Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍉🍀🌺 IVF LIPIEC'24🌺🍀🍉
Odpowiedz

🍉🍀🌺 IVF LIPIEC'24🌺🍀🍉

Oceń ten wątek:
  • alittle Autorytet
    Postów: 5052 10653

    Wysłany: 19 lipca 2024, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hope28 wrote:
    To znowu mnie w ch*ja robią..
    Ponoć mają w wytycznych że 3 wizyty przed ET/FET są refundowane..

    Co masz w karcie wpisane? Jako wykonaną usługę?

    Starania od 2019
    👩🏻 90' AMH 7.47 🔴 IO, PCOS, KIR AA, CBA, CD56, PAI-1 homo
    👨🏻 91' 🔴 morfologia 3% HLA-C c1c2
    🟢 Kariotypy
    💔 05.2021 - laparo, cp
    2022 - start w klinice
    💔 3x IUI
    11.2022 punkcja 3 ❄️
    01.2023 nieudana stymulacja, brak jaj
    03.2023 punkcja 5 ❄️
    04.2023 histero, usunięcie polipów, nieudana próba zamknięcia ujścia jajowodu, CD138 leczenie
    06.2023 laparo, wodniak, usunięcie jajowodu,
    💔 12.07.2023 FET 511 CS, atosiban
    💔 03.10.2023 FET 422 CN atosiban, accofil wlew, accofil, intalipid, neoparin, encorton
    💔 06.03.2024 FET 322 CN accofil, intalipid, neoparin, encorton - 17.04 8+5 indukcja poronienia, puste jajo
    💔 12.07.2024 FET 411 CN
    08.2024 histero
    🌈🙏12.10.2024 FET 2x422 CS accofil, intalipid, EG
    7-115; 9-245; 11-441; 13-692; 15-1475; 17-3077; 18-CRL 2.5; 25-CRL 6.1 ❤️
    Nifty OK 💙

    age.png
  • hope28 Autorytet
    Postów: 390 1174

    Wysłany: 19 lipca 2024, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alittle wrote:
    Co masz w karcie wpisane? Jako wykonaną usługę?

    Przygotowanie do ETM

    👩'95
    AMH 05.2023 -> 1,74
    Przeciwciała anty - TPO 🟢
    test na endometriozę - negatywny 💪
    cytokiny: TNF-alfa ❌
    KIR Bx 🟢 brak jednego ds
    Kariotyp 🟢
    PAI-1 -> 4G/4G
    Biopsja endometrium - Burkholderia :(

    🧔🏻‍♂️'94
    Kariotyp 🟢
    po białaczce limfoblastycznej,
    nasienie zamrożone przed rozpoczęciem leczenia

    26.08. PICK UP
    14 kumulusów -> 11 dojrzałych -> zapłodniono 8 -> mamy 4 ❄️❄️❄️❄️

    ❄️ I Transfer, 5.1.1, 24.01 => <0,2 💔
    ❄️ II Transfer, 5.2.1, 13.02 + accofil => 💔

    Został 1 ❄️
    5.2.2

    Leczenie: Levofloksacyna, metronidazol, biostrepta, arilin rapid, lactovaginal, pabi-dexamethason

    ❄️5.2.2 III Transfer 23.08 ❤ + Ovitrelle, acard, heparyna, pabi-dexamethason
    22.08 prg 11,50 ng/ml
    3dpt beta 41,90 mIU/ml prg 34,60 ng/ml
    5dpt beta 18,00 mIU/ml prg 29,10 ng/ml
    6dpt beta 13,80 mIU/ml
    7dpt beta 11,5 mIU/ml prg 24,10 ng/ml
    10dpt beta 7,6 prg 15,5
    11dpt beta 10,3
    13dpt beta 20,3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2024, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panna_Melodia wrote:
    Ze śląskich tak szybko wyniki? Może zależy od godziny oddania materiału. Ja mam zazwyczaj wyniki między 17 a 20.

