Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍉🍀🌺 IVF LIPIEC'24🌺🍀🍉
Odpowiedz

🍉🍀🌺 IVF LIPIEC'24🌺🍀🍉

Oceń ten wątek:
  • Kiraaa Autorytet
    Postów: 706 380

    Wysłany: 9 lipca 2024, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frutellka wrote:
    Ferrytyna na poziomie 29 to nie jest dobry wynik , jeśli żelazo jest wysokie a ferrytyna niska to jest coś nie tak z wchłanianiem...


    Ale coś wtedy się da zaradzić na to?

    starania od 06.2022
    👩🏼31 lat
    hashimoto; cienkie endo; MTHFR, PAI-1; cytokiny - ❌
    cross match 12% ➡️24,5 %➡️26,9% ❌
    AMH 4,1; kariotyp; hormony; Kir Bx , ANA i ANA 3 ; immunofenotyp; krzywa cukrowa i insulinowa; homocysteina; zespół antyfosfolipidowy✅
    ALLO - MLR 30,6 % ▶️ 46,8% ✅
    zespół ashermana ❌usunięte zrosty ✅

    👦🏻 33 lata
    oligospermia❌podwyższona prolaktyna i tsh ❌HLA DQ2/DQ8 ❌
    Kariotyp; badanie urologiczne; genetyka; kariotyp; HLA-C1-C1- ✅

    INVIMED POZNAŃ
    I IVF - ICSI -14 🥚▶️4 ❄️
    2 transfery ❌3 transfer - 2❄️ - 8+2 empty sac💔

    MEDART
    II IVF -IMSI/MACS- 6.05.2024 - 20 🥚▶️3❄️po PGT-a 2❄️✅
    transfer ❄️5.1.1. - cb 💔
    transfer ❄️5.2.1. - 8+1 empty sac 💔
    III IVF IMSI / MACS / aktywacja oocytów - 9.05.2025 - 20 🥚-> 6❄️- 5 ❄️po PGT-A ✅+ 1❄️ wynik nieinformatywny
    26.08.25 - transfer 5.1.1. ❌
    21.09.25 - - transfer 5.1.1. ❌
    29.11. histeroskopia
  • Kiraaa Autorytet
    Postów: 706 380

    Wysłany: 9 lipca 2024, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rakieta_P🚀 wrote:
    No cóż... wiele lekarzy mówi różne rzeczy, nie są alfami i omegami. Źle mówiłam 🥴

    Zmartwiłam się tym teraz :(

    starania od 06.2022
    👩🏼31 lat
    hashimoto; cienkie endo; MTHFR, PAI-1; cytokiny - ❌
    cross match 12% ➡️24,5 %➡️26,9% ❌
    AMH 4,1; kariotyp; hormony; Kir Bx , ANA i ANA 3 ; immunofenotyp; krzywa cukrowa i insulinowa; homocysteina; zespół antyfosfolipidowy✅
    ALLO - MLR 30,6 % ▶️ 46,8% ✅
    zespół ashermana ❌usunięte zrosty ✅

    👦🏻 33 lata
    oligospermia❌podwyższona prolaktyna i tsh ❌HLA DQ2/DQ8 ❌
    Kariotyp; badanie urologiczne; genetyka; kariotyp; HLA-C1-C1- ✅

    INVIMED POZNAŃ
    I IVF - ICSI -14 🥚▶️4 ❄️
    2 transfery ❌3 transfer - 2❄️ - 8+2 empty sac💔

    MEDART
    II IVF -IMSI/MACS- 6.05.2024 - 20 🥚▶️3❄️po PGT-a 2❄️✅
    transfer ❄️5.1.1. - cb 💔
    transfer ❄️5.2.1. - 8+1 empty sac 💔
    III IVF IMSI / MACS / aktywacja oocytów - 9.05.2025 - 20 🥚-> 6❄️- 5 ❄️po PGT-A ✅+ 1❄️ wynik nieinformatywny
    26.08.25 - transfer 5.1.1. ❌
    21.09.25 - - transfer 5.1.1. ❌
    29.11. histeroskopia
  • Miwka Autorytet
    Postów: 691 1271

    Wysłany: 9 lipca 2024, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I zaczynam. Dziś oficjalnie przyjęłam pierwszą dawka mensinormu [ 150 + 75j]. Nie bolało, myślałam, że będzie gorzej ;) Blokada psychiczna związana z igiełkami - przezwyciężona !

