Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🎄🎄IVF GRUDZIEŃ❄️🎁
Odpowiedz

🎄🎄IVF GRUDZIEŃ❄️🎁

Oceń ten wątek:
  • domi_ Autorytet
    Postów: 1915 4562

    Wysłany: 17 grudnia 2025, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulity wrote:
    Dziewczyny idę dzisiaj powtórzyć betę ale chyba pójdę do innego laboratorium z tego względu że mi mąż przypominał że często u nas w diagnostyce wychodziły błędne wyniki a tym etapie chyba nie ma znaczenia gdzie pójdę tylko żeby już w piątek powtórzyć w tym samym bo wtedy mam betę dla kliniki :) i badać dzisiaj progesteron?
    Co do progra to widzę, że już Ci Milagro odpisala.

    Jesli chodzi o kwas foliowy to ja biore 800, ale to ze względu na homocystine 🤷‍♀️ Dr J. prosiła żebym zwiększyła z 400 na 800. Był moment, że wydawało mi się, że mam za dużo kwasu foliowego a Homocysteina piękna, więc sobie zmniejszyłam znowu na 400 i przy kolejnej powtórce homocysteiny okazało się, że to nie była za dobra decyzja.
    Mówię to raczej jako “opis przypadku” a nie zasada, bo zasady nie znam. U mnie decyzję podjął lekarz.

    paulity, blaurita lubią tę wiadomość

    👩,👦34 l.//starania >10 lat
    Endometrioza 4 st, Adeno. '20 i '25 laparo.
    AMH:0,45>0,66
    MTHFR, PAI-1, Leiden, R2❌ Anemia
    Kariotypy✔️ KIR BX: 2DS1,2DS2,2DS5✔️ 2DS3,3DS1❌ On HLA-c:C1,C2
    CD138 ✔️ Cross match 26,7%>24,6%
    Interleukin 6 4,3pg/ml⬆️ ANA1(+)

    I procedura IMSI - 2023, krótki prot.
    📅 11.2023 💉 5 kom.>>❄️❄️3AB, 5BC
    FET I 12.2023 3AB CS, 12 dpt <0,1❌
    FET II 07.2024 5BC CS, EG. 6 dpt <0,2❌

    II procedura ICSI+FC - 2024, długi prot.
    📅10.2024 💉 2 kom. >> ❄️3BB
    FET III 11.2024 CS, EG, AH 9 dpt <0,2❌

    III procedura ICSI+FC - 2025, długi prot. z hormonem wzrostu
    📅31.01 💉 2 kom. >> ❄️❄️3BA, 3BB

    FET IV 19.07.2025, 3BA CS, AH
    Encorton, Clexane, Acard, Accofil, Prograf, Relanium, Prolutex, Besins, Utrogestan, Estrofem
    6dpt 22,7, 9dpt 110, 12dpt 540, 20dpt 1902,9, 23dpt 1818, GS 0,48, 6+0 ciąża zatrzymana ❌
    FET V 15.12.2025, 3BB CS, AH, 8dpt <0,2 ❌

    💊Ryeqo od 01.03. 🏥 07.2026, 3. operacja. DaVinci.
  • Totalnie_pogubiona Autorytet
    Postów: 669 1204

    Wysłany: 17 grudnia 2025, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    domi_ wrote:
    Co do progra to widzę, że już Ci Milagro odpisala.

    Jesli chodzi o kwas foliowy to ja biore 800, ale to ze względu na homocystine 🤷‍♀️ Dr J. prosiła żebym zwiększyła z 400 na 800. Był moment, że wydawało mi się, że mam za dużo kwasu foliowego a Homocysteina piękna, więc sobie zmniejszyłam znowu na 400 i przy kolejnej powtórce homocysteiny okazało się, że to nie była za dobra decyzja.
    Mówię to raczej jako “opis przypadku” a nie zasada, bo zasady nie znam. U mnie decyzję podjął lekarz.

