X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF a Anglii?

Oceń ten wątek:
  • Pusiak Autorytet
    Postów: 339 115

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah widziałam !! <3 Mam nadzieje ze oba dzidziusie się przyjeły jednak beta pray blizniakach chyba powinna byc wyzsza. ale najwazniejsze ze jest ciąża!! Powtórke robi się po 48h i bedziesz wiedziec czy przyrost prawidłowy!

    Ohh jestem taaaaaka szczesliwa ze Ci sie udało !!!<3

    Lilah lubi tę wiadomość

    22/09/17 - 8dpt beta HCG 77, 11dpt 273, 13dpt 711 ;) 15dpt 1760:)
    21/09/2017 - dwie kreski ;)
    14/09/2017 - transfer kropka B++
    9/9/2017 - egg collection
    27.08 - Merional 75ui + fostimon 75ui
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje kochane :*

    Pusiak tez mi sie tak wydaje z tymi blizniakami
    Jasne, ze chcialabym zeby dwa sie przyjely ale i z jednym bede przeszczesliwa.

    Powtorki bety nie bedzie, to nic nie zmieni a stres przy tej jednej byl ogromny, wiec odpuszczam sobie :) Poza tym nie mam mozliwosci zrobic przed swietami bo jednak kawalek musze dojechac.
    Zrobie sikanca dla kliniki i to musi wystarczyc :) powiem im o wyniku i zobaczymy co oni na to.

    Pusiak, Ewa1984 lubią tę wiadomość

  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah ogromne gratulacje!!!! Ale się cieszę :D Na każdą z nas przychodzi w końcu czas :) :) :)

    Stiffi, a masz już zastrzyki w domu? Nic się nie stanie jak zaczniesz się kłuć 2 czy 3 dnia cyklu. Ja zaczynałam 7. No stress ;) Ale dla pewności zadzwoń do kliniki i dopytaj.

    Lilah lubi tę wiadomość

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • Stiffi Autorytet
    Postów: 1611 617

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dali zastrzyków. Wogole to spotkanie było z jakąś nurse bo lekarzowi nie chciało się sprawdzać papierów i ona od razu pobrala też krew . Pewnie dadzą zatem na wizycie kolejnej jak dostanę okres. Sisi uspokoiłas mnie trochę bo zaczęłam dramatyzowac :) a jak 7dc cyklu zaczęłaś to też przez ok 2 tygodnie zastrzyki czy krócej?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2017, 21:52

    f2w3dqk3max66qq4.png

    allo mrl 0%
    KIR BX
    PAI 1 hetero
    MTHFR homo
    7trf 2 ❄❄05.08.19 3BB i 4BB (10dpt 402,000 ;12dpt 1073,000;16dpt 7081,000;18dpt 17835,000)
  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stiffi skoro jeszcze nic w domu nie masz to jestem prawie pewna, że będziesz szła długim protokołem jak ja i Evcik. Czyli dostaniesz okres i pierwszy zastrzyk weźmiesz dobiero 21 dni później. Będziesz miała ich wziąć 14-18 i w miedzy czasie dostaniesz jeszcze jeden okres i po nim zacznie się dopiero właściwa stymulacja która będzie trwała około 2 tygodnie. Wtedy zacznie się to całe podgladanie czy pęcherzyki rosną i planowanie punkcji. Gdybyś miała zaczynać od pierwszego dnia tego okresu to już musiłabyś być zaopatrzona w leki.

    ps. Ja też nie miałam tabletek anty przed.

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • Niezapominajka30 Autorytet
    Postów: 262 182

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah moje gratulacje!!! Wspaniale wiadomosci!!! Czulam ze bedzie dobrze :).

    Dziewczyny Lilah rozpoczela znow dobra passe na forum. Takze ta wiosna jest nasza :).

    sisi, Pusiak, Lilah, Ewa1984 lubią tę wiadomość

    Swiezy transfer blastocysty- 30.11- ciaza biochemiczna
    Podanie Eskimoska 1.02, wynik 12.02, nieudany
    Wlewy z intralipidu 07-08. 2017
    Transfer 29.09
    Serduszko 3.11
    haslur2.png
  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah super super super! Cały dzien zaglądam i juz sie denerwowałam. Nie masz pojecia jak sie ciesze! Jakby to mnie osobiscie dotyczyło. Bardzo bardzo bardzo jestem szczesliwa razem z Wami!