    Trzymam kciuki za wszystkich!

    kasia, aganieszkam, Lusille, RainbowDeer, Sarenka, Jenny93, aga12345, Rakieta_P🚀, Natkaaaa, Pauuulaa, nick nieaktualny, Luna_94🌛, Lidziorek, Eliza888, nick nieaktualny, Annn90 lubią tę wiadomość

    ♀ 35 lat
    niedoczynność tarczycy
    ♂ 36 lat
    oligospermia
    🐕‍🦺 7 lat
    pudel 🤪

    📅 17.06.2024 wizyta kwalifikacyjna ✔️
    📅 27.06 histeroskopia polipa (kolejna 🥲) ✔️
    📅 09.07 początek stymulacji [Mensinorm 150+75, Ganirelix 0,25] ✔️
    📅18.07 punkcja ✔️ ❄️❄️❄️
    📅 23.07 transfer ❌
    📅 18.09 transfer ❌ (ciążą biochemiczna)
    📅 25.10 transfer ❌
    📅18.11.2024 zmiana kliniki
    📅 03.01.2025 początek II stymulacji [Recovelle 15 + Orgalutran]
    📅15.01.2025 punkcja ❄️5.11 pgt❄️5.2.2?❄️3.2.2
    📅04.02.2025 histeroskopia +cd138+cd56
    📅11.06.2025 transfer ❄️5.11 pgt

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2024, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję się po immunoglobulinach (8h wlew) 😊 Jestem mega zmęczona tym leżeniem, ale mam nadzieję że było warto.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2024, 17:50

    kasia, izabelka90, kotciołek, Jenny93, aga12345, Miwka, Rakieta_P🚀, Pauuulaa, Natalia___, Luna_94🌛, Lidziorek, Eliza888, aleo_, Mała3, Hania2010, Osa 🐝, Dzoana88, Oggi_91, nick nieaktualny, Annn90 lubią tę wiadomość

  • Neskaa Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 9 lipca 2024, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miwka wrote:
    I zaczynam. Dziś oficjalnie przyjęłam pierwszą dawka mensinormu [ 150 + 75j]. Nie bolało, myślałam, że będzie gorzej ;) Blokada psychiczna związana z igiełkami - przezwyciężona !

    Trzymam kciuki za wszystkich!


    Trzymam za Ciebie kciuki, dołączę do Ciebie w przyszłym tygodniu ❤️❤️

    Miwka lubi tę wiadomość

  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 9 lipca 2024, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZAJĄCZEK94 wrote:
    Melduję się po immunoglobulinach (8h wlew) 😊 Jestem mega zmęczona tym leżeniem, ale mam nadzieję że było warto.
    Czekam na transfer i zaciskam mocno ✊✊ za małego kic kicka 🐰💚🍀🥺

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • dallia Autorytet
    Postów: 2696 3770

    Wysłany: 9 lipca 2024, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiraaa wrote:
    Ale coś wtedy się da zaradzić na to?


    Generalnie ja ten wynik konsultowałam z lekarka i dietetyczka. Dietetyczka świetna powiedziała że mogło być więcej ale nie jest źle o najprawdopodobniej jest np jakiś lekki stan zapalny w żołądku że np się nie wchłania jak powinna. Dobra dieta i powinno być lepiej. Generalnie mogą być jakieś bakterie źle w jelitach co zjadają. Ale na pewno nie suplementuje się żelaza jak jest wysoko

    age.png

    age.png

    starania od marca 2020🙏
    leczenie w klinice - luty 2022

    👩 31 HSG - niedrożny lewy jajowód ❌AMH 1.91
    Kariotypy, cba, cytokiny ok Kir bx
    👦 36 wszystko ok

