Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍉🍀🌺 IVF LIPIEC'24🌺🍀🍉
Odpowiedz

🍉🍀🌺 IVF LIPIEC'24🌺🍀🍉

Oceń ten wątek:
  • alittle Autorytet
    Postów: 5052 10653

    Wysłany: 13 lipca 2024, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja871 wrote:
    Twoja decyzja czy lekarza? I czemu tak?

    Zdecydowałam w tym cyklu całkowicie temat odpuścić. Wlewów nie zrobią jak jestem w programie, to i reszty nie biorę, nawet nie pytałam o receptę. Już pomijam fakt, że są antyimmuno, bo niepotwierdzone badaniami.

    Starania od 2019
    👩🏻 90' AMH 7.47 🔴 IO, PCOS, KIR AA, CBA, CD56, PAI-1 homo
    👨🏻 91' 🔴 morfologia 3% HLA-C c1c2
    🟢 Kariotypy
    💔 05.2021 - laparo, cp
    2022 - start w klinice
    💔 3x IUI
    11.2022 punkcja 3 ❄️
    01.2023 nieudana stymulacja, brak jaj
    03.2023 punkcja 5 ❄️
    04.2023 histero, usunięcie polipów, nieudana próba zamknięcia ujścia jajowodu, CD138 leczenie
    06.2023 laparo, wodniak, usunięcie jajowodu,
    💔 12.07.2023 FET 511 CS, atosiban
    💔 03.10.2023 FET 422 CN atosiban, accofil wlew, accofil, intalipid, neoparin, encorton
    💔 06.03.2024 FET 322 CN accofil, intalipid, neoparin, encorton - 17.04 8+5 indukcja poronienia, puste jajo
    💔 12.07.2024 FET 411 CN
    08.2024 histero
    🌈🙏12.10.2024 FET 2x422 CS accofil, intalipid, EG
    7-115; 9-245; 11-441; 13-692; 15-1475; 17-3077; 18-CRL 2.5; 25-CRL 6.1 ❤️
    Nifty OK 💙

    age.png
  • Prosto_do_celu Autorytet
    Postów: 567 519

    Wysłany: 13 lipca 2024, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rakieta_P🚀 wrote:
    Docent nie podał konkretnej przyczyny niepowodzeń. Na allo 0 wstępnie po 2 transferach wspomniał o szczepieniach. Jednak po wyniku testu IPLE i naszej decyzji, że jesteśmy gotowi na immunglobuliny zalecił już ivig. Po 3 nieudanym tranaferze już na moje pytanie czy może teraz szczepienia dostałam odpowiedź, że kolejny transfer też na ivig. Nie zgodził mi się wtedy też na wlew domaciczny z accofilu i intralipid.
    Czwarty transfer już ustawiał mój dr z kliniki.

    Po pierwszej procedurze zmieniliśmy immuno. Jesteśmy od października pod opieką prof Malinowskiego. Tu decyzję podjął mój mąż ostatecznie. Że 6 zarodków nie dało nam dziecka i on chce przebadania od stóp do głów. Porządnie. I tak znaleźliśmy się u Maliny. Tu nie wiem jakie miałam allo po cb. Prof zakwalifikował na szczepienia ze względu na cb. Tutaj po wynikach badań dostaliśmy konkretną informacje, że przyczyną niepowodzeń jest połączenie kir z hla + wysoka odporność mojego organizmu. To wypycha nam zarodki (dwa pierwsze transfery prof wyzerował, były na stanie zapalnym endometrium, trzeci albo statystyka albo jeszcze niedoleczone endometrium, dwa ostatnie to już jego diagnoza wyżej opisana). Do tego zalecił szczepienia, aby mój organizm nauczył się "obcego" - szczepiona jestem opcją mąż +dawcy. No i immunsupresja encorton+plaquenil już do punkcji. Ze względu na starania naturalne brałam to ciągniem od stycznia.

