Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🌹 🍩 ❤️ IVF LUTY '24 ❤️ 🍩 🌹
Odpowiedz

🌹 🍩 ❤️ IVF LUTY '24 ❤️ 🍩 🌹

Oceń ten wątek:
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 20 lutego 2024, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TynciaQ94 wrote:
    No właśnie tym razem na 3 komórki do blastocysty dotarła jedna. Obawiam się ze jak odmrozimy, jedna komórka odpadnie, to może się okazać, ze żadna nie dojdzie do blastocysty…
    Może lepiej wtedy zaryzykować i brać w drugiej dobie ?
    2 i 3 dniowce też dają ciążę, nie wiem jak statystycznie to wygląda, ale są dziewczyny które nie uzyskują blastek a dzięki transferom we wczeznej fazie rozwoju są w upragnionej ciąży 💓 bądź już mamami 💓

    TynciaQ94, Mała3, Różyczka91 lubią tę wiadomość

  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 20 lutego 2024, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała3 wrote:
    Dziękuję! Czyli te z 6 też mają szanse❤️. Zmartwiłam się tym, że tylko jedna z 5 doby. Myślałam, że lepiej nam pójdzie.
    No pewnie że tak 🤗 Ja nie miałam żadnych z 5 🤭 wszystkie były wczesnym blastkami w 5 i musieli do 6 trzymać aby więcej komórek miały.

    Mała3 lubi tę wiadomość

  • Stillhope Znajoma
    Postów: 24 11

    Wysłany: 20 lutego 2024, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, pozwolę sobie nieśmiało dołączyć ,bo trochę Was podczytuje w lutym ☺️
    Jestem dzisiaj po swoim czwartym już transferze (4 procedury IVF, trzy poprzednie transfery nawet nic nie ruszyło 😔). Immunolog końcem roku stwierdził za wysokie NK,więc końska dawka encorotnu + już dwa wlewy z intralipidu i na dzień dobry dzisiaj moje nadzieję na udany transfer spadły. Cykl sztuczny i progesteron dzisiaj tylko 6,6 😔 Od razu dodali mi dużą dawkę proga,ale chyba marne szanse 🤔 dodam,że zarodek był przebadany...
    Miał może ktoś podobna sytuacje i mimo wszystko się udało?
    Z góry dziękuję 🤗

  • Lidziorek Ekspertka
    Postów: 166 117

    Wysłany: 20 lutego 2024, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kot30 wrote:
    Ciężko mi ocenić bo to był pierwszy raz. A wyniki były dość kiepskie nawet po leczeniu.
    Mimo wszystko wlewasz mi jakąś nadzieję w serce🥹
    Przy ostatniej stymulacji mój rezultat o wiele lepszy za to tym razem najgorszy dla mojego męża...czeka nas 4 procedura i właśnie liczymy na fertile chip(zymot), że pomoże.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2024, 22:50

    Ona: '87 On: '82 (zespół Alporta dziedziczenie sprzężone z chromosomem X, 2 przeszczepy)
    1 ICSI 12.2022 p.krótki -> 16 -> 5xMII-> 1 z. -> ❌️
    2 ICSI 08.2023 p.krótki (Zymot) -> 17-> 3xMII -> ❌️
    3 ICSI 01.2024 p.dlugi -> 15-> 8xMII -> 2 z. -> 1x 5.1.1. -> PGT-A ♀️ ❌️
    4 ICSI 08.2024 p.długi (Zymot, Meta) -> 13-> 9xMII-> 1 nieprawidlowe z. -> ❌️
    5 ICSI 10.2025 p.długi -> 20-> 7xMII->  3 z. -> 1x 4BA (6doba) -> PGT-A ♂️ ✅️
    19.12.25 I FET, CN (Duphaston 3x1, Cyclogest 2x1): 5dpt II | 6dpt beta 31,6 prog 50,9 | 8dpt beta 66,4 | 10dpt beta 176,8 prog 50,7 | 12dpt beta 478,9 prog 50,3 | 26dpt 6+3 CRL 0,61cm ❤️ 117 ud/min
    12+1 CRL 6,34 cm, FHR 168/min prenatalne I -> ryzyka niskie
    21+1 425g FHR 138/min prenatalne II -> wszystko dobrze, 100% chłopiec
    preg.png
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 20 lutego 2024, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stillhope wrote:
    Cześć Dziewczyny, pozwolę sobie nieśmiało dołączyć ,bo trochę Was podczytuje w lutym ☺️
    Jestem dzisiaj po swoim czwartym już transferze (4 procedury IVF, trzy poprzednie transfery nawet nic nie ruszyło 😔). Immunolog końcem roku stwierdził za wysokie NK,więc końska dawka encorotnu + już dwa wlewy z intralipidu i na dzień dobry dzisiaj moje nadzieję na udany transfer spadły. Cykl sztuczny i progesteron dzisiaj tylko 6,6 😔 Od razu dodali mi dużą dawkę proga,ale chyba marne szanse 🤔 dodam,że zarodek był przebadany...
    Miał może ktoś podobna sytuacje i mimo wszystko się udało?
    Z góry dziękuję 🤗
    Najważniejsze, że próg dodany ✊ ale kontroluj sobie poziom jak się ma z dodatkową obstawą 🙏
    Powodzenia🐞🍀🐞🍀 niech się kropek gości 🍀🙏

