Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🤰🤰🤰IVF LISTOPAD🍀🍍🤞
Odpowiedz

🤰🤰🤰IVF LISTOPAD🍀🍍🤞

Oceń ten wątek:
  • KateM Autorytet
    Postów: 5968 8105

    Wysłany: 17 listopada 2022, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamisia wrote:
    No i nie było powyżej 20, a dziś jest szansa. Poza tym one ciemnieją gołym okiem.

    A to inna sprawa 😃

    Kaśka Furiatka lubi tę wiadomość

    kirAA, allo-mlr 0, morfo 0%,2%, Fragmentacja DNA - 28%,ŻPN II st
    Kariotyp❗️BT (11;22)
    03.2022 I IVF - Artemida Białystok
    09.03 punkcja ❄️❄️08.04 transfer 1AA ❄️ 10dpt < 1.1 05.05 transfer 3AA ❄️ 6-6,8-11,10-5 cb💔🖤
    06.2022 II IVF długi protokół
    04.07 punkcja❄️❄️❄️❄️ 08.09 transfer 1BB, accofil + acard 14.09 6dpt <0.2 🖤09.10 transfer 4AA accofil+acard 4dpt - 3,7 6dpt-8,2 8dpt - 4.6 💔🖤
    09.11 transfer 4AA 6-3.5,8-17,9-25,10-27,12-18💔🖤
    14.12 transfer 3AB 5 -13,7 - 27.1 💔🖤
    16.01.2023 - Invimed Wrocław - start
    13.02 punkcja
    8❄️ zbadanych 2❄️BT
    19.04 - 7 transfer 4AA
    4dpt 9, 7dpt 45,10dpt 243, 13dpt 810, 15dpt 1872, 17dpt 3401, 27dpt usg + wlew ivig
    21w3 440g chłopaka 🐥
    28w5 1438g chłopaka🐥
    35w3 2700g chłopaka 🐣
    age.png
  • Karenka Autorytet
    Postów: 3054 5432

    Wysłany: 17 listopada 2022, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lierin2 wrote:
    W czwartek wjeżdżamy na pełnej! 🥳
    3 bety, 3 transfery i 1 jedna wizyta! 🤞🥰🍍🍀🥚🚀
    Trzymamy kciuki kochane, niech bety będą wysokie i piękne, wizyta pełna dobrych wieści, a transfery spokojne i udane! 🤞😍💪🍍
    3, 2, 1 start! 💗

    MaGi - beta 10 dpt 🤞🍀🤞🚀
    Lierin2 - transfer 🍍🤞🍍🤞
    Dżuli - beta 9 dpt 🤞🍀🤞🍀
    Angel24 - transfer 🍍🤞🍍🤞
    Paulla1990 - transfer 🍍🤞🍍🤞
    KateM - beta 🤞🍀🤞🚀
    Kasian- wizyta 🌈🤞🍀🤞

    Na koniec trochę prywaty, a co. ;)
    Niech moc ananasa będzie z nami transferowe siostry! 🍍💗 Oby dla naszej trojki transferowych muszkieteryń to byl najszczęśliwszy dzień! 🍍🍀🤞 Czego życzę sobie i wszystkim dziewczynom (i naszemu rodzynkowi ;)) w wątku. 🌞😊

    Kciuki kobietki za dzisiaj 🤞🤞🤞

    Lierin2, Angel24 lubią tę wiadomość

    👩‍🦰 45 lat 👦 42 lat
    Staramy się od 03.19r.
    1 IVF:Aromek 3tab+Menopur225 1ET,IMSI,24.01punkcja🤞nie pobrano żadnych🥚
    2 IVF:Puregon150j + Menopur150j26.03tranfer 3dn.8A 😥
    KD:🤬
    3IVF:ruszamy03.23 Elonva150+Menopur75, Orgalutran;od 9dc Menopur300j+Orgalutran; 1.04 Ovi,punkcja 3.04 4🥚moje+5od KD 3❄KD4.1.1,4.2.2,3.2.2
    Transfer 8.04 4.1.1 moje🥚 prog 59,09 14.046dpt⏸ beta 19,6, prog27,90/17.04 9dpt/beta114,0,prog52,50/19.04 11dpt beta268,prog 57,60/21.04 13 dpt beta 608/24.04 16dpt beta 2552/28.04 20dpt beta 9235,prog 64,20
    8.05 7tc mamy ♥️
    22.05 9tc 22mm 150 ud ♥️
    15.06 12+3 prenatalne USG ok,pappa ryz.podwyższ.🥺
    18.07 17tcNifty wszystkie ryzyka niskie🥰
    8.0820tc+1 połówkowe 335g dziewczynki♥️
    26.1031tc+3 USG III trym 1983g
    27.1136tc USG 2700g🥰
    ♥️ur. 21.12.23 CC córeczka 2970 gr, 53 cm
    event.png
  • Mati W. Autorytet
    Postów: 3352 5255

