X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍉🍀🌺 IVF LIPIEC'24🌺🍀🍉
Odpowiedz

🍉🍀🌺 IVF LIPIEC'24🌺🍀🍉

Oceń ten wątek:
  • frankapzn Autorytet
    Postów: 392 385

    Wysłany: 29 czerwca, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agas wrote:
    A leki które zalecił Ci lekarz to tak w ciemno, bo te najczęściej działają czy może wiedział na co konkretnie należy Cię leczyć?
    Zlecił dolochwowo gynalgin na 10 dni a później lactovaginal. Dodatkowo biorę omnibiotic flora. Gynalgin ma szerokie spektrum działa, jeśli w kolejnej cytologii będzie stan zapalnu będzie anty celowany.

    Ona :34 🧡Hashimoto,adenomioza, usunięty polip,biopsja endo CD 138 -(2 kom/1 d.p.w. według lekarza ok ) mthfr oraz pai, KIR AA
    Kariotyp ok On: 38 🧡obniżone parametry nasienia
    Kariotypy ok AZF/CFTR ok

    Starania od 2019 , 1 poronienie
    I.IVF 12/23 krótki protokół (bemfola 225 oraz ganirelix)💉01/24 punkcja jajnikow,pobrano 14 🥚i 6 poszło do zaplodnienia,do 3 doby wszystko pięknie,do 5 doby nie przerwał żaden 😭

    maj 2024 II procedura
    ( Puregon, Menopur, Ganirelix)
    05/24 punkcja 💉 Pobrano 14komorek ,9 🥚 mamy 2 ❄️❄️4AB ,4 BC
    08/24 FET 4 AB ✊( Estrofem 3x1 Oestrogel 2x1 Duphaston 3x1 Cyclogest 400 2x1 Prolutex )
    25.08 cień cienia beta 7,3 (6dpt) 14,4 (8dpt) 12 (10 dpt)😿💔
  • Nadzieja31 Koleżanka
    Postów: 59 15

    Wysłany: 29 czerwca, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frutellka wrote:
    Zrób sobie Kiry i trombofilie z testdna, pobierasz próbki w domu, histeroskopia jak najbardziej ale z wycinkami CD138 i CD56, nie podchodź do kolejnego transferu bez pogłębienia diagnostyki, białek narazie bym nie robiła i markerów. Jeśli masz już zarodki to czy to ocenie kariotypy ma sens, jak coś wyjdzie to co wyrzucisz? Chyba że chcesz badać to ok 🙂 a wirusówki to zrób przed kolejnym transferem żeby nie leciała Ci ważność 🙂


    Jeju dziękuję za te wskazówki… 🥰
    Czy te badanie w domu z policzka jest wiarygodne ? Czy lepiej wykonać z krwi w placówce ? I kir + HLA-C ?

    A kiedy zapada decyzja o tych wycinankach CD138 i CD58 ? Ja mam w zaleceniach tylko, w cyklu poprzedzającym histeroskopia brać przez tydzień przyjmować IN vag przez tydzień i jechać po 2-3 dniach na biocenozę. A na tą histeroskopie umówić się telefonicznie dzwoniąc w 1 dzień miesiączki…
    Ile to jeszcze człowiek jest nieświadomy różnych badań o których lekarze nawet nie wspomna a przecież znają sytuacje🫣

  • Ewlona Autorytet
    Postów: 333 459

    Wysłany: 29 czerwca, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pinkola wrote:
    To jest chyba jakiś troll 😅 niemożliwe żeby ktoś miał aż tak nie po kolei w głowie 😅 “chanba dla ludzkości”. Dobrze, że w ogóle chodzenie do lekarza, przeszczepy serca itd. Nie są taka hańba. Przecież jak się sam ktoś nie potrafi wyleczyć, to po co ma żyć?!?
    Nie wiem co siedzi w głowie takich ludzi. Ale czytałam to mężowi wczoraj to stwierdził, że ludzie inteligentni nie bawią się w takie komentarze bo zwyczajnie mają jakieś zainteresowania i pasje na które ten czas przeznaczają. A taki z niskim IQ odnajduje się w tym. Nie rozumie, i nie jesteś w stanie przetłumaczyć naukowych rzeczy. Tak jak jest z foliarzami i plaskoziemcami 😆 plus u nas kk dorzuca swoją cegiełkę nienawiści do ivf.

