Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🌺 IVF CZERWIEC 2021 🌺
Odpowiedz

🌺 IVF CZERWIEC 2021 🌺

Oceń ten wątek:
  • Gusiaczek Autorytet
    Postów: 578 815

    Wysłany: 1 lipca 2021, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamisia wrote:
    Być może kropek się instaluje. Może być też od leków.
    Weź nospę i magnez.
    Zrobione 👍🏻 przeszło mi gdy wstałam 😅 ale magnezik nie zaszkodzi 😁

    1 Ivf krótki protokół
    •Punkcja 17/12/2020 pobranych 21 jajeczek - 3 zarodki 2 dniowe
    •Transfer 8/02/2021 - beta 0
    •Transfer 12/03/2021 - beta 0
    3 zarodek ❌
    •Leki - Lutinus 3x2 (100mg)
    2 Ivf krótki protokół
    •Punkcja 05/05/2021 pobranych 20 jajeczek - 3 zarodki 3 dniowe i 5 ❄
    •Transfer ❄ 28/06/2021 - beta 0
    •Leki - lutinus 3x2 (100mg)
    •Transfer 22/10/2021 3 dniowego zarodka - beta 0
    •Leki - encorton 10mg, acard 0,75 mg, duphaston 2x1, lutinus 3x2 (100mg) wlew z intralipidu w dniu transferu
  • vona Autorytet
    Postów: 729 888

    Wysłany: 1 lipca 2021, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak co dzień mocne kciuki i udanego dnia✊🤗🍀

    Kalamea lubi tę wiadomość

    ❤❤❤❤❤❤❤❤
    Beta 02.04 - 134 Wielki Piątek+ 2 kreski na teście
    Beta 06.04 - 522
    Beta 12.04 - 3766
    17.04 Pierwsze USG ❤
    02.06 USG prenatalne + Nifty zdrowa dziewczynka 🥰
    xh3kp2.png
  • Gusiaczek Autorytet
    Postów: 578 815

    Wysłany: 1 lipca 2021, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamisia wrote:
    No weź, ja robiłam od 3dpt.
    Matko Boska 😅 ja nie mam odwagi żeby zrobić dzisiaj test 😅

    1 Ivf krótki protokół
    •Punkcja 17/12/2020 pobranych 21 jajeczek - 3 zarodki 2 dniowe
    •Transfer 8/02/2021 - beta 0
    •Transfer 12/03/2021 - beta 0
    3 zarodek ❌
    •Leki - Lutinus 3x2 (100mg)
    2 Ivf krótki protokół
    •Punkcja 05/05/2021 pobranych 20 jajeczek - 3 zarodki 3 dniowe i 5 ❄
    •Transfer ❄ 28/06/2021 - beta 0
    •Leki - lutinus 3x2 (100mg)
    •Transfer 22/10/2021 3 dniowego zarodka - beta 0
    •Leki - encorton 10mg, acard 0,75 mg, duphaston 2x1, lutinus 3x2 (100mg) wlew z intralipidu w dniu transferu
  • kamisia Autorytet
    Postów: 20620 21922

    Wysłany: 1 lipca 2021, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hekaciu, a brałaś jakiś antybiotyk czy szczepionkę przeciwko boleriozie?

    🔸 86' 🔸10 lat starań🔸 Brak lewego jajnika, brak jajowodów 🔸insulinooporność 🔸PAI-1 4G hetero🔸
    07.2019 - I procedura ICSI - 23.07 - pobrano 7 komórek - jeden zarodek 8B2 - beta 10dpt <1,1 ☹️
    09/10.2019 - II procedura ICSI (zwiększona dawka metforminy + koenzym Q10 + Elonva na start stymulacji) - pobrano 7 komórek - mamy ❄️❄️❄️❄️(5.1.2, 4.1.1, 4.1.2, wczesna blastka)
    12.11.19 - FET blastki 5.1.2 - prog 3,7 ☹️- beta 8dpt <1,1 ☹️
    07.01.2020 - FET blastki 4.1.1 - prog 22,20 ➡️ 6dpt beta - 35,1 / prog - 6,3 ➡️8dpt beta - 87,4 / prog -24,2➡️10dpt beta- 173 / prog -8,0➡️14dpt beta- 880 / prog -30 .......... 27dpt jest <3
    🔹mamy jeszcze ❄️❄️

