Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🎄🎄IVF GRUDZIEŃ❄️🎁
Odpowiedz

🎄🎄IVF GRUDZIEŃ❄️🎁

Oceń ten wątek:
  • Pozytywna_ Ekspertka
    Postów: 131 166

    Wysłany: 28 listopada 2025, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie ❤️ życzę Wam powodzenia! Trzymam kciuki za same pozytywne wiadomości ❤️

    Poproszę o wpisanie do kalendarza: 🗓 1.12 kontrola poziomu progesteronu 5dpt
    🗓 6.12 beta dla kliniki 🩸🎅
    I wcześniej nie będę testować, tak postanowiłam 😊

    Adirella, MałaStokrotka, Kat84 lubią tę wiadomość

    Ona 90 & On 88
    AMH= 1,3
    Endometrioza III st

    27.10 start Gonapeptyl
    7.11 Gonapeptyl + rekovelle + Mensinorm
    19.11 koniec stymulacji - 3-4 pęcherzyki
    21.11 punkcja -> 🥚🥚

    26.11 transfer🤞 -> 4AA✅️ 4AB❄️
    6.12 🎅 beta ujemna ❌️

    31.01 transfer nr 2 ❄️ 4AB 🤞
    09.02 beta dla kliniki 🤞🩸💉 -> ujemna ❌️
  • Anka84 Autorytet
    Postów: 1561 1700

    Wysłany: 28 listopada 2025, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    Jak będziesz tylko znała termin to daj proszę znać. Wciągnę Cię do kalendarza. Oznacz proszę datę 📆

    Dobrze, na razie mam 5dc i czekam na info o kontrolnym usg endometrium :)

    Adirella lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 42lat
    Wycięcie mięśniaka 8 cm- 11.10.2024r.
    PAI1- hetero, MTHR- hetero
    KIR bx
    👦40lat
    Azoospermia ( pojedyncze plemniki w nasieniu)

    Wrzesień 2021- 1IVF - punkcja- 12 oocytów, 8 komórek dojrzałych, tylko 2 zapłodnione, dwudniowe ❄❄ cl.8b i cl.5c
    Podanie ❄ cl.8b - beta < 0.8
    30.12.2021- kriotransfer ( po rozmrożeniu cl.5c mamy cl.7c) -beta < 0,5
    sierpień 2022 - mamy jeden 3dniowy zarodek 8A- beta <0,5

    Styczeń 2023 - zmiana kliniki INVIMED POZNAŃ
    Marzec 2023 ❄️3AB z 5 doby i ❄️4BB z 6 doby ( dawca)
    25.04.23r. - transfer 2 ❄️❄️ 3AB i 4BB➡️ beta <0,5😭😭😭

    Decyzja o AZ - transfer sierpień 2023- 4BB z 6doby- nieudany😭

    AZ Czechy Reprofit Ostrava
    11.07.24r.-transfer 6AA
    11dpt. Beta <0,5

    AZ Czechy Reprofit OStrava
    11.06.25r. transfer 6BB
    9dpt - beta 10
    12dpt-beta 3,5 cb :(

    18.12.2025r. - transfer Reprofit Ostrava 5AB z AZ- beta 0 :(
    30.04.2026-transfer PL wczesna blastocysta - beta 0
  • jabk0va Autorytet
    Postów: 1078 2868

    Wysłany: 28 listopada 2025, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia wszystkim w grudniu 🤞☘️
    Niech ten magiczny miesiąc roztacza swój czar i pozwoli spełnić marzenia 🎄🎁🧑‍🎄
    Nawet te najskrytsze 🥰

    Lajla87_87, sylstaa, Pozytywna_, Adirella, MałaStokrotka, Estera95, Yahu, nick nieaktualny, Monixma, evcix84, Kat84 lubią tę wiadomość

    Starania od 11.23❤️

    💃34
    ❌AMH 0,13 😭
    ❌Lewy jajnik niedrożny
    🕺35
    ✅Morfologia
    ✅idealne parametry

    Chapter 1☘️
    🗓️29.04
    💉Menopur
    💉Orgalutran
    🗓️9.05 podgląd - 4🥚
    🗓️14.05 punkcja - 4, przeżyło 0 ❌😭

    Chapter 2☘️
    ⏳28.05
    16.06 💉 GnRH
    30.06 start stym
    💉 Gonal450
    💉 Menopur450
    18,21,23.07 podgląd🥚
    25.07 punkcja
    30.07 jeden zarodek
    4 db💔