    Jak robię w sobotę to też mam w tych godzinach, w tygodniu jak robię to najczęściej przed 14 wyniki już mam. A pisałam tam do nich co do tej awarii to mi napisali, że awaria nie wpływa na ich wyniki badań.

    alittle lubi tę wiadomość

  • Midi Autorytet
    Postów: 419 737

    Wysłany: 19 lipca 2024, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    @Hania2010 proszę o wpisanie w 📆 25.07 - transfer,

    Pięknie dziękuję :)
    Tym razem naturalnie bez zastrzyków :)

    age.png
  • alittle Autorytet
    Postów: 5052 10653

    Wysłany: 19 lipca 2024, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hope28 wrote:
    Przygotowanie do ETM

    Hmm.. u mnie jako stymulacja. Nie wiem czy to nie powinno być liczone jako część przygotowawcza do punkcji. Może oszukali u mnie system 😂

    Starania od 2019
    👩🏻 90' AMH 7.47 🔴 IO, PCOS, KIR AA, CBA, CD56, PAI-1 homo
    👨🏻 91' 🔴 morfologia 3% HLA-C c1c2
    🟢 Kariotypy
    💔 05.2021 - laparo, cp
    2022 - start w klinice
    💔 3x IUI
    11.2022 punkcja 3 ❄️
    01.2023 nieudana stymulacja, brak jaj
    03.2023 punkcja 5 ❄️
    04.2023 histero, usunięcie polipów, nieudana próba zamknięcia ujścia jajowodu, CD138 leczenie
    06.2023 laparo, wodniak, usunięcie jajowodu,
    💔 12.07.2023 FET 511 CS, atosiban
    💔 03.10.2023 FET 422 CN atosiban, accofil wlew, accofil, intalipid, neoparin, encorton
    💔 06.03.2024 FET 322 CN accofil, intalipid, neoparin, encorton - 17.04 8+5 indukcja poronienia, puste jajo
    💔 12.07.2024 FET 411 CN
    08.2024 histero
    🌈🙏12.10.2024 FET 2x422 CS accofil, intalipid, EG
    7-115; 9-245; 11-441; 13-692; 15-1475; 17-3077; 18-CRL 2.5; 25-CRL 6.1 ❤️
    Nifty OK 💙

    age.png
  • alittle Autorytet
    Postów: 5052 10653

    Wysłany: 19 lipca 2024, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZAJĄCZEK94 wrote:
    Jak robię w sobotę to też mam w tych godzinach, w tygodniu jak robię to najczęściej przed 14 wyniki już mam. A pisałam tam do nich co do tej awarii to mi napisali, że awaria nie wpływa na ich wyniki badań.

    Czekamy! 🙏 🥺
    Już mnie kciuki bolą, dawajcie 15stą!

    nick nieaktualny, izabelka90 lubią tę wiadomość

    Starania od 2019
    👩🏻 90' AMH 7.47 🔴 IO, PCOS, KIR AA, CBA, CD56, PAI-1 homo
    👨🏻 91' 🔴 morfologia 3% HLA-C c1c2
    🟢 Kariotypy
    💔 05.2021 - laparo, cp
    2022 - start w klinice
    💔 3x IUI
    11.2022 punkcja 3 ❄️
    01.2023 nieudana stymulacja, brak jaj
    03.2023 punkcja 5 ❄️
    04.2023 histero, usunięcie polipów, nieudana próba zamknięcia ujścia jajowodu, CD138 leczenie
    06.2023 laparo, wodniak, usunięcie jajowodu,
    💔 12.07.2023 FET 511 CS, atosiban
    💔 03.10.2023 FET 422 CN atosiban, accofil wlew, accofil, intalipid, neoparin, encorton
    💔 06.03.2024 FET 322 CN accofil, intalipid, neoparin, encorton - 17.04 8+5 indukcja poronienia, puste jajo
    💔 12.07.2024 FET 411 CN
    08.2024 histero
    🌈🙏12.10.2024 FET 2x422 CS accofil, intalipid, EG
    7-115; 9-245; 11-441; 13-692; 15-1475; 17-3077; 18-CRL 2.5; 25-CRL 6.1 ❤️
    Nifty OK 💙