    Kubuś <3 38tc - 11.09.2020 - 5:30 - 4600g - 59cm 😊
  • kamisia Autorytet
    Postów: 20620 21922

    Wysłany: 1 lipca 2021, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gusiaczek wrote:
    Zrobione 👍🏻 przeszło mi gdy wstałam 😅 ale magnezik nie zaszkodzi 😁

    Ja całą ciążę brałam magnez mimo,że był w witaminach prenatalnych, polecam ASMAG. Pomagał też na okrutne skurcze łydek, w ciąży są one wyjątkowo bolesne, jak raz mnie złapał nad ranem to myślałam, że zdechnę, mąż masował chyba z 5 minut. Potem prawie tydzień bolał ten mięsień. Bierzcie ten dodatkowy magnez, dobrze radzę.

    Gusiaczek, monkey, jaina_proudmoore lubią tę wiadomość

    🔸 86' 🔸10 lat starań🔸 Brak lewego jajnika, brak jajowodów 🔸insulinooporność 🔸PAI-1 4G hetero🔸
    07.2019 - I procedura ICSI - 23.07 - pobrano 7 komórek - jeden zarodek 8B2 - beta 10dpt <1,1 ☹️
    09/10.2019 - II procedura ICSI (zwiększona dawka metforminy + koenzym Q10 + Elonva na start stymulacji) - pobrano 7 komórek - mamy ❄️❄️❄️❄️(5.1.2, 4.1.1, 4.1.2, wczesna blastka)
    12.11.19 - FET blastki 5.1.2 - prog 3,7 ☹️- beta 8dpt <1,1 ☹️
    07.01.2020 - FET blastki 4.1.1 - prog 22,20 ➡️ 6dpt beta - 35,1 / prog - 6,3 ➡️8dpt beta - 87,4 / prog -24,2➡️10dpt beta- 173 / prog -8,0➡️14dpt beta- 880 / prog -30 .......... 27dpt jest <3
    🔹mamy jeszcze ❄️❄️

    Kubuś <3 38tc - 11.09.2020 - 5:30 - 4600g - 59cm 😊
  • kamisia Autorytet
    Postów: 20620 21922

    Wysłany: 1 lipca 2021, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gusiaczek wrote:
    Matko Boska 😅 ja nie mam odwagi żeby zrobić dzisiaj test 😅

    Ale z nocnego sika i kreska wyszła dopiero po kilku godzinach, taki cień cieniowy cienia.

    Gusiaczek lubi tę wiadomość

    🔸 86' 🔸10 lat starań🔸 Brak lewego jajnika, brak jajowodów 🔸insulinooporność 🔸PAI-1 4G hetero🔸
    07.2019 - I procedura ICSI - 23.07 - pobrano 7 komórek - jeden zarodek 8B2 - beta 10dpt <1,1 ☹️
    09/10.2019 - II procedura ICSI (zwiększona dawka metforminy + koenzym Q10 + Elonva na start stymulacji) - pobrano 7 komórek - mamy ❄️❄️❄️❄️(5.1.2, 4.1.1, 4.1.2, wczesna blastka)
    12.11.19 - FET blastki 5.1.2 - prog 3,7 ☹️- beta 8dpt <1,1 ☹️
    07.01.2020 - FET blastki 4.1.1 - prog 22,20 ➡️ 6dpt beta - 35,1 / prog - 6,3 ➡️8dpt beta - 87,4 / prog -24,2➡️10dpt beta- 173 / prog -8,0➡️14dpt beta- 880 / prog -30 .......... 27dpt jest <3
    🔹mamy jeszcze ❄️❄️

    Kubuś <3 38tc - 11.09.2020 - 5:30 - 4600g - 59cm 😊
  • Gusiaczek Autorytet
    Postów: 578 815

