Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🏵🌸🪻IVF KWIECIEŃ 2025🪻🌸🏵
Odpowiedz

🏵🌸🪻IVF KWIECIEŃ 2025🪻🌸🏵

Oceń ten wątek:
  • Domi0307 Autorytet
    Postów: 505 662

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ❤️‍🩹 wrote:
    Miałaś tylko Unidox?
    Mi przy 5/10 wpw CD138 dr dał Metronidazol + Unidox na 20 dni i z tego co widzę na forum większość dostaje 2 antybiotyki na raz.
    Tak, właśnie tylko Unidox, ale to było zaraz po histero, nie mieliśmy jeszcze wyników. Też właśnie widziałam, że przy takim wyniku jest większa obstawa antybiotyków, dlatego tak myślę, że dr J mi coś jeszcze dołoży.

    ♀️ 35
    - RZS, ANA 1:160
    - hormony, AMH, wit. D, wit. B12, kwas foliowy, homocysteina, KIR, cytokiny, subpopulacja limfocytów, cross-match, kariotyp ✅️
    ♂️ 30
    - morfologia - 2% ❌️
    - fragmentacja DNA, AZF, kariotyp ✅️

    Starania od 2023, klinika od 2025
    02.01.25 - wizyta kwalifikacyjna
    20.01.25 - I procedura - protokół długi
    14.02.25 - punkcja (1❄️)
    19.02.25 - I ET (4.2.1) - 8dpt-10, 10dpt-8, 13dpt-1 ❌️
    27.03.25 - histeroskopia + biopsja
    CD56 ✅️ CD138 ❌️ (stan zapalny, antybiotykoterapia, bez konieczności biopsji kontrolnej)
    06.05.25 - II procedura - protokół krótki
    17.05.25 - punkcja (2❄️❄️)
    17.06.25 - II FET (4.1.1) ❌️
    17.07.25 - III FET (4.3.2) - 8dpt-105, 11dpt-401, 13dpt-1393, 26dpt-49561, CRL-0,45cm i ❤️, 33dpt - mamy ❤️❤️😮🥹 1k2o ♂️
    ❤️ M&M już z nami ❤️
  • Madlen_90 Autorytet
    Postów: 370 201

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny szybkie pytanie:
    jakie suplementy biorą wasi faceci na poprawę nasienia?

    👩🏼35
    AMH 2,30
    Trombofilia ❌ Cytokiny ❌ IMK ❌
    KIR AA , brak implantacyjnych ❌
    HSG, hormony, biochemia, witaminy ✔️
    ANA1 1:80 ✔️ ANA3, ASA ✔️
    CD56 4%, CD138 1/10 - antybiotyki ✔️

    👦🏻38
    Morfologia ✔️ HBA, SCD, MiOXSYS ✔️

    Kariotypy oboje ✔️

    Starania od 12.2023: 2xIUI ❌

    START IVF 1: 18.02.2025
    1 ❄️4BA, 10 🥚 zamrożonych
    ❌6.05 - FET 4BA - 10dpt: 10,1, 13dpt: 1,5 😥

    START IVF 2: 06.08.2025
    Histeroskopia zabiegowa - polip ✔️
    ⏳oczekiwanie na FET w nowej klinice
    11.2025 - naturals 🩵- prenatalne OK 🩵

    🩵 Luty.2022 Synuś - naturalnie
  • Hdfs Autorytet
    Postów: 667 552

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlen_90 wrote:
    Dziewczyny szybkie pytanie:
    jakie suplementy biorą wasi faceci na poprawę nasienia?