    Całość badań uznał za ok. I że tu problemu nie ma. Po szczepieniach miałam powtórkę z CBA, IMK itp i tu się wszystko poprawiło jeszcze.
    Póki co ufamy prof. Za dużo tam widziałam beznadziejnych przypadków, takich turbo. Ze szczęśliwym zakończeniem. Póki co innego wyjścia nie mamy.
    Osobiście uważam, że na pewno coś adenomioza przeszkadza, mimo obstawy na skurcze macicy, to jednak jest stan zapalny jakiś. Stąd sztuczna menopauza. Miała być po pierwszym transferze nieudanym w drugiej procedurze, ale mój dr zdecydował, że nie będziemy czekać na nieudany transfer.
    Bardzo Ci dziękuję za taką obszerną odpowiedź. Jesteście super waleczni i bardzo wierzę że w końcu ta 2 procedura okaże się szczęśliwa i doczekacie się swojego cudu.
    Ja teraz czekam na wizytę do Dr Pasnika i dietetyk M. Ostaszewskiego, ponawiam diagnostykę i zaczynam
    Kolejna procedurę z badaniem zarodków.
    Czasami człowiek zrobi wszystko a i tak nie wychodzi…

    Rakieta_P🚀, Osa 🐝 lubią tę wiadomość

    Starania od 12.2019
    03.2021 naturals 💔 6/8tc
    07-09.2021 1 IMSI ❄️422 beta 0 😔
    11.2021 2 IMSI 7❄️
    12.2021 FET ❄️411 8 tc Puste jajo
    02.2022 FET ❄️❄️ 1 ♥️ i 1 puste jajo
    10.2022 pojawił się nasz Skarb CC
    01.2024 FET ❄️322 CB
    04.2024 FET ❄️322 (ivig+accofil) 17 dpt poronienie samoistne
    07.2024 FET ❄️❄️ (prograf, accofil) 20 dpt poronienie samoistne
    nowa procedura za 3 Msc/suple+dieta
    09.2024 naturalny cud 🤯🥹
    32 dc - beta 926 34 dc - beta 2151 TP 26.05.2025 🥰
    18.10 CRL 2,2 cm FHR 176
    31.10 CRL 3,8 cm FHR 176
    12.11 1 USG 🧬 6,20 cm FHR 176
    15.11 1 USG 🧬 7 cm FHR 174 Veragene OK 🩵
    27.11 IP pessar mały waży 100g 🥰
    26.05 Drugi Skarb na świecie SN
  • Nadzieja871 Autorytet
    Postów: 2612 2876

    Wysłany: 13 lipca 2024, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alittle wrote:
    Zdecydowałam w tym cyklu całkowicie temat odpuścić. Wlewów nie zrobią jak jestem w programie, to i reszty nie biorę, nawet nie pytałam o receptę. Już pomijam fakt, że są antyimmuno, bo niepotwierdzone badaniami.

    Bardzo rozumiem 😊

  • alittle Autorytet
    Postów: 5052 10653

    Wysłany: 13 lipca 2024, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja871 wrote:
    Bardzo rozumiem 😊

    Może nie zabrzmi to dobrze, ale nie zależy mi na obecnych zarodkach. Bardzo średnie klasy zostały. Z nowej procedury chcę wszystko wysłać na pgta i jak zdrowe też będą lecieć w kulki, wrócę do immuno.

