Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍀🌺🪷🌼🍓IVF Maj 🍓🌼🪷🌺🍀
Odpowiedz

🍀🌺🪷🌼🍓IVF Maj 🍓🌼🪷🌺🍀

Oceń ten wątek:
  • Aś_84 Autorytet
    Postów: 725 2217

    Wysłany: 8 maja 2023, 06:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    prosiulek wrote:
    Witam się z wami ze szpitala . Niestety wczoraj trafiłam do szpitala z dosyć silnym krwawieniem, miałam od rana biegunkę i silny bol brzucha . W sumie jadąc do szpitala miałam pewność że doszło do poronienia ale bijące serce jest widoczne na usg .
    Dzisiaj juz nie krwawie , mam nadzieję że jak najszybciej wyjdę do domu .
    To jest zawsze niesamowite, że pomimo tych plamień, krwawień, skrzepów i innych dramatów te maluchy dalej trzymają się mocno ❤️. Życzę Wam dużo zdrowia i spokoju aż do rozwiązania 🫶🫶

    age.png
    Invimed Poznań - 05.2022 ICSI 7 dojrzałych, 7 zapłodnionych, 5 blastek (3BA, 3x3BB z 5d, 1x3BB z 6d)
    05.2022 ET 🍀 zostały ❄️❄️❄️❄️ - beta < 1
    06.2022 FET + EG 2x 3BB z 5d zostają ❄️❄️
    Beta 10dpt-15,5 mlU/ml, 12dpt-55,9 14dpt-53,5 😞 cb
    08.2022 Diagnoza endo IV stopnia
    12.2022 Operacja laparoskopowa endometriozy
    28.03.2023 FET + EG 3BB z 5d i 3BB z 6d
    03.04 6dpt ⏸️
    Beta: 8dpt - 129 😍 prog 60; 10dpt - 231 🥰; 14dpt - 1083 💟; 18dpt - 5007 🩷; 24dpt - 22 020 💜; 35dpt - 105 005 💚
    18.04 21dpt - CRL 2,6mm i migoczące ❤️
    26.04 29dpt - słychać serduszko ❤️
    CRL: 8+5 2,09cm, 10+5 3,94cm, 12+5 6,46cm, 14+1 8,48cm
    01.06 NIFTY (z 10+6) ok! Chłopak 💙
    19+0 ok 306g 💙
    21+5 ok 463g, połówkowe ok👍
    25+1 ok 946g 🙀
    30+5 ok 1958g 🙉
    38+0 ok 4000g 🐳
    11.12.2023 19:18 👶🏻 Czaruś 4320g 60cm
  • Golkoska Ekspertka
    Postów: 147 123

    Wysłany: 8 maja 2023, 06:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obyście miały racje :) trzymam kciuki za Was dziewczyny. Może dzisiaj okaże się szczęśliwy dla Nas 🤲🙏

    5 lat starań 🐣
    2018 nerwica żołądka - starania przerwane leki psychotropowe
    2019 -> cykle stymulowane, starania naturanie
    2020 -> ślub 👰‍♀️🤵‍♀️💒
    2021 -> stymulację cd.
    2022 -> iui - 3 razy bez efektów
    2023 -> dofinansowanie do invitro
    Marzec stymulacja ponad 20 komórek, udało pobrać się 19 z czego 11 było dojrzałych gotowych do zapłodnienia.
    Powstało 5 zarodków - 5cio dniowych klasa 3.2.2 (BB)
    Hiperstymulacja odroczony transfer
    Kwiecień 2023 -> przygotowanie do criotransferu : estrofen, encorton, acadr, prolutex, urogestan.
    27.04 -> criotransfer 💔 nieudany
    31.05 -> ciąża biochemiczna
    Ostatnie ❄️❄️ beta urosła zaledwie do 10 :(
    Sprawdzam immunologię i jest -> dr Paśnik trafiona diagnoza allo 0, cross match 40,
    Marzec 2024 immunopresja
  • dallia Autorytet
    Postów: 2696 3770

    Wysłany: 8 maja 2023, 06:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    prosiulek wrote:
    Witam się z wami ze szpitala . Niestety wczoraj trafiłam do szpitala z dosyć silnym krwawieniem, miałam od rana biegunkę i silny bol brzucha . W sumie jadąc do szpitala miałam pewność że doszło do poronienia ale bijące serce jest widoczne na usg .
    Dzisiaj juz nie krwawie , mam nadzieję że jak najszybciej wyjdę do domu .