    Moj brał fertimen plus, wyniki się polepszyły:)

    Madlen_90 lubi tę wiadomość

    👸🏻97🤴🏻89
    2019 11tc🕊 2020 bc IUI 2023 ❌️
    11.2024 stymulacja
    9.12 punkcja❄️❄️❄️❄️❄️
    14.12 transfer +eb ✖️
    26.03 transfer mrożony cykl naturalny+eb, agolutin, acard, utorgestan 2x200
    4dpt II kreska- cień
    6dpt beta 22,
    7dpt beta 23,5.
    8dpt beta 31.18
    10 dpt beta 54,43
    12 dpt beta 134,
    14 dpt beta 354
    16dpt beta 847
    20 dpt usg GS 0,76cm pęcherzyk
    21 dpt beta 5106
    23 dpt pęcherzyk żółtkowy
    29 dpt 25506 beta
    30 dpt serduszko ❤️ crl 1.1cm
    8+6tc crl 2.08 cm ❤️ 176
    9+6 tc crl 3,17cm ❤️ 179 Panorama zdrowy 🩵
    11+0 tc crl 4,30 cm ❤️ 170
    13+3 tc crl 7, 29 cm ❤️166
    18+3 tc 322g 🩵
    21+6 tc 533g 🩵 połówkowe
    27+0tc 1200g
    32+0 tc 2200g
    35+5 tc 3400g
    37+5 tc 3700g
    39+3 tc Leon 4kg 57cm
    age.png
  • Clausix Autorytet
    Postów: 7043 5845

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlen_90 wrote:
    Dziewczyny szybkie pytanie:
    jakie suplementy biorą wasi faceci na poprawę nasienia?
    Fertilman Plus, bardzo ładna poprawa była po 4 miesiącach

    Madlen_90 lubi tę wiadomość

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7 🤞

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • Thoruviel Autorytet
    Postów: 877 1046

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakowiankq wrote:
    Krew oddana 🤞🌱
    Nie spodziewam się wyników wcześniej niż późnym popołudniem. Ostatnio nawet morfologia jest koło 14
    Czuję się dziś średnio. Nie mogłam spać. Podejrzewam, że będę miała wysokie leukocyty po accofilu. W pt miałam na spadku 27 tys.

    Wiem, że nie tylko ja dziś się betuję. Mamy tu też zawodniczki zza krzaka ;) 🤞

    Trzymam mocno mocno kciuki 🤞🤞🤞

    krakowiankq, Milagro ❤️‍🩹 lubią tę wiadomość

    Kariotypy ok; AMH 4,8 (09/24)
    -cross-match 10/24 39%, 12/24 61%, 05/25 45,5%
    -allo-MLR 38% 10/24, 05/25 55,6% komórki NK 9%, KIR AA

    Naturals 🤗 24/06/25 β 60.9, 26/06 β 141, 28/06 β 360.9, 02/07 β 2108; 15/07 CRL 0,98 cm 141 ud/min <3 02.08 CRL 2,85 cm; 21/08 Sanco i prenatalne - ryzyka niskie 🤞
    23.02.2026 Synek 💙 39+1, 3720g 55cm 💪

    Klinika nr 2 od 09/24:
    IVF 6 04/05.25 - 4❄️ po PGTA-A 1 ❄️👌 i 1 mozaika - czekają ⌛
    IVF 5 10/24 - 1 PGT-A ok, 1 ?
    - transfer VIII 04/03 5.2.1 - β 10dpt 0.156 💔
    - transfer IX 05/04 5.2.3 💔
    Klinika nr 1 2021-08/24
    4 procedury IVF. IVF 1: 4 ❄️, bez PGT-A, 4 transfery, 1 cb
    3 IVF z PGT-a: IVF 2:❄️ 👎. IVF 3: z 3❄️ dwa 👌Dwa transfery z Accofil:
    -transfer❄️ 5.1.1 udany (06/23), wada rozwojowa, 💔12+5
    -transfer❄️5.2.3 (03/24) - 💔
    IVF 4 - jeden❄️ok, transfer z Accofil (07/24), 💔6 +0.
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2429 4287

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Thoruviel wrote:
    Trzymam mocno mocno kciuki 🤞🤞🤞