    Starania od 2019
    👩🏻 90' AMH 7.47 🔴 IO, PCOS, KIR AA, CBA, CD56, PAI-1 homo
    👨🏻 91' 🔴 morfologia 3% HLA-C c1c2
    🟢 Kariotypy
    💔 05.2021 - laparo, cp
    2022 - start w klinice
    💔 3x IUI
    11.2022 punkcja 3 ❄️
    01.2023 nieudana stymulacja, brak jaj
    03.2023 punkcja 5 ❄️
    04.2023 histero, usunięcie polipów, nieudana próba zamknięcia ujścia jajowodu, CD138 leczenie
    06.2023 laparo, wodniak, usunięcie jajowodu,
    💔 12.07.2023 FET 511 CS, atosiban
    💔 03.10.2023 FET 422 CN atosiban, accofil wlew, accofil, intalipid, neoparin, encorton
    💔 06.03.2024 FET 322 CN accofil, intalipid, neoparin, encorton - 17.04 8+5 indukcja poronienia, puste jajo
    💔 12.07.2024 FET 411 CN
    08.2024 histero
    🌈🙏12.10.2024 FET 2x422 CS accofil, intalipid, EG
    7-115; 9-245; 11-441; 13-692; 15-1475; 17-3077; 18-CRL 2.5; 25-CRL 6.1 ❤️
    Nifty OK 💙

    age.png
  • Rakieta_P🚀 Autorytet
    Postów: 6516 9361

    Wysłany: 13 lipca 2024, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alittle wrote:
    Może nie zabrzmi to dobrze, ale nie zależy mi na obecnych zarodkach. Bardzo średnie klasy zostały. Z nowej procedury chcę wszystko wysłać na pgta i jak zdrowe też będą lecieć w kulki, wrócę do immuno.
    4AA to zarodek lux torpeda...
    Druga kwestia to tylko nazwa embriologiczna. I każdy może być tym szczęśliwym 💪

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2024, 11:32

    Hania2010, izabelka90, Framboise, Mała3 lubią tę wiadomość

    87’👩AMH 13,40(20')10,75(22')7,73(24')
    ❌IO/PCOS/KIRAA/PAI/białkoS/MTHFR/CBA/allo/cross/
    adeno/mięśniak
    ✔️kariotyp/IMKtreg/ANA/ASA/ACA/APL/PPb2/PPT/LA/
    białkoC/heliko/MUCh/celiaklie/pasożyty/USG piersi/
    HPV/borelioza/-14kg
    86’🧔
    ❌ HLA C1C2
    ✔️kariotyp/nasienie/ASA

    VITROLIVE SZCZECIN
    03-10/22 HyCoSy/3xIUI

    BOCIAN SZCZECIN
    ICSI 12/22 -14🥚11 MII 6❄️
    01/23❌5AA
    02/23❌5BB
    03/23immuno/IPLE❌hsk✔️
    05/23❌4AA
    06/23💔2x3BB 6tc cb
    09/23💔5CB cb?

    ICSI 07/24 -13🥚13 MII 8❄️
    09/24👼5AA 7tc A♀
    11/24❌5AA
    12/24💔5AA 5tc cb
    01/25minihsk❌CD138/USG 3D/kontrast✔️
    03/25👼4AA 9tc L&T twins 1o1k♂
    06/25👼5AA 6tc

    08/25🥰naturalsik🥰
    02.09 GS+YS! 08.09 6+3 CRL+🩷
    7+3 CRL 1,18cm🧸
    8+4 CRL 1,87cm FHR 176/min
    10+5 FeliaTest 🩷

    40+0 🩷 1.05.2026 NEL 3220g 51cm SN 🩷

    age.png
  • alittle Autorytet
    Postów: 5052 10653

    Wysłany: 13 lipca 2024, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rakieta_P🚀 wrote:
    4AA to zarodek lux torpeda...
    Druga kwestia to tylko nazwa embriologiczna. I każdy może być tym szczęśliwym 💪

    Niby tak, ale jest z pierwszej procedury. Z drugiej 3.2.2 był lepszy od niego jak analizowali nagrania. To co to mówi o obecnym?