    Zostala 4.1.1 ❄

    2.05.23 - FET 🥰--> 01.2024 Buba 3430g 52 cm 🩷

    11.06.25 - FET 🥰--> 02.2026 Bubus 3690g 53cm💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2024, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    Czekam na transfer i zaciskam mocno ✊✊ za małego kic kicka 🐰💚🍀🥺

    Dziękuję ci bardzo 😗 🐰

    izabelka90 lubi tę wiadomość

  • lara28 Autorytet
    Postów: 473 571

    Wysłany: 9 lipca 2024, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jeśli zarodek jest rozmrożony przed transferem, to on w ciągu paru godzin może skoczyć klasę wyżej? Np. jeśli zamrożony został zarodek 2AA, to czy może dojrzeć do klasy do np. 3BB , 4AA itp.?

    Wiara ma to do siebie, że jeszcze po zniknięciu nie przestaje działać...❣️

    02.2023r. ciąża naturalna, 6 tc
    puste jajo 👼❌
    07.2023r. transfer nr I ❌
    08.2024r. transfer nr II ciąża pozamaciczna 👼❌
    11.2024r. transfer nr III ❌


    🍀2025 zmiana kliniki🕊️🙏
    ✔️ 13.01 Kwalifikacja
    ✔️ 24.01 Mamy dawce!🦸
    ✔️ NK ⬆️ ANA 1,2,4 🆗 Homocysteina 🆗 Białko s 🆗 Białko c 🆗 Antykoagulant toczniowy 🆗 Zespół antyfosfolipidowy 🆗 ASA 🆗 Th1/Th2 ⬆️ Ferrytyna 🆗 Kiry 🆗 Helicobacter 🆗 cross-match ⬆️
    ✔️ Mamy ❄️❄️
    ✔️ Chlamydia 🆗 Ureaplasma 🆗 Mycoplasma 🆗
    ✔️ Histeroskopia BarskaClinic + USG endo (usunięta adenomioza) 🆗
    ✔️ Osocze PRP na infekcje 💉🔥
    ✔️ Cd138 🆗🎉 CD56 🆗
    ✔️ Equoral + diphereline 💊
    ⏳ Osocze PRP domacicznie

    👉 01/2026 👶❄️
  • hope28 Autorytet
    Postów: 390 1174

    Wysłany: 9 lipca 2024, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Im bliżej kolejnej próby, tym coraz bardziej ogarnia mnie strach, że znowu się nie uda.
    Nie wiem, czy po tej antybiotykoterapii, czy przez steryd... Ale gorzej teraz przechodzę przygotowanie do transferu. Nie czuję się dobrze, pewnie też przez nawał pracy i zmęczenie. Dzisiaj w nocy sen mnie też wykończył.. W śnie miałam transfer za transferem i żaden się nie udał.
    Tak bardzo liczę, na moją małą Hopkę, że tym razem się uda 🥺🥺

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2024, 18:19

    👩'95
    AMH 05.2023 -> 1,74
    Przeciwciała anty - TPO 🟢
    test na endometriozę - negatywny 💪
    cytokiny: TNF-alfa ❌
    KIR Bx 🟢 brak jednego ds
    Kariotyp 🟢
    PAI-1 -> 4G/4G
    Biopsja endometrium - Burkholderia :(

    🧔🏻‍♂️'94
    Kariotyp 🟢
    po białaczce limfoblastycznej,
    nasienie zamrożone przed rozpoczęciem leczenia

    26.08. PICK UP
    14 kumulusów -> 11 dojrzałych -> zapłodniono 8 -> mamy 4 ❄️❄️❄️❄️

    ❄️ I Transfer, 5.1.1, 24.01 => <0,2 💔
    ❄️ II Transfer, 5.2.1, 13.02 + accofil => 💔

    Został 1 ❄️
    5.2.2

    Leczenie: Levofloksacyna, metronidazol, biostrepta, arilin rapid, lactovaginal, pabi-dexamethason

