Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną IVF Lipiec 🌸🌸🌸🌸🌸🌸
Odpowiedz

IVF Lipiec 🌸🌸🌸🌸🌸🌸

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2022, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    W sumie trzy zabiegi przed transferowe. Pomogly w odżywieniu,ukrwieniu i ogrzaniu macicy.
    Przed stymulacja też jest skuteczna.

    @Olencja masz może kogoś do polecenia z tej akupunktury? Bo chyba jesteś z Wwy

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1572

    Wysłany: 11 lipca 2022, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stara Staraczka wrote:
    @Olencja masz może kogoś do polecenia z tej akupunktury? Bo chyba jesteś z Wwy
    Ja i koleżanka której pomogli byłyśmy w Aku punkt. Wiedza tam o co chodzi z ivf.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość


    u5cvp2.png
  • Moniaa88 Autorytet
    Postów: 858 769

    Wysłany: 11 lipca 2022, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2024, 12:19

    👩38👦37👫18lat

    AMH - 0,16 ❌
    FSH 9,9❌

    Własne owulacje, regularne cykle, Kariotypy, gen FMR1, HOMA, Krzywe Igła, KIR bx (brak 1ds), NK ✅
    Niedobór białka S 46%❌
    Czynnik męski❌

    1. InVitro 02.2022 ❌️
    ➡️05.22 naturals - CP 💔 laparo
    2. InVitro 07.2022 ❌️

    dieta i WEGE 🥦🥬🥕
    -17,5 kg

    "Nie jesteś nic jesteś wszystko
    Świat mieści się w twojej źrenicy
    Nie jesteś nic jesteś wszystko"
  • Zielona87 Autorytet
    Postów: 3354 3260

    Wysłany: 11 lipca 2022, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniMka wrote:
    Hahahaha 😂
    Wariatki 😍 prawie się posikałam ze śmiechu 🤣 bo nawet nie wiecie jak trafnie się w pisałyście sytuacyjnie w mój stan 😅
    Tylko skończę kawę i nadrobię wątkowe zaległości po intensywnym weekendzie to idę szukać łopaty by wykopać głęboki dół dla tego mojego gamonia😡 tylko najpierw utnę mu to co jeszcze może mi się przydać🤭 i będę przechowywać w lodówce na odpowiednie czasy😇
    Otóż dziś o poranku rozochocona podejrzeniem pięknej owulacyjki pomiędzy robieniem kanapek do pracy a myciem zębów uknułam prokreacyjny podstęp😉 więc.. robi się gorąco rozpinam mu portki a tam co widzę 🤯.. bidulka upchanego w jakieś zamałe gacie (sama nie wiem skąd on je wyczarował, bo to takie slipy jak po dziadku🙆‍♀️, dobrze że nie moje stringi🤦‍♀️) które aż pękają w szwach jakby Zenek chciał się wydostać i wołał do mnie ratuunkuuu ciasno tu i gorąco uwolnij mnie!! 😱😜
    Możecie sobie wyobrazić moją minę która z podnieconej rozanielonej i pełnej nadziei natychmiast zrzedła w (nie da się opisać jaką zrobiłam minę;) 😈 a teraz hit, to moja wina, bo nie zrobiłam prania 😵 no i jak tu go nie kochać 🙃 🤦‍♀️

    No i jak tu do Was nie zaglądać, też się nie da, bo też Was koffam mamuśki 😘
    „You made my day” 🥰🥰🥰🤣🤣🤣🤣

    age.png
    👩87’
    👨85’
    Starania od 2015
    2017 IUI😔
    2018 IUI😔
    2019 Histeroskopia x2 usuwany polip
    AMH 1, nasienie ok
    Stos badań ,mutacje,trombofilie,kariotypy,zespół antyfos ok, z immuno cytokiny,imk Ok,Kir bx-Brak 2DL5, 2DL5, 2DS1, 2DS3, 2DS4,2DS5, 3DS1
    03.21 start 1 ivf
    04.21 ET 2x3dniowce😞
    06.21 2FET CB 😞
    04.11.21 3FET ostatni ❄️ 4bb encorton+accofil.
    7dpt-⏸ 8dpt-123mlU/ml ,10dpt-284mlU/ml (inny lab), 12dpt-452,14dpt-975,21dpt-11097
    26dpt- jest ❤️
    6.12 -crl 9,4mm❤️
    30.12- 3,85cm,fhr 171 -10+4
    11.01 usg prenatalne -crl 5,69cm fhr 165 (12+0) sanco-zdrowy chłopiec❤️👶
    crl 10,7cm fhr 146 15+0🥰
    254 g ❤️ 18+0
    420 g❤️20+6 usg połówkowe
    710 g❤️ 24+0
    980g❤️27+0
    1516g❤️ 30+0 usg III trym
    2180❤️33+0
    2606g❤️35+4
    2960g❤️37+0
    15.07.2022 38+3❤️CC 3070 kg, 53cm 👶🥰🥰
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2022, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy taki wynik w 9dc jest ok? Bo już się pogubiłam...