    age.png
  • Rakieta_P🚀 Autorytet
    Postów: 6516 9361

    Wysłany: 19 lipca 2024, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hope28 wrote:
    Brak mi słów. Znowu w dupę dostałam. Endo sobie leci w kulki i nie rośnie. Za tydzień mam wizytę, jak nie urośnie to kończę cykl i zaczynamy od nowa, ale tym razem cykl naturalny.
    A i prawdopodobnie kolejne wizyty będę miała płatne do transferu, bo MZ finansuje tylko 3 przed transferem. A ja za tydzień wykorzystam 3. Mają to jeszcze sprawdzić, bo takiej sytuacji jeszcze nie mieli (od refundacji).
    Czemu zawsze we wszystkim muszę być tym jeb*nym wyjątkiem. Zagadką medyczną i zawsze tą osobą 1/1000, ale w tych negatywnych sytuacjach.
    Dzisiaj nie mam siły już się denerwować. Tylko najzwyczajniej w świecie mi smutno i przykro.
    Ostatni raz tak płakałam po negatywnej becie.

    Trzymam kciuki za Was. Obym już tych przykrych wieści na dzisiaj wykorzystała 🙃
    Wizyty są bezpłatne, nie 2, 3 czy 5. Wizyty. Tyle ile potrzeba...

    alittle lubi tę wiadomość

    87’👩AMH 13,40(20')10,75(22')7,73(24')
    ❌IO/PCOS/KIRAA/PAI/białkoS/MTHFR/CBA/allo/cross/
    adeno/mięśniak
    ✔️kariotyp/IMKtreg/ANA/ASA/ACA/APL/PPb2/PPT/LA/
    białkoC/heliko/MUCh/celiaklie/pasożyty/USG piersi/
    HPV/borelioza/-14kg
    86’🧔
    ❌ HLA C1C2
    ✔️kariotyp/nasienie/ASA

    VITROLIVE SZCZECIN
    03-10/22 HyCoSy/3xIUI

    BOCIAN SZCZECIN
    ICSI 12/22 -14🥚11 MII 6❄️
    01/23❌5AA
    02/23❌5BB
    03/23immuno/IPLE❌hsk✔️
    05/23❌4AA
    06/23💔2x3BB 6tc cb
    09/23💔5CB cb?

    ICSI 07/24 -13🥚13 MII 8❄️
    09/24👼5AA 7tc A♀
    11/24❌5AA
    12/24💔5AA 5tc cb
    01/25minihsk❌CD138/USG 3D/kontrast✔️
    03/25👼4AA 9tc L&T twins 1o1k♂
    06/25👼5AA 6tc

    08/25🥰naturalsik🥰
    02.09 GS+YS! 08.09 6+3 CRL+🩷
    7+3 CRL 1,18cm🧸
    8+4 CRL 1,87cm FHR 176/min
    10+5 FeliaTest 🩷

    40+0 🩷 1.05.2026 NEL 3220g 51cm SN 🩷

    age.png
  • Linka89 Autorytet
    Postów: 798 1261

    Wysłany: 19 lipca 2024, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hope28 wrote:
    To znowu mnie w ch*ja robią..
    Ponoć mają w wytycznych że 3 wizyty przed ET/FET są refundowane..
    Spoko u mnie żadna nie była, za wszystkie musiałam zapłacić 🤦‍♀️

    Start 2017
    2018 clo - puste jajo [*] x2
    06.2020 - IUI :(
    08.2020 - IUI :(
    01.2021 - start IVF
    23.01.21 transfer 4.1.1
    7 dpt beta 52,4
    9 dpt beta 97,7
    12 dpt beta 330
    14 dpt beta 978
    18 dpt beta 3823
    25 dpt jest ❤️ 3,5 mm!
    7t3d 1,3 cm ❤️
    9t6d 3 cm ❤️
    12t6d 7 cm ❤️
    20t0d 350g ❤️♀️

