Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🎄🎄IVF GRUDZIEŃ❄️🎁
Odpowiedz

🎄🎄IVF GRUDZIEŃ❄️🎁

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blaurita wrote:
    Oby tak było 🍀🍀🍀

    Malutka_111 dziękuję za prowadzenie grudniowego wątku, stworzenie miejsca pełnego wsparcia, gdzie zawsze można uzyskać odpowiedź i zainteresowanie swoją osobą i aktualnymi problemami…

    Mam takie marzenie na przyszły rok, że może udałoby się, aby Dziewczyny z tego wątku, którym się udało, założyły nowy wątek „udane Ivf”? Na niektórych tego typu wątkach widzę, że tam dzieci już mają po 2 latka i nie umiałabym się tam odnaleźć 🫣

    Te różnice potem są spore, że ktoś już urodził, czy jest na ostatniej prostej, a ktoś inny stresuje się pierwszymi prenatalnymi, dlatego fajnie nam wyszło w tym roku, że są Zimowe mamy, Letnie Cuda i właśnie chyba powoli nadchodzi czas na jakiś jesienny wątek dla dziewczyn z terminami porodu wrzesień-grudzień ;)
    A na wszystkich wątkach dziewczyny są na tyle otwarte, że zawsze można zapytać o coś co np dotyczy późniejszego etapu ciąży, lub przejrzeć sobie wątek :)

    MoniaB, Monixma lubią tę wiadomość

  • Muczylando Autorytet
    Postów: 3465 4671

    Wysłany: 1 stycznia, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blaurita wrote:
    Oby tak było 🍀🍀🍀

    Malutka_111 dziękuję za prowadzenie grudniowego wątku, stworzenie miejsca pełnego wsparcia, gdzie zawsze można uzyskać odpowiedź i zainteresowanie swoją osobą i aktualnymi problemami…

    Mam takie marzenie na przyszły rok, że może udałoby się, aby Dziewczyny z tego wątku, którym się udało, założyły nowy wątek „udane Ivf”? Na niektórych tego typu wątkach widzę, że tam dzieci już mają po 2 latka i nie umiałabym się tam odnaleźć 🫣

    Tu mamy wątek do sierpnia https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-z-pomoca-medyczna/nasze-letnie-cuda-po-in-vitro-maj-sierpien-2026,44716.html
    Warto dołączyć, bo niekoniecznie taki "rozstrzał" jest zły. Ja wiem że ciężko się na początku czyta o wyprawkach i porodach, ale dzięki temu czerpiemy już dalszą wiedzę która powoli układa się w głowie ;) na pewno powstanie nowy wątek na jesień i zimę, można być w kilku na raz :)

    MoniaB lubi tę wiadomość

    👩94👦87. Starania od 2018, klinika od 2024:
    🍀I:
    🐮07/04 - punkcja, 5❄️
    ❌07/31, 09/04, 10/30, 12/04 IV FET, 2 cb
    2025:
    ❌01/08 - V FET, cb
    🍀II:
    🐮03/13 punkcja, 4❄️
    🐄07/22 - VI FET, 🍼04/11 3740g, 57cm🩵

    ❌KIR: Bx +2DS2
    ❔PAI-1, mthfr - homo
    ❌Tężyczka, niedoczynność tarczycy, przewlekłe zapalenie endometrium
    🆗Kariotypy, cytokiny, immunofenotyp, ana2, asa, AMH ~3
    age.png

    "Odwaga bycia nielubianym to odwaga bycia wolnym."
  • MoniaB Autorytet
    Postów: 747 1189

    Wysłany: 1 stycznia, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, przydałby się wątek od sierpnia do grudnia 😍✨ Ja nie mam sił i przestrzeni by założyć, ale trzymam kciuki by ktoś miał 😀

    38💃💛🏃41

    od 2023 - starania
    od 07.2024 - 9 x cykl stymulowany, 2 x IUI, HyCoSy - drożne

    08.2025 - start IVF 👣, badanie kariotypów - poprawne
    10.2025 - stymulacja i punkcja (26 🥚 pobranych, 14 dojrzałych, 11 zapłodnionych, 5 ❄️❄️❄️❄️❄️)