    https://zapodaj.net/137736ea457dd.jpg.html

    Namyria lubi tę wiadomość

  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5701 6702

    Wysłany: 11 lipca 2022, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bindweef wrote:
    Dziewczyny czy taki wynik w 9dc jest ok? Bo już się pogubiłam...

    https://zapodaj.net/137736ea457dd.jpg.html
    Jest ok, cykl sztuczny czy naturalny ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2022, 16:22

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2022, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula24 wrote:
    Jest ok, cykl sztuczny czy naturalny ?
    Jestem podczas stymulacji.

  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5701 6702

    Wysłany: 11 lipca 2022, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bindweef wrote:
    Jestem podczas stymulacji.
    Aaa no to jeszcze lepiej 😉 kiedy usg ?

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2022, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula24 wrote:
    Aaa no to jeszcze lepiej 😉 kiedy usg ?
    Było dziś. Pisałam właśnie już wcześniej, że na usg pojawiło się bardzo dużo pęcherzyków. Ale już nie wiedziałam, na które jednostki tego estradiolu powinnam patrzeć i czy taki poziom odzwierciedla obraz usg. Kolejna wizyta w środę.

  • Luusia Autorytet
    Postów: 1271 1270

    Wysłany: 11 lipca 2022, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy ❤️, CRL 0,71cm🍀🍀🍀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2022, 16:37

    Blossom, Paula24, Krakowska, Moniaa88, nick nieaktualny, Przyjaciółka123, Baby.baby86, j_ann, Sarenka, Bocianiątko, Eweszy, nick nieaktualny, Mimi09, Jlod, Anka84, Vsteria, Azuu, Yoselyn82, nick nieaktualny, Mati W., Daylight, Mrs_dz0ana, MONIKA, Mushka, Moniek330, KateM, Angel24, Kaśka Furiatka, Syla87, Cyg_Anka, karioka84, Namyria, Patka🎀, klaudex89, Ewelka02 lubią tę wiadomość

    age.png
    44 lata
    Klinika Vitrolive / Bocian
    KIR: Bx
    Obecne: 2DS1
    Brakujące: 2DS2, 2DS3, 2DS5, 3DS1
    Rozjechane cytokiny - TNF alfa > 48tys., IL2>500, IL10>9000
    ANA 2 - ujemne
    On - morfologia 0%, fragmentacja DNA 11%

    08 - 12. 2019 - 3 procedury IVF - łącznie 5 blastek, transfery nieudane
    02.2020 - 09.2021 stymulacja aromkiem- 05.2020 - [*] 8tc

    10.2021 - IV procedura IVF KD - 10 blastek ❄️ 11.2021 - 4AA - 🙁, 12.2021 - 4AA - 🙁
    04.2022 - 4AA - accofil, intralipid, AH, embryoglue, encorton, heparyna
    10dpt - 114mlU/ml, 12dpt - 355mlU/ml,16dpt - 2259mlU/ml, 6t3d 💔-krwiak
    06.2022 - 4AA - accofil, intralipid, embryoglue, prograf/ encorton
    8dpt - 135,8mlU/ml, 10dpt - 313,3mlU/ml, 14dpt - 1235mlU/ml
    28dpt - mamy❤️, CRL-0,71cm -6t4d
    9t6d - 3,02cm CRL, 12t - prenatalne ok, NIFTY - zdrowa 👧
    20t0d - połówkowe ok
    38t - CC, 2320g, 49cm
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5701 6702

    Wysłany: 11 lipca 2022, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bindweef wrote:
    Było dziś. Pisałam właśnie już wcześniej, że na usg pojawiło się bardzo dużo pęcherzyków. Ale już nie wiedziałam, na które jednostki tego estradiolu powinnam patrzeć i czy taki poziom odzwierciedla obraz usg. Kolejna wizyta w środę.
    Musiało mi gdzieś umknąć tą drugą jednostka to ta na ktors powinnaś patrzeć. Jest ok ja też miałam taki estradiol z tego co pamiętam w 12 dc ostatecznie było 12 dojrzałych komórek 🤞