    Chapter 3☘️
    1.08 ☘️
    🤞decyzja o AK⏳
    6.08 psycholog 😌

    Naturals😱🤯
    19.10 ⏸️
    20.10 beta 198,60
    22.10 beta 564,50
    24.10 beta 1416,80
    27.10💍☘️
    03.11❤️CRL 0,43 🥰
    18 11❤️CRL 1,94 🥰
    11.12 I p - ryzyka niskie 🥹
    9.02 II p - 364g miłości 💞
    6.03 700g szczęścia 🩵
    24.03 Adaś 1102g 🐻
    16.04 III p -1503g 🥰
    11.05 Misio - 2400g 🙊
    08.06 mamy 3205g 💪
    preg.png
  • Clausix Autorytet
    Postów: 7036 5836

    Wysłany: 28 listopada 2025, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia w nowym miesiącu :D <3
    Ja czekam do jutra na ostateczną betę i w zależności od wyniku, albo będziemy się szykować w grudniu na USG serduszkowe albo na kolejny transfer 🤞

    Adirella, MałaStokrotka, LoliM, Frotka, Kat84 lubią tę wiadomość

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7 🤞

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1681 2413

    Wysłany: 28 listopada 2025, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix wrote:
    Powodzenia w nowym miesiącu :D <3
    Ja czekam do jutra na ostateczną betę i w zależności od wyniku, albo będziemy się szykować w grudniu na USG serduszkowe albo na kolejny transfer 🤞
    Będę mocno trzymam kciuki.

    Clausix lubi tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3253 7210

    Wysłany: 28 listopada 2025, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia Dziewczyny!
    Ja czekam na okres i zaczynam III stymulację 🍀

    sylstaa, Marz91, Lajla87_87, Adirella, just_a_girl, MałaStokrotka, domi_, Woczekiwaniu, Anka84, Fler, nick nieaktualny, Kingus 1, Monixma, evcix84, Kat84 lubią tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2526 4661

    Wysłany: 28 listopada 2025, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Powodzenia Dziewczyny!
    Ja czekam na okres i zaczynam III stymulację 🍀
    Yahu trzymam kciuki za 🥚🥚

    Ja w poniedziałek 📆1.12 mam podgląd endometrium. Mam nadzieję, że teraz po wyciszeniu rośnie sobie ładne i zdrowe☺️

    Yahu, Marz91, Lajla87_87, domi_, Adirella, just_a_girl, MałaStokrotka, Woczekiwaniu, Monixma, Kat84 lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3253 7210

    Wysłany: 28 listopada 2025, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylstaa wrote:
    Yahu trzymam kciuki za 🥚🥚

    Ja w poniedziałek 📆1.12 mam podgląd endometrium. Mam nadzieję, że teraz po wyciszeniu rośnie sobie ładne i zdrowe☺️

    Na pewno ładne rośnie! Trzymam kciuki za pomyślny transfer 🍀🥹

    sylstaa, domi_ lubią tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1681 2413

    Wysłany: 28 listopada 2025, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylstaa wrote:
    Yahu trzymam kciuki za 🥚🥚

    Ja w poniedziałek 📆1.12 mam podgląd endometrium. Mam nadzieję, że teraz po wyciszeniu rośnie sobie ładne i zdrowe☺️
    Ja mam podgląd 8.12. I mam nadzieję że w tym cyklu będzie bardziej rosło. Ostatnio miałam problem z endo.

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Nowa31 Autorytet
    Postów: 1414 4016

    Wysłany: 28 listopada 2025, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny , powodzenia w grudniu ❤️❤️❤️

    Adirella, Malutka_111, MałaStokrotka, domi_, sylstaa, Anka84, LoliM, nick nieaktualny, evcix84, Kat84 lubią tę wiadomość

    💁‍♀️33
    Amh - 3,01
    Kariotyp - 🆗
    👨‍💼33
    Morfologia nasienia 2%
    Kariotyp 🆗

    2014 - 👧 naturalnie

    I IVF - 08.04.2025 - punkcja 28 komórek - 16 🥚 - 15❄️- 1❄️💔💔

    II IVF 🙏🙏
    01.08.2025 - punkcja 💉 27 komórek - 22 - mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️