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2024, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy była któraś z Was przed transferem na sztucznej menopauzie (diphereline)? Mam pytanko, bo od tygodnia biorę już estrofem i zauważyłam że mam sporo śluzu i na dodatek czuje się trochę jak przed punkcja, mam dyskomfort w czasie robienia siku i generalnie jakoś tak ciężko się czuję. Czy to jest normalne? Usg mam w piątek.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2024, 18:01

  • Stillhope Znajoma
    Postów: 24 11

    Wysłany: 20 lutego 2024, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    Najważniejsze, że próg dodany ✊ ale kontroluj sobie poziom jak się ma z dodatkową obstawą 🙏
    Powodzenia🐞🍀🐞🍀 niech się kropek gości 🍀🙏
    Dziękuję Izabelka90 🤗 jutro mam zbadać progesteron i po południu konsultacja z lekarzem w tej sprawie,żeby właśnie nie poszło w drugą stronę. Teraz pozostaje czekanie ,które chyba jest najgorsze☺️

    izabelka90 lubi tę wiadomość

  • Pati24 Ekspertka
    Postów: 216 121

    Wysłany: 20 lutego 2024, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny potrzebuje rady od was od rana chodzę załamała 😔😪 11 lutego skończyła mi się miesiączka a dzisiaj dostałam kolejna... 🥺🥺9 dni tak na prawdę między jedna a druga... Biorę od 13 dni antykoncepcję i lekarz mówił że jak skończę opakowanie pojawi się miesiączka okl 5 marca a tu dzisiaj takie coś... Nw już co mam zrobić bo lekarz zalecił zastrzyki Gonal od 1 dnia miesiączki przed 4 dni a 5 dnia USG a tu takie coś się pojawiło dzisiaj 🙉😪 doradźcie mi dziewczyny co mam zrobić czy brać dalej antykoncepcję czy ja odłożyć zero kontaktu od rana z lekarzem a w klinice go już nie ma 😔

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2024, 18:10

    Leczenie w klinice niepłodności Bocian
    Mąż: Azoospermia, zespół klinefeltera
    Ja : Wszystkie wyniki w normie
    Decyzja : nasienie dawcy
    1 cykl bez stymulacji
    2 cykl Lametta 1×1
    23.05.23 IUI dawca nasienia ❌
    20.06.23 cykl bezowulacyjny przerwa..
    13.07.23 wchłonięcie torbiela!🤗
    20.07. 23 Monitoring :2 pęcherzyki 🥰
    22.07.23 2 podejście IUI❌
    Styczeń 2024 : decyzja
    1 podejścia do IVF Angelius Katowice 🤞🤞
    08.02.24 Na USG Torbiel😔
    Doxycyclinum
    Distreptaza
    Mewelon
    15.02.24 Wchłonięcie torbiela! 😊
    Zastrzyki : Gonal900, Orgalutran 0.25mg