    Odpoczywajcie teraz🥰 ciesze sie ze jest okej

    age.png

    age.png

    starania od marca 2020🙏
    leczenie w klinice - luty 2022

    👩 31 HSG - niedrożny lewy jajowód ❌AMH 1.91
    Kariotypy, cba, cytokiny ok Kir bx
    👦 36 wszystko ok

    Zostala 4.1.1 ❄

    2.05.23 - FET 🥰--> 01.2024 Buba 3430g 52 cm 🩷

    11.06.25 - FET 🥰--> 02.2026 Bubus 3690g 53cm💙
  • dallia Autorytet
    Postów: 2696 3770

    Wysłany: 8 maja 2023, 06:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie dzisiaj tak

    https://zapodaj.net/0d082ce12ffe9.jpg.html

    Chyba beta musi wyjsc? Mysle ze powinna byc dwucyfrowa jak nic🙈

    izabelka90, Angel24, Kasiek789, Aś_84, Serioo?!, PaniKaziukowa, Skubii, Rakieta_P🚀, kamisia, Mas, Limonka26, KateM, Bazylia, Juka2018_1, AsiaiHelenka, Cleo 82, Rybka85, Sarenka, Yoselyn82, Gosia Samosia lubią tę wiadomość

    age.png

    age.png

    starania od marca 2020🙏
    leczenie w klinice - luty 2022

    👩 31 HSG - niedrożny lewy jajowód ❌AMH 1.91
    Kariotypy, cba, cytokiny ok Kir bx
    👦 36 wszystko ok

    Zostala 4.1.1 ❄

    2.05.23 - FET 🥰--> 01.2024 Buba 3430g 52 cm 🩷

    11.06.25 - FET 🥰--> 02.2026 Bubus 3690g 53cm💙
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 8 maja 2023, 06:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dallia wrote:
    A u mnie dzisiaj tak

    https://zapodaj.net/0d082ce12ffe9.jpg.html

    Chyba beta musi wyjsc? Mysle ze powinna byc dwucyfrowa jak nic🙈
    Piękna 💓💓

    Kciuki za wszystkie dzisiejsze bety i sikacze 🤞🤞🤞
    Maj równie piękny się zapowiada 🤗

    dallia lubi tę wiadomość

  • Angel24 Autorytet
    Postów: 1162 1781

    Wysłany: 8 maja 2023, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dallia wrote:
    A u mnie dzisiaj tak

    https://zapodaj.net/0d082ce12ffe9.jpg.html

    Chyba beta musi wyjsc? Mysle ze powinna byc dwucyfrowa jak nic🙈
    Elegancko ciemnieje I to najwazniejsze. Kciuki za piekna bete✊️

    dallia lubi tę wiadomość

    age.png
    Co należy zrobić po upadku? To, co robią dzieci: podnieść się.......
    Ona 35 lata , On 44 lat (kryptozoospermia)
    Starania od 2018
    🔹️IUI AID ❌️
    🔹️I ICSI❌️
    🔹️II ICSI❌️
    🔹️III ICSI❌️
    🔹️20.06.2022 transfer, poronienie💔, podejrzenie cp❗️
    🔹️27.02.2023 scratching endometrium
    🔹️IV ICSI
    🔹️31.03.2023 transfer 🐣🐣 3- dniowcow
    11dpt beta 58, 13dpt beta 138, 15dpt beta 299, 17dpt beta 750 jest pecherzyk OHSS szpital 🙏, 26dpt mamy ❤️
    13.06 Nifty-ok👍💙
    20.12.2023 jest na swiecie najukochanszy synek♥️
    Powrot po rodzenstwo
    21.05.2025 transfer - cb❌️
    21.07.2025 biopsja endometrium, cd 138 ✔️
    🔹️V ICSI
    🔹️13.10.2025 transfer - cb❌️
    🔹️31.12.3025 scratching endometrium
    🔹️16.01.2026 transfer ❌️
    ❄️❄️ czeka ❤️
  • Angel24 Autorytet
    Postów: 1162 1781