    2 iui ❌
    2 ivf ❌
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 4844 6099

    Wysłany: 29 czerwca, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja31 wrote:
    Jeju dziękuję za te wskazówki… 🥰
    Czy te badanie w domu z policzka jest wiarygodne ? Czy lepiej wykonać z krwi w placówce ? I kir + HLA-C ?

    A kiedy zapada decyzja o tych wycinankach CD138 i CD58 ? Ja mam w zaleceniach tylko, w cyklu poprzedzającym histeroskopia brać przez tydzień przyjmować IN vag przez tydzień i jechać po 2-3 dniach na biocenozę. A na tą histeroskopie umówić się telefonicznie dzwoniąc w 1 dzień miesiączki…
    Ile to jeszcze człowiek jest nieświadomy różnych badań o których lekarze nawet nie wspomna a przecież znają sytuacje🫣

    Tak z policzka wynik będzie prawidłowy, to genetyka także spokojnie. Przed histeroskopia poprostu mówisz żeby pobrali jeśli lekarz nie napiszę wskazania... Poprostu trzeba zapłacić za badanie coś koło 300-400 zł ;) Przed histero powinnaś zrobić panel urogenitalny bo jak Ci coś wyjdzie to mogą Ci pchnąć dalej .. aktualna cytologię i czystość pochwy ;)

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    4.09.2024 r. - transfer blastki
    12.09.2024 r. - beta HCG 50,27 mIU/ml - zostań z Nami proszę! (po Zivafert i Ovitrelle) Progesteron 128 ng/ml
    14.09.2024 r. - beta HCG 56,41; Progesteron 121 ng/ml
    17.09.2024 r. - beta HCG 200,42; Progesteron 108,6 ng/ml
    20.09.2024 r. - beta HCG 802,05 🥹
    Progesteron 85,9 nh/ml

    2.10 - wizyta, 2 pęcherzyki ciążowe, jedno ❤️
    16.10 - wizyta

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • Nadzieja31 Koleżanka
    Postów: 59 15

    Wysłany: 29 czerwca, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frutellka wrote:
    Tak z policzka wynik będzie prawidłowy, to genetyka także spokojnie. Przed histeroskopia poprostu mówisz żeby pobrali jeśli lekarz nie napiszę wskazania... Poprostu trzeba zapłacić za badanie coś koło 300-400 zł ;) Przed histero powinnaś zrobić panel urogenitalny bo jak Ci coś wyjdzie to mogą Ci pchnąć dalej .. aktualna cytologię i czystość pochwy ;)

    Frutelka bardzo bardzo Ci dziękuję za pomoc . Zrobię wszystkie badania. A co do panelu może zrobię jak pojadę do kliniki na biocenozę. Poproszę o uaktualnienie cytologi i ten panel. Bo biocenozę mam zrobić w cyklu poprzedzającym histeroskopie.

  • Frutellka Autorytet
    Postów: 4844 6099

    Wysłany: 29 czerwca, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja31 wrote:
    Frutelka bardzo bardzo Ci dziękuję za pomoc . Zrobię wszystkie badania. A co do panelu może zrobię jak pojadę do kliniki na biocenozę. Poproszę o uaktualnienie cytologi i ten panel. Bo biocenozę mam zrobić w cyklu poprzedzającym histeroskopie.