    Ja za Ciebie ;)

    Thoruviel lubi tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Czarna Autorytet
    Postów: 261 490

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    taterniczka wrote:
    Dziewczyny... mam dylemat i pytanie.
    Mam na jutro umówioną wizytę u fryzjera, którą przekładałam już ileś razy, a odrost mam taki że hej. Ale teraz w sytuacji, gdzie beta wyszła pozytywna i w piątek mam pierwsze usg nie wiem, czy mogę iść zafarbować włosy czy lepiej odpuścić. 🫣 Może ktoś mądrzejszy ode mnie mi powie, czy to jest bezpieczne czy nie?

    Ja w pierwszej ciąży czekałam do końca 3 mięsiąca bo wiem ze można farby nie szkodzą ,ale jednak czytałam, że lepiej farbować w 2 trymestrze. Więc wolałam poczekać :) ale każdy robi wedle uznania :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2025, 11:23

  • Czarna Autorytet
    Postów: 261 490

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlen_90 wrote:
    Dziewczyny szybkie pytanie:
    jakie suplementy biorą wasi faceci na poprawę nasienia?


    Moj mąż przed pierwszą ciążą brał supramen. Zdecydowanie najlepszy produkt.!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2025, 11:23

    Madlen_90 lubi tę wiadomość

  • Madzik_ Autorytet
    Postów: 764 1414

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny. Mam zrobić badanie dla kliniki 16 kwietnia ( 14 dpt)

    Chyba nie zrobi różnicy jak zrobię je dzisiaj o 19 zamiast jutro o 6 rano nie?

    👨‍🦱 36l.

    👩34l.

    W klinice Gyncentrum od Listopada 2020r.
    Podchodzimy do In vitro.
    1 Transfer 08.11.2021r. 😭
    2 Transfer 09.05.2022r. 😭
    3 transfer ❌️
    4 transfer ❌️
    5 transfer❌️
    😭😭😭😭😭
    2 punkcja
    3 punkcja Eurofertil Czechy
    6 transfer❌
    7 transfer 02.04
    5dpt beta 11 prog 14,20
    6dpt beta 44,70 prog 30
    9dpt beta 89,60 prog 39,28
    12dpt beta 312 peog 17
    14dpt beta 797,30 prog 17
    20dpt zarodek w macicy (CRL 0,15cm) czekamy na Twoje serduszko 🥰
    26dpt mamy serduszko 🥹🥹 CRL 0,55cm
    27dpt krwiewienie, sor, serduszko biję
    30dpt CRL 0,93 cm
    preg.png
    age.png
  • Hdfs Autorytet
    Postów: 667 552

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej byłam na usg 20 dpt, jest pęcherzyk 7-8mm powiedziała ginekolog, zapytałam czy jest cialko zolte powiedziała, że tak a na zdjeciu usg widzę jeden prcherzyk czy mam się czym martwić? Zapytałam się czy pęcherzyk jest prawidłowy do wieku ciazy 5 tc powiedziała, że tak, ale nie znam się kompletnie na wielkościach pęcherzyków 😶‍🌫️😶‍🌫️😶‍🌫️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2025, 12:16

    👸🏻97🤴🏻89
    2019 11tc🕊 2020 bc IUI 2023 ❌️
    11.2024 stymulacja
    9.12 punkcja❄️❄️❄️❄️❄️
    14.12 transfer +eb ✖️
    26.03 transfer mrożony cykl naturalny+eb, agolutin, acard, utorgestan 2x200
    4dpt II kreska- cień
    6dpt beta 22,
    7dpt beta 23,5.
    8dpt beta 31.18
    10 dpt beta 54,43
    12 dpt beta 134,
    14 dpt beta 354
    16dpt beta 847
    20 dpt usg GS 0,76cm pęcherzyk
    21 dpt beta 5106
    23 dpt pęcherzyk żółtkowy
    29 dpt 25506 beta
    30 dpt serduszko ❤️ crl 1.1cm
    8+6tc crl 2.08 cm ❤️ 176
    9+6 tc crl 3,17cm ❤️ 179 Panorama zdrowy 🩵
    11+0 tc crl 4,30 cm ❤️ 170
    13+3 tc crl 7, 29 cm ❤️166
    18+3 tc 322g 🩵
    21+6 tc 533g 🩵 połówkowe
    27+0tc 1200g
    32+0 tc 2200g
    35+5 tc 3400g
    37+5 tc 3700g
    39+3 tc Leon 4kg 57cm
    age.png
  • Ala9292 Koleżanka
    Postów: 35 61