    Robimy badania, leki.
    Start IVF Marzec 🤗🤞🤞


    Metoda walki nie jest ważna. Chodzi o to, żeby nigdy się nie poddawać.
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 20 lutego 2024, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZAJĄCZEK94 wrote:
    Czy była któraś z Was przed transferem na sztucznej menopauzie (diphereline)? Mam pytanko, bo od tygodnia biorę już estrofem i zauważyłam że mam sporo śluzu i na dodatek czuje się trochę jak przed punkcja, mam dyskomfort w czasie robienia siku i generalnie jakoś tak ciężko się czuję. Czy to jest normalne? Usg mam w piątek.
    Ja nie byłam na menopauzie ale ten śluz to zapewne jest od rosnącego estradiolu 😉

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 20 lutego 2024, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati24 wrote:
    Hej dziewczyny potrzebuje rady od was od rana chodzę załamała 😔😪 11 lutego skończyła mi się miesiączka a dzisiaj dostałam kolejna... 🥺🥺9 dni tak na prawdę między jedna a druga... Biorę od 13 dni antykoncepcję i lekarz mówił że jak skończę opakowanie pojawi się miesiączka okl 5 marca a tu dzisiaj takie coś... Nw już co mam zrobić bo lekarz zalecił zastrzyki Gonal od 1 dnia miesiączki przed 4 dni a 5 dnia USG a tu takie coś się pojawiło dzisiaj 🙉😪 doradźcie mi dziewczyny co mam zrobić czy brać dalej antykoncepcję czy ja odłożyć zero kontaktu od rana z lekarzem a w klinice go już nie ma 😔
    Kurde a masz możliwość jechać jutro na wizytę do niego aby USG zrobił i sprawdził co się w jajnikach dzieje?

  • pinkola Autorytet
    Postów: 658 708

    Wysłany: 20 lutego 2024, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati24 wrote:
    Hej dziewczyny potrzebuje rady od was od rana chodzę załamała 😔😪 11 lutego skończyła mi się miesiączka a dzisiaj dostałam kolejna... 🥺🥺9 dni tak na prawdę między jedna a druga... Biorę od 13 dni antykoncepcję i lekarz mówił że jak skończę opakowanie pojawi się miesiączka okl 5 marca a tu dzisiaj takie coś... Nw już co mam zrobić bo lekarz zalecił zastrzyki Gonal od 1 dnia miesiączki przed 4 dni a 5 dnia USG a tu takie coś się pojawiło dzisiaj 🙉😪 doradźcie mi dziewczyny co mam zrobić czy brać dalej antykoncepcję czy ja odłożyć zero kontaktu od rana z lekarzem a w klinice go już nie ma 😔
    plamienia podczas brania antykoncepcji to nie jest miesiaczka. intensywne masz krwawienie?

    👩‍🦰 '86 endometrioza IV st.❌, AMH: 6,34 ng/ml (15.09.22) -> 4,84 (14.04.24)✔️, pai 4g/4g ❌
    👨‍🦰: '85 ✔️
    Starania od 2022 r.

    12.2023: Medart ICSI 16🥚> 5 zapł. > ❄️ po PGT-A, bez transferu
    04.2024: Invimed Poznań ICSI 9🥚> 7 MII > ❄️❄️❄️❄️ > 2 po PGT-A
    26.06.2024 FET cykl naturalny (encorton, estrofem, clexane) 5dpt ⏸️; 6dpt 51,27; 8dpt 151,15; 10dpt 429,60; 13dpt 1512; 19dpt 11617; 22dpt CRL 1,7 mm i 💓
    6+5 CRL 0,89 cm
    7+5 1,47 cm 💓165 bpm
    8+5 2,2 cm
    11+4 5,7 cm 💓 166 bpm będzie 💙
    13+4 8,7 cm
    15+3 10,4 cm
    17+5 234
    18+4 pierwsze ruchy
    19+2 320
    20+2 390 połówk
    20+5 424 szpital
    21+5 538 ES
    23+2 708
    27+2 1311
    31+2 2095
    32+3 2433
    38+1 3164
    40+2 18.03 o 12:50 urodził się synek, 3640 g, 54 cm <3
    Na zimowisku: ❄️❄️ PGT-A
  • Dumna_Mama Autorytet
    Postów: 330 289

    Wysłany: 20 lutego 2024, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pasażerka wrote:
    A badałaś zarodki?
    Nie badałam...
    Nikt mi tego nawet nie polecił w sumie i nie wiem , jak się za to zabrać...