    ❄️5.2.2 III Transfer 23.08 ❤ + Ovitrelle, acard, heparyna, pabi-dexamethason
    22.08 prg 11,50 ng/ml
    3dpt beta 41,90 mIU/ml prg 34,60 ng/ml
    5dpt beta 18,00 mIU/ml prg 29,10 ng/ml
    6dpt beta 13,80 mIU/ml
    7dpt beta 11,5 mIU/ml prg 24,10 ng/ml
    10dpt beta 7,6 prg 15,5
    11dpt beta 10,3
    13dpt beta 20,3
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 9 lipca 2024, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lara28 wrote:
    Dziewczyny, jeśli zarodek jest rozmrożony przed transferem, to on w ciągu paru godzin może skoczyć klasę wyżej? Np. jeśli zamrożony został zarodek 2AA, to czy może dojrzeć do klasy do np. 3BB , 4AA itp.?
    Nie wiem ile może mu zająć, ale u mnie było dwa razy tak, że zmienił klasę, raz z 4cc na 6cc i raz z 4aa na 5aa.

    lara28 lubi tę wiadomość

  • Werka96 Autorytet
    Postów: 645 1962

    Wysłany: 9 lipca 2024, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hope28 wrote:
    Im bliżej kolejnej próby, tym coraz bardziej ogarnia mnie strach, że znowu się nie uda.
    Nie wiem, czy po tej antybiotykoterapii, czy przez steryd... Ale gorzej teraz przechodzę przygotowanie do transferu. Nie czuję się dobrze, pewnie też przez nawał pracy i zmęczenie. Dzisiaj w nocy sen mnie też wykończył.. Miałam transfer za transferem i żaden się nie udał.
    Tak bardzo liczę, na moją małą Hopkę, że tym razem się uda 🥺🥺

    Mam dokładnie to samo.. stres jaki dziś mi towarzyszy przed jutrzejszą betą jest nie do opisania...

    1 procedura - 2 próby 💔
    2 procedura - 14 pobranych komórek, 7 zapłodnionych ❄️

    III Transfer 27.03.24
    Cb💔💔💔
    IV Transfer 04.07
    Puste jajo🖤
    20.08 poronienie samoistne
    30.09 histeroskopia, łyżeczkowanie..
    V transfer 31.10🤞🥹🍀
    2x 4.2.2

    6dpt- 39mlU/ml8dpt- 119mlU/ml9dpt- 204mlU/ml12dpt- 834,0 mIU/ml15dpt- 3127 mIU/ml18dpt- 8440mlU/ml
    25dpt- GS 1,55cm, CRL 3,2mm ♡+ serduszko
    29dpt- CRL 8,5mm, FHR 138🥹❤️
    13.01.25
    Prenatalne ok ❤️ wszystkie ryzyka niskie,
    7,49cm szczęścia 🩷
    17+2 pierwsze kopniaki ♡
    22tc 526g szczęścia ♡

    05.07.25, 38tc, 3415g,55cm ❤️
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8172 8044

    Wysłany: 9 lipca 2024, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hope28 wrote:
    Im bliżej kolejnej próby, tym coraz bardziej ogarnia mnie strach, że znowu się nie uda.
    Nie wiem, czy po tej antybiotykoterapii, czy przez steryd... Ale gorzej teraz przechodzę przygotowanie do transferu. Nie czuję się dobrze, pewnie też przez nawał pracy i zmęczenie. Dzisiaj w nocy sen mnie też wykończył.. Miałam transfer za transferem i żaden się nie udał.
    Tak bardzo liczę, na moją małą Hopkę, że tym razem się uda 🥺🥺

    Znam ten ból i myślę że każda z nas to przechodzi... też się boję i wiem że im bliżej tym będę się badać jeszcze bardziej... ale co nam zostaję? Musimy wierzyć, ha trzymam kciuki za Twoja mała Hopke... kiedy transfer?

    hope28 lubi tę wiadomość

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • lara28 Autorytet
    Postów: 473 571