    Teraz homocysteina oscyluje Ci na jakim poziomie?
    Trzeci miesiąc biorę modulator… jutro pójdę zbadać czy coś drgnęło przed transferem.
    Chociaż lekarze z kliniki twierdzą , że jej poziom nie ma żadnego znaczenia 🧐

    🧘🏻‍♀️89 & ⛹🏻‍♂️ 81

    ✅AMH 3,69
    ❌morfologia plemników 0%

    💌04.2020r.
    ciąża naturalna🧸
    strata-w 9 tygodniu🥺🩶

    🔆 2025r. podejście do I IVF🔆
    📌29.07. start stymulacji
    📌09.08. punkcja
    pobrano 18🥚
    zapłodniono 14🥚
    finalnie mamy 6 ❄️ ❄️ ❄️

    🍀01.10 nasz pierwszy transfer
    ❄️FET 3AA
    β-hCG 6dpt 1,57 😣 8dpt 1,15 🥺❌

    🧬KIR Bx ✅ brak 4 kirów implantacyjnych 😶‍🌫️
    Hla-c ✅

    🩺 17.11. histeroskopia
    cd138, cd56✅
    histopatologia ✅

    🍍20.12.
    Transfer 3.1.2 i 3.2.3❄️ ❄️
    7dpt 15,9 ; 9dpt 57,2 ; 11dpt 155,0 ; 13dpt 420,0 ; 16dpt 2365 ; 20dpt 11 694 + nagłe obfite krwawienie 😔😣
    22dpt 14 500 🥺23dpt zarodek z bijącym sercem 💖
    26dpt ponowny krwotok 🥺
    11+0 Feliatest zdrowy wojownik🩵

    preg.png
  • domi_ Autorytet
    Postów: 1915 4562

    Wysłany: 17 grudnia 2025, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totalnie_pogubiona wrote:
    Teraz homocysteina oscyluje Ci na jakim poziomie?
    Trzeci miesiąc biorę modulator… jutro pójdę zbadać czy coś drgnęło przed transferem.
    Chociaż lekarze z kliniki twierdzą , że jej poziom nie ma żadnego znaczenia 🧐
    Dr Jarosz zwraca uwagę na homocysteine.
    Mam około 8. Trochę poniżej. Jak zmniejszyłam na foliany 400 to około 10.
    W pewnym momencie czytałam jej też na konsultacji skład mojego complexu witamin B z Aliness i też dała okejke.

    blaurita, Totalnie_pogubiona lubią tę wiadomość

    👩,👦34 l.//starania >10 lat
    Endometrioza 4 st, Adeno. '20 i '25 laparo.
    AMH:0,45>0,66
    MTHFR, PAI-1, Leiden, R2❌ Anemia
    Kariotypy✔️ KIR BX: 2DS1,2DS2,2DS5✔️ 2DS3,3DS1❌ On HLA-c:C1,C2
    CD138 ✔️ Cross match 26,7%>24,6%
    Interleukin 6 4,3pg/ml⬆️ ANA1(+)

    I procedura IMSI - 2023, krótki prot.
    📅 11.2023 💉 5 kom.>>❄️❄️3AB, 5BC
    FET I 12.2023 3AB CS, 12 dpt <0,1❌
    FET II 07.2024 5BC CS, EG. 6 dpt <0,2❌

    II procedura ICSI+FC - 2024, długi prot.
    📅10.2024 💉 2 kom. >> ❄️3BB
    FET III 11.2024 CS, EG, AH 9 dpt <0,2❌

    III procedura ICSI+FC - 2025, długi prot. z hormonem wzrostu
    📅31.01 💉 2 kom. >> ❄️❄️3BA, 3BB

    FET IV 19.07.2025, 3BA CS, AH
    Encorton, Clexane, Acard, Accofil, Prograf, Relanium, Prolutex, Besins, Utrogestan, Estrofem
    6dpt 22,7, 9dpt 110, 12dpt 540, 20dpt 1902,9, 23dpt 1818, GS 0,48, 6+0 ciąża zatrzymana ❌
    FET V 15.12.2025, 3BB CS, AH, 8dpt <0,2 ❌

    💊Ryeqo od 01.03. 🏥 07.2026, 3. operacja. DaVinci.
  • Clausix Autorytet
    Postów: 7043 5841

    Wysłany: 17 grudnia 2025, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totalnie_pogubiona wrote:
    Teraz homocysteina oscyluje Ci na jakim poziomie?
    Trzeci miesiąc biorę modulator… jutro pójdę zbadać czy coś drgnęło przed transferem.
    Chociaż lekarze z kliniki twierdzą , że jej poziom nie ma żadnego znaczenia 🧐

    Ja swój najwyższy poziom homocysteiny miałam ponad 16 😅 wtedy immunolog włączyła mi jakiś suplement amerykański z takimi dawkami witamin B, że bałam się to łykać 😅 Ale po 3 miesiącach miałam homocysteinę 7.

    blaurita lubi tę wiadomość

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7 🤞

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • merci Autorytet
    Postów: 1280 2276

    Wysłany: 17 grudnia 2025, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix, jak tam u Ciebie? Jak samopoczucie?

