..
    Dokładnie ja tak samo już tego nie rozumiem że są dziewczyny co się udaje za 1,2 razem a dziewczyny co są również zdrowe nie przynosi IUI efektów nawet po 4 podejściach 🙈🙈 😓 dokładnie mamy jedyny kontakt z plemnikami otóż to... 🥺 też jestem coraz bliżej decyzji do IVF bo ma już dość rozczarowań.. I przechodzenia przez to samo 🥺 wcześniej jak czytałam że dziewczyną z forum tutaj się udaje miałam siłę do walki! Że się uda że procedura daje tą upragniona ciąże ale teraz jak patrzę że ile nas jest tutaj co miały IUI przez okł 2 miesiące i zero 2 kreseczek u każdej z nas to już brak mi kompletnie sił.. 😫😭 Dokładnie Lilouu za co to wszystko... Człowiek tak bardzo chce! robi wszystko żeby się udało a wychodzi jak wychodzi życie to na prawdę czasami to daje kopa w du.. Że szkoda gadać

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2023, 14:25

    Leczenie w klinice niepłodności Bocian
    Mąż: Azoospermia, zespół klinefeltera
    Ja : Wszystkie wyniki w normie
    Decyzja : nasienie dawcy
    1 cykl bez stymulacji
    2 cykl Lametta 1×1
    23.05.23 IUI dawca nasienia ❌
    20.06.23 cykl bezowulacyjny przerwa..
    13.07.23 wchłonięcie torbiela!🤗
    20.07. 23 Monitoring :2 pęcherzyki 🥰
    22.07.23 2 podejście IUI❌
    Styczeń 2024 : decyzja
    1 podejścia do IVF Angelius Katowice 🤞🤞
    08.02.24 Na USG Torbiel😔
    Doxycyclinum
    Distreptaza
    Mewelon
    15.02.24 Wchłonięcie torbiela! 😊
    Zastrzyki : Gonal900, Orgalutran 0.25mg

    Robimy badania, leki.
    Start IVF Marzec 🤗🤞🤞


    Metoda walki nie jest ważna. Chodzi o to, żeby nigdy się nie poddawać.
  • Edith 19 Autorytet
    Postów: 429 195

    Wysłany: 25 sierpnia 2023, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jest Nam ciężko ale nie możemy się poddawać!!! Nie mozemy myslec w kategoriach dlaczego to akurat Nam się przytrafia , widocznie tak musi być... ja uwierzcie też mam straszne doly... te ponad trzy lata starań strasznie mnie przeczągaly... w w ciągu tych moich lat starań zaszła w ciążę moja młodsza siostra , kilka koleżanek, w tym jedna miesiąc po ślubie chwaląc się że nawet jeszcze nie zaczęli się starać ... ale co mam zrobić zabije się? Nie nie chce bo cały czas wierzę że jednak nam też się uda i będziemy tulić te dzieciątko do piersi , naprawdę w głębi serca w to wierzę.... dopóki walczysz jesteś zwycięzcą ❤ dlatego dziewczyny poprawiamy korony i idziemy po swoje nie poddawajmy się ❤

    MikiFiki, Pati24, Łati90, Lilouu, Patisonek 25, Nauśka, Nat96 lubią tę wiadomość

    JA 34 ON 35

    Starania od 1/2020
    0 ciąż

    Ja
    PCOS, Hashimoto
    badania hormonalne ok
    jajowody drożne
    I IUI 3/2023 - nieudana
    4/2023 - pierwszy raz stymulacja lamettą - cykl bezowulacyjny
    mam nadzieję ze 9/2023 podejdziemy do drugiej IUI

    ON
    badania hormonalne ok
    morfologia 0% poprawiona suple -> 4%

    Czekamy na NASZ CUD

    "Wszystko wali się
    a ja nie mogę biec
    może ten deszcz udaje łzę
    minie ten sen i będzie ok..."
  • Pati24 Ekspertka
    Postów: 216 121