    Starania od 2019
    👩🏻 90' AMH 7.47 🔴 IO, PCOS, KIR AA, CBA, CD56, PAI-1 homo
    👨🏻 91' 🔴 morfologia 3% HLA-C c1c2
    🟢 Kariotypy
    💔 05.2021 - laparo, cp
    2022 - start w klinice
    💔 3x IUI
    11.2022 punkcja 3 ❄️
    01.2023 nieudana stymulacja, brak jaj
    03.2023 punkcja 5 ❄️
    04.2023 histero, usunięcie polipów, nieudana próba zamknięcia ujścia jajowodu, CD138 leczenie
    06.2023 laparo, wodniak, usunięcie jajowodu,
    💔 12.07.2023 FET 511 CS, atosiban
    💔 03.10.2023 FET 422 CN atosiban, accofil wlew, accofil, intalipid, neoparin, encorton
    💔 06.03.2024 FET 322 CN accofil, intalipid, neoparin, encorton - 17.04 8+5 indukcja poronienia, puste jajo
    💔 12.07.2024 FET 411 CN
    08.2024 histero
    🌈🙏12.10.2024 FET 2x422 CS accofil, intalipid, EG
    7-115; 9-245; 11-441; 13-692; 15-1475; 17-3077; 18-CRL 2.5; 25-CRL 6.1 ❤️
    Nifty OK 💙

    age.png
  • Rakieta_P🚀 Autorytet
    Postów: 6516 9361

    Wysłany: 13 lipca 2024, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alittle wrote:
    Niby tak, ale jest z pierwszej procedury. Z drugiej 3.2.2 był lepszy od niego jak analizowali nagrania. To co to mówi o obecnym?
    Wszystko i nic. To tak samo jak kliniki utylizują zarodki CC, a są pary które z takich zarodków mają zdrowe dzieci.

    izabelka90, Osa 🐝, Mała3 lubią tę wiadomość

    87’👩AMH 13,40(20')10,75(22')7,73(24')
    ❌IO/PCOS/KIRAA/PAI/białkoS/MTHFR/CBA/allo/cross/
    adeno/mięśniak
    ✔️kariotyp/IMKtreg/ANA/ASA/ACA/APL/PPb2/PPT/LA/
    białkoC/heliko/MUCh/celiaklie/pasożyty/USG piersi/
    HPV/borelioza/-14kg
    86’🧔
    ❌ HLA C1C2
    ✔️kariotyp/nasienie/ASA

    VITROLIVE SZCZECIN
    03-10/22 HyCoSy/3xIUI

    BOCIAN SZCZECIN
    ICSI 12/22 -14🥚11 MII 6❄️
    01/23❌5AA
    02/23❌5BB
    03/23immuno/IPLE❌hsk✔️
    05/23❌4AA
    06/23💔2x3BB 6tc cb
    09/23💔5CB cb?

    ICSI 07/24 -13🥚13 MII 8❄️
    09/24👼5AA 7tc A♀
    11/24❌5AA
    12/24💔5AA 5tc cb
    01/25minihsk❌CD138/USG 3D/kontrast✔️
    03/25👼4AA 9tc L&T twins 1o1k♂
    06/25👼5AA 6tc

    08/25🥰naturalsik🥰
    02.09 GS+YS! 08.09 6+3 CRL+🩷
    7+3 CRL 1,18cm🧸
    8+4 CRL 1,87cm FHR 176/min
    10+5 FeliaTest 🩷

    40+0 🩷 1.05.2026 NEL 3220g 51cm SN 🩷

    age.png
  • alittle Autorytet
    Postów: 5052 10653

    Wysłany: 13 lipca 2024, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rakieta_P🚀 wrote:
    Wszystko i nic. To tak samo jak kliniki utylizują zarodki CC, a są pary które z takich zarodków mają zdrowe dzieci.