    Wysłany: 8 maja 2023, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    prosiulek wrote:
    Witam się z wami ze szpitala . Niestety wczoraj trafiłam do szpitala z dosyć silnym krwawieniem, miałam od rana biegunkę i silny bol brzucha . W sumie jadąc do szpitala miałam pewność że doszło do poronienia ale bijące serce jest widoczne na usg .
    Dzisiaj juz nie krwawie , mam nadzieję że jak najszybciej wyjdę do domu .
    O jej ! Napewno najadlas sie stracha co nie miara. Cudownie ze z Maluszkiem wszystko dobrze a to oznacza ze pewno chwila moment I wypuszcza Cie do domku. Teraz korzystaj I odpoczywaj😘

    age.png
    Co należy zrobić po upadku? To, co robią dzieci: podnieść się.......
    Ona 35 lata , On 44 lat (kryptozoospermia)
    Starania od 2018
    🔹️IUI AID ❌️
    🔹️I ICSI❌️
    🔹️II ICSI❌️
    🔹️III ICSI❌️
    🔹️20.06.2022 transfer, poronienie💔, podejrzenie cp❗️
    🔹️27.02.2023 scratching endometrium
    🔹️IV ICSI
    🔹️31.03.2023 transfer 🐣🐣 3- dniowcow
    11dpt beta 58, 13dpt beta 138, 15dpt beta 299, 17dpt beta 750 jest pecherzyk OHSS szpital 🙏, 26dpt mamy ❤️
    13.06 Nifty-ok👍💙
    20.12.2023 jest na swiecie najukochanszy synek♥️
    Powrot po rodzenstwo
    21.05.2025 transfer - cb❌️
    21.07.2025 biopsja endometrium, cd 138 ✔️
    🔹️V ICSI
    🔹️13.10.2025 transfer - cb❌️
    🔹️31.12.3025 scratching endometrium
    🔹️16.01.2026 transfer ❌️
    ❄️❄️ czeka ❤️
  • Kasiek789 Autorytet
    Postów: 3682 7484

    Wysłany: 8 maja 2023, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dallia wrote:
    A u mnie dzisiaj tak

    https://zapodaj.net/0d082ce12ffe9.jpg.html

    Chyba beta musi wyjsc? Mysle ze powinna byc dwucyfrowa jak nic🙈

    Wyjdzie ✊✊✊✊

    dallia lubi tę wiadomość

    🔹Ja 85’
    Endometrioza
    MTHFR C677T hetero, PAI-1 homo
    Mięśniaki, AMH: 1,07 (11/22), 0,54 (25’)
    Cross match - 39%, Allo MLR - 27,9 %, KIR Bx (brakuje 2DS3)
    🔹Mąż 84’: DFI: 38%, morfo 2%
    🔹Kariotypy oboje ✅

    03/2019: 💔 👼

    01/2023 IVF
    20.01. Punkcja - 8 komórek, 6 dojrzałych, 5 zapłodnionych, 4 blastki
    25.01. ET 5.2.2. Clexane, Acard, Encorton, Siofor 500
    03.03. 💔 7tc 💙👼

    03.10 🍁 FET 3.1.2. Clexane, Acard, Prograf 0,5, Accofil, Siofor 500
    5dpt ⏸️bHCG: 7dpt - 61 9dpt - 152, 11dpt - 286 12dpt - 505, 21dpt - 14321 💗
    7+5 CRL: 1,39 cm, FHR: 154 bpm
    11+4 Nifty - ryzyka niskie 🎀 👧🏻

