Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍉🍀🌺 IVF LIPIEC'24🌺🍀🍉
Odpowiedz

🍉🍀🌺 IVF LIPIEC'24🌺🍀🍉

Oceń ten wątek:
  • Lili@ Autorytet
    Postów: 883 373

    Wysłany: 19 lipca 2024, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZAJĄCZEK94 wrote:
    Dziewczyny ja jestem w szoku. Dziękuję każdej z Was osobna ❤️. Mamy już poinformowane. Popłakałam sobie razem z nimi. Mąż jeszcze nie wrócił z pracy, nic nie wie, ale będzie mieć niespodziankę. Cała się trzęsę od środka. Czekałam na ten dzień 3 lata.... Mam nadzieję, że będzie dalej już z górki, że doprowadzę to do końca, Boże jaka jestem szczęśliwa........... 🙏

    Jeżeli na to forum padła jakaś klątwa, bo tyle dobrych bet, to ja też chcę:;) i też mam nadzieję będę zaklęta:)

    Nadzieja25, izabelka90, martimalo, Awokado30, Lusiaa22, Różyczka91, Hania2010, Annn90, Panna_Melodia, Polcja, Sarenka, Oggi_91 lubią tę wiadomość

  • Nadzieja25 Autorytet
    Postów: 2246 4816

    Wysłany: 19 lipca 2024, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili@ wrote:
    Jeżeli na to forum padła jakaś klątwa, bo tyle dobrych bet, to ja też chcę:;) i też mam nadzieję będę zaklęta:)

    Przyjmujemy klątwę z wdzięcznością 😁

    izabelka90, martimalo, Lili@, Przyjaciółka123, Panna_Melodia, Oggi_91 lubią tę wiadomość

    KrakOvi
    Punkcja 20 x 🥚
    5x ❄️
    I FET 02.12.2023
    7dpt 4.9
    9dpt 14.6
    11 dpt 2.8 💔

    II FET 13.07.2024
    5dpt 10 (II)
    7dpt 65
    9dpt 130
    11dpt 233
    13dpt 490
    15dpt 1291
    20dpt 10976
    23dpt 💙

    Zostały 3x ❄️
    age.png
  • Eliza888 Ekspertka
    Postów: 172 86

    Wysłany: 19 lipca 2024, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZAJĄCZEK94 wrote:
    Dziewczyny Beta 78.
    Prog 22,78.

    Nie wierzę.....

    CUDOWNIE❣❣❣❣❣❣❣❣

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Pysiek12 Autorytet
    Postów: 1051 1182

    Wysłany: 19 lipca 2024, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panna_Melodia wrote:
    Ze śląskich tak szybko wyniki? Może zależy od godziny oddania materiału. Ja mam zazwyczaj wyniki między 17 a 20.
    Ja chodzę w Tychach akurat i tam jak odda się krew do 8:00( tak jest pierwszy kurier) to wyniki są między 11:30-12:00 , jak po 8:00 to wyniki oscylują od 16-20( głównie w soboty tak późno) :)

    Panna_Melodia lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 na luzie
    2017 pierwsze wizyty
    2020 klinika leczenia niepłodności
    2021.07 1transfer
    2021.11.05 2 transfer ❤️
    2022.08.01 jest 🐻 ❤️
    2024.05 wracamy
    2024.06.20 3transfer❤️
    2025.02.26 jest 🐭❤️
  • Calineczka90 Autorytet
    Postów: 1404 1681

    Wysłany: 19 lipca 2024, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZAJĄCZEK94 wrote:
    Dziewczyny Beta 78.
    Prog 22,78.

    Nie wierzę.....