    Jak to, przecież nie można utylizować 🤔

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2024, 12:32

    Starania od 2019
    👩🏻 90' AMH 7.47 🔴 IO, PCOS, KIR AA, CBA, CD56, PAI-1 homo
    👨🏻 91' 🔴 morfologia 3% HLA-C c1c2
    🟢 Kariotypy
    💔 05.2021 - laparo, cp
    2022 - start w klinice
    💔 3x IUI
    11.2022 punkcja 3 ❄️
    01.2023 nieudana stymulacja, brak jaj
    03.2023 punkcja 5 ❄️
    04.2023 histero, usunięcie polipów, nieudana próba zamknięcia ujścia jajowodu, CD138 leczenie
    06.2023 laparo, wodniak, usunięcie jajowodu,
    💔 12.07.2023 FET 511 CS, atosiban
    💔 03.10.2023 FET 422 CN atosiban, accofil wlew, accofil, intalipid, neoparin, encorton
    💔 06.03.2024 FET 322 CN accofil, intalipid, neoparin, encorton - 17.04 8+5 indukcja poronienia, puste jajo
    💔 12.07.2024 FET 411 CN
    08.2024 histero
    🌈🙏12.10.2024 FET 2x422 CS accofil, intalipid, EG
    7-115; 9-245; 11-441; 13-692; 15-1475; 17-3077; 18-CRL 2.5; 25-CRL 6.1 ❤️
    Nifty OK 💙

    age.png
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 13 lipca 2024, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alittle wrote:
    Jak m, przecież nie można utylizować 🤔
    Wydłużają hodowle i w końcu same degraduja np w 7 dobie.

    Sama miałam z pierwszej procedury 4bb oba chore 4cc prawidłowy po pgta, teraz równiez mam jeden 4cc i jest prawidłowy 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2024, 12:31

    KateM, alittle, Mała3 lubią tę wiadomość

  • alittle Autorytet
    Postów: 5052 10653

    Wysłany: 13 lipca 2024, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecajka przeciwzapalna, szczególnie polecana w terminie około-transferowym i przy koksowaniu jajek.

    Zielona herbata z dodatkami 🍋 🍊🌶
    Cytyna, pomarańcz, Imbir, goździki, kurkuma, cynamon, pieprz, słodzik ❤️

    a6e3f12476502.jpg

    Luna_94🌛, Przyjaciółka123, Kot30, Lidziorek, Cari09, Sarenka, Framboise, nick nieaktualny, Miracle lubią tę wiadomość

    Starania od 2019
    👩🏻 90' AMH 7.47 🔴 IO, PCOS, KIR AA, CBA, CD56, PAI-1 homo
    👨🏻 91' 🔴 morfologia 3% HLA-C c1c2
    🟢 Kariotypy
    💔 05.2021 - laparo, cp
    2022 - start w klinice
    💔 3x IUI
    11.2022 punkcja 3 ❄️
    01.2023 nieudana stymulacja, brak jaj
    03.2023 punkcja 5 ❄️
    04.2023 histero, usunięcie polipów, nieudana próba zamknięcia ujścia jajowodu, CD138 leczenie
    06.2023 laparo, wodniak, usunięcie jajowodu,
    💔 12.07.2023 FET 511 CS, atosiban
    💔 03.10.2023 FET 422 CN atosiban, accofil wlew, accofil, intalipid, neoparin, encorton
    💔 06.03.2024 FET 322 CN accofil, intalipid, neoparin, encorton - 17.04 8+5 indukcja poronienia, puste jajo
    💔 12.07.2024 FET 411 CN
    08.2024 histero
    🌈🙏12.10.2024 FET 2x422 CS accofil, intalipid, EG
    7-115; 9-245; 11-441; 13-692; 15-1475; 17-3077; 18-CRL 2.5; 25-CRL 6.1 ❤️
    Nifty OK 💙

    age.png
  • alittle Autorytet
    Postów: 5052 10653

    Wysłany: 13 lipca 2024, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    Wydłużają hodowle i w końcu same degraduja np w 7 dobie.

    Sama miałam z pierwszej procedury 4bb oba chore 4cc prawidłowy po pgta, teraz równiez mam jeden 4cc i jest prawidłowy 😉

    Z najgorszych mam dwa 433 i dr się zastanawiał, czy w ogóle je podawać 🤔 albo dwa na raz.