    Wysłany: 1 lipca 2021, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justys01 wrote:
    Wczoraj byłam w Rossmanie i jakoś te testy na mnie patrzyły i nie mogłam się oprzeć tym bardziej ze były w promocji 😁
    Test testem ale wiecie co ja mam cały czas przeczucie ze to się udało, nie wiem skąd takie myśli ale tak mam 🤔🙈

    Mam jeszcze jeden test ale może dopiero w sobotę zrobię 🤔
    U mnie tez zawsze testy na promce gdy jestem po transferze 😅 zazdraszczam przeczucia 💗 ja niestety mam negatywne myśli 🙈

    1 Ivf krótki protokół
    •Punkcja 17/12/2020 pobranych 21 jajeczek - 3 zarodki 2 dniowe
    •Transfer 8/02/2021 - beta 0
    •Transfer 12/03/2021 - beta 0
    3 zarodek ❌
    •Leki - Lutinus 3x2 (100mg)
    2 Ivf krótki protokół
    •Punkcja 05/05/2021 pobranych 20 jajeczek - 3 zarodki 3 dniowe i 5 ❄
    •Transfer ❄ 28/06/2021 - beta 0
    •Leki - lutinus 3x2 (100mg)
    •Transfer 22/10/2021 3 dniowego zarodka - beta 0
    •Leki - encorton 10mg, acard 0,75 mg, duphaston 2x1, lutinus 3x2 (100mg) wlew z intralipidu w dniu transferu
  • agusia_246 Autorytet
    Postów: 2023 3056

    Wysłany: 1 lipca 2021, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ✊✊✊✊ za wszystkie dzisiejsze wydarzenia ✊✊✊✊

    Czy jak pójdę jutro 6dpt na betę to jak się udało to pokaże, że się udało, a jak nie to nie pokaże? Czy 6dpt to jeszecze na dwoje babka wróżyła? 😬 Transfer 5dniowej.

    Kalamea lubi tę wiadomość

    Ona+On - wszystkie wyniki w normie
    02.20 Lewy jajowód niedrożny

    19.09.20 - I IUI ☹️🍷
    12.11.20 - II IUI 🍷
    31.01.20 - III IUI 🍺🍺🍺🍺

    02.2021 Spadek jakości nasienia - ruchliwość 0%, morfologia 1%

    04.2021 morfologia 11%, ruchliwość A+B 76% 💪💪💪✔️✔️

    Oboje - suplementacja plus dieta i ruch✔️✔️

    Gameta Gdynia:

    04.21 AMH 1,31 ng/ml (duży spadek - 03.20 prawie 4 ng/mol)
    TSH, FT3, FT4 ✔️

    Plan:
    Długi protokół:

    Ovulastan ✔️
    Gonapeptyl Daily ✔️
    Bemfola ✔️
    Menopur ✔️
    Mensinorm ✔️

    21.06.21 punkcja 🍀🍀
    Mamy 4 komórki

    26.06.21 transfer 4.1.1. 😭
    27.07.21 transfer 3.1.1. 😭
    30.08.21 transfer 4.2.2. 😭

    Mamy ❄️ 2.1.2 ostatnia... Najważniejsza... ❤️

    Plan - immunologia i... Znów zacząć wspólnie cieszyć się małymi rzeczami, uśmiechać się do siebie nawzajem...

    ANA1 dodatnie

    Następnie: ANA3, KIR, HLA-C, CBA, IMK -> Paśnik ?
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 1 lipca 2021, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamisia wrote:
    Ja całą ciążę brałam magnez mimo,że był w witaminach prenatalnych, polecam ASMAG. Pomagał też na okrutne skurcze łydek, w ciąży są one wyjątkowo bolesne, jak raz mnie złapał nad ranem to myślałam, że zdechnę, mąż masował chyba z 5 minut. Potem prawie tydzień bolał ten mięsień. Bierzcie ten dodatkowy magnez, dobrze radzę.
    Ja biorę codziennie magvit jest mocny jedna tabletka wystarcza na cały dzień

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • nat87 Autorytet
    Postów: 913 1955

    Wysłany: 1 lipca 2021, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justys01 wrote:
    U mnie 5 dpt wczesnej blastki 😭

    https://naforum.zapodaj.net/10fca8747623.jpg.html
    Moim zdaniem coś tam się jakby majaczyło, taki cień cienia cienia. ✊🤞🍀