    Wysłany: 9 lipca 2024, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hope28 wrote:
    Im bliżej kolejnej próby, tym coraz bardziej ogarnia mnie strach, że znowu się nie uda.
    Nie wiem, czy po tej antybiotykoterapii, czy przez steryd... Ale gorzej teraz przechodzę przygotowanie do transferu. Nie czuję się dobrze, pewnie też przez nawał pracy i zmęczenie. Dzisiaj w nocy sen mnie też wykończył.. Miałam transfer za transferem i żaden się nie udał.
    Tak bardzo liczę, na moją małą Hopkę, że tym razem się uda 🥺🥺
    Mam takie same odczucia🫣🥺😟

    Wiara ma to do siebie, że jeszcze po zniknięciu nie przestaje działać...❣️

    02.2023r. ciąża naturalna, 6 tc
    puste jajo 👼❌
    07.2023r. transfer nr I ❌
    08.2024r. transfer nr II ciąża pozamaciczna 👼❌
    11.2024r. transfer nr III ❌


    🍀2025 zmiana kliniki🕊️🙏
    ✔️ 13.01 Kwalifikacja
    ✔️ 24.01 Mamy dawce!🦸
    ✔️ NK ⬆️ ANA 1,2,4 🆗 Homocysteina 🆗 Białko s 🆗 Białko c 🆗 Antykoagulant toczniowy 🆗 Zespół antyfosfolipidowy 🆗 ASA 🆗 Th1/Th2 ⬆️ Ferrytyna 🆗 Kiry 🆗 Helicobacter 🆗 cross-match ⬆️
    ✔️ Mamy ❄️❄️
    ✔️ Chlamydia 🆗 Ureaplasma 🆗 Mycoplasma 🆗
    ✔️ Histeroskopia BarskaClinic + USG endo (usunięta adenomioza) 🆗
    ✔️ Osocze PRP na infekcje 💉🔥
    ✔️ Cd138 🆗🎉 CD56 🆗
    ✔️ Equoral + diphereline 💊
    ⏳ Osocze PRP domacicznie

    👉 01/2026 👶❄️
  • monico Autorytet
    Postów: 300 525

    Wysłany: 9 lipca 2024, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka kojarzycie może czy lekarz internista może wystawić skierowanie na USG piersi?
    Byliśmy dzisiaj na wizycie i kazała mi zrobić bo ostatnie miałam w grudniu. Mam lux med i szybciej się dostanę do internisty niż do gina

    87'ona, on 81'- 5 lat starań
    kariotypy-ok, AHM 4,15
    genotyp heterozygotyczny 4G/5G
    cytokiny-ok
    kir AA😕
    ◾06.2021- ciąża naturalna - ciąża pozamaciczna jajowodowa -wycięcie prawego jajowodu
    ◾09.2022 inseminacja- ciąża pozamaciczna jajowodowa -zostawili jajowód
    ◾17.02.2023 punkcja- 4 zarodki(2 przebadane zdrowe)
    ◾29.03.2023- transfer(embryo glue acard neoparin) 6dpt- 6.5, 9.51 , 5.7 😔
    ◾04.2023 przebadane pozostałe 2 zarodki-zdrowe
    ◾06.2023- histeroskopia- ok
    ◾30.06.2023 transfer (embryo glue +AH neoparin acard) <0,20
    ◾08.2023- biopsja endo+ immunologia= bakteria
    ◾09.2023- Metronizadol+Levofloksacyna
    ◾11.10.2023-transfer 2❄(embryoglue accofil acard neoparin)
    6dpt- 21,30 9dpt-110 13dpt-610 16dpt-1320 23dpt-7116 i mamy 💖
    9tc- poronienie😢
    może kiedyś jeszcze zawalczymy o bąbelka 💕
  • Kot30 Autorytet
    Postów: 298 799

    Wysłany: 9 lipca 2024, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczęłam plamić, może za bardzo spanikowałam. Byłam się skontrolować w szpitalu. Jest pęcherzyk ciążowy :)

    Jenny93, hope28, izabelka90, Różyczka91, Pauuulaa, Natkaaaa, Musk, Aloy, aganieszkam, Luna_94🌛, pinkola, kotciołek, PaniKaziukowa, Mała3, Hania2010, Dzoana88, Oggi_91, nick nieaktualny, Annn90 lubią tę wiadomość