    Gratulacjeeeeee ❤️❤️❤️

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9259 8049

    Wysłany: 19 lipca 2024, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Visenna87 wrote:
    Hej dziewczyny, wczoraj mialam punkcje- 23 jajka pobrane, 20 dojrzalych, 15 poszło do zapłodnienia, zapłodniło się 10 🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    Chcielibyśmy "ruszyć" immunologię- widziałam, że dr Jarosz ma konsultacje on line. Czy orientujecie się, ile sie czeka na konsultację do niej? I czy przed pierwszym kontaktem zrobić jakieś badania typowo pod tym kątem?
    Ja się właśnie dziś do niej zapisałam. Teleporadę mam 10 września ;) wyślę jej na e-maila to co mam, przez te 3 lata się uzbierało, szczególnie że już Paśnik za mną

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2024, 15:33

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    age.png
  • alittle Autorytet
    Postów: 5052 10653

    Wysłany: 19 lipca 2024, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili@ wrote:
    Jeżeli na to forum padła jakaś klątwa, bo tyle dobrych bet, to ja też chcę:;) i też mam nadzieję będę zaklęta:)

    Spoko, ja popsuję wyniki w poniedziałek 🫡

    Starania od 2019
    👩🏻 90' AMH 7.47 🔴 IO, PCOS, KIR AA, CBA, CD56, PAI-1 homo
    👨🏻 91' 🔴 morfologia 3% HLA-C c1c2
    🟢 Kariotypy
    💔 05.2021 - laparo, cp
    2022 - start w klinice
    💔 3x IUI
    11.2022 punkcja 3 ❄️
    01.2023 nieudana stymulacja, brak jaj
    03.2023 punkcja 5 ❄️
    04.2023 histero, usunięcie polipów, nieudana próba zamknięcia ujścia jajowodu, CD138 leczenie
    06.2023 laparo, wodniak, usunięcie jajowodu,
    💔 12.07.2023 FET 511 CS, atosiban
    💔 03.10.2023 FET 422 CN atosiban, accofil wlew, accofil, intalipid, neoparin, encorton
    💔 06.03.2024 FET 322 CN accofil, intalipid, neoparin, encorton - 17.04 8+5 indukcja poronienia, puste jajo
    💔 12.07.2024 FET 411 CN
    08.2024 histero
    🌈🙏12.10.2024 FET 2x422 CS accofil, intalipid, EG
    7-115; 9-245; 11-441; 13-692; 15-1475; 17-3077; 18-CRL 2.5; 25-CRL 6.1 ❤️
    Nifty OK 💙

    age.png
  • Lili@ Autorytet
    Postów: 883 373

    Wysłany: 19 lipca 2024, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alittle wrote:
    Spoko, ja popsuję wyniki w poniedziałek 🫡

    Dobra, dobra i u Ciebie zaśweci słońce;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2024, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za gratulacje, życzę Wam tego samego ❤️ Mąż w szoku, nie może uwierzyc, teraz obchodzi się ze mną jak z jajkiem hah 😁

    Lusiaa22, alittle, Katline, Luna_94🌛, Różyczka91, aleo_, Tinka8.7, Mała3, Awokado30, Yahu, Eliza888, Jenny93, izabelka90, Linka89, MrsMuggels, Panna_Melodia, Żabka🐸, Sarst, Syla1990, Yasamez91, Sarenka, MjakMarta, Oggi_91 lubią tę wiadomość

  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8175 8050

    Wysłany: 19 lipca 2024, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alittle wrote:
    Spoko, ja popsuję wyniki w poniedziałek 🫡
    Ej, nawet tak nie mów... Na razie to "psuje" lipiec...

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Lusiaa22 Autorytet
    Postów: 2497 3154

    Wysłany: 19 lipca 2024, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny stresuję się dzisiaj niesamowicie o 20:30 czeka mnie i starego wizyta u psychologa 🙈 mam nadzieję że pójdzie szybko i sprawnie i dostaniemy papierek dla Kliniki 😀 trzymajcie kciuki za nas bardzo was proszę 😘😘bo mam obawy o co będzie pytać a mój mąż nie za bardzo lubi gadać o tym że jest bezpłodny i że nasienie jest z dawcy 😔

    Panna_Melodia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    1 Transfer : ❌ 5AA
    2 Transfer : ❌ 5AB
    3 Transfer : 18dpt 💔 CP
    • Zmiana lekarza na MP ♥️♥️♥️
    4 Transfer : 10dpt - 7,2 💔