    Starania od 10.2017
    Ja:
    Hashimoto
    Łagodna postać objawu Raynauda
    Insulinooporność
    ANA2 1:100 typ świecenia ziarnisty, ANA3 ujemne, ASA 1:10
    AMH 2,29 ng/ml 08.2020
    Mutacja PAI-1 4G heterozygota
    KIR BX - brak 2DS4, 2DL3, 3DL1
    Homocysteina - 7,0 umol/l
    Immunofenotyp 07.2020 7 dpo -> komórki NK 23,51% przy normie do 26%
    Test CBA - złe wyniki
    Kariotyp - 👍
    On:
    HBA - 78% (po kuracji andrologicznej poprawa z 44%)
    Fragmentacja DNA - 15%
    HLA-C C2C2
    Kariotyp - 👍

    3 IUI nieudane

    Immunosupresja + intralipid

    09.20 - mamy ❄❄❄ 😍
    06.11.20 crio 4.1.1 - CB 💔
    09.12.20 crio 4.2.2 - 7 dpt beta 66.7, 9 dpt - 136.7, 12 dpt - 349.5, 14 dpt - 666.1, 19 dpt - 3888 , 21 dpt - 1,8 mm maluszka i jest ❤ 35 dpt - 1,48 cm maluszka, ❤ 169/min 😍 zostań z nami Cudzie 🙏

    26.08.21 g.3:32 po kilku godzinach SN jednak CC - Tymuś już po tej stronie brzuszka

    f2wltgf68dy3rvua.png
  • Gusiaczek Autorytet
    Postów: 578 815

    Wysłany: 1 lipca 2021, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Promyczek93 wrote:
    Hahaha czyli wszystko prawidłowo u mnie 😁
    Od 3 dnia betowanie odważnie :D
    Jutro proga badam zobaczymy co wyjdzie a w przyszłym tygodniu sikaniem i może w środę pierwsza beta.

    Gusiaczku, a Ty jak planujesz? Z tego co pamietam jutro tez idziesz na proga?
    Bylam wczoraj zbadać proga, bo nie badałam w dniu transferu. I trochę mnie uspokoiły wyniki bo są dobre. Ale jak tak dziewczyny tu pisza o tych testach i betach to ja nie wiem czy nie zrobie bety jutro 😅

    1 Ivf krótki protokół
    •Punkcja 17/12/2020 pobranych 21 jajeczek - 3 zarodki 2 dniowe
    •Transfer 8/02/2021 - beta 0
    •Transfer 12/03/2021 - beta 0
    3 zarodek ❌
    •Leki - Lutinus 3x2 (100mg)
    2 Ivf krótki protokół
    •Punkcja 05/05/2021 pobranych 20 jajeczek - 3 zarodki 3 dniowe i 5 ❄
    •Transfer ❄ 28/06/2021 - beta 0
    •Leki - lutinus 3x2 (100mg)
    •Transfer 22/10/2021 3 dniowego zarodka - beta 0
    •Leki - encorton 10mg, acard 0,75 mg, duphaston 2x1, lutinus 3x2 (100mg) wlew z intralipidu w dniu transferu
  • vona Autorytet
    Postów: 729 888

    Wysłany: 1 lipca 2021, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamisia wrote:
    Tak, strach 😅

    🤣🤣🤣

    ❤❤❤❤❤❤❤❤
    Beta 02.04 - 134 Wielki Piątek+ 2 kreski na teście
    Beta 06.04 - 522
    Beta 12.04 - 3766
    17.04 Pierwsze USG ❤
    02.06 USG prenatalne + Nifty zdrowa dziewczynka 🥰
    xh3kp2.png
  • Matołek Autorytet
    Postów: 265 343

    Wysłany: 1 lipca 2021, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzudi wrote:
    Morwa poprowadź proszę wątek do końca. Dziś o 14 odszedł mój tata 😭
    Dziękuję Wam za wszystko!

    Dzudi, najszczersze kondolencje :( jesteśmy tu i czekamy na Ciebie. Jeśli poczujesz potrzebę wsparcia, to wracaj do nas.