    02.24 transfer 4.1.2 ❌️ 😞
    07.24 transfer 3.1.1 ❌️ 😞
    04.25 3.2.2 -> encorton, intralipid, neoparin, prolutex, accofil ❌️😞
    05.2025 -> j.w. ❌️ 😞
    07.25 -> nowa procedura (7 MII, 2 zarodki)
    ET 2.2.2 ❌️ 😞
    Diphereline 💉💉💉
    10.25 transfer 3.2.2❌️😞
    11.25 ->Diphereline 💉& nowa procedura🍀 długi protokół (5 MII, 1 zarodek 😞)
    12.25 ET 1.2.2 ❌️😞
    02.26 nowa procedura, AO, PICSI, 6MII (❄️5.2.2)
    04.26 Minihistero, leczenie stanu zapalnego

    ______________________
    Endometrioza, adenomioza
    KIR bx, brak 3/5 DS
    PAI, MTHFR - hetero
    NK⬆️
    Cross - 13% - ok
    Kariotypy - ok
    Nasienie - ok
  • MrsMuggels Autorytet
    Postów: 561 1352

    Wysłany: 19 lipca 2024, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miwka wrote:
    Racja, dzięki:) Po prostu świruje, ale cieszę się, że udało się uhorować cokolwiek, bo pani z labo mówiła, że szału nie ma.

    Miwka jest ok! Wazne ze sa i ten jeden da upragniona ciaze :-) a pani z labo jak chce szalu to niech sobie pusci na caly regulator Zdzislawe Sosnicka "Aleja Gwiazd" i nie straszy ludzi.

    Miwka lubi tę wiadomość

    👨🏼(33) - ok👸🏽(41) + 🐕 +🐕‍🦺
    📍AMH 2024-1,39 FSH- 6.1
    ⏳22cs
    🌱- wege

    ✅Cykle reguralne + owulacja, MUCHA - ok
    ✅BIRADS- 2
    ✅Hormony, tarczyca, insulina, homocysteina 5.6
    ✅KIR Bx-y- wszystkie implantaycjne
    ✅HyCoSy 04.24- oba drozne
    ✅ANA, ASA
    ✅Allo mlr 46.60% - 08.24
    ✅cross match -5%- 08.24
    ✅CD 138 - zaleczony 2/10- 06.24
    🚨NK- 17%, Cytokiny- TH1, Mutacje- PAI 1, C677T, HPV 16

    2022
    IVF 1#❄️❄️❄️- 1xCB
    IVF 2#❄️❄️❄️❄️ - 2x CB

    2023- starania naturalne
    04.2023- 6tc 👼🏼
    07.2023- CB

    2024
    IVF #3 PGT-A ❄️❄️❄️
    IVF # 4 niezbadane ❄️❄️❄️❄️❄️
    📅- 09.08- 5.AB. VET+AH+EG ✊🏼🥑
    🩺- 5dpt, Beta-5.2
    🩺- 7dpt, Beta-13.6
    🩺- 10dpt, Beta-25.2. CB😔
    💊- Clexane, accofil 1/3, encorton 7.5 mg, acard 150 mg, tona proga, nospa, scopolan, byropyllium
    📆 wrzesień - histeroskopia + II konizacja😔
  • Nadzieja25 Autorytet
    Postów: 2246 4816

    Wysłany: 19 lipca 2024, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linka89 wrote:
    Spoko u mnie żadna nie była, za wszystkie musiałam zapłacić 🤦‍♀️

    Ja nie płaciłam za żadną a łącznie z kwalifikacją miałam ich 4 albo 5

    Linka89 lubi tę wiadomość

    KrakOvi
    Punkcja 20 x 🥚
    5x ❄️
    I FET 02.12.2023
    7dpt 4.9
    9dpt 14.6
    11 dpt 2.8 💔

    II FET 13.07.2024
    5dpt 10 (II)
    7dpt 65
    9dpt 130
    11dpt 233
    13dpt 490
    15dpt 1291
    20dpt 10976
    23dpt 💙

    Zostały 3x ❄️
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2024, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alittle wrote:
    Czekamy! 🙏 🥺
    Już mnie kciuki bolą, dawajcie 15stą!