    Wysłany: 25 sierpnia 2023, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edith 19 wrote:
    Dziewczyny jest Nam ciężko ale nie możemy się poddawać!!! Nie mozemy myslec w kategoriach dlaczego to akurat Nam się przytrafia , widocznie tak musi być... ja uwierzcie też mam straszne doly... te ponad trzy lata starań strasznie mnie przeczągaly... w w ciągu tych moich lat starań zaszła w ciążę moja młodsza siostra , kilka koleżanek, w tym jedna miesiąc po ślubie chwaląc się że nawet jeszcze nie zaczęli się starać ... ale co mam zrobić zabije się? Nie nie chce bo cały czas wierzę że jednak nam też się uda i będziemy tulić te dzieciątko do piersi , naprawdę w głębi serca w to wierzę.... dopóki walczysz jesteś zwycięzcą ❤ dlatego dziewczyny poprawiamy korony i idziemy po swoje nie poddawajmy się ❤
    ❤️❤️❤️❤️ Piękne kochana napisane! ❤️❤️❤️❤️

    Leczenie w klinice niepłodności Bocian
    Mąż: Azoospermia, zespół klinefeltera
    Ja : Wszystkie wyniki w normie
    Decyzja : nasienie dawcy
    1 cykl bez stymulacji
    2 cykl Lametta 1×1
    23.05.23 IUI dawca nasienia ❌
    20.06.23 cykl bezowulacyjny przerwa..
    13.07.23 wchłonięcie torbiela!🤗
    20.07. 23 Monitoring :2 pęcherzyki 🥰
    22.07.23 2 podejście IUI❌
    Styczeń 2024 : decyzja
    1 podejścia do IVF Angelius Katowice 🤞🤞
    08.02.24 Na USG Torbiel😔
    Doxycyclinum
    Distreptaza
    Mewelon
    15.02.24 Wchłonięcie torbiela! 😊
    Zastrzyki : Gonal900, Orgalutran 0.25mg

    Robimy badania, leki.
    Start IVF Marzec 🤗🤞🤞


    Metoda walki nie jest ważna. Chodzi o to, żeby nigdy się nie poddawać.
  • Lilouu Autorytet
    Postów: 558 359

    Wysłany: 26 sierpnia 2023, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edith 19 wrote:
    Dziewczyny jest Nam ciężko ale nie możemy się poddawać!!! Nie mozemy myslec w kategoriach dlaczego to akurat Nam się przytrafia , widocznie tak musi być... ja uwierzcie też mam straszne doly... te ponad trzy lata starań strasznie mnie przeczągaly... w w ciągu tych moich lat starań zaszła w ciążę moja młodsza siostra , kilka koleżanek, w tym jedna miesiąc po ślubie chwaląc się że nawet jeszcze nie zaczęli się starać ... ale co mam zrobić zabije się? Nie nie chce bo cały czas wierzę że jednak nam też się uda i będziemy tulić te dzieciątko do piersi , naprawdę w głębi serca w to wierzę.... dopóki walczysz jesteś zwycięzcą ❤ dlatego dziewczyny poprawiamy korony i idziemy po swoje nie poddawajmy się ❤
    Przepięknie napisane. Jedyne co nam zostaje to iść przez życie z podniesiona głową.❤️

    Pati24, Edith 19 lubią tę wiadomość

  • Lilouu Autorytet
    Postów: 558 359

    Wysłany: 26 sierpnia 2023, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakus wrote:
    Hej dziewczyny, jadę na urlop, więc zatestowałam. U mnie 12 dni po IUI test biały, czego się spodziewałam po niskiej temperaturze, więc nie było nawet jednej łzy. Wczoraj byłam w klinice i mam plan - wrzesień ostatnie IUI i w październiku IVF.
    Trzymam kciuki, może wreszcie ktoś nas zaskoczy || z sierpniowego wątku 🍀
    Ale test sikany najwcześniej w dniu spodziewanej miesiączki bo wiadomo jak to z tymi testami jest :)
    A co do temp to powiem Ci, że ja po 1 IUI miałam wszystkie objawy włącznie z podniesiona temp. ( w zasadzie od początku leczenia mam tak 36. 8 )I guzik z tego jest także każda kobieta jest inna i chyba nie ma co tak skupiać się na swoim organizmie. Baw się dobrze na urlopie i w razie W za kilka dni zatestuj jeszcze raz☺️
    Ja tez robię tak samo we czwartek bo wyjeżdżam tyle, że chyba skuszę sie na betę przed wyjazdem 12 dni po IUI Beta coś tam wykaże ( w moim przypadku domyślam się, że wielkie G****, ale cóż proforma)