    1.10.2025 - 9dpt 74mlU/ml 🙏 11dpt - 159 mln/ml 🥹🥹 13dpt - 348 mln/ml - 15dpt - 916 mln/ml ❤️❤️
    24.10.2025 - mamy serduszko ❤️
    Chwilo trwaj ❤️
    💙💙Czekamy na Ciebie Synku 💙

    05.06.2026 🥹 Witamy na świecie synku! 😍
    age.png
  • Pozytywna_ Ekspertka
    Postów: 131 166

    Wysłany: 28 listopada 2025, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix wrote:
    Powodzenia w nowym miesiącu :D <3
    Ja czekam do jutra na ostateczną betę i w zależności od wyniku, albo będziemy się szykować w grudniu na USG serduszkowe albo na kolejny transfer 🤞
    Trzymam kciuki 🤞🫂

    Clausix lubi tę wiadomość

    Ona 90 & On 88
    AMH= 1,3
    Endometrioza III st

    27.10 start Gonapeptyl
    7.11 Gonapeptyl + rekovelle + Mensinorm
    19.11 koniec stymulacji - 3-4 pęcherzyki
    21.11 punkcja -> 🥚🥚

    26.11 transfer🤞 -> 4AA✅️ 4AB❄️
    6.12 🎅 beta ujemna ❌️

    31.01 transfer nr 2 ❄️ 4AB 🤞
    09.02 beta dla kliniki 🤞🩸💉 -> ujemna ❌️
  • Adirella Autorytet
    Postów: 1236 2825

    Wysłany: 28 listopada 2025, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dużo szczęścia i szczęśliwych chwil w grudniu 🥰🥰 trzymam mocno kciuki za Was wszystkie, nie ważne na jakim etapie jesteście 🫂🫂 i jaka droga jeszczs przed Wami.

    Malutka_111, Lajla87_87, MałaStokrotka, domi_, sylstaa, Anka84, Marz91, Frotka, evcix84 lubią tę wiadomość

    Rezygnacja z antykoncepcji 11.2022
    Starania od początku 2023
    Październik 2023 - wizyta w klinice Gameta Bydgoszcz

    Czynnik męski - kryptozoospermia (pojedncze plemniki)
    Czynnik żeński - Hashimoto i niedoczynność tarczycy, insulinooporność

    Pierwsza próba grudzień 2024 ❌️
    USG piersi wykazało niewielki guzek - badania w styczniu ✅
    I IVF 27.02.25 6x🥚 zamrożonych i czekają na małża 🥺
    II IVF - 28.08.25 23x🥚 + 4🥚 -> (2 doba) 14 🦠 -> 1x❄️4.2.2 -> PGT-a (30.09) ZDROWY 🥹
    17.11 transfer🍍-> 26.11 beta <0.2 😢
    III IVF - 26.02.26 16🥚 -> 4❄️
    31.03 transfer 🍍 -> 8.04 beta <0.2 😢
    7.05 histeroskopia - NK < 10%; brak stanu zapalnego
  • letnia Autorytet
    Postów: 292 598

    Wysłany: 28 listopada 2025, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki za wszystkie w grudniu, niech to będzie czas spełnianych marzeń 🥰

    Malutka_111, Adirella, MałaStokrotka, domi_, sylstaa lubią tę wiadomość

    Starania od 09.2023

    👩🏻 30l
    Owulacja prawidłowa
    Hormony prawidłowe
    Drożne jajowody

    🧔🏻‍♂️ 31l
    Hormony w normie
    USG w normie
    Oligoospermia
    Koncentracja 08.2025 - 0.3 mln
    Koncentracja 10.1025 - 4.9 mln (poprawa po Clostilbegyt)

    08.2025 - kwalifikacja do programu in vitro
    11.10.2025 - punkcja, 19x🥚➡️ 6 zarodków
    ❄️4AA ❄️4AB ❄️3AA ❄️3AB ❄️3BB ❄️3BC

    06.11.2025 - FET 3AA & 3AB
    6dpt - beta 44
    8dpt - beta 144
    11dpt - beta 682
    14dpt - beta 3351
    18dpt - beta 14171, GS 1.76, YS 0.3
    30dpt - CRL 0,97 ❤️
    10w2d - Nifty: niskie ryzyka, dziewczynka 🩷🥰
    12w6d - I prenatalne ✅
    20w5d - II prenatalne ✅
    30w2d - III prenatalne ✅


    preg.png
  • just_a_girl Autorytet
    Postów: 1566 3323

    Wysłany: 28 listopada 2025, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się w wątku grudniowym 😊
    Powodzenia dla Was, oby grudzień przyniósł nam jeszcze kilka dobrych wiadomości 🤞🤞🤞