    PCOS 2022 AMH12,14 =>2023 AMH 10,51=> 2024 2,780
    Endometrioza IV
    Insulinooporność glucophage xr
    MTHFR c.665C>T -> Czynnik V R2
    08.23 Laparoskopia
    Stan zapalny endometrium
    Czynnik męski
    Parens
    29.11 początek stymulacji
    11.12 punkcja, pobrano 17
    1❄️ 5BB
    18.03 FET 4BB Encorton, prolutex, cyclogest, duphaston, estrofem
    5dpt beta: 23,06 p:12,69
    7dpt beta: 86,52 p:10,38
    9dpt beta: 228,26 p:12,98
    11dpt beta: 476,10 p:11,24
    13dpt beta: 626,00 💔 p:12,63 poronienie samoistne
    15dpt beta: 134,88 => 25,54 => 16,81
    20.05 II FET 5BC ❌️
    19.06 III FET 4CB Encorton, neoparin, duphaston, cyclogest, acard
    9dpt: 23,57 walcz leniuszku!
    10dpt: 39,57 🍀
    11dpt: 54,00
    13dpt: 173,96
    15dpt: 554,71
    17dpt: 1333,41
    19dpt: 2499,96
    20dpt: pęcherzyk ciążowy
    21dpt: 4160,93
    28dpt: mamy ❤️
    Czekamy na 💙
    38+5 CC 54cm i 3310

    age.png
  • Kot30 Autorytet
    Postów: 298 799

    Wysłany: 9 lipca 2024, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monico wrote:
    Hejka kojarzycie może czy lekarz internista może wystawić skierowanie na USG piersi?
    Byliśmy dzisiaj na wizycie i kazała mi zrobić bo ostatnie miałam w grudniu. Mam lux med i szybciej się dostanę do internisty niż do gina

    Zawsze robie konsultacje telefoniczna z ginekologiem i proszę o skierowanie na usg piersi.

    monico lubi tę wiadomość

    PCOS 2022 AMH12,14 =>2023 AMH 10,51=> 2024 2,780
    Endometrioza IV
    Insulinooporność glucophage xr
    MTHFR c.665C>T -> Czynnik V R2
    08.23 Laparoskopia
    Stan zapalny endometrium
    Czynnik męski
    Parens
    29.11 początek stymulacji
    11.12 punkcja, pobrano 17
    1❄️ 5BB
    18.03 FET 4BB Encorton, prolutex, cyclogest, duphaston, estrofem
    5dpt beta: 23,06 p:12,69
    7dpt beta: 86,52 p:10,38
    9dpt beta: 228,26 p:12,98
    11dpt beta: 476,10 p:11,24
    13dpt beta: 626,00 💔 p:12,63 poronienie samoistne
    15dpt beta: 134,88 => 25,54 => 16,81
    20.05 II FET 5BC ❌️
    19.06 III FET 4CB Encorton, neoparin, duphaston, cyclogest, acard
    9dpt: 23,57 walcz leniuszku!
    10dpt: 39,57 🍀
    11dpt: 54,00
    13dpt: 173,96
    15dpt: 554,71
    17dpt: 1333,41
    19dpt: 2499,96
    20dpt: pęcherzyk ciążowy
    21dpt: 4160,93
    28dpt: mamy ❤️
    Czekamy na 💙
    38+5 CC 54cm i 3310

    age.png
  • hope28 Autorytet
    Postów: 390 1174

    Wysłany: 9 lipca 2024, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia1411 wrote:
    Znam ten ból i myślę że każda z nas to przechodzi... też się boję i wiem że im bliżej tym będę się badać jeszcze bardziej... ale co nam zostaję? Musimy wierzyć, ha trzymam kciuki za Twoja mała Hopke... kiedy transfer?