    Wysłany: 17 listopada 2022, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateM wrote:
    Ze stresu z łóżka nie wstawałam 😂
    19f2bd97e3b0.jpg
    bee76bd1c4e1.jpg

    Ona jest jeszcze świeża wiec bardziej wyraźna. Jak wyschnie to blaknie.
    A na krew jade dopiero jak stary skończy spotkania…

    Kochana widac piękną krechę 🤞🍀❤

    Lierin2 lubi tę wiadomość

    42 lat
    kariotyp-ok,AMH-0,48,FSH-16mIU/ml,Kir Bx, NK-17%,cytokiny-ok.

    Reprofit:5.06 ET ( biochem)☹️,13.07 FET - ☹️
    06.12 FET - ❤️🙏❤️
    2dpt - prog. 47.96 ng\ml
    5dpt - prog. 33.10 ng\ml
    7dpt - beta 85.02 mIU/ml, prog. 26.5 ng/ml
    9dpt - beta 225 mIU/ml, prog. 68 ng/ml
    12dpt - beta 1010 mIU/ml, prog. 45 ng/ml
    14dpt - beta 2930 mIU/ml
    22dpt - beta 24855 mIU/ml
    23dpt mamy ❤️
    9+6 - CRL 3.19cm
    15.02 prenatalne ok, będzie synuś 👶🥰
    17+6 - 233g chłopczyka 😍
    20+4 II prenatalne - 460g 😍

    Klinika Bocian
    - 09.2022 - II procedura IVF, 2 zarodki
    FETx 2 😞
    - 06.2022- I procedura IVF , 2 zarodki
    FETx2 😞

    age.png
  • Mati W. Autorytet
    Postów: 3352 5255

    Wysłany: 17 listopada 2022, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lierin o której transfer ? 🤞🍀🤞

    Lierin2 lubi tę wiadomość

    42 lat
    kariotyp-ok,AMH-0,48,FSH-16mIU/ml,Kir Bx, NK-17%,cytokiny-ok.

    Reprofit:5.06 ET ( biochem)☹️,13.07 FET - ☹️
    06.12 FET - ❤️🙏❤️
    2dpt - prog. 47.96 ng\ml
    5dpt - prog. 33.10 ng\ml
    7dpt - beta 85.02 mIU/ml, prog. 26.5 ng/ml
    9dpt - beta 225 mIU/ml, prog. 68 ng/ml
    12dpt - beta 1010 mIU/ml, prog. 45 ng/ml
    14dpt - beta 2930 mIU/ml
    22dpt - beta 24855 mIU/ml
    23dpt mamy ❤️
    9+6 - CRL 3.19cm
    15.02 prenatalne ok, będzie synuś 👶🥰
    17+6 - 233g chłopczyka 😍
    20+4 II prenatalne - 460g 😍

    Klinika Bocian
    - 09.2022 - II procedura IVF, 2 zarodki
    FETx 2 😞
    - 06.2022- I procedura IVF , 2 zarodki
    FETx2 😞

    age.png
  • kamisia Autorytet
    Postów: 20620 21922

    Wysłany: 17 listopada 2022, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie miałam plamienia implantacjnego. To co mi dało do myślenia to orgazm we śnie - symptom o którym słyszałam od wielu dziewczyn, a nigdy wcześniej nie zdarzyło mi się nic takiego. I zawroty głowy w 1dpt. Ja czułam po tym podświadomie, że się udało. I ból głowy, coś czego nie miałam przy poprzednich transferach i nie miałam bólu głowy chyba ze dwa miesiące wcześniej do wtedy.