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5701 6702

    Wysłany: 11 lipca 2022, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luusia wrote:
    Mamy ❤️, CRL 0,71cm🍀🍀🍀
    Super gratulacje 🥰

    Luusia lubi tę wiadomość

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • Krakowska Autorytet
    Postów: 4709 4370

    Wysłany: 11 lipca 2022, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna2302 wrote:
    I to dostanę tylko jedno opakowanie. Będę pisać do dziewczyn na forum czy mają luteinę pod język...

    Nie wiem czy zawsze działa, ale kilka razy w aptece sieci dr Max wydawano mi leki (w tym zastrzyk do stymulacji w awaryjnej sytuacji) bez recepty, zdaje się w niektórych sytuacjach farmaceuta ma prawo wydać lek. Pytali tylko z której kliniki i kto jest dr prowadzącym. Może poszukać apteki "współpracującej" z kliniką?

    Immunologia. Drastycznie wysokie TNF.
    I-VII transferów - niskie bety lub bety zerowe.
    VIII transfer na immunoglobulinach. Wysokie bety od początku. Dziecko na świecie. Ciąża to matematyka.
  • Mati W. Autorytet
    Postów: 3352 5255

    Wysłany: 11 lipca 2022, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luusia wrote:
    Mamy ❤️, CRL 0,71cm🍀🍀🍀

    Cudownie 😍😍😍

    Luusia lubi tę wiadomość

    42 lat
    kariotyp-ok,AMH-0,48,FSH-16mIU/ml,Kir Bx, NK-17%,cytokiny-ok.

    Reprofit:5.06 ET ( biochem)☹️,13.07 FET - ☹️
    06.12 FET - ❤️🙏❤️
    2dpt - prog. 47.96 ng\ml
    5dpt - prog. 33.10 ng\ml
    7dpt - beta 85.02 mIU/ml, prog. 26.5 ng/ml
    9dpt - beta 225 mIU/ml, prog. 68 ng/ml
    12dpt - beta 1010 mIU/ml, prog. 45 ng/ml
    14dpt - beta 2930 mIU/ml
    22dpt - beta 24855 mIU/ml
    23dpt mamy ❤️
    9+6 - CRL 3.19cm
    15.02 prenatalne ok, będzie synuś 👶🥰
    17+6 - 233g chłopczyka 😍
    20+4 II prenatalne - 460g 😍

    Klinika Bocian
    - 09.2022 - II procedura IVF, 2 zarodki
    FETx 2 😞
    - 06.2022- I procedura IVF , 2 zarodki
    FETx2 😞

    age.png
  • Eweszy Autorytet
    Postów: 703 382

    Wysłany: 11 lipca 2022, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luusia wrote:
    Mamy ❤️, CRL 0,71cm🍀🍀🍀
    ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

    Luusia lubi tę wiadomość

    AntyTPO Anty Tg⚠️💊 Euthyrox 25, hiperinsulinemia 💊metformax, mutacja MTHFR, PAI-1 4G- układ heterozygotyczny, rozjechane cytokiny, komórki NK - 19,13 %, immunosupresja
    8 IVF beta 0
  • HopeHope Autorytet
    Postów: 1330 3184

    Wysłany: 11 lipca 2022, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bindweef wrote:
    Dziewczyny czy taki wynik w 9dc jest ok? Bo już się pogubiłam...

    https://zapodaj.net/137736ea457dd.jpg.html
    Piekny estradiol, ja w 8ds mam 440 przy 6 pęcherzykach. Jutro sprawdzam znowu, mam nadzieje ze urósł.