    Cytologia ważna jest rok jeśli jeszcze nie minął to nie trzeba robić, panel i biocenoza jak najbardziej.Tylko Kir+HLA rób sobie 🙂

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    4.09.2024 r. - transfer blastki
    12.09.2024 r. - beta HCG 50,27 mIU/ml - zostań z Nami proszę! (po Zivafert i Ovitrelle) Progesteron 128 ng/ml
    14.09.2024 r. - beta HCG 56,41; Progesteron 121 ng/ml
    17.09.2024 r. - beta HCG 200,42; Progesteron 108,6 ng/ml
    20.09.2024 r. - beta HCG 802,05 🥹
    Progesteron 85,9 nh/ml

    2.10 - wizyta, 2 pęcherzyki ciążowe, jedno ❤️
    16.10 - wizyta

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • Nadzieja31 Koleżanka
    Postów: 59 15

    Wysłany: 29 czerwca, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frutellka wrote:
    Cytologia ważna jest rok jeśli jeszcze nie minął to nie trzeba robić, panel i biocenoza jak najbardziej.Tylko Kir+HLA rób sobie 🙂

    Cytologia i usg piersi z tych wszystkich badań potrzebnych mam tylko aktualne.

    Zrobię oczywiście. W poniedziałek tylko zadzwonię czy moja klinika taki panel urogenitalny wykonuje. Tak KIR + HLA muszę tylko poczytać o tym jeśli sama mam sobie pobrać :p

  • Listek Autorytet
    Postów: 283 300

    Wysłany: 29 czerwca, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja31 wrote:
    Hej dziewczyny, jestem z Wami już od ponad roku. Od 6 lat staramy się z mężem o dziecko. 4 lata
    U lokalnych lekarzy ( co 2 tyg wizyty po 250 zł, które tylko były po to żeby wyłudzić pieniądze i mi dawać nadzieję ) a ponad 2 lata w klinice niepłodności. Dwie procedury i dwa transfery za mną… zostały nam 2 zarodki 3 dniowe 8a i 8b. Nasienie męża skrajnie trudne … żeby nie napisać tragiczne. Były leki ale tylko pogarszały się parametry. Korzystaliśmy z zamrożonych słomek z biopsji. Tylko dzięki temu przy ostatniej procedurze udało się mieliśmy jedną blastocystę 5BB i właśnie zostały nam 2 zarodki, które prawdopodobnie (taki jest plan) mają być podane razem.
    Obawiam się tylko czy 3 dniowce przy słabych parametrach nasienia dadzą radę … to nasza ostatnia szansa :( byliśmy na wizycie żeby porozmawiać co się dzieje czemu beta nawet nie drgnie.. lekarz nie był w stanie odpowiedzieć :( przy ostatniej blastocysie podobno wszystko było idealnie endometrium wyniki … blastocysta, która sama przerwała osłonkę :(
    Po rozmowie gdy powiedzieliśmy mu że to ostatnia szansa bo nie mamy już raczej możliwości na kolejne zarodki lekarz zdecydował o histeroskopii zabiegoweji badaniach … kariotyp, markery trombofili wrodzonej, markery zespołu APS, białko C, białko S antytrombina III, APCR. Szczerze myślałam że kariotyp miałam robiony na początku wizyt w klinice czyli ponad 2 lata temu. Okazało się że zrobili tylko mężowi…
    Przyjmuje eutyrox, beto 25 ( puls zaczął mi szaleć po styczniowej punkcji ) i siofor 1000 XR. Piję również NeoMag i mama DHA

    Nie wiem już co mogę zrobić dodatkowo żeby zwiększyć szanse na powodzenie tego transferu. Niby usłyszeliśmy że zarodki są ładne … ale blastocysta też podobno była bardzo dobra a jednak dwie próby i się nie udało.
    Wiem, że każdej z nas psychika jest obciążona ciągłą niepewnością, czekaniem na okres, badania, wyniki ale powoli już przestaje sobie to jakoś tłumaczyć i zaczynam myśleć że może nie jest mi dane zostać mamą…

    Przepraszam napisałam w wątku lipcowym bo większość z was się powoli tu przenosi, a ja liczę na waszą pomoc. Zaglądam tu codziennie nawet kilka razy.. czasami się udzielałam, ale myślę, że część z was przeszła więcej i ma większe doświadczenie… tu mimo różnych wątków udanych transferów jak i niepowodzeń panuje taka więź, którą myślę że podnosi nas na duchu dodaje otuchy i tej nadziei, którą mimo wszystko każda z nas ma….