    14.07 Transfer kropeczka 5AA + immunoglobuliny 🍍🍟
    5 dpt ⏸️
    6 dpt ⏸️
    7 dpt 46,3 Progesteron 32,27 ng/ml
    9dpt 138,9
    12 dpt 583,45
    14 dpt 1372,6
    21dpt mamy ciałko żółte, zarodek i serduszko 🩷
    09.08 USG - wszystko dobrze 😍🩷
    14.08 USG - rośnie maluszek 😍🩷
    15.09 Prenatalne : wynik PAPP-A - Ok , USG - ok , Dziewczynka 🥹🩷
    10.11 Połówkowe - ok , rośnie nam kruszynka 🩷🩷🩷
    08.01.26 : Maja 🩷 28+2 1200 g 🩷
    03.02.26 : 3 Prenatalne wszystko dobrze 🩷🩷🩷
    05.02.26 : 32+2 2250 g Szczęścia 🩷
    26.02.26 : 35+2 2700 g 🩷

    30.03.26 : CC - MAJA JUZ Z NAMI 🩷 Waży 3500 g mierzy 56 cm 🥰🥰🥰

    Na zimowisku:❄️❄️❄️
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2024, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolejna beta w poniedziałek 22.07. Proszę o wpis 📅 🙏

    alittle, Lusiaa22, Natkaaaa, Różyczka91, hope28, Kot30, Tinka8.7, Annn90, Awokado30, Yahu, Przyjaciółka123, Jenny93, izabelka90, kotciołek, Linka89, Kasiak89, Yasamez91, Sarenka, nick nieaktualny, Oggi_91 lubią tę wiadomość

  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5619 4514

    Wysłany: 19 lipca 2024, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusiaa22 wrote:
    Dziewczyny stresuję się dzisiaj niesamowicie o 20:30 czeka mnie i starego wizyta u psychologa 🙈 mam nadzieję że pójdzie szybko i sprawnie i dostaniemy papierek dla Kliniki 😀 trzymajcie kciuki za nas bardzo was proszę 😘😘bo mam obawy o co będzie pytać a mój mąż nie za bardzo lubi gadać o tym że jest bezpłodny i że nasienie jest z dawcy 😔
    Bedzie dobrze. A że mąż niechętnie mowi o takich rzeczach, to chyba zrozumiale. Mezczyzni bardzo czesto sie obwiniaja o sytuację. A poza tym to sa bardzo delikatne i intymne niemal tematy. Nie ma co sie stresować, bedzie dobrze ✊

    Lusiaa22 lubi tę wiadomość

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • Pysiek12 Autorytet
    Postów: 1051 1182

    Wysłany: 19 lipca 2024, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaniKaziukowa wrote:
    Mogłabym zapytać o Twoje bety, bo mówisz że masz leniuszka?
    Jasne:)
    5dpt 3,7
    7dpt 7
    9dpt 27,4
    12dpt 159
    14dpt 432,7
    16dpt 1115
    20dpt 3361
    25dpt 11839
    Zarodek z 5 doby :)

    Nadzieja25, Panna_Melodia lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 na luzie
    2017 pierwsze wizyty
    2020 klinika leczenia niepłodności
    2021.07 1transfer
    2021.11.05 2 transfer ❤️
    2022.08.01 jest 🐻 ❤️
    2024.05 wracamy
    2024.06.20 3transfer❤️
    2025.02.26 jest 🐭❤️
  • George_Sand Nowa
    Postów: 3 3

    Wysłany: 19 lipca 2024, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje, Zajączku, bardzo ładna beta - do pozazdroszczenia. Niech zdrowo rośnie! 🍀

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    👰🏻🤵🏻37
    2021 - początek starań
    2021 - CB
    01.2024r. - szukamy pomocy w „Bocianie”
    03.2024r. - laparoskopia diagnostyczna - ocena drożności jajowodów, zdiagnozowana endometrioza IV st. + wodniak jajowodu
    05.2024r. usunięcie jajowodu
    21.06.2024r. - początek stymulacji
    07.2024r. - pierwszy transfer 🪄
  • Hania2010 Autorytet
    Postów: 1045 1658

    Wysłany: 19 lipca 2024, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZAJĄCZEK94 wrote:
    Pocieszę cie, ja też mam takiego jeb*... pecha w życiu, więc jesteśmy we dwie.... Trzymam kciuki za Ciebie 😗

    To ja myślę że jest nas trzy nic nie układa się po mojej myśli zawsze coś wyskoczy 😔

  • Różyczka91 Autorytet
    Postów: 1966 3529

    Wysłany: 19 lipca 2024, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Kaziukowa kiedy teraz wizyta /beta?