    Starania od 2019
    👩🏻 90' AMH 7.47 🔴 IO, PCOS, KIR AA, CBA, CD56, PAI-1 homo
    👨🏻 91' 🔴 morfologia 3% HLA-C c1c2
    🟢 Kariotypy
    💔 05.2021 - laparo, cp
    2022 - start w klinice
    💔 3x IUI
    11.2022 punkcja 3 ❄️
    01.2023 nieudana stymulacja, brak jaj
    03.2023 punkcja 5 ❄️
    04.2023 histero, usunięcie polipów, nieudana próba zamknięcia ujścia jajowodu, CD138 leczenie
    06.2023 laparo, wodniak, usunięcie jajowodu,
    💔 12.07.2023 FET 511 CS, atosiban
    💔 03.10.2023 FET 422 CN atosiban, accofil wlew, accofil, intalipid, neoparin, encorton
    💔 06.03.2024 FET 322 CN accofil, intalipid, neoparin, encorton - 17.04 8+5 indukcja poronienia, puste jajo
    💔 12.07.2024 FET 411 CN
    08.2024 histero
    🌈🙏12.10.2024 FET 2x422 CS accofil, intalipid, EG
    7-115; 9-245; 11-441; 13-692; 15-1475; 17-3077; 18-CRL 2.5; 25-CRL 6.1 ❤️
    Nifty OK 💙

    age.png
  • Milka33 Autorytet
    Postów: 1411 2394

    Wysłany: 13 lipca 2024, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alittle wrote:
    Z najgorszych mam dwa 433 i dr się zastanawiał, czy w ogóle je podawać 🤔 albo dwa na raz.
    Ja teraz miałam podany 432 z 6 doby, także no tak jak dziewczyny wyżej pisały różnie to bywa 🙏

    izabelka90, Osa 🐝, alittle, kotciołek, Luna_94🌛, Linka89, Limonka26, Mała3 lubią tę wiadomość

    1. ET 4.1.2 ❌😞

    - 5 dpt beta 1.5
    -10 dpt beta <0.1 🙁

    2. FET 12.2023
    poronienie zatrzymane 💔 8 tc.

    3. FET 05.2024 💗

    Maluszek z nami 🩵🩵🩵
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 13 lipca 2024, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alittle wrote:
    Z najgorszych mam dwa 433 i dr się zastanawiał, czy w ogóle je podawać 🤔 albo dwa na raz.
    Ja bym się nie zastanawiała tylko podawała i wierzyła, że może któryś z nich ❤ jest mnóstwo wspaniałych zakończeń z tymi "słabszymi" zarodkami. Na grupie fb była nawet dziewczyna z 4cc z 7 doby i się jeszcze podzielił 🙈

    Czy w ogóle podać? To co chce z nimi zrobić?

  • Osa 🐝 Autorytet
    Postów: 3748 4230

    Wysłany: 13 lipca 2024, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alittle wrote:
    Polecajka przeciwzapalna, szczególnie polecana w terminie około-transferowym i przy koksowaniu jajek.

    Zielona herbata z dodatkami 🍋 🍊🌶
    Cytyna, pomarańcz, Imbir, goździki, kurkuma, cynamon, pieprz, słodzik ❤️

    a6e3f12476502.jpg

    Mam nadzieję, że to zdjęcie sprzed transferu?? Kurkuma goździki itp. powoduje skurcze macicy 🙈 proszę się traktować jak w ciąży 🙏💜 nie polecają ostrych przypraw 🤔

    event.png
    39+1 4000g 56cm ☀️
    👧🏻♡
  • kotciołek Autorytet
    Postów: 320 849

    Wysłany: 13 lipca 2024, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi synka dał zarodek, który byl podany jako ostatni z pierwszej procedury. Więc miał najniższą ocenę wg embriologów. Najgorszy z 7 ;)

    Ja już po potwierdzeniu, w poniedziałek transfer. Teraz jestem na wlewie, leci już druga flaszka 😆

    Osa 🐝, Lidziorek, izabelka90, Luna_94🌛, aga12345, Sarenka, Limonka26, Mała3, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Oboje grubo po 30. Starania od 2013.