    KateM, daria_92, PaniKaziukowa lubią tę wiadomość

    🔸 86' 🔸10 lat starań🔸 Brak lewego jajnika, brak jajowodów 🔸insulinooporność 🔸PAI-1 4G hetero🔸
    07.2019 - I procedura ICSI - 23.07 - pobrano 7 komórek - jeden zarodek 8B2 - beta 10dpt <1,1 ☹️
    09/10.2019 - II procedura ICSI (zwiększona dawka metforminy + koenzym Q10 + Elonva na start stymulacji) - pobrano 7 komórek - mamy ❄️❄️❄️❄️(5.1.2, 4.1.1, 4.1.2, wczesna blastka)
    12.11.19 - FET blastki 5.1.2 - prog 3,7 ☹️- beta 8dpt <1,1 ☹️
    07.01.2020 - FET blastki 4.1.1 - prog 22,20 ➡️ 6dpt beta - 35,1 / prog - 6,3 ➡️8dpt beta - 87,4 / prog -24,2➡️10dpt beta- 173 / prog -8,0➡️14dpt beta- 880 / prog -30 .......... 27dpt jest <3
    🔹mamy jeszcze ❄️❄️

    Kubuś <3 38tc - 11.09.2020 - 5:30 - 4600g - 59cm 😊
  • Aisak88 Autorytet
    Postów: 398 1275

    Wysłany: 17 listopada 2022, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem po punkcji. Na szczęście wszystko poszło gładko i bezproblemowo 😊 15 cumulusów i będziemy próbować świeży transfer ❤️

    Juka2018_1, Kaśka Furiatka, kamisia, Lully, Dżuli, GrazaGrazyna, PaniKaziukowa, Lierin2, Angel24, Cyg_Anka, Kluska, KateM, Bazylia, ........, Matleena89, luthienn, Yoselyn82, Koniczynka_87, Baby.baby86, Bea, Mati W., Syla87, Anka84, Kasian, Iseko, Rakieta_P🚀 lubią tę wiadomość

    Walka o trzeci cud

    Czeka 7 ❄️
  • kamisia Autorytet
    Postów: 20620 21922

    Wysłany: 17 listopada 2022, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aisak88 wrote:
    Ja jestem po punkcji. Na szczęście wszystko poszło gładko i bezproblemowo 😊 15 cumulusów i będziemy próbować świeży transfer ❤️

    Całe szczęście, że bez takich ekscesów jak ostatnio, wyobrażam sobie jak się balas tej punkcji.
    A wynik piękny, teraz niech się pięknie łączą i dzielą 😁🍀🍀🍀🍀

    Kaśka Furiatka, Aisak88, Cyg_Anka, KateM lubią tę wiadomość

    🔸 86' 🔸10 lat starań🔸 Brak lewego jajnika, brak jajowodów 🔸insulinooporność 🔸PAI-1 4G hetero🔸
    07.2019 - I procedura ICSI - 23.07 - pobrano 7 komórek - jeden zarodek 8B2 - beta 10dpt <1,1 ☹️
    09/10.2019 - II procedura ICSI (zwiększona dawka metforminy + koenzym Q10 + Elonva na start stymulacji) - pobrano 7 komórek - mamy ❄️❄️❄️❄️(5.1.2, 4.1.1, 4.1.2, wczesna blastka)
    12.11.19 - FET blastki 5.1.2 - prog 3,7 ☹️- beta 8dpt <1,1 ☹️
    07.01.2020 - FET blastki 4.1.1 - prog 22,20 ➡️ 6dpt beta - 35,1 / prog - 6,3 ➡️8dpt beta - 87,4 / prog -24,2➡️10dpt beta- 173 / prog -8,0➡️14dpt beta- 880 / prog -30 .......... 27dpt jest <3
    🔹mamy jeszcze ❄️❄️

    Kubuś <3 38tc - 11.09.2020 - 5:30 - 4600g - 59cm 😊
  • Kaśka Furiatka Autorytet
    Postów: 2630 10168

    Wysłany: 17 listopada 2022, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasko moja kochana, ta krecha naprawdę ciemnieje, ja wierze w całym sercem, ze ten transfer jest właśnie tym, który spełni marzenie. Wierze z całego serca ❤️

    Aisak88, świetny wynik! Trzymamy kciuki dalej, żeby powstały z nich piękne i zdrowe zarodeczki 🤞🍀❤️
    Jak się czujesz?