    Ja będę na ławce rezerwowych, w trakcie sztucznej menopauzy, także do transferu jeszcze trochę trzeba będzie poczekać 😇

    Adirella, Malutka_111, Lajla87_87, MałaStokrotka, domi_, sylstaa, Woczekiwaniu, Anka84, Yahu, Kat84 lubią tę wiadomość

    👩🏻'95; AMH = 1,6 (08.2025)
    hiperprolaktynemia (Dostinex) ✅adenomioza ❌
    👨🏻'95; morfologia 0% / 4% / 1% ❌ MSOME 0% ❌

    starania od 04.2023
    03.2025 IVF nr 1
    14.03 punkcja: 8🥚, 2❄️: 3AB, 6BB
    19.03 I transfer ❄️3AB ❌
    18.04 biopsja endometrium:
    CD138 ❌, CD56 ✅, antybiotyk 2 tyg
    25.07 II transfer ❄️6BB ❌

    09.2025 IVF nr 2 (IMSI+FC)
    22.09 punkcja: 12🥚, 5❄️: 2x4AB, 2x4BB, 5BB
    po PGT-A: zdrowe 2x4AB, 4BB, 5BB, niska mozaika 4BB
    07.11 minihisteroskopia dr Janowiec
    diphereline x3, antybiotyki 4tyg, probiotyki
    03.03.2026 III transfer ❄️4AB (+Accofil)
    6dpt 9,5 | 8dpt 25 | 10dpt 77 | 14dpt 967 | 22dpt 9988
    27.03 I USG (24dpt) CRL 5,6mm i ❤️
    14.05 I prenatalne OK, CRL 7,3cm ♂️♂️♂️🩵🩵🩵

    preg.png
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2423 4287

    Wysłany: 28 listopada 2025, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    just_a_girl wrote:
    Witam się w wątku grudniowym 😊
    Powodzenia dla Was, oby grudzień przyniósł nam jeszcze kilka dobrych wiadomości 🤞🤞🤞

    Ja będę na ławce rezerwowych, w trakcie sztucznej menopauzy, także do transferu jeszcze trochę trzeba będzie poczekać 😇

    Podpisuję się pod wszystkim co napisano powyżej:D

    Lajla87_87, Adirella, MałaStokrotka, domi_, sylstaa, Woczekiwaniu, just_a_girl, Yahu lubią tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Ofelia Przyjaciółka
    Postów: 107 161

    Wysłany: 28 listopada 2025, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj miałam transfer a dzisiaj złapał mnie taki mocny ból i trzymał z 15 min.
    Oczywiście jest to piąty transfer, wiec powinnam być już trochę bardziej stonowana, ale widocznie ja już tak mam, ze sobie od razu wkręcam, ze to oznaka nieudanego transferu, bo kiedyś tez tak bolało po i się nie udało. 🙈
    Te czekanie jest najgorsze, dopiero drugi dzien a milion rzeczy przychodzi do głowy.

    👩🏻‍💼32 🧔🏻‍♂️33
    Endometrioza IV stopnia
    Adenomioza
    Starania od 2018
    Oba jajowody usunięte
    I procedura w UK - 4 🥚 1 blastocysta
    II procedura program rządowy - 4 🥚 1 ❄️
    III - 5 🥚 - 2 ❄️
    IV - 6 🥚 6 ❄️
    6 nieudanych transferów.
    Pozostało 4/6 ❄️
  • MałaStokrotka Autorytet
    Postów: 1055 1223

    Wysłany: 28 listopada 2025, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tu już się dziewczyny ewakuowałyście 😁 a ja się dziwię, dlaczego na listopadowym ucichło 🤭

    Prowadzącej powodzenia ❤️🤞a dla nas wszystkich, niech ten miesiąc będzie przyjazny ❤️ (szukałam najlepszego określenia 😁) i pełen pozytywnych wiadomości ❤️