    Niezapominajka teraz Twoja kolej!!! O Tobie tez nie zapomniałam i jestes bliska moim myślom. Mimo ze to jeszcze chwilka.

    Stiffi tak to sie odległe wydawało a to juz Ci sie zaczyna.

    Nareszcie bociany zaczęły pracowac. U mnie za miesiąc pierwsz wizyta.

    Lilah, sisi, Pusiak lubią tę wiadomość

  • Niezapominajka30 Autorytet
    Postów: 262 182

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje CarPer, jestes kochana :D!!! Za miesiac pierwsza wizyta to zleci szybko, obys mogla od razu startowac :).

    Swiezy transfer blastocysty- 30.11- ciaza biochemiczna
    Podanie Eskimoska 1.02, wynik 12.02, nieudany
    Wlewy z intralipidu 07-08. 2017
    Transfer 29.09
    Serduszko 3.11
    haslur2.png
  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah wrote:
    Dziewczyny wybaczcie ze Was przetrzymalam, ale wynik przyszedl pozno, do tego ja w pracy. Potem z tych emocji poszlam sie polozyc.

    Beta 9dpt 66.3 Ostroznie sie ciesze :) nie znam sie kompletnie na betach, chyba z pol godziny wpatrywalam sie w wynik i zastanawialam czy on oznacza ciaze. Oficjalny test dla kliniki mam robic w piatek. Wybaczcie ze tak tylko o sobie ale jak mi emocje opadna to przeczytam co tam naskrobalyscie.

    Bardzo dziekuje za wszystkie kciuki i wsparcie, jestescie najlepsze!

    Jeszcze dluga droga przede mna ale dzis ciesze sie tym co jest :)



    Gratulacje:)

    Lilah lubi tę wiadomość

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz po iui I teraz czekanie ;)

    Lilah, sisi, Pusiak, SissiAnn lubią tę wiadomość

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • betka Autorytet
    Postów: 270 144

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah cudnie, gratulacje! Ciesz sie ciesz,jakbys potrzebowala wiecej progesteronu to pamietaj ze mam jeszcze zapas:) Obys rozpoczela teraz ta dobra passe, bo ja ciagle licze na druzyne piłkarska:)

    Witam nowe dziewczyny, podczytuje was czasem, trzymam za wszystkie kciuki, teraz zakonczylam juz prace i bede bardziej sie udzielac:)

    Toonney sle wiruski i trzymam kciuki.

    Moj maluszek rosnie jak na drozdzach a ja z nim,ma juz 700 gram, zapowiada sie na bardzo wysokiego faceta, ale nie ma sie co dziwic bo u mnie i meza w rodzinie mezczyzni sa dosc wysocy.

    Lilah, sisi, SissiAnn lubią tę wiadomość

    gannhqvkbqom0flu.png

    16.12.2016 Serduszko bije :*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok ogarnelam sie :)

    Stiffi ja jeszcze o aku - jak masz mozliwosc idz raz bez zobowiazan i zobacz czy to dla Ciebie. Bo jak np igly beda Cie bardzo stresowac to sie to mija z celem. Ale np moja babeczka oprocz tego ze dzialala z iglami to zawsze potrafila mnie podniesc na duchu, dala mi duzo dobrych rad odnosnie stylu zycia i zywienia w czasie staran. Zawsze od niej wychodzilam taka spokojna i z usmiechem na buzi. A chodzilam do niej prawie rok przed moim podejsciem do pierwszego ivf. Jak wiesz pierwsze bylo nieudane. Dopiero po nieudanej probie zrobilam przerwe i wrocilam tylko na jeden raz przy stymulacji i na dzien transferu.

    Sisi na sikanca sie nie odwazylam, to nie na moje nerwy ;)

    Swoja droga to powiem Wam, ze rozmawialam z pielegniarka o becie i ona nie widzi zadnego powodu, dlaczego to badanie jest tutaj tak trudno dostepne albo tak drogie.
    Jak jej powiedzialam ze w moich okolicach kosztuje cos kolo 90 funtow to zlapala sie za glowe. Normalne badanie krwi, w Polsce mozna zrobic za kilkanascie zl. Chyba o biznes chodzi ;)

    Niezapominajka :* teraz odpoczywaj a Twoja pora tez przyjdzie, na tym watku na kazdego przychodzi :)

    Stiffi to juz naprawde niedlugo zaczynasz! Super!