    Nadzieja, dodatkowo proponuje tez przeglad stomatologiczny, jesli sa plomby amalgamatowe to trzeba usunac.
    Moze poglebic dodatkowo diagnostyke o pazozyty i celiake? One tez powoduja stany zapalne organizmu.

    🧔🏻Czynnik męski/ wnętrostwo/ kryptozoospermia

    👩‍🦰 AMH ok 2, reszta w normie

    *1 procedura pICSI/FAMSI z separacją. pickup- pobrano 10 kumulusow/6 MII/3 zaplodnione/ 0 zarodkow 😭
    ********************************

    **2 procedura pICSI/FAMSI z separacją+ aktywacja oocytow+ embryoGEN.
    08.20 pickup- pobrano 7 kumulusów/6MII/ mamy 4❄️❄️❄️❄️
    *****************************
    10.20 FET 1x ❄️ 5.2.2
    3dpt : 37 mlU (pozostalosc po ovitrel);6dpt: 25 mlU;10 dpt: 166 mlU
    14dpt: 965 mlU
    18dpt: 3593 mlU /20 dpt krwawienie jest pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    31dpt:❤️🐻

    10.23 FET 1x5.2.2
    6dpt 27mlu
    8tyd brak akcji serca💔

    04.24 FET 5.1.1
    5dpt 16,6 mlu;8dpt beta 171mlU;22dpt 745mlU 😢

    06.24 FET
    7dpt 6,5 😣
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 4844 6099

    Wysłany: 29 czerwca, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja31 wrote:
    Cytologia i usg piersi z tych wszystkich badań potrzebnych mam tylko aktualne.

    Zrobię oczywiście. W poniedziałek tylko zadzwonię czy moja klinika taki panel urogenitalny wykonuje. Tak KIR + HLA muszę tylko poczytać o tym jeśli sama mam sobie pobrać :p

    To proste ja trombofilie i Kiry zamówiłam od nich dostajesz dwa patyki jeździsz po wewnętrznej stronie policzka jednego i drugiego pakujesz i odsylasz wyniki miałam po 5 dniach;)
    Jeśli nie wykonują w klinice to na panel możesz umówić się w diagnostyce z punktem położnych o ile taki masz;)

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    4.09.2024 r. - transfer blastki
    12.09.2024 r. - beta HCG 50,27 mIU/ml - zostań z Nami proszę! (po Zivafert i Ovitrelle) Progesteron 128 ng/ml
    14.09.2024 r. - beta HCG 56,41; Progesteron 121 ng/ml
    17.09.2024 r. - beta HCG 200,42; Progesteron 108,6 ng/ml
    20.09.2024 r. - beta HCG 802,05 🥹
    Progesteron 85,9 nh/ml

    2.10 - wizyta, 2 pęcherzyki ciążowe, jedno ❤️
    16.10 - wizyta

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • Nadzieja31 Koleżanka
    Postów: 59 15

    Wysłany: 29 czerwca, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Listek wrote:
    Nadzieja, dodatkowo proponuje tez przeglad stomatologiczny, jesli sa plomby amalgamatowe to trzeba usunac.
    Moze poglebic dodatkowo diagnostyke o pazozyty i celiake? One tez powoduja stany zapalne organizmu.

    Zeby mam w porządku bo jestem pod stałą kontrolą dentysty ze względu na zaciskanie szczęki w nocy 🫣 tak wychodzi stres… celiaki nie badałam. Ale helikobakter gastroskopia była robiona 3 msc temu.