    15.07 mam monitoring przed transferem, liczę na 24.07

    wombi lubi tę wiadomość

    👩'95
    AMH 05.2023 -> 1,74
    Przeciwciała anty - TPO 🟢
    test na endometriozę - negatywny 💪
    cytokiny: TNF-alfa ❌
    KIR Bx 🟢 brak jednego ds
    Kariotyp 🟢
    PAI-1 -> 4G/4G
    Biopsja endometrium - Burkholderia :(

    🧔🏻‍♂️'94
    Kariotyp 🟢
    po białaczce limfoblastycznej,
    nasienie zamrożone przed rozpoczęciem leczenia

    26.08. PICK UP
    14 kumulusów -> 11 dojrzałych -> zapłodniono 8 -> mamy 4 ❄️❄️❄️❄️

    ❄️ I Transfer, 5.1.1, 24.01 => <0,2 💔
    ❄️ II Transfer, 5.2.1, 13.02 + accofil => 💔

    Został 1 ❄️
    5.2.2

    Leczenie: Levofloksacyna, metronidazol, biostrepta, arilin rapid, lactovaginal, pabi-dexamethason

    ❄️5.2.2 III Transfer 23.08 ❤ + Ovitrelle, acard, heparyna, pabi-dexamethason
    22.08 prg 11,50 ng/ml
    3dpt beta 41,90 mIU/ml prg 34,60 ng/ml
    5dpt beta 18,00 mIU/ml prg 29,10 ng/ml
    6dpt beta 13,80 mIU/ml
    7dpt beta 11,5 mIU/ml prg 24,10 ng/ml
    10dpt beta 7,6 prg 15,5
    11dpt beta 10,3
    13dpt beta 20,3
  • hope28 Autorytet
    Postów: 390 1174

    Wysłany: 9 lipca 2024, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werka96 wrote:
    Mam dokładnie to samo.. stres jaki dziś mi towarzyszy przed jutrzejszą betą jest nie do opisania...

    Trzymam mocno kciuki <3

    Werka96 lubi tę wiadomość

    👩'95
    AMH 05.2023 -> 1,74
    Przeciwciała anty - TPO 🟢
    test na endometriozę - negatywny 💪
    cytokiny: TNF-alfa ❌
    KIR Bx 🟢 brak jednego ds
    Kariotyp 🟢
    PAI-1 -> 4G/4G
    Biopsja endometrium - Burkholderia :(

    🧔🏻‍♂️'94
    Kariotyp 🟢
    po białaczce limfoblastycznej,
    nasienie zamrożone przed rozpoczęciem leczenia

    26.08. PICK UP
    14 kumulusów -> 11 dojrzałych -> zapłodniono 8 -> mamy 4 ❄️❄️❄️❄️

    ❄️ I Transfer, 5.1.1, 24.01 => <0,2 💔
    ❄️ II Transfer, 5.2.1, 13.02 + accofil => 💔

    Został 1 ❄️
    5.2.2

    Leczenie: Levofloksacyna, metronidazol, biostrepta, arilin rapid, lactovaginal, pabi-dexamethason

    ❄️5.2.2 III Transfer 23.08 ❤ + Ovitrelle, acard, heparyna, pabi-dexamethason
    22.08 prg 11,50 ng/ml
    3dpt beta 41,90 mIU/ml prg 34,60 ng/ml
    5dpt beta 18,00 mIU/ml prg 29,10 ng/ml
    6dpt beta 13,80 mIU/ml
    7dpt beta 11,5 mIU/ml prg 24,10 ng/ml
    10dpt beta 7,6 prg 15,5
    11dpt beta 10,3
    13dpt beta 20,3
  • Sarenka Autorytet
    Postów: 2144 3582

    Wysłany: 9 lipca 2024, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miwka wrote:
    I zaczynam. Dziś oficjalnie przyjęłam pierwszą dawka mensinormu [ 150 + 75j]. Nie bolało, myślałam, że będzie gorzej ;) Blokada psychiczna związana z igiełkami - przezwyciężona !

    Trzymam kciuki za wszystkich!

    No i super 💪💪💪 kiedy teraz podgląd kurnika?

    Miwka lubi tę wiadomość

    1.FET 09/22 9tc poronienie zatrzymane 💔🖤
    2.FET 12/22 cb 💔
    3.FET 06/24 beta 0💔
    4.FET 08/24 🍀🤞🤰🎀


    age.png
‹‹ 106 107 108 109 110 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania w ciąży - sprawdź, które warto wykonać

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