    kamisia, Aisak88, Juka2018_1, KateM, Mati W. lubią tę wiadomość

    age.png
    Obustr. niedrożność, PCOS
    AMH 5,55 (10.22); FSH 8,42.
    FV R2_4070A>G - hetero
    MTHFR 677C>T - hetero
    PAI-1 4G - homo
    ☀️ I proc:
    03.22 - 11 komórek, ❄️❄️❄️❄️
    🍀22.03 - 10dpt beta 3,52🍀18.04 ❄️ 7 dpt beta <1,10 🍀16.05 ❄️ 9dpt beta <0,1🩸19.08 scratching, histero z cd138;🍀19.09 ❄️ 5dpt 0,20; 7dpt-19,01; 9dpt-71,72; 11dpt-120,90; 14dpt-199,60; 18dpt-15,38 CB🍀naturals 13.11-70,58, 14.11-107,30, 16.11-261, 18.11-592,50, 21.11-1089 CP
    ☀️ II proc:
    11.01.23 - 14 komórek, ❄️❄️❄️
    🍀16.01 Świeżaczka (3bb)
    23.01(7dpt)112,3; 25.01(9dpt) 250,6
    27.01(11dpt)560,9; 30.01(14dpt)3324; 31.01 (15dpt)GS 5mm; 14.02 (29dpt) jest ❤️
    28.03 (12+4) - pren - ok
    23.05 (20+4) - połówk - ok
    25.07 (29+4) - pren - ok - 1649g
    28.09.23 (38+6) 🎂 Nasz Skarb jest z nami ❤️ 3740g, 56cm, 10pkt! ❤️
  • Dżuli Autorytet
    Postów: 1240 1523

    Wysłany: 17 listopada 2022, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aisak88 wrote:
    Ja jestem po punkcji. Na szczęście wszystko poszło gładko i bezproblemowo 😊 15 cumulusów i będziemy próbować świeży transfer ❤️

    Super wynik 👏👏

    Aisak88 lubi tę wiadomość

    Starania od 11lat (w klinice od 01. 2020)
    👫 35l i 37l
    Mąż: badanie nasienia OK
    Ja: Hashimoto 💊 Euthyrox 125

    Drożność jajowodów ✅

    3 x IUI [06-10.2021r] - 👎👎👎
    10.2021 decyzja o IVF💪
    05.11 punkcja- 13 🥚mamy ❄️❄️❄️
    10.11 transfer ET 5dniowa
    beta <1,20 😭
    13.12 Transfer ❄️
    beta <1,2😭
    16.02.2022 Transfer ❄️
    26.02.2022 beta 157 upragnione dwie kreski🥰
    21.03.2022 8+3 💔
    *MTHFR_677C>T układ heterozygotyczny- nieprawidłowy
    * PAI-1 4G układ heterozygotyczny- nieprawidłowy
    * Kariotypy- oboje ok
    Start II procedura lipiec 2022- 7🥚i tylko ❄️
    03.08.2022 transfer ET
    beta <1,20 😭
    * ANAXA5- oboje ok
    *Krzywa glu-in ok, ale włączony profilaktycznie glukopage xr
    III procedura start 22.10. protokół krótki
    07.11. transfer ❄️4.2.1.🙏🍍🍀
    Koniec marzeń 😭
  • Bazylia Autorytet
    Postów: 1125 1598

    Wysłany: 17 listopada 2022, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaniKaziukowa wrote:
    Dziewczyny, a czy po udanych transferach miałyście ból/ plamienie implantacyjne? Jak tak to w którym dpt?

    Ja w drugim dniu po transferze miałam okropny ból głowy. Ale też zrzuciłam to na leki. Brzuch pobolewał mnie cały czas ale brałam nospę. W 8 dpt zrobiłam test i wyszedł pozytywny a w 9 dtp przy podcieranii miałam jasną krew (ale to chyba za późno na plamienie implantacyjne). W ten sam dzień robiłam betę i była pozytywna.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2022, 09:54

    PaniKaziukowa lubi tę wiadomość

    age.png

    1 transfer... 😞💔
    2 transfer:
    9 dpt: 163,4 mlU
    11 dpt: 450,3 mlU
    13 dpt: 1920 mlU
    ♥️
  • Aisak88 Autorytet
    Postów: 398 1275

    Wysłany: 17 listopada 2022, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaśkaFuriatka dziękuje ze pytasz, czuje się dobrze. Lekkie zawroty głowy.
    KateM piękna kreseczka ciemnieje jak nic! 😃

    Kaśka Furiatka lubi tę wiadomość

    Walka o trzeci cud

    Czeka 7 ❄️
  • Lierin2 Autorytet
    Postów: 1421 3538

    Wysłany: 17 listopada 2022, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżuli wrote:
    Lierin o 3 godz. post 😱😱😱
    Moja beta to 10dzień 🙂
    Dziewczyny pięknego dnia i ✊✊ za wszystkie 💪😘💪

    Już poprawiam dzień. :) Tak kolo 2:30 mam estrofem stąd posty o takich godzinach, ćwiczę pobudki dziecięce w środku nocy.:P
    Oddana krew na betę? Kiedy wynik? :)
    KateM wrote:
    Ze stresu z łóżka nie wstawałam 😂
    19f2bd97e3b0.jpg
    bee76bd1c4e1.jpg