    2018-2020 - 7 inseminacji
    2018 25tc TTTS, dwa dni razem, Laura i Łucja 💔💔
    2019 9tc poronienie zatrzymane 💔

    2020-2023 - 7 transferów, 12 zarodków
    2021 🌈🩵 syn!
    2023 CB, poronienie naturalne 💔

    2024 zmiana kliniki, start IV procedury

    💚🍀 07.2024 - transfer jedynego zarodka po PGTA

    4dpt - beta HCG 7,78 mlU/ml
    5dpt - beta HCG 23,3 mlU/ml
    7dpt - beta HCG 95,8 mlU/ml
    9dpt - beta HCG 250 mlU/ml
    11dpt- beta HCG 633 mlU/ml
    13dpt - beta HCG 1314 mlU/ml
    15dpt - beta HCG 2250 mlU/ml
    19dpt - beta HCG 6885 mlU/ml
    23dpt - beta HCG 16851 mlU/ml
    28 dpt - mamy serduszko ❤️ CRL 9 mm

    🍀💚🙏

    preg.png
  • alittle Autorytet
    Postów: 5052 10653

    Wysłany: 13 lipca 2024, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    Ja bym się nie zastanawiała tylko podawała i wierzyła, że może któryś z nich ❤ jest mnóstwo wspaniałych zakończeń z tymi "słabszymi" zarodkami. Na grupie fb była nawet dziewczyna z 4cc z 7 doby i się jeszcze podzielił 🙈

    Czy w ogóle podać? To co chce z nimi zrobić?

    Dunno. Też mogłam coś źle zrozumieć, przegrzało mi łeb przed wizytą 🤣

    Starania od 2019
    👩🏻 90' AMH 7.47 🔴 IO, PCOS, KIR AA, CBA, CD56, PAI-1 homo
    👨🏻 91' 🔴 morfologia 3% HLA-C c1c2
    🟢 Kariotypy
    💔 05.2021 - laparo, cp
    2022 - start w klinice
    💔 3x IUI
    11.2022 punkcja 3 ❄️
    01.2023 nieudana stymulacja, brak jaj
    03.2023 punkcja 5 ❄️
    04.2023 histero, usunięcie polipów, nieudana próba zamknięcia ujścia jajowodu, CD138 leczenie
    06.2023 laparo, wodniak, usunięcie jajowodu,
    💔 12.07.2023 FET 511 CS, atosiban
    💔 03.10.2023 FET 422 CN atosiban, accofil wlew, accofil, intalipid, neoparin, encorton
    💔 06.03.2024 FET 322 CN accofil, intalipid, neoparin, encorton - 17.04 8+5 indukcja poronienia, puste jajo
    💔 12.07.2024 FET 411 CN
    08.2024 histero
    🌈🙏12.10.2024 FET 2x422 CS accofil, intalipid, EG
    7-115; 9-245; 11-441; 13-692; 15-1475; 17-3077; 18-CRL 2.5; 25-CRL 6.1 ❤️
    Nifty OK 💙

    age.png
  • alittle Autorytet
    Postów: 5052 10653

    Wysłany: 13 lipca 2024, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Osa 🐝 wrote:
    Mam nadzieję, że to zdjęcie sprzed transferu?? Kurkuma goździki itp. powoduje skurcze macicy 🙈 proszę się traktować jak w ciąży 🙏💜 nie polecają ostrych przypraw 🤔

    Tylko duże ilości są straszne. Już wyrosłam ze świrowania.