    Clausix lubi tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test zdrowy 🩵
    preg.png
  • Clausix Autorytet
    Postów: 7043 5841

    Wysłany: 17 grudnia 2025, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    Clausix, jak tam u Ciebie? Jak samopoczucie?

    Ogólnie w porządku, chociaż wiadomo stres jest i im bliżej rozstrzygnięcia tym bardziej narasta. Zostało 25h PUPO 😅
    Mam dziś 34 urodziny, a pomyśleć, że jak zaczynałam miałam 27...

    merci, Mln, Anka84, Mary27, MałaStokrotka lubią tę wiadomość

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7 🤞

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • merci Autorytet
    Postów: 1280 2276

    Wysłany: 17 grudnia 2025, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix wrote:
    Ogólnie w porządku, chociaż wiadomo stres jest i im bliżej rozstrzygnięcia tym bardziej narasta. Zostało 25h PUPO 😅
    Mam dziś 34 urodziny, a pomyśleć, że jak zaczynałam miałam 27...

    Wszystkiego najlepszego! Niech jutro będzie piękny prezent i potwierdzenie, że wszystko idzie w dobrym kierunku ❤️🍀

    Clausix lubi tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test zdrowy 🩵
    preg.png
  • blaurita Autorytet
    Postów: 312 379

    Wysłany: 17 grudnia 2025, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix wrote:
    Ogólnie w porządku, chociaż wiadomo stres jest i im bliżej rozstrzygnięcia tym bardziej narasta. Zostało 25h PUPO 😅
    Mam dziś 34 urodziny, a pomyśleć, że jak zaczynałam miałam 27...

    🎂 Wszystkiego najlepszego, niech marzenia staną się rzeczywistością… 🍀

    Clausix, Totalnie_pogubiona lubią tę wiadomość

    ♀ 35
    💉 05.2025 stymulacja Cetrotide, Ovaleap, Gonapeptyl - 16 pęcherzyków
    🩺 punkcja 05.2025
    🫧 16 ➡️ 4 🥚
    ❄️4AA ❄️4AB (5doba)
    usunięcie mięśniaka i endo: 08.25, biopsja✅
    1.transfer: 05.12.25
    (Luteina,Utrogestan, Prolutex, Clexane, Estrofem)
    🍀 8 dpt bHcg 50,94 mIU /ml, prog 71,4 ng/ml
    🍀 10 dpt bHcg 124,00 mIU/ml
    🍀 17 dpt bHcg 2516,00 mIU/ml, prog 29,30 ng/ml
    🍀 22 dpt bHcg 8106 mIU/ml, prog 104 ng/ml, estradiol 224 pg/ml
    🍀 24 dpt USG 💓 2,5 mm 👶🏻
    🍀 40 dpt USG 💓 👶🏻
    🍀 10+3 👶🏻 3,7 cm 💓 153 bpm
    🍀 1 prenatalne 21.02 USG 🆗
    🍀 2 prenatalne 20.04 🆗 chłopak 🩵

    ♂ 41
    0% prawidłowych plemników
    odsetek plemników z fragmentacją DNA 58%
    test HBA 46%
    ilość plemników w 1ml - 13,8mln
    ruch postępowy 13%
    viability (plemniki żywe) 30%
    host 31%
    preg.png
  • White1 Autorytet
    Postów: 2032 4679

    Wysłany: 17 grudnia 2025, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix wrote:
    Ogólnie w porządku, chociaż wiadomo stres jest i im bliżej rozstrzygnięcia tym bardziej narasta. Zostało 25h PUPO 😅
    Mam dziś 34 urodziny, a pomyśleć, że jak zaczynałam miałam 27...
    Z tym, że te urodziny świętujecie w większym gronie 🤭 życzę ci, żeby wizyta była twoim wymarzonym prezentem urodzinowym, a za rok żebyście świętowali je z synkiem lub córeczką obok 🩷🤞🎂

    Clausix lubi tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • paulity Autorytet
    Postów: 1144 772

    Wysłany: 17 grudnia 2025, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krew na betę oddałam tylko poszła do Śląskiego laboratorium i wyniki dopiero ok 17 :)

  • Totalnie_pogubiona Autorytet
    Postów: 669 1204

    Wysłany: 17 grudnia 2025, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    domi_ wrote:
    Dr Jarosz zwraca uwagę na homocysteine.
    Mam około 8. Trochę poniżej. Jak zmniejszyłam na foliany 400 to około 10.
    W pewnym momencie czytałam jej też na konsultacji skład mojego complexu witamin B z Aliness i też dała okejke.