    age.png
    1 IVF:
    Start: 4.11.2021 - antyki
    26.11 - 1DS, menopur 225
    10.12 - punkcja, 10 pęcherzyków, 8 zdegenerowanych🥚, 0 zarodków
    2IVF - lipiec 2022🙏✊
    3.07 - mensinorm 300 -> 450
    14.07 - punkcja, 7 komórek, 6 prawidłowo zapłodnionych
    Mamy: ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    2x 4AA, 4x 4AB
    8.08.2022 - transfer 4AA✔️
    14.08 - ⏸️
    15.08 - wciąż są ⏸️ to nie sen ✊️
    16.08 - 8dpt beta 99 10dpt beta 295, 12dpt beta 585, 14dpt beta 1208, 21dpt beta 14015
    3.09 - 26dpt jest ❤, CRL 3,66mm, FHR 140
    21.09 - 8+6, CRL 2,13cm, FHR 179
    3.10 - 10+3, CRL 3.8cm, FHR 170
    12.10 - prenatalne - 5.38cm, jest ok
    28.11 - będzie SYNuś ♥️
    7.02 - 28+6 - 1400 gram
    28.02 - 31+6 - 2100 gram
    24.03.2026 - transfer 4AB ❌
    23.04.2026 - transfer 4AB
    7dpt - beta 10,1, 11dpt - 13,4, 12dpt - 18,8 18dpt- 87,5, 20dpt - 94,7, 22dpt - 128 CB ❌
  • Azuu Koleżanka
    Postów: 38 58

    Wysłany: 11 lipca 2022, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak już jesteśmy w temacie estradiolu, jak długo po transferze na cyklu sztucznym bierze się Estrofem? 🤔 i progesteron?

    maj 2022 - start IVF, protokół krótki, Wwa 🦋

    🐣24.06 - FET 4.1.1. + AH + Atosiban

    29.06, 5dpt: ⏸ 🤞🏻
    💉30.06, 6 dpt: Beta - 17.90, Prog. - 31.70
    💉02.07, 8 dpt: Beta - 50.20, Prog. - 26.10
    💉04.07, 10 dpt: Beta - 81.60, Prog. - 28.50
    💉06.07, 12 dpt: Beta - 173.00, Prog - 24.40
    🩺13.07, 19 dpt: Beta - 2117.00, Prog. - 19.91 + jest 🫧
    🩺21.07, 27 dpt: Beta - 11851.0 + jest 💓
    🍀02.08, 8w2d: CRL - 18mm
    🍀18.08, 10w4d: CRL - 39mm
    🍀30.08, 12w2d: prenatalne+pappa - niskie ryzyka ✨️
    🍀27.10, 20w4d: połówkowe - 389g 🩷
    🍀03.01, 30w2d: III prenatalne - 1709g
    ⭐️ 09.03. - 39w4d: 👶🏻💞👨‍👩‍👧
  • Jeszcze_zaswieci_dla_nas_slonce Przyjaciółka
    Postów: 61 149

    Wysłany: 11 lipca 2022, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mati W. wrote:
    Melduję się z moim kropeczkiem na pokładzie 🤩

    Proszę o wpisanie na betę 18.07
    Trzymam mocno kciuki 🤞

    Mati W. lubi tę wiadomość

    🙍‍♀️ Ona 35

    Starania od grudnia 2017 r.
    AMH 10.2021: 1,79
    AMH 05.2022: 1,38
    AMH 03.2023: 1,15
    TSH❌➡️💊Letrox50➡️✅
    Kortyzol❌
    Inne badania prawidłowe.

    🙍‍♂️ On
    Bardzo słabe parametry nasienia po raku i chemii.
    Fragmentacja plemników ❌

    I IUI 12.2021 ❌
    II IUI 01.2022 ❌
    III IUI 02.2022 ❌

    START IN VITRO - Czerwiec 2022 r.
    Polna - Poznań, I procedura (ICSI) /długi protokół, punkcja 14.07.: pobrano 10 oocytów, 5 dojrzałych 🥚, 4 zapłodnione,
    transfer nr 1: 19.07. ET blastka 3.3.3,
    8dpt beta hcg <2,30 mlU/ml 😪
    0❄️ ☹️

    Sierpień/wrzesień 2022- covid

    Polna - Poznań, II procedura (ICSI) /krótki protokół, punkcja 07.09.: pobrano 7 oocytów, 3 dojrzałe 🥚, 3 zapłodnione,
    transfer nr 2: 12.09. ET blastka 4.1.1
    7dpt beta hcg 56,75 mlU/ml prog. 56,20 ng/ml😍
    9 dpt beta hcg 144,91 mlU/ml
    11 dpt beta hcg 286,04 mlU/ml prog. 95,54 ng/ml
    1❄️ (4.2.1)
  • Luusia Autorytet
    Postów: 1271 1270

    Wysłany: 11 lipca 2022, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azuu wrote:
    A jak już jesteśmy w temacie estradiolu, jak długo po transferze na cyklu sztucznym bierze się Estrofem? 🤔 i progesteron?