  • Nadzieja31 Koleżanka
    Postów: 59 15

    Wysłany: 29 czerwca, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frutellka wrote:
    To proste ja trombofilie i Kiry zamówiłam od nich dostajesz dwa patyki jeździsz po wewnętrznej stronie policzka jednego i drugiego pakujesz i odsylasz wyniki miałam po 5 dniach;)
    Jeśli nie wykonują w klinice to na panel możesz umówić się w diagnostyce z punktem położnych o ile taki masz;)

    W moim małym mieście nie ma… z tego co w internecie znalazłam najbliżej mam ok 50 km od siebie. No nic od poniedziałku mam urlop więc będę szukała i się badała. Bardzo bardzo dziękuję.

    Frutellka lubi tę wiadomość

  • Sarenka Autorytet
    Postów: 1343 2816

    Wysłany: 29 czerwca, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MrsMuggels wrote:
    O ciekawe tematy osobowości poruszacie dziewczyny na forum. Robiłyście może kiedyś test ( nie nie ten ciążowy 🤣) Myers and Bryggs - 16 typów osobowości? Jeśli tak - to czy wyszedł wam zgodnie z tym co o sobie myślicie?
    Nie robiłam ale zaciekawiło mnie to, będę musiała w wolnym czasie zerknąć

    MrsMuggels lubi tę wiadomość

    ♀️ 35 lat
    Zespół antyfosfolipidowy ✅️
    Hipoglikemia reaktywna 😵‍💫
    PCOS❌️ MTHFR ❌️ Hormony✅️ AMH- 12,79 🤯
    Homocysteina- za wysoko, wzrasta przy estrofemie😖
    Antybiotykoterapia- Metronidazol+ Tarivid

    ♂️ 32 lata
    Ciężka postać oligozoospermii- brak możliwości wykonania morfologii😔 Kariotyp✅️

    ❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️ Blastocyst 🥰
    1.FET 09/22 9tc poronienie zatrzymane 💔🖤
    2.FET 12/22 cb 💔
    3.FET 06/24 beta 0💔
    4.FET 08/24 🍀🤞
    5dpt ⏸️
    6dpt- beta 39 mlU/ml
    10dpt- beta 238 mlU/ml
    12dpt- beta 566 mlU/ml
    27dpt- jest ❤️
  • MrsMuggels Autorytet
    Postów: 560 1351

    Wysłany: 29 czerwca, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Filiżanka8 wrote:
    W ogóle mam wrażenie ze te starania zmieniają człowieka, mega odizolowalam się od znajomych. Spotykam się z 2 dzieciatymi koleżankami i z nimi mam stały kontakt a czasem mimo wszystko mam wrażenie ze one nic nie rozumieją.
    Po stracie ciąży w 26 tyg to już w ogóle pełna izolacja nawet od babci. Czekałam tylko na męża bo w jego wzroku widziałam tez swój smutek i zrozumienie. Po pół roku jest ciut lepiej ale tez nie lubię ludzi bo maja głupie problemy ( w co się ubrać, jakie buty lepsze- mnie te rzeczy w igle nie interesują). Z charakteru jestem czerwona z elementami niebieskiego analityka i nawet w oracy jyz odpuszczam rządzenie. Jakby na niczym mi nie zależało.


    Zgadzam się z Tobą, że starania są obarczone ogromnym ładunkiem emocjonalnym, czasem to miesiące lub lata przeplatane przykrymi doświadczeniami, zmieniają nas raz na zawsze. Czytałam ostatnio artykuł, w którym przeprowadzono badania nad osobami które zmagają się z niepłodnością. Udowodniono, że poziomu stresu, depresji, kortyzolu jest porównywalny z tym, jakiego doświadczają osoby z problemami onkologicznymi.

    Podobnie jak Ty, i pewnie większość dziewczyn, moje kręgi najbliższych przyjaciół mocno się zawęziły od czasu starań.

    Mocno przesiałam znajomych.