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,

    Transfer 23.04, drugi (ostatni zarodek) :( poprzedni transfer zakończony sukcesem, jednak poronienie w 8 tyg :(
    Poszukuję pocieszenia, drugi zarodek rozwijał się do stadium blastocysty aż do 6 doby, czy znacie historie ze szczęśliwymi ciążami w takiej sytuacji?

    Karolidu lubi tę wiadomość

    💃33
    🕺36
    5 lat starań | Niepłodność idiopatyczna
    Marzec–Maj 2023 – 3× IUI ❌❌❌
    Wrzesień 2024 – start IVF
    Grudzień 2024 – ciąża obumarła (6 tc) 👼
    23.04.2025 –❄️ transfer blastocysty 🧬
    19.05 - CRL - 8,4 mm ❤️ Tęczowa Nadzieja🌈
  • Mary27 Autorytet
    Postów: 438 647

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem też po pobraniu krwi. Ale wyniki będą tylko późnym wieczorem, albo rano jutro. I jak nie denerwować?

    krakowiankq lubi tę wiadomość

    💃'91
    Insulinoodporność, bardzo niskie AMH
    Starania od 2020
    Cross match 12,7%🥳
    KIR AA => mąż C1C1, dawczyni ? ❌
    cytokiny, immunofenotyp ✅
    allo MLR 0% ❌
    Mutacje PAI-1 homo, MTFHR hetero ❌
    Trombofilia, V Leiden nie wykryto✅
    Białko S, białko C, antykoagulant tocznia, zespól antyfosfolipidowy, homocysteina, fibrynogen, antytrombina✅
    IFV z KD
    7.04.2025. I ET 4AA
    8dpt-137, 10dpt-350, 12dpt - 831, 15dpt - 3250
    25 dpt - CRL 7,5mm i serduszko
    7+4 tc 💔👼♂️, genetycznie zdrowy
    24.01.2026 FET 4BA 6dpt-26, 8dpt-39,5; 10dpt -32❌ biochem
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2429 4287

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mary27 wrote:
    Jestem też po pobraniu krwi. Ale wyniki będą tylko późnym wieczorem, albo rano jutro. I jak nie denerwować?

    Ty jeszcze się nie testowałaś, prawda?
    Tyle nas, że się gubię :D

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • frankapzn Autorytet
    Postów: 967 936

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję się dziś po wizycie, tydzień po punkcji. Transfer najwcześniej w czerwcu, w kolejnym cyklu zaplanowaliśmy histeroskopię, dodatkowo jeszcze posprawdzam immunologię i będziemy działać :) Na razie moje jajniki są ooogromne i potrzebują odpoczynku , zresztą ja też . Dziś przespałam pierwszą noc spokojnie od bardzo dawna .
    Trzymam za wszystkie Was kciuki !!! ...ja na momencik łapię oddech i wracam do Was :)