    13.06.2024 39+0, CC, 3660 gr, 58 cm 🩷 Mała na świecie!

    age.png

    ❄️❄️ (5.1.1., 5.2.2.)
  • Skubii Autorytet
    Postów: 823 1471

    Wysłany: 8 maja 2023, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prosiulek, tule mocno ♥️ Dużo spokoju i odpoczynku 🥰

    Za testujące, betujące trzymam kciuki 🍀

    dallia lubi tę wiadomość

    Starania o 👶 od 12.2020r.

    👰 28l.
    AMH - 2,59 NG/mL 👍 Kir AA ❌ Mutacja MTHFR c.677C homo T/T ❌ PAI-1 hetero 4G/5G ❌ Wysokie komórki NK ❌ Crossmatch ❌ Test CBA ❌

    🤵30l.
    Niepłodność stwierdzona 08.2021🥺
    Hormony, kariotyp, przeciwciała, mutacje w normie 👍 HLA-C - C1/C2 ❌ MSOME słabe wyniki
    Krzywa cukrowa i insulinowa 👍
    Operacja Ż.P.N I stopnia - 01.09.2022

    Start I IVF - 09.05.2023🍀
    22.05 - punkcja (10 komórek, 6 dojrzałych i zapłodnionych IMSI - tylko jedna ❄️ 4BA)
    14.06 - FET 4BA 🍀
    👶 Mikołaj - 29.02.2024, 4160g, 59cm 💙

    Walczymy o rodzeństwo! 👨‍👩‍👧‍👦
    Start II IVF - 18.04.2025 🍀
    30.05 - punkcja (22 komórek, 10 dojrzałych, 6 zapłodnionych - 4 ❄️)
    04.08 - FET 4AA 🍀
    6dpt - ⏸️
    7dpt - 47,7 🍀
    10dpt - 138,6 🍀(104%)
    14dpt - 613,6 🍀 (109%)
    16dpt - 1009,9 🍀 (65%)
    18dpt - 1545,1 🍀(54,5%) 😪
    21dpt - 3711,0 🍀 (79,4%) - USG: CRL: 0,26cm i mrugające 🤎
    6+3 💔👼
  • Iga89 Autorytet
    Postów: 773 1410

    Wysłany: 8 maja 2023, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, a u mnie taki progresik testowy

    dee7fc09ff7c.jpg

    Dzisiaj jade na wizytę po transferowa, pozniej zrobie bete czy dobrze przyrasta :)

    dallia, izabelka90, Serioo?!, Skubii, Aś_84, Mas, KateM, zosiaaaa, Angel24, Juka2018_1, Cleo 82, Madlennn30, Rybka85, Sarenka, Yoselyn82, AniMka, Gosia Samosia lubią tę wiadomość

    Starania od 2017
    Decyzja o in vitro w 2022
    4 transfery w tym 3 ciaze biochemiczne.
    5 transfer udany, cykl sztuczny, z pomocą immunologa (antybiotyk na stan zapalny organizmu)

    25.04.2023( acard,heparyna ,encorton)💉
    4 dpt ⏸️,9 dpt 217,11 dpt 569,15 dpt 3539
    23.05.2023-28dpt mamy ♥️
    39+4-3100🩵

    Wracamy po rodzeństwo
    16.01.2026(acard,heparyna,encorton) 💉
    5dpt ⏸️ 15 ,7 dpt 43.7,10 dpt 149,12 dpt 310,14 dpt 969
    19 dpt 5422
    14.02.26 29dpt mamy ♥️

    Czeka❄️5.2.2

    age.png

    preg.png
  • dallia Autorytet
    Postów: 2696 3770

    Wysłany: 8 maja 2023, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga89 wrote:
    Cześć dziewczyny, a u mnie taki progresik testowy

    dee7fc09ff7c.jpg

    Dzisiaj jade na wizytę po transferowa, pozniej zrobie bete czy dobrze przyrasta :)