    Ona jest jeszcze świeża wiec bardziej wyraźna. Jak wyschnie to blaknie.
    A na krew jade dopiero jak stary skończy spotkania…

    Wydaje się ciemniejsza, beta prawdę powie, czekamy na wynik i kibicujemy żeby ładnie szła do góry betka! 🤞😍
    Mati W. wrote:
    Teraz tez już będę zwracała uwagę na jednostki 🤦‍♀️

    No ja właśnie wpisuje jednostki bo oni zawsze w klinice podają dwie, progu już się nauczyłam jaka jest ta prawidłowa a z tym estradiolem zamierzałam ale też już będę wiedzieć. :)
    Matleena89 wrote:
    Encorton może podnieść stężenie glukozy we krwi. Wydaje mi się, że nawet w ulotce jest to napisane. Ja osobiście nie sprawdzałam, ale jak przyjdzie mi w końcu sprawdzić, to może być ciekawie.

    No właśnie czytałam o tgm więc sprawdziłam żeby jak coś to wyłapać od razu. Wczoraj też zjadłam nie di końca zdrowa kolację i 2 ciatka o 22:00, bo piekłam i musiałam spróbować. ;) No i ciasto do kawy w południe też było. Także ograniczę cukier, wywalę słodycze i zobaczymy, zrobię też wynik w normalnym labie. :)
    Aisak88 wrote:
    Ja jestem po punkcji. Na szczęście wszystko poszło gładko i bezproblemowo 😊 15 cumulusów i będziemy próbować świeży transfer ❤️

    Super wynik! :) Świetnie, że się wszystko udało i poszło tym razem gładko! 15 jajek to bardzo dużo! Kiedy jakieś info dostaniesz ile się udało zaplodnjc, dzisiaj, jutro? Transferujecie 5dniowy czy 3dniowy zarodeczek? :) Jejku, a czemu ja Cie dzisiaj na te punkcję nie wpisalam to nie wiem, sorry, po hormonach nie ogarniam.

    kamisia lubi tę wiadomość

    ONA i ON - 37 & 36 l.
    ✅️ OK u obojga: Kariotypy, hormony, owu, AMH -1,56->0,7-> 1,2
    ❌ Zdiagnozowane problemy:
    Ona - PAI - 1 - hetero, MTHFR - hetero
    On - IO - leczona, Oligospermia - (3 mln -> 10 mln) MSOME 0% -> 1%

    🍀Starania od 4.2021
    09.22- Invitro - 6 jajek -> 3 komórki -> ❄️4AA zdrowy
    🔥I runda ICSI:
    17. 11.22 - Transfer (Embryoglue, Atobisan, Accofil, Encorton, Accard, Heparyna, Prolutex, Besins, Estrofem)
    4dpt - ⏸️ beta, 32 dpt serduszko. -> 9 tc 💔

    🩺Zmiana kliniki na Angelius + przygotowania (wyleczenie H.Pylori, SIBO, Hemochromatoza - mąż, suple + dieta)
    🔥II runda ICSI:
    3.25- Invitro - 7 jajek -> 4 komórki -> ❄️ ❄️ ❄️ 2x3AA i 1x2AA - zdrowe

    7.25- Transfer 3AA (Embryoglue, Atobisan, Accofil, Prograf, Heparyna, Progesteron, Scopolan, Spasmolina, Letrox)
    12 dpt CB (beta 250)->💔

    Immuno:
    👉 Cytokiny lekko rozjechane 👉 Allo MLR - 20.5% (bez ciazy), 0% po poronieniu 👉 KIR BX - brak niektorych kirow DS. ✅️Reszta ok.
  • AniMka Autorytet
    Postów: 2478 6223

    Wysłany: 17 listopada 2022, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🤞Kciuki za dzisiaj 🍍🍀

    Kaśki moje dwie 💪😍✌️

    KateM, Lierin2, Kaśka Furiatka, Baby.baby86, Kasian lubią tę wiadomość

    Lat 42
    Starania od 2012
    O co do..chodzi, że nie wychodzi?!😤
    IVF I
    25.02.22punkcja- 2x❄️❄️2AB
    24.03FET/c.sztuczny/
    Ciąża bezzarodkowa💔-por.niezup./zabieg😟
    10.08FET/c.nat/-Null😓
    IVF II
    28.09.22 p
    1 blastek-ocalały❄️421 😍...czeka🍍
    ... i się doczekał;) 04.03.23 FET/c.nat/
    27.03(23dpt)-jest ❤️
    06.11.23-jest i ON 🤱