    Dziewczyny jesteście szalone! 😁 Póki co wyników jeszcze nie mam, stres mam nieziemski 😐

  • Anoli88 Autorytet
    Postów: 387 567

    Wysłany: 19 lipca 2024, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miwka wrote:
    Cięzko przetrwać bez wody, ale po punkcji sobie odpijesz ;) Powodzenia i trzymam kciuki !
    I 'odpije' sobie też przy okazji transferu;) . Ja prawie 3l wypiłam i potem po wszystkim nie było końca chodzenia do łazienki na siku😅

    Miwka lubi tę wiadomość

    age.png
    Rocznik 88.
    Starania od grudnia 2021.
    Kariotyp 🆗
    AMH 12.2022 4.71
    AMH 04.2024 2.07
    PAI 1 homozygotyczna (4G/4G)
    HSG marzec 2023 - niedrożny lewy jajowód (wodniak).
    1 IUI 06.2023, nieudana.
    2 IUI 08.2023, nieudana.
    Endometrioza, usunięcie jej ognisk, usunięcie lewego jajowodu (laparoskopia) wrzesień 2023.

    12.06.2024 rozpoczęcie stymulacji 💉
    21.06.2024 punkcja, pobrano 10 kumulusów, 6 komórek. Uzyskaliśmy 4 ❄️❄️❄️❄️
    17.07 transfer ❄️BL.4.1.1 (AH, EmbryoGlue) - nieudany, beta 6dpt nie ruszyła.
    14.08 transfer ❄️BL. 3.2.2 (AH, EmbryoGlue)🤞
    7dpt Beta-HCG 49 mlU/ml
    9dpt Beta-HCG 131 mlU/ml
    12dpt Beta-HCG 814 mlU/ml
    14dpt Beta-HCG 1994 mlU/ml
    21dpt CRL 2,6mm i❤️
    28dpt CRL 7mm
    I prenatalne OK CRL 53mm
    II prenatalne OK 385g
    III prenatalne OK 1541g
    CC💝01.05.2025 3340g 56cm
  • Nadzieja25 Autorytet
    Postów: 2246 4816

    Wysłany: 19 lipca 2024, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O ja Cię
    Na grupie ivf na FB takie coś dorwałam
    39b3d0f13296e.jpg

    KrakOvi
    Punkcja 20 x 🥚
    5x ❄️
    I FET 02.12.2023
    7dpt 4.9
    9dpt 14.6
    11 dpt 2.8 💔

    II FET 13.07.2024
    5dpt 10 (II)
    7dpt 65
    9dpt 130
    11dpt 233
    13dpt 490
    15dpt 1291
    20dpt 10976
    23dpt 💙

    Zostały 3x ❄️
    age.png
  • Panna_Melodia Autorytet
    Postów: 971 1196

    Wysłany: 19 lipca 2024, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szybko poszło w takim razie....

    👱‍♀️ 88'
    PCOS i IO na pokładzie
    Mutacje - brak
    Zespół Antyfosfolipidowy - brak
    Toczeń - brak
    KIR Bx
    SonoHSG ❌ 2x wynik wątpliwy
    👱‍♂️ 86'
    Zdrowy 👀

    INVIMED KATOWICE dr C. 🍀 🍀 🍀
    ❄️ 4AA, ❄️ 4AA, ❄️3AA
    11.06 FET I ❄️ 4BB ❌

    12.07 FET II ❄️ 4AA
    betaHCG w mIU/ml: 33,3 (6dpt), 80,9 (8dpt), 208,8 (10dpt), 567,2 (12dpt),
    1471,7 (14dpt), 5053,9 (17dpt), 11806 (20dpt), 42657,9 (26dpt)
    20.08 💖 CRL 1,89cm
    05.09 💖 CRL 3,5cm
    18.09 💖 CRL 7,2cm
    20.11 💖 456g
    27.11 💖 500g
    19.12 💖 851g
    13.01 💖 1300g
    22.01 💖 1677g (30+3)
    12.02 💖 2150g (33+4)
    19.02 💖 2290g (34+4)
    10.03 💖 2880g (37+2)
    12.03 💖 2900g, 52cm, CC (37+4) Dianka na świecie :)