    Także udanego urlopu ☺️☺️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2023, 08:48

  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 3659 1875

    Wysłany: 26 sierpnia 2023, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edith 19 wrote:
    Dziewczyny jest Nam ciężko ale nie możemy się poddawać!!! Nie mozemy myslec w kategoriach dlaczego to akurat Nam się przytrafia , widocznie tak musi być... ja uwierzcie też mam straszne doly... te ponad trzy lata starań strasznie mnie przeczągaly... w w ciągu tych moich lat starań zaszła w ciążę moja młodsza siostra , kilka koleżanek, w tym jedna miesiąc po ślubie chwaląc się że nawet jeszcze nie zaczęli się starać ... ale co mam zrobić zabije się? Nie nie chce bo cały czas wierzę że jednak nam też się uda i będziemy tulić te dzieciątko do piersi , naprawdę w głębi serca w to wierzę.... dopóki walczysz jesteś zwycięzcą ❤ dlatego dziewczyny poprawiamy korony i idziemy po swoje nie poddawajmy się ❤

    Pięknie to napisałaś kochana 🥰😍

    Edith 19 lubi tę wiadomość

    Starania od 2021
    💔01.2022 /08.2022/12.2022 /10.2023 💔
    🖤Poronienia nawykowe🖤

    👱‍♀️34 L
    AMH- 3.33, Kir Bx,NK 15,7%
    witaminy ✅️Hormony ✅️Hycosy- jajowody drożne✅️zespół antyfosfolipidowy ✅️p.p/plemnikowe✅️Kariotyp✅️
    Trombofilia MTHFR homo, PAI-1 4G/5G ❌️
    Mammografia/USG piersi✅️Cytologia ✅️
    Cross-match 33.2%❌️antybiotykoterapia lub immunosupresja
    Allo-mlr 37.3%✅️
    p/c p.jądrowe , ANA ✅️
    histeroskopia -polipowate endo ❌️
    💊Femibion 2, magnez, acard 150, glucophage, dopegyt, Duphaston, Clexane 40 mg💉
    🔥-11kg

    👨35 L
    bad nasienia ✅️morfo 3%
    Kariotyp-✅️
    trombofilia MTHFR hetero, PAI-1, V-Leiden hetero❌️
    💊bodymax plus,acard 75mg, magnez,bisocard, nasen

    19.11.2022 1 IUI ☑️💔
    06.04.2023 2 IUI ❌️
    09.05.2023 3 IUI ❌️
    06.09.2023 4IUI ☑️💔

    ,,Nienarodzone dzieci nie odchodzą... one zmieniają datę swojego przyjścia na świat " JP II
  • Lilouu Autorytet
    Postów: 558 359

    Wysłany: 26 sierpnia 2023, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati24 wrote:
    Dokładnie ja tak samo już tego nie rozumiem że są dziewczyny co się udaje za 1,2 razem a dziewczyny co są również zdrowe nie przynosi IUI efektów nawet po 4 podejściach 🙈🙈 😓 dokładnie mamy jedyny kontakt z plemnikami otóż to... 🥺 też jestem coraz bliżej decyzji do IVF bo ma już dość rozczarowań.. I przechodzenia przez to samo 🥺 wcześniej jak czytałam że dziewczyną z forum tutaj się udaje miałam siłę do walki! Że się uda że procedura daje tą upragniona ciąże ale teraz jak patrzę że ile nas jest tutaj co miały IUI przez okł 2 miesiące i zero 2 kreseczek u każdej z nas to już brak mi kompletnie sił.. 😫😭 Dokładnie Lilouu za co to wszystko... Człowiek tak bardzo chce! robi wszystko żeby się udało a wychodzi jak wychodzi życie to na prawdę czasami to daje kopa w du.. Że szkoda gadać
    Statystki są naprawdę kiepskie. Ciąża to loteria, mój lekarz sam mi ostatnio powiedział, że jakby nie było to tylko kilka Max kilkanaście procent jak naturalnie, ale z drugiej strony też chciał mi delikatnie przekazać żebym na razie ze względu na wiek wstrzymała się z IVF bo to też 100% nie jest, a koszty ogromne i radził podejść 3 Ew.4 raz i. Później diagnostyka i jeśli będzie ok to jak będę chciała jeszcze ze 2 razy podejść do IUI to jak najbardziej, a jak nie to wtedy IVF.
    Kochana ostatnio czytałam forum to niektóre kobitki 7/8! Razy podchodziły co IUI zanim „zaskoczyło”.
    Podczas drugiej IUI nie było mojego lekarza i był taki co pracował w klinice w Czechach i powiedział, że w cywilizowanych krajach 6 IUI jest bezpłatnych i niby mówi się 3-4 razy, a wiadomo jak to jest totolotek, a zwłaszcza w przypadku zakichanego azooo