    09.24-ciąża nat🌱/wypadek/strata🍂💔

    -walczymy o rodzeństwo🤞🍀
    IVF III
    12.03.25 p
    1blast-3BB🐣
    17.03.25 ET/
    C.b.💔
    IVF IV
    02.05.25 p
    1blast4BB🍀
    07.05 ET/✖
    IVF V
    06.10.25 p
    3blastki
    11.10 ET 🍀4BB
    Wolne serduszko-poronienie-ciężki krwotok💔
    31.01.26 FET ❄️4BB/c.nat/(24dpt) jest ❤️

    ❄️3AA-czeka😉

    age.png

    preg.png
  • KateM Autorytet
    Postów: 5968 8105

    Wysłany: 17 listopada 2022, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lierin2 wrote:
    Super wynik! :) Świetnie, że się wszystko udało i poszło tym razem gładko! 15 jajek to bardzo dużo! Kiedy jakieś info dostaniesz ile się udało zaplodnjc, dzisiaj, jutro? Transferujecie 5dniowy czy 3dniowy zarodeczek? :) Jejku, a czemu ja Cie dzisiaj na te punkcję nie wpisalam to nie wiem, sorry, po hormonach nie ogarniam.

    Padłam za te nocne pobudki😂😂
    Ćwicz, ćwicz bo zaraz kropek wpadnie, rozgości się i będziesz pięknie przygotowana ♥️

    Lierin2 lubi tę wiadomość

    kirAA, allo-mlr 0, morfo 0%,2%, Fragmentacja DNA - 28%,ŻPN II st
    Kariotyp❗️BT (11;22)
    03.2022 I IVF - Artemida Białystok
    09.03 punkcja ❄️❄️08.04 transfer 1AA ❄️ 10dpt < 1.1 05.05 transfer 3AA ❄️ 6-6,8-11,10-5 cb💔🖤
    06.2022 II IVF długi protokół
    04.07 punkcja❄️❄️❄️❄️ 08.09 transfer 1BB, accofil + acard 14.09 6dpt <0.2 🖤09.10 transfer 4AA accofil+acard 4dpt - 3,7 6dpt-8,2 8dpt - 4.6 💔🖤
    09.11 transfer 4AA 6-3.5,8-17,9-25,10-27,12-18💔🖤
    14.12 transfer 3AB 5 -13,7 - 27.1 💔🖤
    16.01.2023 - Invimed Wrocław - start
    13.02 punkcja
    8❄️ zbadanych 2❄️BT
    19.04 - 7 transfer 4AA
    4dpt 9, 7dpt 45,10dpt 243, 13dpt 810, 15dpt 1872, 17dpt 3401, 27dpt usg + wlew ivig
    21w3 440g chłopaka 🐥
    28w5 1438g chłopaka🐥
    35w3 2700g chłopaka 🐣
    age.png
  • KateM Autorytet
    Postów: 5968 8105

    Wysłany: 17 listopada 2022, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aisak88 wrote:
    Ja jestem po punkcji. Na szczęście wszystko poszło gładko i bezproblemowo 😊 15 cumulusów i będziemy próbować świeży transfer ❤️

    za seks na szkiełku 🍀✊🍀😌🍀

    Lierin2, Aisak88 lubią tę wiadomość

    kirAA, allo-mlr 0, morfo 0%,2%, Fragmentacja DNA - 28%,ŻPN II st
    Kariotyp❗️BT (11;22)
    03.2022 I IVF - Artemida Białystok
    09.03 punkcja ❄️❄️08.04 transfer 1AA ❄️ 10dpt < 1.1 05.05 transfer 3AA ❄️ 6-6,8-11,10-5 cb💔🖤
    06.2022 II IVF długi protokół
    04.07 punkcja❄️❄️❄️❄️ 08.09 transfer 1BB, accofil + acard 14.09 6dpt <0.2 🖤09.10 transfer 4AA accofil+acard 4dpt - 3,7 6dpt-8,2 8dpt - 4.6 💔🖤
    09.11 transfer 4AA 6-3.5,8-17,9-25,10-27,12-18💔🖤
    14.12 transfer 3AB 5 -13,7 - 27.1 💔🖤
    16.01.2023 - Invimed Wrocław - start
    13.02 punkcja
    8❄️ zbadanych 2❄️BT
    19.04 - 7 transfer 4AA
    4dpt 9, 7dpt 45,10dpt 243, 13dpt 810, 15dpt 1872, 17dpt 3401, 27dpt usg + wlew ivig
    21w3 440g chłopaka 🐥
    28w5 1438g chłopaka🐥
    35w3 2700g chłopaka 🐣
    age.png
  • Lierin2 Autorytet
    Postów: 1421 3538