  • prosiulek Autorytet
    Postów: 2082 4208

    Wysłany: 1 lipca 2021, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agusia_246 wrote:
    ✊✊✊✊ za wszystkie dzisiejsze wydarzenia ✊✊✊✊

    Czy jak pójdę jutro 6dpt na betę to jak się udało to pokaże, że się udało, a jak nie to nie pokaże? Czy 6dpt to jeszecze na dwoje babka wróżyła? 😬 Transfer 5dniowej.
    6dpt blastki powinna być już prawidłowa beta :)

    👩- 30lat 👦-32lat
    🔹IUI-:( 3X
    💉25.03.21- stymulacja
    🔹18 ocytów, 10 komórek
    ❄️4BA❄️3AB❄️3AB❄️ 3BB❄️4BC
    🔹29.05.21 - 4BA 🙏🏼
    ❄️➡️7dpt ⏸🥰 Beta- 43,7 Prog- 27,01 Estr- 1625 ➡️9dpt Beta- 120,8 Prog- 23,5 ➡️11dpt -Beta-275,5➡️ 13dpt -Beta-684,3 ➡️18dpt -Beta- 3373➡️ 26dpt 💓➡️22.02.2022- 👶🏻

    🔹11.04.23 - 3AB 🙏🏼
    ❄️➡️7dpt- Beta- 47,26/ Prog- 25,2 Estr- 556,4 ➡️9dpt - Beta- 121,39 Prog- 15 Estr- 134,7➡️13dpt - Beta 695,7
    👼8tc-krwiak/łyżeczkowanie💔

    🔹05.10.23 - 3BB 🙏🏼
    ❄️4dpt- Beta <2,30 Prog-25,2 Estr- 1483,5 ➡️ 5dpt- Beta- <2,30➡️ 8dpt- Beta 49,66 ➡️11dpt- Beta 253,57 Prog-27➡️13dpt-Beta 547,17➡️18dpt-Beta 1870,28➡️20dpt-Beta 2108,78➡️22dpt-Beta 2931➡️29dpt-Beta 8223 krwiak ❤️
    preg.png
  • kamisia Autorytet
    Postów: 20620 21922

    Wysłany: 1 lipca 2021, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agusia_246 wrote:
    ✊✊✊✊ za wszystkie dzisiejsze wydarzenia ✊✊✊✊

    Czy jak pójdę jutro 6dpt na betę to jak się udało to pokaże, że się udało, a jak nie to nie pokaże? Czy 6dpt to jeszecze na dwoje babka wróżyła? 😬 Transfer 5dniowej.

    Pokaże.

    🔸 86' 🔸10 lat starań🔸 Brak lewego jajnika, brak jajowodów 🔸insulinooporność 🔸PAI-1 4G hetero🔸
    07.2019 - I procedura ICSI - 23.07 - pobrano 7 komórek - jeden zarodek 8B2 - beta 10dpt <1,1 ☹️
    09/10.2019 - II procedura ICSI (zwiększona dawka metforminy + koenzym Q10 + Elonva na start stymulacji) - pobrano 7 komórek - mamy ❄️❄️❄️❄️(5.1.2, 4.1.1, 4.1.2, wczesna blastka)
    12.11.19 - FET blastki 5.1.2 - prog 3,7 ☹️- beta 8dpt <1,1 ☹️
    07.01.2020 - FET blastki 4.1.1 - prog 22,20 ➡️ 6dpt beta - 35,1 / prog - 6,3 ➡️8dpt beta - 87,4 / prog -24,2➡️10dpt beta- 173 / prog -8,0➡️14dpt beta- 880 / prog -30 .......... 27dpt jest <3
    🔹mamy jeszcze ❄️❄️

    Kubuś <3 38tc - 11.09.2020 - 5:30 - 4600g - 59cm 😊
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14995 18898

    Wysłany: 1 lipca 2021, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiek2620 wrote:
    A ja sobie dziś zdałam sprawę że mój 7 transfer będzie 7.07. Wezmę jeszcze szafkę z nr 7😁🤪😜

    Oby to była szczęsliwa 7 🥰

    kasiek2620, Hiszpaneczka lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • kamisia Autorytet
    Postów: 20620 21922