    25.08.2021 r - urodzona Córeczka
    15.04.2023 r. Transfer , beta 0
    18.05.2023 r. Transfer , beta 0
    31.07.2023 r. Punkcja
    22.08.2023 r. Kolejny transfer , beta 0
    Przetrwa , biopsja ,Wyszedł stan zapalny , wyleczony
    02.2024 r. Transfer nieudany ( podany accofil )
    03. 2024 r. Transfer nieudany ( podawany accofil )
    04.2024 r. Transfer nieudany ( podawany accofil )
    Przerwa na diagnostykę, zalecony prograf i accofil do transferu
    09.2024 r. Transfer , beta 0
    22.11.2024 r. Kolejny transfer.
    04.2025 r. Rozpoczęcie leczenia equoralem
    05.2025 transfer dwóch zarodków BB
    7dpt beta 7.7 , 9 dpt beta 11
    09.2025 r. Punkcja, mamy 5 zarodków
    17.10.2025 transfer 5AA. Zwiększona dawka prograf 1 mg X2 + accofil
    6dpt beta 36.9
    8 dpt beta 75
    10 dpt beta 135
    17 dpt beta 1540
    19 dpt plamienie
    20 dpt beta 2300
    22 dpt plamienie
    27 dpt ❤️
    8tc +0 zatrzymanie serduszka
    11.02.2026 r. Transfer
    6dpt beta 57
    10dpt beta 428
    5tc+5 serce wolno bije, poronienie 21.03.2026 r.
  • Pati24 Ekspertka
    Postów: 216 121

    Wysłany: 20 lutego 2024, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pinkola wrote:
    plamienia podczas brania antykoncepcji to nie jest miesiaczka. intensywne masz krwawienie?
    Tak kochana i boli mnie brzuch niby jak na miesiączkę ale też tej pewności nie mam 😪😪 martwi mnie to że miałam brać do końca opakowania i po 3 dniach miała się dopiero pojawić 😪 dzisiaj jestem wykończona psychicznie... tak bardzo mi zależy żeby in vitro się odbyło w marcu a tu ciągle coś 😪😪 myślałam że lekarz odpisze ale przestałam się łudzić pisałam do niego rano i zero kontaktu z nim 😪 dzwoniłam również do Angeliusa ale Pani powiedziała że lekarz nie przyjmuje dzisiaj ale ze wyślę mu informacje że proszę o pilny kontakt

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2024, 18:34

    Leczenie w klinice niepłodności Bocian
    Mąż: Azoospermia, zespół klinefeltera
    Ja : Wszystkie wyniki w normie
    Decyzja : nasienie dawcy
    1 cykl bez stymulacji
    2 cykl Lametta 1×1
    23.05.23 IUI dawca nasienia ❌
    20.06.23 cykl bezowulacyjny przerwa..
    13.07.23 wchłonięcie torbiela!🤗
    20.07. 23 Monitoring :2 pęcherzyki 🥰
    22.07.23 2 podejście IUI❌
    Styczeń 2024 : decyzja
    1 podejścia do IVF Angelius Katowice 🤞🤞
    08.02.24 Na USG Torbiel😔
    Doxycyclinum
    Distreptaza
    Mewelon
    15.02.24 Wchłonięcie torbiela! 😊
    Zastrzyki : Gonal900, Orgalutran 0.25mg

    Robimy badania, leki.
    Start IVF Marzec 🤗🤞🤞


    Metoda walki nie jest ważna. Chodzi o to, żeby nigdy się nie poddawać.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2024, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati24 wrote:
    Tak kochana i boli mnie brzuch niby jak na miesiączkę ale też tej pewności nie mam 😪😪 martwi mnie to że miałam brać do końca opakowania i po 3 dniach miała się dopiero pojawić 😪 dzisiaj jestem wykończona psychicznie... tak bardzo mi zależy żeby in vitro się odbyło w marcu a tu ciągle coś 😪😪 myślałam że lekarz odpisze ale przestałam się łudzić pisałam do niego rano i zero kontaktu z nim 😪 dzwoniłam również do Angeliusa ale Pani powiedziała że lekarz nie przyjmuje dzisiaj ale ze wyślę mu informacje że proszę o pilny kontakt

    U którego lekarza jesteś?