    Tak patrze na te facelle to moje 6 dpt wyglada podobnie co daje mi taka nadzieje tzn ja wiem ze cos tam musi wyjsc skoro testy ciemnieja ale wiecie ja w to nie wierze poprostu ze to sie dzieje
    No i olsnilo mnie ze w sumie testy beda ciemniec coraz szybciej bo to wartosci coraz szybciej bede wieksze 🙈

    Trzymam kciuki za wizyte 🥰

    age.png

    age.png

    starania od marca 2020🙏
    leczenie w klinice - luty 2022

    👩 31 HSG - niedrożny lewy jajowód ❌AMH 1.91
    Kariotypy, cba, cytokiny ok Kir bx
    👦 36 wszystko ok

    Zostala 4.1.1 ❄

    2.05.23 - FET 🥰--> 01.2024 Buba 3430g 52 cm 🩷

    11.06.25 - FET 🥰--> 02.2026 Bubus 3690g 53cm💙
  • Iga89 Autorytet
    Postów: 773 1410

    Wysłany: 8 maja 2023, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dallia wrote:
    Tak patrze na te facelle to moje 6 dpt wyglada podobnie co daje mi taka nadzieje tzn ja wiem ze cos tam musi wyjsc skoro testy ciemnieja ale wiecie ja w to nie wierze poprostu ze to sie dzieje
    No i olsnilo mnie ze w sumie testy beda ciemniec coraz szybciej bo to wartosci coraz szybciej bede wieksze 🙈

    Trzymam kciuki za wizyte 🥰
    Wiesz ze pomyślałam sobie o Tobie wrzucając te testy, bo również widzialam że kreska podobna :)

    Starania od 2017
    Decyzja o in vitro w 2022
    4 transfery w tym 3 ciaze biochemiczne.
    5 transfer udany, cykl sztuczny, z pomocą immunologa (antybiotyk na stan zapalny organizmu)

    25.04.2023( acard,heparyna ,encorton)💉
    4 dpt ⏸️,9 dpt 217,11 dpt 569,15 dpt 3539
    23.05.2023-28dpt mamy ♥️
    39+4-3100🩵

    Wracamy po rodzeństwo
    16.01.2026(acard,heparyna,encorton) 💉
    5dpt ⏸️ 15 ,7 dpt 43.7,10 dpt 149,12 dpt 310,14 dpt 969
    19 dpt 5422
    14.02.26 29dpt mamy ♥️

    Czeka❄️5.2.2

    age.png

    preg.png
  • Paula11 Autorytet
    Postów: 286 575

    Wysłany: 8 maja 2023, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dalia, Iga, piękne kreseczki! Gratuluje.
    Bety będą wyyyyysooooookie. 😍😍😍
    U mnie dziś pierwszy dzień cyklu, wiec oficjalnie zaczynam cykl stymulacyjny. Cieszę się z tej 🐒 bardzo, bo mam nadzieje, ze przez dłuższy czas się nie zobaczymy 😂

    Iga89, dallia, Skubii, izabelka90, KateM, Karenka, Cleo 82, Kasiek.28, GrazaGrazyna, Gosia Samosia lubią tę wiadomość

    IV 2022 - IUI - ❌
    VII 2022 - IUI - ❌

    III 2023 - IVF start

    AMH - 8.5 pmol/L
    TSH - 0.74 // 1.24

    3D SIS - czysto ✅
    Vit D - 88

    Start: 24.04.2023
    Punkcja: 25.05.2023 (13 jajek, 11 zapłodnionych, w 3 dniu 10 zarodków i 1 walczący…)
    Mamy 8 blastek! ❤️
    Transfer: 30.05.2023 zaplanowany <3
    11 dpt - beta < 0.2 💔