    Pusiak to widzie, ze zaczyna sie u Ciebie prostowac, trzymam &&&

    CarPer Ty tez jusz ruszasz niebawem, ale bedzie wiosna na watku :)

    Toonney to mocne kciuki teraz za Ciebie, a kiedy planujesz testowac?

    Betka super, ze rosniecie ladnie i fajnie, ze sie odezwalas! Dziekuje, jakby co to dam znac na pewno, mam maly zapasik jeszcze, zobaczymy co mi w klinice powiedza.

    Narazie ta moja radosc miesza sie z obawami, jest jeszcze tak wczesnie...ale ciesze sie, naprawde sie ciesze. To bardzo duzy krok do przodu u nas!





    sisi lubi tę wiadomość

  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tooney kciuki za Ciebie &&&&

    Betka to rzeczywiście spory chłopak :) Więcej ciałka do kochania <3 Ciekawa jestem ile moja księżniczka ma, za tydzień się dowiem ale stawiam, że koło kilograma będzie już będzie.

    Właśnie Lilah ja też mam całe opakowanie cyclogestu, więc jak coś to chętnie Ci wyślę. Przy świeżych transferach nie chętnie dają progesteron na dłużej niż 7 tygodni, a to według mnie zdecydowanie za krótko. Ja swój wybłagałam w klinice ale przepisali mi na 100% płatne i mąż zrobił wielkie oczy jak przyszło do płacenia ;) No i kochana Evcik mnie poratowała :*

    Lilah lubi tę wiadomość

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • evcikm81 Autorytet
    Postów: 335 316

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah ja rozpoczelam jesienny wysyp ty wiosenny :)Jeszcze raz gratulacje kochana to od pocierania moim brzuchem:)
    Teraz kolej na was dziewczyny.
    My zaczynamy 27 tydz,boze jak ten czas leci coraz bardziej zczynam sie bac porodu,ale najwazniejsze zeby mala byla juz z nami.
    Ciaze dalej znosze bardzo dobrze,czego wszystkim zycze jest to przecudowny stan.
    Teraz kciuki trzymamy za cala reszte:)

    Lilah lubi tę wiadomość

    w4sq3e3kcmsv45kr.png
  • Pusiak Autorytet
    Postów: 339 115

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka jest szansa ze bedziemy zaczynac razem!
    Słuchajcie jakie dziś jaja wyszły to ja nadal nie mogę uwierzyć...


    Znalazłam wczoraj list od naszego konsultanta z ktorym mielismy wziyte w sierpniu zeszlego roku i postanowilam zadzwonic i dowiedziec sie czy ja na prawde potrzebue powtorek badan. Dzisiaj mi oddzownili, wyjasnilam sytuacje, a ona do mnie ze ja nie potzebuje nic!! Bo jestesmy juz zdiagnozowani!! Ze powinnam byc natychmiast skierowana bo zmieniaja sie przepisy i jak wam pisalam niedlugo przestana refundowac IVF. Wiec tlumacze jej jak sytuacja wyglada u mojego gp ze ja to tlumaczylam ale jak grochem o sciane. Wiec ona miała zadzwonic od razu i wyyłumaczyć co i jak. i oddzwoni mi i powie co załatwiłam, ale ustalismy ze i tak pojde dzis do inner gp more bedzie bardziej ogarnieta...

    No po prostu nie wierze jak niektorzy sa nieogarnieci !!

    sisi, Lilah lubią tę wiadomość

    22/09/17 - 8dpt beta HCG 77, 11dpt 273, 13dpt 711 ;) 15dpt 1760:)
    21/09/2017 - dwie kreski ;)
    14/09/2017 - transfer kropka B++
    9/9/2017 - egg collection
    27.08 - Merional 75ui + fostimon 75ui
  • SissiAnn Ekspertka
    Postów: 171 117

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah ogromne gratulacje jeszcze raz &&
    Niezapominajka teraz czas na Ciebie, do trzech razy sztuka, wierze ze to bedzie Twoj czas .xxx
    Toomey witaj , kciukasy zacisniete , powodzenia
    Sttiffi super ze juz zaczynasz, co do akupunktury ja mialam jeden zabieg przy probie poprzedniej stymulacji, jak wiesz do ec nawet nie doszlo z zwiazku z brakiem reakcji organizmu ma leki . Napewno aku pomogla mi sie zrelaksowac. Wierze w aku ale wiem tez ze nie na kazdego dziala. Zgadzam sie w 100% z Lilah pojdz raz i zobaczysz czy to jest dla Ciebie.