  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 3659 1875

    Wysłany: 26 sierpnia 2023, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziewczyny. Miałam dać znać wczoraj ale miałam taką burzę mózgów co zrobić że nie miałam już siły. Byłam wczoraj na wizycie miałam pobrany wymaz z szyjki żeby sprawdzić czy nie ma stanu zapalnego chociaż docent przy pobraniu powiedział że jego zdaniem wymaz będzie ujemny bo on nic niepokojącego nie widzi i że jeśli wymaz wyjdzie ujemny to możemy zrobić inseminacje w tym cyklu bo torbieli też nie mam. Zapisał mi gonal na stymulację. Generalnie powiedział że jeśli wymaz będzie ujemny to jeśli chodzi o niego to inseminacja się odbędzie bo stanu zapalnego z jego strony nie ma, oczywiście zrobił wywiad kiedy byłam ostatnio u stomatologa bo zęby często dają stany zapalne. Kazał zgłosić się do internisty która zleciła mi jeszcze raz zrobienie crp, ob i jeszcze morfologię +płytki+ rozmaz automatyczny ale zadnego antybiotyku mi na tą chwilę dac nie chciala bo stwierdziła że przy staraniach ma mocno ograniczone leczenie i chce miec pewnosc czy ob i crp spada bo podejrzewa ze to wina mojej wczesniej skręconej kostki. Trochę mam mieszane uczucia bo nie wiem co dalej.. nie specjalnie bym chciała podchodzić do inseminacji z stanem zapalnym. W przyszłym tyg mam mieć kontrolne usg jak porosły pęcherzyki po gonalu jesli oczywiscie podejmę decyzje ze jednak podchodzimy ale u innej dr bo doktorek ma urlop i tez obawa czy on zdazy wrócić do czasu iui. Nie wiem sama już co robić 🥺 sory za żal posta

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2023, 08:51

    Starania od 2021
    💔01.2022 /08.2022/12.2022 /10.2023 💔
    🖤Poronienia nawykowe🖤

    👱‍♀️34 L
    AMH- 3.33, Kir Bx,NK 15,7%
    witaminy ✅️Hormony ✅️Hycosy- jajowody drożne✅️zespół antyfosfolipidowy ✅️p.p/plemnikowe✅️Kariotyp✅️
    Trombofilia MTHFR homo, PAI-1 4G/5G ❌️
    Mammografia/USG piersi✅️Cytologia ✅️
    Cross-match 33.2%❌️antybiotykoterapia lub immunosupresja
    Allo-mlr 37.3%✅️
    p/c p.jądrowe , ANA ✅️
    histeroskopia -polipowate endo ❌️
    💊Femibion 2, magnez, acard 150, glucophage, dopegyt, Duphaston, Clexane 40 mg💉
    🔥-11kg

    👨35 L
    bad nasienia ✅️morfo 3%
    Kariotyp-✅️
    trombofilia MTHFR hetero, PAI-1, V-Leiden hetero❌️
    💊bodymax plus,acard 75mg, magnez,bisocard, nasen