    Właśnie Aliness wcinam, zresztą z polecenia z forum 😉
    Zobaczymy jutro jak efekty.
    Sprawdzę też estradiol, progesteron i tsh.
    Oby wszystko było dobrze i sobotni transfer odbył
    się bez komplikacji 🥹

    domi_, Loraa, Anka84 lubią tę wiadomość

    🧘🏻‍♀️89 & ⛹🏻‍♂️ 81

    ✅AMH 3,69
    ❌morfologia plemników 0%

    💌04.2020r.
    ciąża naturalna🧸
    strata-w 9 tygodniu🥺🩶

    🔆 2025r. podejście do I IVF🔆
    📌29.07. start stymulacji
    📌09.08. punkcja
    pobrano 18🥚
    zapłodniono 14🥚
    finalnie mamy 6 ❄️ ❄️ ❄️

    🍀01.10 nasz pierwszy transfer
    ❄️FET 3AA
    β-hCG 6dpt 1,57 😣 8dpt 1,15 🥺❌

    🧬KIR Bx ✅ brak 4 kirów implantacyjnych 😶‍🌫️
    Hla-c ✅

    🩺 17.11. histeroskopia
    cd138, cd56✅
    histopatologia ✅

    🍍20.12.
    Transfer 3.1.2 i 3.2.3❄️ ❄️
    7dpt 15,9 ; 9dpt 57,2 ; 11dpt 155,0 ; 13dpt 420,0 ; 16dpt 2365 ; 20dpt 11 694 + nagłe obfite krwawienie 😔😣
    22dpt 14 500 🥺23dpt zarodek z bijącym sercem 💖
    26dpt ponowny krwotok 🥺
    11+0 Feliatest zdrowy wojownik🩵

    preg.png
  • merci Autorytet
    Postów: 1280 2276

    Wysłany: 17 grudnia 2025, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulity wrote:
    Krew na betę oddałam tylko poszła do Śląskiego laboratorium i wyniki dopiero ok 17 :)
    Trzymam kciuki za dobry wynik 🤞🏻 która dpt?

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test zdrowy 🩵
    preg.png
  • paulity Autorytet
    Postów: 1144 772

    Wysłany: 17 grudnia 2025, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    Trzymam kciuki za dobry wynik 🤞🏻 która dpt?
    7dpt ramo robią test to wyszła druga kreska :)

    Mary27, merci lubią tę wiadomość

  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1686 2416

    Wysłany: 17 grudnia 2025, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix wrote:
    Ogólnie w porządku, chociaż wiadomo stres jest i im bliżej rozstrzygnięcia tym bardziej narasta. Zostało 25h PUPO 😅
    Mam dziś 34 urodziny, a pomyśleć, że jak zaczynałam miałam 27...
    Wszystkiego najlepszego kochana. Życzę Ci spełnienia wszystkich marzeń i abyś ten korpus był najwspanialszym prezentem. Po tylu latach należy Ci się bez dwóch zdań.

    Clausix lubi tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1686 2416

    Wysłany: 17 grudnia 2025, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulity wrote:
    Krew na betę oddałam tylko poszła do Śląskiego laboratorium i wyniki dopiero ok 17 :)
    To trzymamy kciuki. Ja pierwsza betę na poniedziałek planuję w 7 dpt.

    paulity lubi tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Rosołek123 Autorytet
    Postów: 550 1097

    Wysłany: 17 grudnia 2025, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś aktualizacja mojej bety :)
    Wynik 668 😊😊 czekam jeszcze na progesteron

    merci, Clausix, Adirella, Anka84, jabk0va, Totalnie_pogubiona, Monixma, Locus, Claudii, Mary27, LoliM, MałaStokrotka lubią tę wiadomość

    2025 styczeń- wizyta kwalifikacyjna do invitro
    07.2025 - stymulacja (gonal f, menopur, orgalutran)
    31.07.2025 - punkcja: 8❄️
    05.08 transfer❄️4aa
    8 dpt beta 29.8, 13-57.4, prog. 12,905 ng/ml,14 dpt-72.5, 17-216, prog 22.5,21-884,24 dpt- 2153,prog 32.34,28 dpt beta 4460 ciąża zatrzymana❌️
    3.11.2025 transfer ❄️4aa
    7dpt - 12,9. 9 dpt-11,3 prog 87 nmol/l ❌️
    05.12 transfer❄️ 4ab prog. 24,68 ng, 6dpt beta 38,4, 7 dpt godz. 17 beta 98,2. Tsh 1,63, 10 dpt Hcg 323,6. Prog 32,78, 12 dpt hcg 668, prog 21,7, 14 dpt hcg 1338
    17 dpt hcg 4085, 24 dpt beta 24 024, prog 21,95. 0,25 mm ❤️,34 dpt beta 82 919, 36 dpt beta 83 290.
    8+1 CRL 2,01 cm.❤️,10+1 CRL 3,8 cm. 164 ❤️, 10+2 SANCO zdrowy chłopak 🩵, 12+3 prenatalne 6,4 cm, 163 ❤️, 20+2 410gram szczęścia 😍, 29+2 1518 g 🩵
    preg.png
  • Nadziejka92 Autorytet
    Postów: 419 487