    age.png
  • KarolinaKika Autorytet
    Postów: 2273 1720

    Wysłany: 19 lipca 2024, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajączek czekamy na tą betę :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    1 IVF - 5 🥚- 2 zarodki / 29.07.2024 ET 2 zarodków ❌
    2 IVF -3 🥚- 1 zarodek /26.09.2024 ET 1 zarodek trzydniowy ❌
    3 IVF długi protokół - 4 🥚 - 2 zarodki
    Jeden zdegenerował
    22.02.2025 ET 4.1.2
    7dpt beta 52,8 9dpt beta 149 11dpt beta 410 13dpt beta 1205
    07.04 poronienie 7/9 tc 💔
    4 IVF czerwiec 2025 długi protokół - 3🥚-1 zarodek nie przetrwał . Brak transferu
    5 IVF KD ❄️❄️❄️❄️❄️
    18.12 FET 4.1.2
    7dpt ⏸️
    9dpt 164
    11 dpt 460
    25 dpt ♥️
    16+3 🩷👧

    preg.png

    AMH 10.23 -0,65
    06.24 -0,47
    05.25 - 0,44
    On
    10.2023 azzospermia ( po odblokowaniu wszystkie wyniki wróciły do normy poza fragmentacją 30%)
  • George_Sand Nowa
    Postów: 3 3

    Wysłany: 19 lipca 2024, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, od jakiegoś czasu podczytuję Was z ukrycia (taki coming out:)
    Jestem po pierwszym transferze… w 8dpt beta 27,1, wczoraj (10dpt) 36,7. Wiem, że to za mało… wynik powtórzę jeszcze jutro (zalecenia z kliniki to wyniki w 10 i 12 dpt), ale chyba już wiem co mnie czeka 😢
    Jak myślicie, czy możliwe jest, aby pierwszy wynik był zawyżony przez Ovitrelle? Pierwszą betę robiłam 14 dni po zastrzyku. I czy możliwe, żeby kropeczek wskoczył jeszcze na dobre tory?

    👰🏻🤵🏻37
    2021 - początek starań
    2021 - CB
    01.2024r. - szukamy pomocy w „Bocianie”
    03.2024r. - laparoskopia diagnostyczna - ocena drożności jajowodów, zdiagnozowana endometrioza IV st. + wodniak jajowodu
    05.2024r. usunięcie jajowodu
    21.06.2024r. - początek stymulacji
    07.2024r. - pierwszy transfer 🪄
  • alittle Autorytet
    Postów: 5052 10653

    Wysłany: 19 lipca 2024, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widocznie kiepsko kasę rozdzielili. Ile ta klinika $ dostała?

    Starania od 2019
    👩🏻 90' AMH 7.47 🔴 IO, PCOS, KIR AA, CBA, CD56, PAI-1 homo
    👨🏻 91' 🔴 morfologia 3% HLA-C c1c2
    🟢 Kariotypy
    💔 05.2021 - laparo, cp
    2022 - start w klinice
    💔 3x IUI
    11.2022 punkcja 3 ❄️
    01.2023 nieudana stymulacja, brak jaj
    03.2023 punkcja 5 ❄️
    04.2023 histero, usunięcie polipów, nieudana próba zamknięcia ujścia jajowodu, CD138 leczenie
    06.2023 laparo, wodniak, usunięcie jajowodu,
    💔 12.07.2023 FET 511 CS, atosiban
    💔 03.10.2023 FET 422 CN atosiban, accofil wlew, accofil, intalipid, neoparin, encorton
    💔 06.03.2024 FET 322 CN accofil, intalipid, neoparin, encorton - 17.04 8+5 indukcja poronienia, puste jajo
    💔 12.07.2024 FET 411 CN
    08.2024 histero
    🌈🙏12.10.2024 FET 2x422 CS accofil, intalipid, EG
    7-115; 9-245; 11-441; 13-692; 15-1475; 17-3077; 18-CRL 2.5; 25-CRL 6.1 ❤️
    Nifty OK 💙

    age.png
  • alittle Autorytet
    Postów: 5052 10653

    Wysłany: 19 lipca 2024, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linka89 wrote:
    Spoko u mnie żadna nie była, za wszystkie musiałam zapłacić 🤦‍♀️

    Jak jesteś w Programie i wizyty były stricte pod transfer, rób scany dokumentów z wizyt i wysyłaj do oddziału NFZ, z którym współpracuje Twoja klinika. Doją Cię na kasę.