    7 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️ 3.2.2

    Transfer nr 2: 02.08.2023 ❄️❄️
    11.08.2023 - Embarazada
    30.08.2023 - ❤️ CRL 0.81 cm
    08.09.2023 - ❤️ CRL 1.66 cm
    29.09.2023 - baby girl 💕
    05.10.2023 - 💕 CRL 5.41 cm 💕
    26.01.2024 - 1208 g córeczki
    23.02.2024 - 1933 g córeczki
    22.03.2024 - spotkanie z córeczką, 36tc, 2380 g. Miłość mojego życia.
  • Iga89 Autorytet
    Postów: 773 1410

    Wysłany: 8 maja 2023, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula11 wrote:
    Dalia, Iga, piękne kreseczki! Gratuluje.
    Bety będą wyyyyysooooookie. 😍😍😍
    U mnie dziś pierwszy dzień cyklu, wiec oficjalnie zaczynam cykl stymulacyjny. Cieszę się z tej 🐒 bardzo, bo mam nadzieje, ze przez dłuższy czas się nie zobaczymy 😂
    Powodzenia 🍀🍀🍀🍀

    Starania od 2017
    Decyzja o in vitro w 2022
    4 transfery w tym 3 ciaze biochemiczne.
    5 transfer udany, cykl sztuczny, z pomocą immunologa (antybiotyk na stan zapalny organizmu)

    25.04.2023( acard,heparyna ,encorton)💉
    4 dpt ⏸️,9 dpt 217,11 dpt 569,15 dpt 3539
    23.05.2023-28dpt mamy ♥️
    39+4-3100🩵

    Wracamy po rodzeństwo
    16.01.2026(acard,heparyna,encorton) 💉
    5dpt ⏸️ 15 ,7 dpt 43.7,10 dpt 149,12 dpt 310,14 dpt 969
    19 dpt 5422
    14.02.26 29dpt mamy ♥️

    Czeka❄️5.2.2

    age.png

    preg.png
  • dallia Autorytet
    Postów: 2696 3770

    Wysłany: 8 maja 2023, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula11 wrote:
    Dalia, Iga, piękne kreseczki! Gratuluje.
    Bety będą wyyyyysooooookie. 😍😍😍
    U mnie dziś pierwszy dzień cyklu, wiec oficjalnie zaczynam cykl stymulacyjny. Cieszę się z tej 🐒 bardzo, bo mam nadzieje, ze przez dłuższy czas się nie zobaczymy 😂

    trzymam kciuki mega mocno <3

    age.png

    age.png

    starania od marca 2020🙏
    leczenie w klinice - luty 2022

    👩 31 HSG - niedrożny lewy jajowód ❌AMH 1.91
    Kariotypy, cba, cytokiny ok Kir bx
    👦 36 wszystko ok

    Zostala 4.1.1 ❄

    2.05.23 - FET 🥰--> 01.2024 Buba 3430g 52 cm 🩷

    11.06.25 - FET 🥰--> 02.2026 Bubus 3690g 53cm💙
  • dallia Autorytet
    Postów: 2696 3770

    Wysłany: 8 maja 2023, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga89 wrote:
    Wiesz ze pomyślałam sobie o Tobie wrzucając te testy, bo również widzialam że kreska podobna :)

    jejku dziekuje <3
    a przypomnisz mi swoje bety?

    age.png

    age.png

    starania od marca 2020🙏
    leczenie w klinice - luty 2022

    👩 31 HSG - niedrożny lewy jajowód ❌AMH 1.91
    Kariotypy, cba, cytokiny ok Kir bx
    👦 36 wszystko ok

    Zostala 4.1.1 ❄

    2.05.23 - FET 🥰--> 01.2024 Buba 3430g 52 cm 🩷

    11.06.25 - FET 🥰--> 02.2026 Bubus 3690g 53cm💙
  • Skubii Autorytet
    Postów: 823 1471

    Wysłany: 8 maja 2023, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula11 wrote:
    Dalia, Iga, piękne kreseczki! Gratuluje.
    Bety będą wyyyyysooooookie. 😍😍😍
    U mnie dziś pierwszy dzień cyklu, wiec oficjalnie zaczynam cykl stymulacyjny. Cieszę się z tej 🐒 bardzo, bo mam nadzieje, ze przez dłuższy czas się nie zobaczymy 😂

    Czyli pójdziemy praktycznie łeb w łeb 🤣
    U mnie też 1dc, baaardzo bolesny 🙄 ale liczę, że ostatni w tym roku 🤣🤣 ach głupia nadzieja 🙊
    Jutro zaczynam 💉💉

    izabelka90, Mas, KateM, dallia, AniMka lubią tę wiadomość

    Starania o 👶 od 12.2020r.