    Paradoksalnie najbardziej jestem zżyta z moim najlepszym przyjacielem i jego mężem. Dużo przeszli na froncie wykluczenia, braku zrozumienia, zaszczucia. Kolejna bliska mi dusza jest przyjaciółką, która będąc w ciąży dowiedziała się o złośliwym raku piersi.

    Problemy jakie wybrać kafelki do łazienki, czy posłać dziecko do szkoły francuskiej albo słuchanie narzekania na to że było za gorąco na Zanzibarze, są poza moją strefą cierpliwości, wydają się tak banalnie odległe i bez sensu.

    Mogę się tylko domyślać, przez co przeszliście razem z mężem. Przypuszczam, że taka strata rozmiękczyła by najtwardszego zawodnika. Widzę jednak, że nie poddajesz się, jesteś wśród nas, powolutku wracasz do walki🍀🧡
    Chcesz to napisz jak się czujesz, dajesz sobie radę?


    AgnieszkaLS, Katline, Filiżanka8, Aloy lubią tę wiadomość

    👨🏼(33) - ok👸🏽(41) + 🐕 +🐕‍🦺
    📍AMH 2024-1,39 FSH- 6.1
    ⏳22cs
    🌱- wege

    ✅Cykle reguralne + owulacja, MUCHA - ok
    ✅BIRADS- 2
    ✅Hormony, tarczyca, insulina, homocysteina 5.6
    ✅KIR Bx-y- wszystkie implantaycjne
    ✅HyCoSy 04.24- oba drozne
    ✅ANA, ASA
    ✅Allo mlr 46.60% - 08.24
    ✅cross match -5%- 08.24
    ✅CD 138 - zaleczony 2/10- 06.24
    🚨NK- 17%, Cytokiny- TH1, Mutacje- PAI 1, C677T, HPV 16

    2022
    IVF 1#❄️❄️❄️- 1xCB
    IVF 2#❄️❄️❄️❄️ - 2x CB

    2023- starania naturalne
    04.2023- 6tc 👼🏼
    07.2023- CB

    2024
    IVF #3 PGT-A ❄️❄️❄️
    IVF # 4 niezbadane ❄️❄️❄️❄️❄️
    📅- 09.08- 5.AB. VET+AH+EG ✊🏼🥑
    🩺- 5dpt, Beta-5.2
    🩺- 7dpt, Beta-13.6
    🩺- 10dpt, Beta-25.2. CB😔
    💊- Clexane, accofil 1/3, encorton 7.5 mg, acard 150 mg, tona proga, nospa, scopolan, byropyllium
    📆 wrzesień - histeroskopia + II konizacja😔
  • Pusshka Autorytet
    Postów: 4661 9749

    Wysłany: 29 czerwca, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pinkola wrote:
    Pusshka jak się czujesz? Masz już jakieś objawy? 😊
    Nie, nic nie czuję - tzn. niekiedy delikatne skurcze, ale pewnie normalnie nie zwróciłabym na nie uwagi. Ale nie przejmuję się brakiem objawów, w poniedziałek chyba siknę 😊 A u Ciebie jak tam?

    Starania o pierwsze 👶 od 10/2022

    ❌️ endometrioza
    🍍IVF: 22.05 punkcja. Pobrano 20 🥚, dojrzałych 15, zapłodniono 11.
    Mamy 6: ❄️❄️❄️4BA, ❄️❄️❄️3BB
    24.06 transfer 4BA 🍀
    7 dpt beta 79,7 mIU/ml ❤️, 9 dpt 212 mIU/ml , 11 dpt 584 mIU/ml, 15 dpt 3948 mIU/ml
    19.07 wizyta 25 dpt: 0,58 cm zarodka z serduszkiem ❤️
    26.08 prenatalne: bobo ma 5,88 cm

    preg.png
  • Lusiaa22 Autorytet
    Postów: 528 544

    Wysłany: 29 czerwca, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te dni dziewczyny tak powoli lecą że wręcz odbliczam dni do miesiączki 🙉🙈😂 aż ciężko mi uwierzyć że aż czekam na nią z upragnieniem 🙉🙈 proszę mnie wpisać do 📑 22.07 wizyta przygotowawcza do transferu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca, 15:38