    Framboise lubi tę wiadomość

    Starania od 2019
    👩🏻 90' AMH 7.47 🔴 IO, PCOS, KIR AA, CBA, CD56, PAI-1 homo
    👨🏻 91' 🔴 morfologia 3% HLA-C c1c2
    🟢 Kariotypy
    💔 05.2021 - laparo, cp
    2022 - start w klinice
    💔 3x IUI
    11.2022 punkcja 3 ❄️
    01.2023 nieudana stymulacja, brak jaj
    03.2023 punkcja 5 ❄️
    04.2023 histero, usunięcie polipów, nieudana próba zamknięcia ujścia jajowodu, CD138 leczenie
    06.2023 laparo, wodniak, usunięcie jajowodu,
    💔 12.07.2023 FET 511 CS, atosiban
    💔 03.10.2023 FET 422 CN atosiban, accofil wlew, accofil, intalipid, neoparin, encorton
    💔 06.03.2024 FET 322 CN accofil, intalipid, neoparin, encorton - 17.04 8+5 indukcja poronienia, puste jajo
    💔 12.07.2024 FET 411 CN
    08.2024 histero
    🌈🙏12.10.2024 FET 2x422 CS accofil, intalipid, EG
    7-115; 9-245; 11-441; 13-692; 15-1475; 17-3077; 18-CRL 2.5; 25-CRL 6.1 ❤️
    Nifty OK 💙

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9260 8049

    Wysłany: 13 lipca 2024, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w klinice sami z siebie nie podają info o jakości zarodka.
    Jak dzwonił do mnie embriolog 6go dnia powiedział tylko, że mamy sześć 5cio dniowych i jeden 6cio dniowy blastek

    Po drugim transferze dowiedziałam się, że dostałam wcześniej 5AA i 5AB i gówno dały jak się okazało. Teraz nie wiem co miałam transferowane.

    I coś czuję, że klinika, bez nacisku pacjentki, specjalnie nie podaje klasy, żeby nie rezygnować na starcie i chyba podoba mi się to podejście. Bo teraz juz widziałam tyle historii że te najgorsze dają zdrowa ciążę. Wystarczająco jestem przytłoczona już tym, że nikt nie wie czemu nam nie wychodzi.

    alittle, Angi90 , Mała3 lubią tę wiadomość

    age.png
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 13 lipca 2024, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alittle wrote:
    Dunno. Też mogłam coś źle zrozumieć, przegrzało mi łeb przed wizytą 🤣
    Haha no powietrze kosmiczne jest 🙈

  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 13 lipca 2024, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    U mnie w klinice sami z siebie nie podają info o jakości zarodka.
    Jak dzwonił do mnie embriolog 6go dnia powiedział tylko, że mamy sześć 5cio dniowych i jeden 6cio dniowy blastek

    Po drugim transferze dowiedziałam się, że dostałam wcześniej 5AA i 5AB i gówno dały jak się okazało. Teraz nie wiem co miałam transferowane.

    I coś czuję, że klinika, bez nacisku pacjentki, specjalnie nie podaje klasy, żeby nie rezygnować na starcie i chyba podoba mi się to podejście. Bo teraz juz widziałam tyle historii że te najgorsze dają zdrowa ciążę. Wystarczająco jestem przytłoczona już tym, że nikt nie wie czemu nam nie wychodzi.
    My w tej samej z innych miast i właśnie w standardzie nie podają klas ani raportów z hodowli, można oczywiście dopytać i na wniosek otrzymać raport jak się rozwijały w poszczególnych dobach. Ja tam od razu byłam ciekawa jakie klasy 🙈 ale z drugiej procedury już nie prosiłam o raport np i nie wiem co się działo kropkami.

    Elza1234 lubi tę wiadomość

‹‹ 148 149 150 151 152 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji ciążowych dla kobiet w ciąży

Jak wybrać najlepszą aplikację ciążową? Zapytałyśmy o to tysiące kobiet w ciąży i po porodzie odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja ciążowa to taka, która spełnia szereg wymagań – śledzi wagę z indywidualnymi normami, oferuje codzienne porady tworzone przez lekarzy, ma tryb połogu i naprawdę towarzyszy kobiecie przez całe 9 miesięcy. Wyniki rankingu w kilku aspektach nawet nas zaskoczyły.

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