  • Pati24 Ekspertka
    Postów: 216 121

    Wysłany: 20 lutego 2024, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZAJĄCZEK94 wrote:
    U którego lekarza jesteś?
    K. Kopiec

    Leczenie w klinice niepłodności Bocian
    Mąż: Azoospermia, zespół klinefeltera
    Ja : Wszystkie wyniki w normie
    Decyzja : nasienie dawcy
    1 cykl bez stymulacji
    2 cykl Lametta 1×1
    23.05.23 IUI dawca nasienia ❌
    20.06.23 cykl bezowulacyjny przerwa..
    13.07.23 wchłonięcie torbiela!🤗
    20.07. 23 Monitoring :2 pęcherzyki 🥰
    22.07.23 2 podejście IUI❌
    Styczeń 2024 : decyzja
    1 podejścia do IVF Angelius Katowice 🤞🤞
    08.02.24 Na USG Torbiel😔
    Doxycyclinum
    Distreptaza
    Mewelon
    15.02.24 Wchłonięcie torbiela! 😊
    Zastrzyki : Gonal900, Orgalutran 0.25mg

    Robimy badania, leki.
    Start IVF Marzec 🤗🤞🤞


    Metoda walki nie jest ważna. Chodzi o to, żeby nigdy się nie poddawać.
  • pinkola Autorytet
    Postów: 658 708

    Wysłany: 20 lutego 2024, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zobacz w ulotce czy moze wywolywać plamienia/krawienie.

    ja bralam w protokole dlugim antyki przez dwa miechy i tez mialam b. intensywne plamienie przypominające okres pod koniec i lekarz powiedziala, ze to normalne. ja bym brala dalej ciagiem tak jak masz brac i sie tym nie przejmowala. czekaj na to, co powie lekarz, ale nie przerywaj tabletek bo wtedy na pewno cykl bedzie spiany na straty

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2024, 19:09

    👩‍🦰 '86 endometrioza IV st.❌, AMH: 6,34 ng/ml (15.09.22) -> 4,84 (14.04.24)✔️, pai 4g/4g ❌
    👨‍🦰: '85 ✔️
    Starania od 2022 r.

    12.2023: Medart ICSI 16🥚> 5 zapł. > ❄️ po PGT-A, bez transferu
    04.2024: Invimed Poznań ICSI 9🥚> 7 MII > ❄️❄️❄️❄️ > 2 po PGT-A
    26.06.2024 FET cykl naturalny (encorton, estrofem, clexane) 5dpt ⏸️; 6dpt 51,27; 8dpt 151,15; 10dpt 429,60; 13dpt 1512; 19dpt 11617; 22dpt CRL 1,7 mm i 💓
    6+5 CRL 0,89 cm
    7+5 1,47 cm 💓165 bpm
    8+5 2,2 cm
    11+4 5,7 cm 💓 166 bpm będzie 💙
    13+4 8,7 cm
    15+3 10,4 cm
    17+5 234
    18+4 pierwsze ruchy
    19+2 320
    20+2 390 połówk
    20+5 424 szpital
    21+5 538 ES
    23+2 708
    27+2 1311
    31+2 2095
    32+3 2433
    38+1 3164
    40+2 18.03 o 12:50 urodził się synek, 3640 g, 54 cm <3
    Na zimowisku: ❄️❄️ PGT-A
  • Mkm89 Autorytet
    Postów: 412 1116

    Wysłany: 20 lutego 2024, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj po wizycie, serduszko bije 😀

    izabelka90, Mała3, Nauczycielka, Pati24, TynciaQ94, Różyczka91, Rakieta_P🚀, Nadziejka92, kotciołek, Lidziorek, Beth86, Wojowniczka 💪🏻, Yoselyn82, Idaletka, Sarenka, hope28, Luna96, Mokosza, Elewina, aga12345, Frankfurterka, Przedszkolanka123, Annn90, Nadzieja25, Oggi_91, Amunicja, Calineczka90, Promyczek93, Monika97, aganieszkam, Megi-x, Niecierpliwka, Nicole123, Nicole123, alittle lubią tę wiadomość