    🍒 11.2025 - transfer 🥺 ❄️ 3AA ✨, beta <0,1
    🍒 12.2025 - transfer nr 2, beta 9dpt: 66,45 🥺💛, 11dpt: 158 13dpt: 368, 20dpt: 6179, krwotok 6tc z wypadnięciem zarodka 💔! ❄️ 2AA
    🍒 02.2026 - transfer nr 3 ❄️ 2AB ✨, beta 1
    🍒 03.2026 - transfer nr 4 ❄️+❄️ 4BB i 4BC; 8dpt 33, 10dpt 47, 13dpt 75 ❤️‍🩹 14dpt odstawienie leków 🥲 23dpt 2570 🤯, 24 dpt usg 2 pęcherzyki 😮, 27dpt 5414, 34 dpt USG - brak serduszka 8tc 💔, 36 dpt 12900, poronienie zatrzymane

    🔜 immunologia i II procedura
    _____
    AMH - 5,64 🥚 Ładne owulacje i endometrium 🍳 Celiaklia 🌾 Wymazy czyste 💯 TSH - 1,6🔅 Nasienie średnie 😔 Trombofilia: PAI-1 homo, MTHFR hetero
  • Nowa31 Autorytet
    Postów: 1414 4016

    Wysłany: 1 stycznia, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoniaB wrote:
    Tak, przydałby się wątek od sierpnia do grudnia 😍✨ Ja nie mam sił i przestrzeni by założyć, ale trzymam kciuki by ktoś miał 😀

    Wątek sierpniowy już jest :)

    💁‍♀️33
    Amh - 3,01
    Kariotyp - 🆗
    👨‍💼33
    Morfologia nasienia 2%
    Kariotyp 🆗

    2014 - 👧 naturalnie

    I IVF - 08.04.2025 - punkcja 28 komórek - 16 🥚 - 15❄️- 1❄️💔💔

    II IVF 🙏🙏
    01.08.2025 - punkcja 💉 27 komórek - 22 - mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️

    1.10.2025 - 9dpt 74mlU/ml 🙏 11dpt - 159 mln/ml 🥹🥹 13dpt - 348 mln/ml - 15dpt - 916 mln/ml ❤️❤️
    24.10.2025 - mamy serduszko ❤️
    Chwilo trwaj ❤️
    💙💙Czekamy na Ciebie Synku 💙

    05.06.2026 🥹 Witamy na świecie synku! 😍
    age.png
  • LaMonka Debiutantka
    Postów: 14 24

    Wysłany: 1 stycznia, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) Czy któraś miała transfer 3dniowego zarodka? Jak szybko może coś wyjść na teście/becie?

    🙋🏻‍♀️31
    🙋🏻‍♂️34

    Starania od 01.2024
    2xIUI ❌❌
    3.11.25 Punkcja ➡️ 20 pobranych ➡️ 6 zapłodnionych➡️ 0 blastocyst
    27.12.25 7 zapłodnionych ➡️ 1 zarodek 3-dniowy cl6.2
    30.12.25 I transfer
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1681 2413

    Wysłany: 1 stycznia, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa31 wrote:
    Wątek sierpniowy już jest :)
    To ewentualnie można założyć wrzesień- maj

    MoniaB lubi tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1681 2413

    Wysłany: 1 stycznia, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LaMonka wrote:
    Hej dziewczyny :) Czy któraś miała transfer 3dniowego zarodka? Jak szybko może coś wyjść na teście/becie?
    Zajrzyj na wątek styczeń 2026. Na pewno dziewczyny odpowiedzą. Ja miałam 5 dniowego więc nie wiem jak to jest z 3 dniowym

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 1 stycznia, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LaMonka wrote:
    Hej dziewczyny :) Czy któraś miała transfer 3dniowego zarodka? Jak szybko może coś wyjść na teście/becie?
    Hej, wrzucam tabelkę, którą kiedyś znalazłam na forum:
    499f0c4c9b2e9.jpghttps://zapodaj.net/plik-OwyAr3YBuF

    LaMonka, sylstaa lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • MoniaB Autorytet
    Postów: 747 1189

    Wysłany: 1 stycznia, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa31 wrote:
    Wątek sierpniowy już jest :)

    Widziałam ten wątek. Tak dodałam sierpień, bo dziewczyny grudniowe tak rodzą na przełomie sierpnia i września. Ja mam termin na 5.09 to może wrzesień, a może i nawet sierpień. :))

    38💃💛🏃41

    od 2023 - starania
    od 07.2024 - 9 x cykl stymulowany, 2 x IUI, HyCoSy - drożne