    Milagro ❤️‍🩹, Pat87, sylstaa, just_a_girl, Lilithgirl, Yahu lubią tę wiadomość

    Ona : 36 🧡Hashimoto,adeno,mieśniak, mthfr oraz pai, KIR AA NK 44% Cross match - ujmeny, AMH 23'-2,8 24' -2,1 25'-3,6? On: 40 🧡obniżone parametry nasienia Kariotypy ok
    Starania od 2019 , 1 poronienie
    I IVF 12/2023 , brak zarodków 😭
    II IVF 05/2024 ❄️❄️4AB ,4BC
    08/24 FET 4 AB 😿💔
    02/25FET 4 BC 😿
    III IVF 03/2025 ❄️❄️❄️! 05/2025 histeroskopia (usunięcie zrostów, cd138 ok, brak stanu zapalnego)
    06/25 FET 5 AA🍀 14 tc 💔👼
    02/26 FET ❤️ 🥹 🙏🌈
    12+1 Prenatalne , ryzyka niskie
    Felia - Zdrowa dziewczynka 🩷

    preg.png
  • Mary27 Autorytet
    Postów: 438 647

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakowiankq wrote:
    Ty jeszcze się nie testowałaś, prawda?
    Tyle nas, że się gubię :D
    Nie, dziś pierwszy test.
    Tak, nas z siódemki jest dużo. Oby wszystkim się udało

    krakowiankq, Wilga27 lubią tę wiadomość

    💃'91
    Insulinoodporność, bardzo niskie AMH
    Starania od 2020
    Cross match 12,7%🥳
    KIR AA => mąż C1C1, dawczyni ? ❌
    cytokiny, immunofenotyp ✅
    allo MLR 0% ❌
    Mutacje PAI-1 homo, MTFHR hetero ❌
    Trombofilia, V Leiden nie wykryto✅
    Białko S, białko C, antykoagulant tocznia, zespól antyfosfolipidowy, homocysteina, fibrynogen, antytrombina✅
    IFV z KD
    7.04.2025. I ET 4AA
    8dpt-137, 10dpt-350, 12dpt - 831, 15dpt - 3250
    25 dpt - CRL 7,5mm i serduszko
    7+4 tc 💔👼♂️, genetycznie zdrowy
    24.01.2026 FET 4BA 6dpt-26, 8dpt-39,5; 10dpt -32❌ biochem
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2429 4287

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mary27 wrote:
    Nie, dziś pierwszy test.
    Tak, nas z siódemki jest dużo. Oby wszystkim się udało

    To trzymam kciuki :)

    Mary27 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • _mm__ Przyjaciółka
    Postów: 82 63

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam już wyniki. Progesteron 19, a beta ujemna..
    Rano miałam trochę brązowego śluzu i jednak na coś liczyłam. Także beta w czwartek dla kliniki to już tylko formalność. Myślicie, że mogę już odstawić leki? Boli mnie trochę podbrzusze, jakby na okres..

    IVF
    Kwiecien 2025 ❌
    Maj 2025 ❌

    27.10 II
  • karo0olka Autorytet
    Postów: 867 1405

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _mm__ wrote:
    Mam już wyniki. Progesteron 19, a beta ujemna..
    Rano miałam trochę brązowego śluzu i jednak na coś liczyłam. Także beta w czwartek dla kliniki to już tylko formalność. Myślicie, że mogę już odstawić leki? Boli mnie trochę podbrzusze, jakby na okres..
    Przykro mi 😪😪😪

    III transfer ET 3 dniowy 8A synuś ❤️
    4.11.2024 wracamy po rodzeństwo z
    6.12.2024 Punkcja -> 4🥚 2 dojrzałe - 1 ❄️ 4BB
    3.01.2025 KET 4BB - beta 10dpt <0.2
    2.03.2025 Początek IV procedury 😍
    12.03.2025 Punkcja 2xMII 🥚🥚
    V transfer ET 3-dniowy 8A + EG❤️
    5dpt ⏸️ 6dpt Beta 7.7, 9dpt Beta 73, 11dpt Beta 228, 14dpt 753 🥹🥹
    23dpt- 2.5mm szczęścia i ❤️
    Badania prenatalne zdrowa dziewczynka 🩷
    19.11.2025 Iga 🩷