    Starania od 2019
    👩🏻 90' AMH 7.47 🔴 IO, PCOS, KIR AA, CBA, CD56, PAI-1 homo
    👨🏻 91' 🔴 morfologia 3% HLA-C c1c2
    🟢 Kariotypy
    💔 05.2021 - laparo, cp
    2022 - start w klinice
    💔 3x IUI
    11.2022 punkcja 3 ❄️
    01.2023 nieudana stymulacja, brak jaj
    03.2023 punkcja 5 ❄️
    04.2023 histero, usunięcie polipów, nieudana próba zamknięcia ujścia jajowodu, CD138 leczenie
    06.2023 laparo, wodniak, usunięcie jajowodu,
    💔 12.07.2023 FET 511 CS, atosiban
    💔 03.10.2023 FET 422 CN atosiban, accofil wlew, accofil, intalipid, neoparin, encorton
    💔 06.03.2024 FET 322 CN accofil, intalipid, neoparin, encorton - 17.04 8+5 indukcja poronienia, puste jajo
    💔 12.07.2024 FET 411 CN
    08.2024 histero
    🌈🙏12.10.2024 FET 2x422 CS accofil, intalipid, EG
    7-115; 9-245; 11-441; 13-692; 15-1475; 17-3077; 18-CRL 2.5; 25-CRL 6.1 ❤️
    Nifty OK 💙

    age.png
  • Nadzieja25 Autorytet
    Postów: 2246 4816

    Wysłany: 19 lipca 2024, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alittle wrote:
    Widocznie kiepsko kasę rozdzielili. Ile ta klinika $ dostała?

    9 100 000

    KrakOvi
    Punkcja 20 x 🥚
    5x ❄️
    I FET 02.12.2023
    7dpt 4.9
    9dpt 14.6
    11 dpt 2.8 💔

    II FET 13.07.2024
    5dpt 10 (II)
    7dpt 65
    9dpt 130
    11dpt 233
    13dpt 490
    15dpt 1291
    20dpt 10976
    23dpt 💙

    Zostały 3x ❄️
    age.png
  • alittle Autorytet
    Postów: 5052 10653

    Wysłany: 19 lipca 2024, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja25 wrote:
    9 100 000

    To nie mało...

    Starania od 2019
    👩🏻 90' AMH 7.47 🔴 IO, PCOS, KIR AA, CBA, CD56, PAI-1 homo
    👨🏻 91' 🔴 morfologia 3% HLA-C c1c2
    🟢 Kariotypy
    💔 05.2021 - laparo, cp
    2022 - start w klinice
    💔 3x IUI
    11.2022 punkcja 3 ❄️
    01.2023 nieudana stymulacja, brak jaj
    03.2023 punkcja 5 ❄️
    04.2023 histero, usunięcie polipów, nieudana próba zamknięcia ujścia jajowodu, CD138 leczenie
    06.2023 laparo, wodniak, usunięcie jajowodu,
    💔 12.07.2023 FET 511 CS, atosiban
    💔 03.10.2023 FET 422 CN atosiban, accofil wlew, accofil, intalipid, neoparin, encorton
    💔 06.03.2024 FET 322 CN accofil, intalipid, neoparin, encorton - 17.04 8+5 indukcja poronienia, puste jajo
    💔 12.07.2024 FET 411 CN
    08.2024 histero
    🌈🙏12.10.2024 FET 2x422 CS accofil, intalipid, EG
    7-115; 9-245; 11-441; 13-692; 15-1475; 17-3077; 18-CRL 2.5; 25-CRL 6.1 ❤️
    Nifty OK 💙

    age.png
‹‹ 218 219 220 221 222 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak pielęgnować skórę podczas ciąży?

W czasie ciąży skóra wymaga specjalnego traktowania - wystarczy poświęcić kilka minut dziennie, aby zadbać o jej dobrą kondycję i sprawić, by była bardziej elastyczna. Może to być bardzo pomocne w zminimalizowaniu ryzyka powstania rozstępów. Sprawdź, jak pielęgnować skórę podczas ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