    19.11.2022 1 IUI ☑️💔
    06.04.2023 2 IUI ❌️
    09.05.2023 3 IUI ❌️
    06.09.2023 4IUI ☑️💔

    ,,Nienarodzone dzieci nie odchodzą... one zmieniają datę swojego przyjścia na świat " JP II
  • Lilouu Autorytet
    Postów: 558 359

    Wysłany: 26 sierpnia 2023, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    Hej, dziewczyny. Miałam dać znać wczoraj ale miałam taką burzę mózgów co zrobić że nie miałam już siły. Byłam wczoraj na wizycie miałam pobrany wymaz z szyjki żeby sprawdzić czy nie ma stanu zapalnego chociaż docent przy pobraniu powiedział że jego zdaniem wymaz będzie ujemny bo on nic niepokojącego nie widzi i że jeśli wymaz wyjdzie ujemny to możemy zrobić inseminacje w tym cyklu bo torbieli też nie mam. Zapisał mi gonal na stymulację. Generalnie powiedział że jeśli wymaz będzie ujemny to jeśli chodzi o niego to inseminacja się odbędzie bo stanu zapalnego z jego strony nie ma, oczywiście zrobił wywiad kiedy byłam ostatnio u stomatologa bo zęby często dają stany zapalne. Kazał zgłosić się do internisty która zleciła mi jeszcze raz zrobienie crp, ob i jeszcze morfologię +płytki+ rozmaz automatyczny ale zadnego antybiotyku mi na tą chwilę dac nie chciala bo stwierdziła że przy staraniach ma mocno ograniczone leczenie i chce miec pewnosc czy ob i crp spada bo podejrzewa ze to wina mojej wczesniej skręconej kostki. Trochę mam mieszane uczucia bo nie wiem co dalej.. nie specjalnie bym chciała podchodzić do inseminacji z stanem zapalnym. W przyszłym tyg mam mieć kontrolne usg jak porosły pęcherzyki po gonalu jesli oczywiscie podejmę decyzje ze jednak podchodzimy ale u innej dr bo doktorek ma urlop i tez obawa czy on zdazy wrócić do czasu iui. Nie wiem sama już co robić 🥺 sory za żal posta
    Kochana ja bym zrobiła jeszcze raz badania, jeśli crp spadnie ( ob to tam swoją droga bo to taki nieswoisty marker i byle co go podwyższa to nie ka co tak wg mnie brać pod uwagę) to jak stanu zapalnego nie ma to podchodź jak najbardziej, ale jeśli CRP wyższe No to na spokojnie to przelecz. A co do antybiotyków No to niekiedy nawet w ciąży są stosowane więc nie rozumiem dlaczego Ci przepisać nie chciała. Starania staraniami, ale No najważniejsze Twoje zdrowie!
    Jaki żal post co Ty mówisz Kochana po to tu jesteśmy żeby się wspierać!

    Patisonek 25 lubi tę wiadomość

  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 3659 1875

    Wysłany: 26 sierpnia 2023, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilouu wrote:
    Kochana ja bym zrobiła jeszcze raz badania, jeśli crp spadnie ( ob to tam swoją droga bo to taki nieswoisty marker i byle co go podwyższa to nie ka co tak wg mnie brać pod uwagę) to jak stanu zapalnego nie ma to podchodź jak najbardziej, ale jeśli CRP wyższe No to na spokojnie to przelecz. A co do antybiotyków No to niekiedy nawet w ciąży są stosowane więc nie rozumiem dlaczego Ci przepisać nie chciała. Starania staraniami, ale No najważniejsze Twoje zdrowie!
    Jaki żal post co Ty mówisz Kochana po to tu jesteśmy żeby się wspierać!