    Proszę o wpisanie 📅 17.12 wizyta u doktor prowadzącej w klinice 😊

    Adirella, Anka84, nick nieaktualny, Marz91, Kat84 lubią tę wiadomość

    👧🏼 91 🧔‍♂️ 89 🐈 18

    2019 koniec nie-starań
    2021 starania ze wsparciem gin
    2022 cb 💔
    2025 klinika + kwalifikacja do ivf

    I PICSI - 10.2025 - Menopur & Cetrotide & Pabi - Dexamethason ➡️ 23.10 pick up ➡️ 15🥚 ➡️ 💔😭
    II Ivf - 01.2026 ⛔️

    Ban na ivf na co najmniej 3 miesiące 😭 ➡️ zdrowie najważniejsze ❤️
  • MałaStokrotka Autorytet
    Postów: 1055 1223

    Wysłany: 28 listopada 2025, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jabk0va wrote:
    Powodzenia wszystkim w grudniu 🤞☘️
    Niech ten magiczny miesiąc roztacza swój czar i pozwoli spełnić marzenia 🎄🎁🧑‍🎄
    Nawet te najskrytsze 🥰
    Jabkova, miło Cie widzieć! ❤️ jak się czujesz? 😊

    👧🏼 91 🧔‍♂️ 89 🐈 18

    2019 koniec nie-starań
    2021 starania ze wsparciem gin
    2022 cb 💔
    2025 klinika + kwalifikacja do ivf

    I PICSI - 10.2025 - Menopur & Cetrotide & Pabi - Dexamethason ➡️ 23.10 pick up ➡️ 15🥚 ➡️ 💔😭
    II Ivf - 01.2026 ⛔️

    Ban na ivf na co najmniej 3 miesiące 😭 ➡️ zdrowie najważniejsze ❤️
  • Marcelina123 Znajoma
    Postów: 25 25

    Wysłany: 28 listopada 2025, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Potrzebuje Waszej pomocy bo chyba zaczynam się gubić w tym programie rządowym. To moja pierwsze podjeście z tym programem.

    Z tego co czytam na stronie rządowej:
    - badania do stymulacji są refundowe, a ja i mój mąż zapłaciclismh ostatnio po 500zł za badania.
    - leki do stymulacji są refundowane, a ja właśnie zapłaciłam w aptece 380zł za Recovelle 😕

    To jak to w końcu jest z tą refundacją?

    Z góry bardzo dziekuje za pomoc ❤️

  • Claudii Autorytet
    Postów: 890 1886

    Wysłany: 28 listopada 2025, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix wrote:
    Powodzenia w nowym miesiącu :D <3
    Ja czekam do jutra na ostateczną betę i w zależności od wyniku, albo będziemy się szykować w grudniu na USG serduszkowe albo na kolejny transfer 🤞

    Trzymam kciuki, żeby ruszyło 🤞🏼 Przyznam, że czasem zaglądałam na Wasz wątek na głównym patrząc co u Ciebie. Wierzę, że będzie dobrze 😌

    Clausix lubi tę wiadomość

    30l. starania od: styczeń 25’

    ❗️AMH 0.71 / MTHFR hetero, PAI1 homo / 21’ resekcja raka tarczycy + radioterapia I-131
    ✔️ MUCHa / Sono-HSG / kariotyp / FMR1 / histeroskopia / wyleczone zapalenie endometrium 3/10

    01.2026 IVF - 3MII - 2 zapłodnione - 0 ❄️
    04.2026 IVF - 2MII - 2 zapłodnione - 5CB ❄️
    ET 4BC 07.04 - beta 0
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy to nie wszystko: Kompletny Przewodnik po mądrej suplementacji przed ciążą.

Co najmniej dwa fakty na temat folianów i suplementacji przed ciążą naprawdę Cię tu zaskoczą. Zebraliśmy najczęstsze pytania naszej społeczności i na ich podstawie stworzyliśmy kompletny, oparty na badaniach przewodnik po mądrej suplementacji. Jeśli myślisz, że „zacznę brać coś po pozytywnym teście” - koniecznie sprawdź, dlaczego nauka mówi coś zupełnie innego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementy w ciąży – co naprawdę jest potrzebne?

Ciąża to czas pełen radości, ale i wyzwań. Jednym z najważniejszych aspektów, o które należy zadbać, jest odpowiednie odżywianie. Kobiety w ciąży często słyszą o konieczności suplementacji, ale które składniki są naprawdę niezbędne?

CZYTAJ WIĘCEJ