    28.12.2023r. Michałek 8:53 3840g/56cm
    Apgar 10/10 🩵

    age.png
  • Nowa31 Autorytet
    Postów: 1414 4016

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej !
    Ja dzisiaj rozmawiałam z embriologiem już na spokojnie bo serio po wczorajszej rozmowie to ja nie wiedziałam już nic.
    Po 3 dobie padło od razu 12 sztuk. 3 walczyły i w 5 dobie nasz rodzynek się rozwinął klasy 4AA . Pozostałe dwa obserwowali do 6 doby ale nic z tego nie wyszło.
    Prawdopodobnie u nas ta jakoś nasienia nie była jakoś rewelacyjna , ale to możemy sobie gdybać .

    💁‍♀️33
    Amh - 3,01
    Kariotyp - 🆗
    👨‍💼33
    Morfologia nasienia 2%
    Kariotyp 🆗

    2014 - 👧 naturalnie

    I IVF - 08.04.2025 - punkcja 28 komórek - 16 🥚 - 15❄️- 1❄️💔💔

    II IVF 🙏🙏
    01.08.2025 - punkcja 💉 27 komórek - 22 - mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️

    1.10.2025 - 9dpt 74mlU/ml 🙏 11dpt - 159 mln/ml 🥹🥹 13dpt - 348 mln/ml - 15dpt - 916 mln/ml ❤️❤️
    24.10.2025 - mamy serduszko ❤️
    Chwilo trwaj ❤️
    💙💙Czekamy na Ciebie Synku 💙

    05.06.2026 🥹 Witamy na świecie synku! 😍
    age.png
  • karo0olka Autorytet
    Postów: 867 1405

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po usg..
    Okazało się że mam krwiaka ale nie duży.
    A mały człowiek ma się dobrze i na już 1cm 😍

    Madzik_, frankapzn, Wilga27, taterniczka, Morwa, Mary27, Ladybug, Ccarolinaa, Mati01, Pat87, nick nieaktualny, Hania2010, Domi0307, sylstaa, Iwkaaa, Valletta, Puszkina, linka, Lilithgirl, fortunate_bunia, jowmat, Yahu, Czarna , Dariana, Clausix, Karolidu, Dzoana88, GeNiOlKaa92 lubią tę wiadomość

    III transfer ET 3 dniowy 8A synuś ❤️
    4.11.2024 wracamy po rodzeństwo z
    6.12.2024 Punkcja -> 4🥚 2 dojrzałe - 1 ❄️ 4BB
    3.01.2025 KET 4BB - beta 10dpt <0.2
    2.03.2025 Początek IV procedury 😍
    12.03.2025 Punkcja 2xMII 🥚🥚
    V transfer ET 3-dniowy 8A + EG❤️
    5dpt ⏸️ 6dpt Beta 7.7, 9dpt Beta 73, 11dpt Beta 228, 14dpt 753 🥹🥹
    23dpt- 2.5mm szczęścia i ❤️
    Badania prenatalne zdrowa dziewczynka 🩷
    19.11.2025 Iga 🩷


    28.12.2023r. Michałek 8:53 3840g/56cm
    Apgar 10/10 🩵

    age.png
‹‹ 148 149 150 151 152 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikrobiom intymny a infekcje - wakacyjny niezbędnik

Mikrobiom pochwy to złożony ekosystem mikroorganizmów, który pełni kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia intymnego. Jego zaburzenie może prowadzić do różnorodnych dolegliwości, które są szczególnie uciążliwe podczas podróży. W tym artykule przyjrzymy się, jak działa mikrobiom pochwy, jakie czynniki mogą go zaburzyć podczas wakacji, a wreszcie jak skutecznie chronić zdrowie intymne w trakcie podróżowania oraz kiedy warto sięgnąć po sprawdzone wsparcie z apteki.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