    Ja 32, mąż 33.
    Starania od stycznia '20.
    Obniżone parametry nasienia,
    Allo 0% ,
    Biopsja endometrium 12/10 - leczenie od grudnia '23 do lutego '24

    I IVF start maj '23. Uzyskano 3 Zarodki
    1 transfer czerwiec 23 5AB -nieudany
    2 transfer lipiec 23 4CC - nieudany
    3 transfer wrzesień 23 - 4AC - nieudany
    Zmiana kliniki
    Start stymulacji listopad.
    Mamy 1 przebadany Zarodek 5.1.1.
    Transfer z immunoglobulinami.
    23.04. TRANSFER 🙏🦋
    5 dpt ⏸️ beta 17,74 🙏
    7 dpt beta 56,13 , progesteron 34,78 🙏
    9 dpt beta 150,90 🙏
    13 dpt beta 903,80 🙏
    17 dpt beta 4312 , prog 32,58 🙏
    21 dpt beta 14 4330 , prog 28,73 🙏
    28 dpt jest ❤️🙏 6+4
    8+1 CRL 2cm 🙏
    10+4 CRL 4,3 cm 🙏
    12+4 CRL 7,5 cm 🙏
    16+5 200g🙏💜
    20+4 400 g 🙏❤️
    24+3 710 g i 31 cm 🙏💜
    28+3 1250 g 🙏🩷
    32+ 2 1810 i 44 cm 🙏❤️
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2024, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania2010 wrote:
    To ja myślę że jest nas trzy nic nie układa się po mojej myśli zawsze coś wyskoczy 😔

    Dzisiaj chyba ten pech w końcu się u mnie skończył... Ale zdaje sobie sprawę z tego, że to dopiero początek ciąży i jeszcze wszystko może się wydarzyć, ale myślę pozytywnie 😊 U ciebie też kiedyś wyjdzie słońce ☀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2024, 16:12

  • KateM Autorytet
    Postów: 5968 8105

    Wysłany: 19 lipca 2024, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZAJĄCZEK94 wrote:
    Dziewczyny Beta 78.
    Prog 22,78.

    Nie wierzę.....

    Niesamowite!
    Niech teraz pięknie przyrasta♥️

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    kirAA, allo-mlr 0, morfo 0%,2%, Fragmentacja DNA - 28%,ŻPN II st
    Kariotyp❗️BT (11;22)
    03.2022 I IVF - Artemida Białystok
    09.03 punkcja ❄️❄️08.04 transfer 1AA ❄️ 10dpt < 1.1 05.05 transfer 3AA ❄️ 6-6,8-11,10-5 cb💔🖤
    06.2022 II IVF długi protokół
    04.07 punkcja❄️❄️❄️❄️ 08.09 transfer 1BB, accofil + acard 14.09 6dpt <0.2 🖤09.10 transfer 4AA accofil+acard 4dpt - 3,7 6dpt-8,2 8dpt - 4.6 💔🖤
    09.11 transfer 4AA 6-3.5,8-17,9-25,10-27,12-18💔🖤
    14.12 transfer 3AB 5 -13,7 - 27.1 💔🖤
    16.01.2023 - Invimed Wrocław - start
    13.02 punkcja
    8❄️ zbadanych 2❄️BT
    19.04 - 7 transfer 4AA
    4dpt 9, 7dpt 45,10dpt 243, 13dpt 810, 15dpt 1872, 17dpt 3401, 27dpt usg + wlew ivig
    21w3 440g chłopaka 🐥
    28w5 1438g chłopaka🐥
    35w3 2700g chłopaka 🐣
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2024, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeszcze dzisiaj zrobiłam morfologię po 12h od accofilu. Leukocyty wyszły 40,20. Pisałam już do doktora, bo kolejne pół ampulki w niedzielę. Myślicie, że jest ok?

‹‹ 222 223 224 225 226 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