    Ja dzis wieczorem wracam na akupunkture i planuje ok 3-4 sesji przy tym podejsciu. Zastrzyki zaczynamy w przyszla sobote ,jak dobrze pojdzie w maju o tej porze bedziemy skladac jajeczka ... juz mam stresa ....

    Betka , Sisi I Evcik jak ten czas leci.... niedalej jak wczoraj, podziwialysmy pierwsze skany... Ciesze sie mamy i maluchy sa w swietnej formie. &&&&

    Pusiak Ty to masz naprawde "szczescie' do nieorgarnientych ... kciukasy

    Oj bedzie sie dzialo na naszym forum oj bedzie &&&

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2017, 15:54

    Pusiak, Lilah lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczek.pl/][image noborder]https://www.suwaczek.pl/cache/9a805
    07.02.2018 przewidywana data rozwiazania
    26.06.2017 bija ❤️❤️❤️ serduszka
    19.05.2017 ICSI ❤️
    Planowane skladanie jajek Maj2017
    Marzec2017 przerwana stymulacja brak reakcji organizmu na Suprecur
    April 08 25tc (*)
  • Pusiak Autorytet
    Postów: 339 115

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SisiAnn to kciuki zeby teraz była rekacja organizmu jak powinna!! U mnie już sie wszystko wyjasniło ;D Jutro albo najpozniniej za tydzien (ze wzgledu na swieta) bede już znać date wizyty :D także w hura :D Ja nie wiem czy się odwaze na acupuncture... jakes mi ten temat nie lazy...

    SissiAnn, Lilah, sisi lubią tę wiadomość

    22/09/17 - 8dpt beta HCG 77, 11dpt 273, 13dpt 711 ;) 15dpt 1760:)
    21/09/2017 - dwie kreski ;)
    14/09/2017 - transfer kropka B++
    9/9/2017 - egg collection
    27.08 - Merional 75ui + fostimon 75ui
  • SissiAnn Ekspertka
    Postów: 171 117

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusiak wrote:
    SisiAnn to kciuki zeby teraz była rekacja organizmu jak powinna!! U mnie już sie wszystko wyjasniło ;D Jutro albo najpozniniej za tydzien (ze wzgledu na swieta) bede już znać date wizyty :D także w hura :D Ja nie wiem czy się odwaze na acupuncture... jakes mi ten temat nie lazy...

    Super !!!! narescie !!!

    Jesli chodzi o aku to tez mialam duzo za i przeciw . Dzieki dziewczyna z forum trafilam do wspanialej pani aku , ktora zna doskonale temat. Sama kiedys byla na naszym miejscu. Ja nie jestem do konca przekonana do aku po transferze ale mam jeszcze troszeczke czasu na ostatezna decyzje :)

    [link=https://www.suwaczek.pl/][image noborder]https://www.suwaczek.pl/cache/9a805
    07.02.2018 przewidywana data rozwiazania
    26.06.2017 bija ❤️❤️❤️ serduszka
    19.05.2017 ICSI ❤️
    Planowane skladanie jajek Maj2017
    Marzec2017 przerwana stymulacja brak reakcji organizmu na Suprecur
    April 08 25tc (*)
  • Stiffi Autorytet
    Postów: 1611 617

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie kosmetyki polecacie na dzień transferu ? Biały jeleń do odświeżenia będzie dobry? :) Deo jakieś? :)

    f2w3dqk3max66qq4.png

    allo mrl 0%
    KIR BX
    PAI 1 hetero
    MTHFR homo
    7trf 2 ❄❄05.08.19 3BB i 4BB (10dpt 402,000 ;12dpt 1073,000;16dpt 7081,000;18dpt 17835,000)
  • Pusiak Autorytet
    Postów: 339 115

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stiffi wrote:
    Jakie kosmetyki polecacie na dzień transferu ? Biały jeleń do odświeżenia będzie dobry? :) Deo jakieś? :)
    A TO MA JAKIES ZNACZENIE?? NIC O TYM NIGDZIE NIE CZYTAŁAM...

    22/09/17 - 8dpt beta HCG 77, 11dpt 273, 13dpt 711 ;) 15dpt 1760:)
    21/09/2017 - dwie kreski ;)
    14/09/2017 - transfer kropka B++
    9/9/2017 - egg collection
    27.08 - Merional 75ui + fostimon 75ui
‹‹ 80 81 82 83 84 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