    Wysłany: 1 lipca 2021, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdjęcie zrobione dziś 😅 lubię na nie patrzeć 🤣
    Różowe testeo, kasetowe bobo 25, niebieski bobo 10 (beznadzieja).

    https://naforum.zapodaj.net/57243ffd875f.jpg.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2021, 09:19

    kate2friend, Paula24, Kundzia07, justys01, Kate1811, Gusiaczek, Stokrotka 86, Kalamea, Aneta8, Morwa, jaina_proudmoore, Megi-x, majka_o, Annn90, I am waiting for a miracle, nick nieaktualny, Hiszpaneczka lubią tę wiadomość

    🔸 86' 🔸10 lat starań🔸 Brak lewego jajnika, brak jajowodów 🔸insulinooporność 🔸PAI-1 4G hetero🔸
    07.2019 - I procedura ICSI - 23.07 - pobrano 7 komórek - jeden zarodek 8B2 - beta 10dpt <1,1 ☹️
    09/10.2019 - II procedura ICSI (zwiększona dawka metforminy + koenzym Q10 + Elonva na start stymulacji) - pobrano 7 komórek - mamy ❄️❄️❄️❄️(5.1.2, 4.1.1, 4.1.2, wczesna blastka)
    12.11.19 - FET blastki 5.1.2 - prog 3,7 ☹️- beta 8dpt <1,1 ☹️
    07.01.2020 - FET blastki 4.1.1 - prog 22,20 ➡️ 6dpt beta - 35,1 / prog - 6,3 ➡️8dpt beta - 87,4 / prog -24,2➡️10dpt beta- 173 / prog -8,0➡️14dpt beta- 880 / prog -30 .......... 27dpt jest <3
    🔹mamy jeszcze ❄️❄️

    Kubuś <3 38tc - 11.09.2020 - 5:30 - 4600g - 59cm 😊
  • nat87 Autorytet
    Postów: 913 1955

    Wysłany: 1 lipca 2021, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nat87 wrote:
    Moim zdaniem coś tam się jakby majaczyło, taki cień cienia cienia. ✊🤞🍀
    Aha, moje sikacze o czułości 10, górny 5 dpt i dolny 6 dpt. Obecnie 31 tc + 6 😉

    https://zapodaj.net/a9b8989b7720c.jpg.html
    https://zapodaj.net/fc3d8e2f8d5d7.jpg.html

    kate2friend, Paula24, Hekate, Gusiaczek, Kalamea, Aneta8, jaina_proudmoore, I am waiting for a miracle, Hiszpaneczka lubią tę wiadomość

    Starania od 10.2017
    Ja:
    Hashimoto
    Łagodna postać objawu Raynauda
    Insulinooporność
    ANA2 1:100 typ świecenia ziarnisty, ANA3 ujemne, ASA 1:10
    AMH 2,29 ng/ml 08.2020
    Mutacja PAI-1 4G heterozygota
    KIR BX - brak 2DS4, 2DL3, 3DL1
    Homocysteina - 7,0 umol/l
    Immunofenotyp 07.2020 7 dpo -> komórki NK 23,51% przy normie do 26%
    Test CBA - złe wyniki
    Kariotyp - 👍
    On:
    HBA - 78% (po kuracji andrologicznej poprawa z 44%)
    Fragmentacja DNA - 15%
    HLA-C C2C2
    Kariotyp - 👍

    3 IUI nieudane

    Immunosupresja + intralipid

    09.20 - mamy ❄❄❄ 😍
    06.11.20 crio 4.1.1 - CB 💔
    09.12.20 crio 4.2.2 - 7 dpt beta 66.7, 9 dpt - 136.7, 12 dpt - 349.5, 14 dpt - 666.1, 19 dpt - 3888 , 21 dpt - 1,8 mm maluszka i jest ❤ 35 dpt - 1,48 cm maluszka, ❤ 169/min 😍 zostań z nami Cudzie 🙏