    Poleciałam z samego rana zrobić te badania i czekam wyniki mają być późniejszym popołudniem w internecie. Wtedy będę wiedziała co dalej robić i będę walczyć żeby dali mi jakiś antybiotyk żeby się przeleczyc. Wiem że w ciąży można brać antybiotyk a tym bardziej że ja w tej ciąży nie jestem. Jeśli będzie spadać tzn że to od nogi jak urośnie to będzie problem. Boję się podchodzić z stanem zapalnym do inseminacji bo dla mnie to strata kasy. Dziękuję kochana 😘 zawsze można na Was liczyć. Jakoś tak człowiekowi lżej jak się wygada bo niekiedy mąż tak nie zrozumie jak druga kobieta ktora też się stara ❤️

    Starania od 2021
    💔01.2022 /08.2022/12.2022 /10.2023 💔
    🖤Poronienia nawykowe🖤

    👱‍♀️34 L
    AMH- 3.33, Kir Bx,NK 15,7%
    witaminy ✅️Hormony ✅️Hycosy- jajowody drożne✅️zespół antyfosfolipidowy ✅️p.p/plemnikowe✅️Kariotyp✅️
    Trombofilia MTHFR homo, PAI-1 4G/5G ❌️
    Mammografia/USG piersi✅️Cytologia ✅️
    Cross-match 33.2%❌️antybiotykoterapia lub immunosupresja
    Allo-mlr 37.3%✅️
    p/c p.jądrowe , ANA ✅️
    histeroskopia -polipowate endo ❌️
    💊Femibion 2, magnez, acard 150, glucophage, dopegyt, Duphaston, Clexane 40 mg💉
    🔥-11kg

    👨35 L
    bad nasienia ✅️morfo 3%
    Kariotyp-✅️
    trombofilia MTHFR hetero, PAI-1, V-Leiden hetero❌️
    💊bodymax plus,acard 75mg, magnez,bisocard, nasen

    19.11.2022 1 IUI ☑️💔
    06.04.2023 2 IUI ❌️
    09.05.2023 3 IUI ❌️
    06.09.2023 4IUI ☑️💔

    ,,Nienarodzone dzieci nie odchodzą... one zmieniają datę swojego przyjścia na świat " JP II
  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 3659 1875

    Wysłany: 26 sierpnia 2023, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakus wrote:
    Patisonek25, bardzo mi przykro, że tyle niewiadomych u Ciebie! Mam nadzieję, że te badania coś wyjaśnią i będziesz mogła podejść do IUI ✨

    Od wczoraj glowa mi wysiada od tego myslenia. Jednak ten czas przerwy byl dla mnie lepszy glowa mogla odpocząć🫣 Też mam taką nadzieję ze badania rozświetlą mi drogę , czekam na wyniki.

    Starania od 2021
    💔01.2022 /08.2022/12.2022 /10.2023 💔
    🖤Poronienia nawykowe🖤

    👱‍♀️34 L
    AMH- 3.33, Kir Bx,NK 15,7%
    witaminy ✅️Hormony ✅️Hycosy- jajowody drożne✅️zespół antyfosfolipidowy ✅️p.p/plemnikowe✅️Kariotyp✅️
    Trombofilia MTHFR homo, PAI-1 4G/5G ❌️
    Mammografia/USG piersi✅️Cytologia ✅️
    Cross-match 33.2%❌️antybiotykoterapia lub immunosupresja
    Allo-mlr 37.3%✅️
    p/c p.jądrowe , ANA ✅️
    histeroskopia -polipowate endo ❌️
    💊Femibion 2, magnez, acard 150, glucophage, dopegyt, Duphaston, Clexane 40 mg💉
    🔥-11kg

    👨35 L
    bad nasienia ✅️morfo 3%
    Kariotyp-✅️
    trombofilia MTHFR hetero, PAI-1, V-Leiden hetero❌️
    💊bodymax plus,acard 75mg, magnez,bisocard, nasen

    19.11.2022 1 IUI ☑️💔
    06.04.2023 2 IUI ❌️
    09.05.2023 3 IUI ❌️
    06.09.2023 4IUI ☑️💔

    ,,Nienarodzone dzieci nie odchodzą... one zmieniają datę swojego przyjścia na świat " JP II
‹‹ 21 22 23 24 25 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 porad, jak ubrać dziecko na zimowy spacer

Niekiedy zimowa aura za oknem może zniechęcać do spacerów... Tymczasem jest to świetny sposób na budowanie odporności, dotlenienie organizmu i zapewnienie aktywności fizycznej dla dziecka. Jak zatem przygotować się na zimowy spacer? Sprawdź 7 porad, jak ubrać dziecko!

CZYTAJ WIĘCEJ