    Wysłany: 17 listopada 2022, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tam dziewczynki, piszcie jak idzie. :D Kiedy jakieś wyniki tych bet, sikance rano były? 💗🤞

    Ja leżę z kroplówką i czekam, chwilę mi się zrobiło niedobrze ale ogólnie luz, czuje się bardzo spoko. :D Także dobry organizm radzi sobie z kolejnym koktajlem.
    Na razie się denerwuje czy rozmrożenie się uda, ale podobno ekstremalnie rzadko idzie coś nie tak więc jestem dobrej myśli. 💪💎😍
    Czekamy, czekamy, czekamy, motyw przewodni całej tej naszej drogi. ;)
    Ale z drugiej strony mam w sobie dużo spokoju bo niezależnie od wyniku choć mam nadzieję oczywiście na pozytywny i w niego wierzę to będzie koniec tego szaleństwa i życia pod procedurę. :) Jesteśmy na ostatnim etapie, oby było warto. 🌞😊🍀🍍

    Nadzieja871, Kaśka Furiatka, Juka2018_1, kamisia, Cyg_Anka, Koniczynka_87, KateM, Marrie9, Aisak88, ABK, Dżuli, PaniKaziukowa, Mati W., Decisive123, Kasian, Iseko, Rakieta_P🚀 lubią tę wiadomość

    ONA i ON - 37 & 36 l.
    ✅️ OK u obojga: Kariotypy, hormony, owu, AMH -1,56->0,7-> 1,2
    ❌ Zdiagnozowane problemy:
    Ona - PAI - 1 - hetero, MTHFR - hetero
    On - IO - leczona, Oligospermia - (3 mln -> 10 mln) MSOME 0% -> 1%

    🍀Starania od 4.2021
    09.22- Invitro - 6 jajek -> 3 komórki -> ❄️4AA zdrowy
    🔥I runda ICSI:
    17. 11.22 - Transfer (Embryoglue, Atobisan, Accofil, Encorton, Accard, Heparyna, Prolutex, Besins, Estrofem)
    4dpt - ⏸️ beta, 32 dpt serduszko. -> 9 tc 💔

    🩺Zmiana kliniki na Angelius + przygotowania (wyleczenie H.Pylori, SIBO, Hemochromatoza - mąż, suple + dieta)
    🔥II runda ICSI:
    3.25- Invitro - 7 jajek -> 4 komórki -> ❄️ ❄️ ❄️ 2x3AA i 1x2AA - zdrowe

    7.25- Transfer 3AA (Embryoglue, Atobisan, Accofil, Prograf, Heparyna, Progesteron, Scopolan, Spasmolina, Letrox)
    12 dpt CB (beta 250)->💔

    Immuno:
    👉 Cytokiny lekko rozjechane 👉 Allo MLR - 20.5% (bez ciazy), 0% po poronieniu 👉 KIR BX - brak niektorych kirow DS. ✅️Reszta ok.
  • Chce być mama Ekspertka
    Postów: 238 311

    Wysłany: 17 listopada 2022, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny w poniedziałek miałam biopsje endometrium na zlecenie dr sydora zawiizlam materiał do Krosna żeby zrobili poszezona biopsje endometrium czy któraś z Was miała to robione tam?? Czy wynik był wcześniej niż 6 tygodni i czy udało się wam zajść w ciążę po tym badaniu ???

  • Cyg_Anka Autorytet
    Postów: 1008 1909

    Wysłany: 17 listopada 2022, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateM wrote:
    Ze stresu z łóżka nie wstawałam 😂
    19f2bd97e3b0.jpg
    bee76bd1c4e1.jpg

    Ona jest jeszcze świeża wiec bardziej wyraźna. Jak wyschnie to blaknie.
    A na krew jade dopiero jak stary skończy spotkania…

    Mocne kciukasy Kate ✊✊✊❤️❤️❤️

    preg.png

    1 FET 11.02.22 (4AA) - ciąża bezzarodkowa 💔
    2 FET 12.07.22 (3AA) - 10dpt beta <0,2 😔
    3 FET 25.11.22 (3AA) - 10dpt beta <0,2 😔
    4 FET 03.04.23 (3AA) - 🎊😍

    ❄️❄️ x 3AA
  • Angel24 Autorytet
    Postów: 1162 1781

    Wysłany: 17 listopada 2022, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lierin2 wrote:
    Co tam dziewczynki, piszcie jak idzie. :D Kiedy jakieś wyniki tych bet, sikance rano były? 💗🤞