    Kolejną wizytę mam w 9t -dopiero wtedy lekarz powie jak będziemy schodzić z estrofemu i progesteronu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2022, 17:40

    Azuu lubi tę wiadomość

    age.png
    44 lata
    Klinika Vitrolive / Bocian
    KIR: Bx
    Obecne: 2DS1
    Brakujące: 2DS2, 2DS3, 2DS5, 3DS1
    Rozjechane cytokiny - TNF alfa > 48tys., IL2>500, IL10>9000
    ANA 2 - ujemne
    On - morfologia 0%, fragmentacja DNA 11%

    08 - 12. 2019 - 3 procedury IVF - łącznie 5 blastek, transfery nieudane
    02.2020 - 09.2021 stymulacja aromkiem- 05.2020 - [*] 8tc

    10.2021 - IV procedura IVF KD - 10 blastek ❄️ 11.2021 - 4AA - 🙁, 12.2021 - 4AA - 🙁
    04.2022 - 4AA - accofil, intralipid, AH, embryoglue, encorton, heparyna
    10dpt - 114mlU/ml, 12dpt - 355mlU/ml,16dpt - 2259mlU/ml, 6t3d 💔-krwiak
    06.2022 - 4AA - accofil, intralipid, embryoglue, prograf/ encorton
    8dpt - 135,8mlU/ml, 10dpt - 313,3mlU/ml, 14dpt - 1235mlU/ml
    28dpt - mamy❤️, CRL-0,71cm -6t4d
    9t6d - 3,02cm CRL, 12t - prenatalne ok, NIFTY - zdrowa 👧
    20t0d - połówkowe ok
    38t - CC, 2320g, 49cm
  • Jeszcze_zaswieci_dla_nas_slonce Przyjaciółka
    Postów: 61 149

    Wysłany: 11 lipca 2022, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula24 wrote:
    13dpt beta 2550 mlU 😵‍💫😵‍💫🙈❤
    Gratulacje ❤️

    Paula24 lubi tę wiadomość

    🙍‍♀️ Ona 35

    Starania od grudnia 2017 r.
    AMH 10.2021: 1,79
    AMH 05.2022: 1,38
    AMH 03.2023: 1,15
    TSH❌➡️💊Letrox50➡️✅
    Kortyzol❌
    Inne badania prawidłowe.

    🙍‍♂️ On
    Bardzo słabe parametry nasienia po raku i chemii.
    Fragmentacja plemników ❌

    I IUI 12.2021 ❌
    II IUI 01.2022 ❌
    III IUI 02.2022 ❌

    START IN VITRO - Czerwiec 2022 r.
    Polna - Poznań, I procedura (ICSI) /długi protokół, punkcja 14.07.: pobrano 10 oocytów, 5 dojrzałych 🥚, 4 zapłodnione,
    transfer nr 1: 19.07. ET blastka 3.3.3,
    8dpt beta hcg <2,30 mlU/ml 😪
    0❄️ ☹️

    Sierpień/wrzesień 2022- covid

    Polna - Poznań, II procedura (ICSI) /krótki protokół, punkcja 07.09.: pobrano 7 oocytów, 3 dojrzałe 🥚, 3 zapłodnione,
    transfer nr 2: 12.09. ET blastka 4.1.1
    7dpt beta hcg 56,75 mlU/ml prog. 56,20 ng/ml😍
    9 dpt beta hcg 144,91 mlU/ml
    11 dpt beta hcg 286,04 mlU/ml prog. 95,54 ng/ml
    1❄️ (4.2.1)
‹‹ 45 46 47 48 49 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zadbać o spokój i relaks w czasie ciąży. Praktyczne porady dla przyszłych mam.

Bycie matką to jedno z najważniejszych i najwspanialszych przeżyć, jakie doświadcza każda kobieta, która rodzi dziecko. Przyjemne i sielskie chwile spędzone z pociechą poprzedza czas nie zawsze spokojnego oczekiwania na poród. W czasie ciąży często jesteśmy tak samo szczęśliwe, jak i zestresowane, a to sprawia, że warto pomyśleć o sobie w kontekście relaksu i odpoczynku. W jaki sposób uprzyjemnić sobie czas oczekiwania na dziecko? Czy ciążowe dolegliwości można jakoś zminimalizować i poddać się domowemu SPA? Oczywiście, że tak. Za chwilę podpowiemy Ci, jak to zrobić skutecznie i bez wielkich przygotowań!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