    26.08.21 g.3:32 po kilku godzinach SN jednak CC - Tymuś już po tej stronie brzuszka

    f2wltgf68dy3rvua.png
  • prosiulek Autorytet
    Postów: 2082 4208

    Wysłany: 1 lipca 2021, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamisia wrote:
    Zdjęcie zrobione dziś 😅 lubię na nie patrzeć 🤣 (testy)

    https://naforum.zapodaj.net/57243ffd875f.jpg.html
    Matko jaki Arsenal 🤣

    kamisia, Gusiaczek lubią tę wiadomość

    👩- 30lat 👦-32lat
    🔹IUI-:( 3X
    💉25.03.21- stymulacja
    🔹18 ocytów, 10 komórek
    ❄️4BA❄️3AB❄️3AB❄️ 3BB❄️4BC
    🔹29.05.21 - 4BA 🙏🏼
    ❄️➡️7dpt ⏸🥰 Beta- 43,7 Prog- 27,01 Estr- 1625 ➡️9dpt Beta- 120,8 Prog- 23,5 ➡️11dpt -Beta-275,5➡️ 13dpt -Beta-684,3 ➡️18dpt -Beta- 3373➡️ 26dpt 💓➡️22.02.2022- 👶🏻

    🔹11.04.23 - 3AB 🙏🏼
    ❄️➡️7dpt- Beta- 47,26/ Prog- 25,2 Estr- 556,4 ➡️9dpt - Beta- 121,39 Prog- 15 Estr- 134,7➡️13dpt - Beta 695,7
    👼8tc-krwiak/łyżeczkowanie💔

    🔹05.10.23 - 3BB 🙏🏼
    ❄️4dpt- Beta <2,30 Prog-25,2 Estr- 1483,5 ➡️ 5dpt- Beta- <2,30➡️ 8dpt- Beta 49,66 ➡️11dpt- Beta 253,57 Prog-27➡️13dpt-Beta 547,17➡️18dpt-Beta 1870,28➡️20dpt-Beta 2108,78➡️22dpt-Beta 2931➡️29dpt-Beta 8223 krwiak ❤️
    preg.png
  • kamisia Autorytet
    Postów: 20620 21922

    Wysłany: 1 lipca 2021, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nat87 wrote:
    Aha, moje sikacze o czułości 10, górny 5 dpt i dolny 6 dpt. Obecnie 31 tc + 6 😉

    https://zapodaj.net/a9b8989b7720c.jpg.html
    https://zapodaj.net/fc3d8e2f8d5d7.jpg.html

    Pinki są do doopy.

    🔸 86' 🔸10 lat starań🔸 Brak lewego jajnika, brak jajowodów 🔸insulinooporność 🔸PAI-1 4G hetero🔸
    07.2019 - I procedura ICSI - 23.07 - pobrano 7 komórek - jeden zarodek 8B2 - beta 10dpt <1,1 ☹️
    09/10.2019 - II procedura ICSI (zwiększona dawka metforminy + koenzym Q10 + Elonva na start stymulacji) - pobrano 7 komórek - mamy ❄️❄️❄️❄️(5.1.2, 4.1.1, 4.1.2, wczesna blastka)
    12.11.19 - FET blastki 5.1.2 - prog 3,7 ☹️- beta 8dpt <1,1 ☹️
    07.01.2020 - FET blastki 4.1.1 - prog 22,20 ➡️ 6dpt beta - 35,1 / prog - 6,3 ➡️8dpt beta - 87,4 / prog -24,2➡️10dpt beta- 173 / prog -8,0➡️14dpt beta- 880 / prog -30 .......... 27dpt jest <3
    🔹mamy jeszcze ❄️❄️

    Kubuś <3 38tc - 11.09.2020 - 5:30 - 4600g - 59cm 😊
‹‹ 336 337 338 339 340 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

W którym tygodniu planowane cesarskie cięcie? Co spakować do szpitala?

Choć poród fizjologiczny, czyli siłami natury, jest naturalnym procesem, w niektórych sytuacjach cesarskie cięcie może być korzystniejsze dla zdrowia matki i dziecka. W jakich sytuacjach i w którym tygodniu ciąży zaleca się poród przez cesarskie cięcie? Jak przyszła mama może się do tego przygotować?

CZYTAJ WIĘCEJ

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