    20.01 punkcja , 6 komórek, 5 zapłodnionych, 3 zarodki
    25.01 transfer 5dniowej blastki
    5dpt cień na teście
    6dpt beta 45,9
    8 dpt -129,2
    11 dpt- 482,2
    18 dpt - 10355,3

    NIFTY - zdrowy chłopak

    age.png
  • zakręcona93 Ekspertka
    Postów: 225 775

    Wysłany: 20 lutego 2024, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati24 wrote:
    Hej dziewczyny potrzebuje rady od was od rana chodzę załamała 😔😪 11 lutego skończyła mi się miesiączka a dzisiaj dostałam kolejna... 🥺🥺9 dni tak na prawdę między jedna a druga... Biorę od 13 dni antykoncepcję i lekarz mówił że jak skończę opakowanie pojawi się miesiączka okl 5 marca a tu dzisiaj takie coś... Nw już co mam zrobić bo lekarz zalecił zastrzyki Gonal od 1 dnia miesiączki przed 4 dni a 5 dnia USG a tu takie coś się pojawiło dzisiaj 🙉😪 doradźcie mi dziewczyny co mam zrobić czy brać dalej antykoncepcję czy ja odłożyć zero kontaktu od rana z lekarzem a w klinice go już nie ma 😔

    Widzę, że Twoim lekarzem prowadzącym jest mój lekarz prowadzący ciążę. Odpisuje na wiadomości zawsze :) wczoraj miałam u niego wizytę i dziś miał dyżur w szpitalu. Masz jego numer telefonu? Jeżeli nie to napiszę do mnie prywatną wiadomość, podam ci ❤️

    starania od 08.2020
    👩🏻 30
    👦🏻 34

    Czynnik męski MAR 95%
    1 transfer FET 4AA 16.12.2023 r.
    Beta 🤗
    5 dpt - 26,
    7 dpt 101,
    11 dpt 433,
    13 dpt 780,
    17 dpt 3748
    20 dpt USG pęcherzyk 10 mm
    25 dpt CRL 0,51 cm i ❤️
    9+1 2,5 cm ❤️
    11+6 5,66 cm ❤️
    12+1 6,28 cm, USG prenatalne ok 🍀 ryzyka niskie ✊🏻
    15+0 110 g 🥰
    18+1 210 g 🌸
    20+6 połówkowe ✊🏻 391 g dziewczynki 🌸
    22+0 467g
    26+0 910 g
    29+0 1210 g
    32+3 1974 g
    37+6 3070 g
    39+3 poród SN Zuzanna 3600 g, 54 cm 🥰
  • Idaletka Koleżanka
    Postów: 42 91

    Wysłany: 20 lutego 2024, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati24 wrote:
    Hej dziewczyny potrzebuje rady od was od rana chodzę załamała 😔😪 11 lutego skończyła mi się miesiączka a dzisiaj dostałam kolejna... 🥺🥺9 dni tak na prawdę między jedna a druga... Biorę od 13 dni antykoncepcję i lekarz mówił że jak skończę opakowanie pojawi się miesiączka okl 5 marca a tu dzisiaj takie coś... Nw już co mam zrobić bo lekarz zalecił zastrzyki Gonal od 1 dnia miesiączki przed 4 dni a 5 dnia USG a tu takie coś się pojawiło dzisiaj 🙉😪 doradźcie mi dziewczyny co mam zrobić czy brać dalej antykoncepcję czy ja odłożyć zero kontaktu od rana z lekarzem a w klinice go już nie ma 😔

    A może brałaś jakieś tabletki przeciwbólowe z bazy NZPL ? W trakcie leczenia tylko paracetamol albo pyralgina. Musisz im jutro koniecznie skonsultować się z jakimkolwiek lekarzem z twojej kliniki.

    izabelka90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2024, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati24 wrote:
    K. Kopiec

    Aa to niestety nie kojarzę, za to wiem, że tabletki antykoncepcyjne mogą powodować krwawienie. Sprawdź w ulotce.

‹‹ 199 200 201 202 203 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