    Wysłany: 17 grudnia 2025, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was podchodziła z podwyższona prolaktyną do stymulacji? 661,0 mlU/l a norma do 557,1 😕

    👩🏼🧔🏻‍♂️ 92. Starania od 2018r.
    Amh 12.25 0.907
    Niedoczynność tarczycy, hashimoto.
    Kir AA, PAI-I homozygota 4g/4g, Ana1 1:80 typ ziarnisty

    2023-2025:
    4xIUI ❌ 1xFET CB, 2-6 FET ❌

    01.2026 stymulacja, czekają ❄️❄️❄️❄️
    Cross match 28,3% ➡️Immunosupresja
    30.04 VII FET 4AA 🍀
    Accofil+encorton+neoparin, cykl sztuczny
    11dpt 321
    13 dpt 823
    6t2d zarodek z 💓
    8t2d crl 17,2mm fhr 172 + krwiak
    preg.png
  • Loraa Autorytet
    Postów: 2556 3459

    Wysłany: 17 grudnia 2025, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totalnie_pogubiona wrote:
    Właśnie Aliness wcinam, zresztą z polecenia z forum 😉
    Zobaczymy jutro jak efekty.
    Sprawdzę też estradiol, progesteron i tsh.
    Oby wszystko było dobrze i sobotni transfer odbył
    się bez komplikacji 🥹
    Ja też polecam B complex z formeds, przy 2 tabletkach dziennie miałam homocysteine 4. Teraz biorę 1

    10.2024

    ➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%

    💉
    I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
    II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
    III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)

    I FET - beta < 0,1
    II FET - 🍀🙏

    A ch*j z tym wszystkim!
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1686 2416

    Wysłany: 17 grudnia 2025, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosołek123 wrote:
    Dziś aktualizacja mojej bety :)
    Wynik 668 😊😊 czekam jeszcze na progesteron
    Pięknie. Super przyrost. Daj znać jaki masz poziom proga. Też czekam na wynik

    Rosołek123 lubi tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Adirella Autorytet
    Postów: 1236 2825

    Wysłany: 17 grudnia 2025, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, tak jak mówiłam zabiegana końcówka roku i dzisiaj niespodzianka, chyba przyszedł okres tyle, że 8 dni za wcześnie, na razie plamienia, ale żywa krew. Brzuch pobolewa okresowo, PMS też był intensywny i by wyjaśniało dlaczego tak szybko przylazł. Chociaż owulacje miałam w 12/13 dniu cyklu czyli jakoś 8 dni temu, więc nie do końca rozumiem co się wyprawia 🫣... Po listopadowych transferze i hormonach miałoby to sens? Mam wizytę u mojego ginekologa 8 stycznia więc wspomnę o tym.
    Poczekam do jutra i zobaczę, czy coś się rozkręci, ale nie powiem trochę mnie to zmartwiło - no i poprzestawia mi wszystko 🤨🤨

    Rezygnacja z antykoncepcji 11.2022
    Starania od początku 2023
    Październik 2023 - wizyta w klinice Gameta Bydgoszcz

    Czynnik męski - kryptozoospermia (pojedncze plemniki)
    Czynnik żeński - Hashimoto i niedoczynność tarczycy, insulinooporność

    Pierwsza próba grudzień 2024 ❌️
    USG piersi wykazało niewielki guzek - badania w styczniu ✅
    I IVF 27.02.25 6x🥚 zamrożonych i czekają na małża 🥺
    II IVF - 28.08.25 23x🥚 + 4🥚 -> (2 doba) 14 🦠 -> 1x❄️4.2.2 -> PGT-a (30.09) ZDROWY 🥹
    17.11 transfer🍍-> 26.11 beta <0.2 😢
    III IVF - 26.02.26 16🥚 -> 4❄️
    31.03 transfer 🍍 -> 8.04 beta <0.2 😢
    7.05 histeroskopia - NK < 10%; brak stanu zapalnego
‹‹ 73 74 75 76 77 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