    Ja : wszystkie wyniki w normie
    Amh:1.21
    Mąż: zespół klinefeltera, Azoospermia
    Decyzja: nasienie dawcy
    Leczenie w klinice Bocian Katowice
    2IUI❌
    Zmiana kliniki na Angelius Katowice Start IVF marzec, kwiecień
    15.04 Punkcja 🤞🤞🤞
    Kwiecień transfer : odroczony , ryzyko hiperstymulacji 😓😔
    06.06 Transfer
    1 Transfer : ❌ 5AA
    2 Transfer : ❌ 5AB
    Wrzesień - Immunologia :Kir BX
    Biopsja endometrium CD138 ,CD56 - czekamy na wyniki
    Zalecono Viagre na wzrost endometrium 2x dziennie
    Październik - transfer 🤞🤞

    Metoda walki nie jest ważna. Chodzi o to, żeby nigdy się nie poddawać !!!!! 💪🤞👊
  • HolyFantasia Autorytet
    Postów: 321 559

    Wysłany: 29 czerwca, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w którym dniu cyklu zaczynałyście stymulację do in vitro, na krótkim protokole?

    Czekałam na @ żeby pójść na kontrolę torbieli przed rozpoczęciem stymulacji, ale niestety wypadła dzis, w sobotę, jutro klinika zamknięta i jestem umówiona na poniedziałek 9 rano. To będzie 3 dc, czy można jeszcze wtedy rozpocząć stymulację?

    ♀️ '93 (31 lat)
    AMH 2.61
    wyniki w normie

    ♂️ '89 (35 lat)
    bardzo niska liczebność i koncentracja plemników
    genetyka ok👍

    03.06.2024 - kwalifikacja do in vitro ICSI
    24.07 - start stymulacji (z torbielą czynnościową 18 mm)
    02.08 - punkcja 💉 pobrano 13 🥚, dojrzałych 12 🥚
    - wszystkie poszły do zapłodnienia 🤞
    zarodki 5 doba: ❄❄❄
    07.08 - transfer ET 4.1.1 🌺
    7 dpt - beta 3,4 mlU
    9 dpt - beta 13,6 mlU
    12 dpt - beta 54,4 mlU
    14 dpt - beta 161,7 mlU
    20 dpt - beta 1490 mlU
    26 dpt - beta 6631 mlU CRL 3.3 mm, jest ❤
    16.09 CRL 1.4 cm ❤

    preg.png
  • Lusiaa22 Autorytet
    Postów: 528 544

    Wysłany: 29 czerwca, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HolyFantasia wrote:
    Dziewczyny w którym dniu cyklu zaczynałyście stymulację do in vitro, na krótkim protokole?

    Czekałam na @ żeby pójść na kontrolę torbieli przed rozpoczęciem stymulacji, ale niestety wypadła dzis, w sobotę, jutro klinika zamknięta i jestem umówiona na poniedziałek 9 rano. To będzie 3 dc, czy można jeszcze wtedy rozpocząć stymulację?
    Ja zaczynałam w 2 DC wydaje mi się kochana że nie będzie problemu 😘😀

    HolyFantasia lubi tę wiadomość

    Ja : wszystkie wyniki w normie
    Amh:1.21
    Mąż: zespół klinefeltera, Azoospermia
    Decyzja: nasienie dawcy
    Leczenie w klinice Bocian Katowice
    2IUI❌
    Zmiana kliniki na Angelius Katowice Start IVF marzec, kwiecień
    15.04 Punkcja 🤞🤞🤞
    Kwiecień transfer : odroczony , ryzyko hiperstymulacji 😓😔
    06.06 Transfer
    1 Transfer : ❌ 5AA
    2 Transfer : ❌ 5AB
    Wrzesień - Immunologia :Kir BX
    Biopsja endometrium CD138 ,CD56 - czekamy na wyniki
    Zalecono Viagre na wzrost endometrium 2x dziennie
    Październik - transfer 🤞🤞