    Ja leżę z kroplówką i czekam, chwilę mi się zrobiło niedobrze ale ogólnie luz, czuje się bardzo spoko. :D Także dobry organizm radzi sobie z kolejnym koktajlem.
    Na razie się denerwuje czy rozmrożenie się uda, ale podobno ekstremalnie rzadko idzie coś nie tak więc jestem dobrej myśli. 💪💎😍
    Czekamy, czekamy, czekamy, motyw przewodni całej tej naszej drogi. ;)
    Ale z drugiej strony mam w sobie dużo spokoju bo niezależnie od wyniku choć mam nadzieję oczywiście na pozytywny i w niego wierzę to będzie koniec tego szaleństwa i życia pod procedurę. :) Jesteśmy na ostatnim etapie, oby było warto. 🌞😊🍀🍍

    Kochana niedoszla Siostro transferowa zycze Ci zeby wszystko u Ciebie przebieglo pomyslnie i zakonczylo sie upragniona ciaza.❤️
    U mnie niestety wydarzyl sie przypadek ekstremalny o ktorym pisalas. Moj ostatni zarodeczek przestal sie rozwijac Nie wiem co teraz bedzie. Siedze rycze nie moge mysli zebrac😭

    age.png
    Co należy zrobić po upadku? To, co robią dzieci: podnieść się.......
    Ona 35 lata , On 44 lat (kryptozoospermia)
    Starania od 2018
    🔹️IUI AID ❌️
    🔹️I ICSI❌️
    🔹️II ICSI❌️
    🔹️III ICSI❌️
    🔹️20.06.2022 transfer, poronienie💔, podejrzenie cp❗️
    🔹️27.02.2023 scratching endometrium
    🔹️IV ICSI
    🔹️31.03.2023 transfer 🐣🐣 3- dniowcow
    11dpt beta 58, 13dpt beta 138, 15dpt beta 299, 17dpt beta 750 jest pecherzyk OHSS szpital 🙏, 26dpt mamy ❤️
    13.06 Nifty-ok👍💙
    20.12.2023 jest na swiecie najukochanszy synek♥️
    Powrot po rodzenstwo
    21.05.2025 transfer - cb❌️
    21.07.2025 biopsja endometrium, cd 138 ✔️
    🔹️V ICSI
    🔹️13.10.2025 transfer - cb❌️
    🔹️31.12.3025 scratching endometrium
    🔹️16.01.2026 transfer ❌️
    ❄️❄️ czeka ❤️
  • KateM Autorytet
    Postów: 5968 8105

    Wysłany: 17 listopada 2022, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angel24 wrote:
    Kochana niedoszla Siostro transferowa zycze Ci zeby wszystko u Ciebie przebieglo pomyslnie i zakonczylo sie upragniona ciaza.❤️
    U mnie niestety wydarzyl sie przypadek ekstremalny o ktorym pisalas. Moj ostatni zarodeczek przestal sie rozwijac Nie wiem co teraz bedzie. Siedze rycze nie moge mysli zebrac😭

    Angel24 nie wierzę....
    brak mi słów... :(

    kirAA, allo-mlr 0, morfo 0%,2%, Fragmentacja DNA - 28%,ŻPN II st
    Kariotyp❗️BT (11;22)
    03.2022 I IVF - Artemida Białystok
    09.03 punkcja ❄️❄️08.04 transfer 1AA ❄️ 10dpt < 1.1 05.05 transfer 3AA ❄️ 6-6,8-11,10-5 cb💔🖤
    06.2022 II IVF długi protokół
    04.07 punkcja❄️❄️❄️❄️ 08.09 transfer 1BB, accofil + acard 14.09 6dpt <0.2 🖤09.10 transfer 4AA accofil+acard 4dpt - 3,7 6dpt-8,2 8dpt - 4.6 💔🖤
    09.11 transfer 4AA 6-3.5,8-17,9-25,10-27,12-18💔🖤
    14.12 transfer 3AB 5 -13,7 - 27.1 💔🖤
    16.01.2023 - Invimed Wrocław - start
    13.02 punkcja
    8❄️ zbadanych 2❄️BT
    19.04 - 7 transfer 4AA
    4dpt 9, 7dpt 45,10dpt 243, 13dpt 810, 15dpt 1872, 17dpt 3401, 27dpt usg + wlew ivig
    21w3 440g chłopaka 🐥
    28w5 1438g chłopaka🐥
    35w3 2700g chłopaka 🐣
    age.png
‹‹ 155 156 157 158 159 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