    08.2025 - start IVF 👣, badanie kariotypów - poprawne
    10.2025 - stymulacja i punkcja (26 🥚 pobranych, 14 dojrzałych, 11 zapłodnionych, 5 ❄️❄️❄️❄️❄️)

    🍒 11.2025 - transfer 🥺 ❄️ 3AA ✨, beta <0,1
    🍒 12.2025 - transfer nr 2, beta 9dpt: 66,45 🥺💛, 11dpt: 158 13dpt: 368, 20dpt: 6179, krwotok 6tc z wypadnięciem zarodka 💔! ❄️ 2AA
    🍒 02.2026 - transfer nr 3 ❄️ 2AB ✨, beta 1
    🍒 03.2026 - transfer nr 4 ❄️+❄️ 4BB i 4BC; 8dpt 33, 10dpt 47, 13dpt 75 ❤️‍🩹 14dpt odstawienie leków 🥲 23dpt 2570 🤯, 24 dpt usg 2 pęcherzyki 😮, 27dpt 5414, 34 dpt USG - brak serduszka 8tc 💔, 36 dpt 12900, poronienie zatrzymane

    🔜 immunologia i II procedura
    _____
    AMH - 5,64 🥚 Ładne owulacje i endometrium 🍳 Celiaklia 🌾 Wymazy czyste 💯 TSH - 1,6🔅 Nasienie średnie 😔 Trombofilia: PAI-1 homo, MTHFR hetero
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3091 3859

    Wysłany: 2 stycznia, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoniaB wrote:
    Widziałam ten wątek. Tak dodałam sierpień, bo dziewczyny grudniowe tak rodzą na przełomie sierpnia i września. Ja mam termin na 5.09 to może wrzesień, a może i nawet sierpień. :))
    Mialam termin na początku lutego. Bardzo sie zżyłam z dziewczynami z tego wątku. Pozniej termin przesunął się na końcówkę stycznia. Ze styczniowymi nie mogłam sie już zgrać. Wiec zostałam na lutówkach . A urodziłam z grudniu 🙈😁😁
    Takze takie łączone kilka miesięcy tez jest fajne niz tylko jeden miesiąc.

    MoniaB lubi tę wiadomość

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Jagodziankaa1994 Ekspertka
    Postów: 132 225

    Wysłany: 21 stycznia, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    To daj koniecznie znać. Coś mi się wydaje że będzie dziewuszka

    No i miałaś rację, dziś przyszły wyniki Nifty. Zdrowa dziewuszka 🥹❤️❤️

    Starania od 09.2023
    Klinika od 05.2025

    👩🏼- hiperprolaktynemia i nadczynność tarczycy-wyregulowane
    jajowody drożne

    👦🏻 - morfologia nasienia 1%

    22.08.2025 - I IUI ❌
    09.09-kwalifikacja do IVF
    19.09-Punkcja 💉 20🥚, 18 MII, 7❄️

    12.11.2025 transfer blastki 5.1.1 ✅
    5dpt beta Hcg 9,33
    7dpt beta Hcg 29,90
    9dpt beta Hcg 109,00
    12dpt beta Hcg 683,20
    15dpt beta Hcg 2760,00

    1 USG - 5tc+2 GS,YS✅
    2 USG - 7tc+3 jest serduszko ❤️😍 ✅
    3 USG - 10tc+4 CRL 3,77 ❤️-177 ✅

    1 prenatalne - 13tc 22.01.2025 ✅
    2 prenatalne - 21tc 19.03.2025 ✅
    3 prenatalne - 30tc 20.05.2025 ✅

    Termin 01.08.2026

    FeliaTest ZDROWA DZIEWCZYNKA 😍
‹‹ 111 112 113 114 115
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 pytań o poród, których wiele kobiet wstydzi się zadać!

Poród zbliża się wielkimi krokami, a w Twojej głowie w dalszym ciągu kłębią się pytania, których wstydzisz się zadać? Niektóre tematy są na tyle krępujące, że ciężko je poruszyć z partnerem,  na rutynowej wizycie u lekarza, czy przy kawie z koleżankami…Nadszedł jednak czas, żeby rozwiać Twoje wątpliwości! Przeczytaj odpowiedzi na 7 najbardziej wstydliwych pytań związanych z porodem.

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