    Metoda walki nie jest ważna. Chodzi o to, żeby nigdy się nie poddawać !!!!! 💪🤞👊
  • Nadzieja25 Autorytet
    Postów: 1669 4136

    Wysłany: 29 czerwca, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja25 wrote:
    📅 04.07 monitoring przed transferem w 10dc
    Bardzo proszę o wpis 😁
    Ponawiam prośbę o wpis 😁

    KrakOvi
    Punkcja 20 x 🥚
    5x ❄️
    I FET
    7dpt 4.9
    9dpt 14.6
    11 dpt 2.8 💔

    II FET
    5dpt 10 (II)
    7dpt 65
    9dpt 130
    11dpt 233
    13dpt 490
    15dpt 1291
    20dpt 10976
    23dpt 💙

    Zostały 3x ❄️

    preg.png
  • Angi90 Autorytet
    Postów: 3052 7501

    Wysłany: 29 czerwca, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć😊 Sarenka, piękna oprawa lipca 🥰
    Poproszę o wpis 📆2.07 - punkcja

    Powodzenia dziewczyny w nowym miesiącu✊🏼☀️

    malina999, Pusshka, Sarenka, Syla1990 lubią tę wiadomość

    👩🏻'90 🧔🏻'84 🩷'14
    Niedrożność jajowodów/Czynnik męski
    IVF '24🍀
    💉Bemfola 300+Orgalutran+Decapeptyl
    🪄21🥚=>12 MII=>ICSI=>11=>❄️❄️❄️
    🔹FET 31/07 💉 beta HCG 10 dpt <2,3 mlU/ml ❌
    🔹FET 02/09🍀blastka 4CC🍀▫️7 dpt betaHCG 19,65 prog 14,38▫️9 dpt betaHCG 70,43▫️11 dpt betaHCG 162 prog 18,09▫️14 dpt betaHCG 687,23 prog 28,01▫️21 dpt 5t5d GS 0,93 cm + YS🍀
    24 dpt 6t1d CRL 0,47 cm + ❤️ 174 bpm GS 1,44 cm
    🆘 krwiak podkosmówkowy 35 mm

    5.10 ostatnia wizyta w KLN⏳
    8.10 wizyta u prowadzącego ⏳
    "Rób wszystko z jedną myślą w głowie:
    Zasłużyłam na szczęście!"
    preg.png
  • Agas Przyjaciółka
    Postów: 102 38

    Wysłany: 29 czerwca, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HolyFantasia wrote:
    Dziewczyny w którym dniu cyklu zaczynałyście stymulację do in vitro, na krótkim protokole?

    Czekałam na @ żeby pójść na kontrolę torbieli przed rozpoczęciem stymulacji, ale niestety wypadła dzis, w sobotę, jutro klinika zamknięta i jestem umówiona na poniedziałek 9 rano. To będzie 3 dc, czy można jeszcze wtedy rozpocząć stymulację?
    Tak można. Też tak miałam więc nie ma się co stresować.

    Starania od 2022 PCOS, AMH 9,41, cykle regularne z własną owulacją
    IUI 09.2023 💔 cb
    IUI 10.2023 ❌ odwolane
    IUI 11.2023 ❌
    03.2024 start IVF, 30.03.2024 punkcja pobrano 30🥚12🥚zamrożonych , 12🥚zapłodnionych, procedura 1.1
    ❄ 5.1.1 prawidłowy PGT
    5❄ nieprawidłowe 😔
    06.2024 -1 transfer ❌
    Histeroskopia Lipiec 2024 cd138 brak stanu zapalnego w wynikach, widoczny podczas histero - antybiotykoterapia
    Procedura 1.2 sierpień 2024 5.2.1-1szt, 5.2.2 - 2szt
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