    👰 28l.
    AMH - 2,59 NG/mL 👍 Kir AA ❌ Mutacja MTHFR c.677C homo T/T ❌ PAI-1 hetero 4G/5G ❌ Wysokie komórki NK ❌ Crossmatch ❌ Test CBA ❌

    🤵30l.
    Niepłodność stwierdzona 08.2021🥺
    Hormony, kariotyp, przeciwciała, mutacje w normie 👍 HLA-C - C1/C2 ❌ MSOME słabe wyniki
    Krzywa cukrowa i insulinowa 👍
    Operacja Ż.P.N I stopnia - 01.09.2022

    Start I IVF - 09.05.2023🍀
    22.05 - punkcja (10 komórek, 6 dojrzałych i zapłodnionych IMSI - tylko jedna ❄️ 4BA)
    14.06 - FET 4BA 🍀
    👶 Mikołaj - 29.02.2024, 4160g, 59cm 💙

    Walczymy o rodzeństwo! 👨‍👩‍👧‍👦
    Start II IVF - 18.04.2025 🍀
    30.05 - punkcja (22 komórek, 10 dojrzałych, 6 zapłodnionych - 4 ❄️)
    04.08 - FET 4AA 🍀
    6dpt - ⏸️
    7dpt - 47,7 🍀
    10dpt - 138,6 🍀(104%)
    14dpt - 613,6 🍀 (109%)
    16dpt - 1009,9 🍀 (65%)
    18dpt - 1545,1 🍀(54,5%) 😪
    21dpt - 3711,0 🍀 (79,4%) - USG: CRL: 0,26cm i mrugające 🤎
    6+3 💔👼
  • Mas Autorytet
    Postów: 4663 3243

    Wysłany: 8 maja 2023, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dallia wrote:
    A u mnie dzisiaj tak

    https://zapodaj.net/0d082ce12ffe9.jpg.html

    Chyba beta musi wyjsc? Mysle ze powinna byc dwucyfrowa jak nic🙈

    Nie ma wyjścia! Musi wyjść! 💪💪💪

    dallia lubi tę wiadomość

    👱39 🧔38
    Starania ok.2 lat
    👱 Amh 3,95,
    🧔 Tetrazoospermia
    1. IFV
    04.2023
    19 komórek pobranych/13 zapłodnionych
    5 ❄️ 2x5.1.1, 5.1.2,5.2.1, 5.2.2
    Pgt-a: 1❄️ czeka
    Transfer 5.1.1 ❤️🍀21.07.2023 🙏
    6dpt Beta 41,1 mIu/ml 🙏
    10 dpt Beta 242,2 mIu/ml 🙏
    17 dpt beta 5233 mIu/ml 🙏 i w USG mamy pęcherzyk 🙏
    19 dpt w USG mamy pęcherzyk żółtkowy 🙏
    21 dpt w USG mamy zarodek 2 mm i ❤️
    12t1d 6,2 cm. chłopaka, USG prenatalne wszystko w normie, nifty: niskie ryzyka 🥳
    21t1d 464 g. Synka
    II USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    26t2d 914 g. Synka
    III USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    29t4d 1561 g. Synka
    32t2d 2039 g. Synka
    35t2d 2631 g. Synka
    38t2d 3514 g. Synka
    3.04.2024 (39+3) Miłosz 😍🥳😍 🥳3740 g. 10/10 pkt.
    age.png
  • Iga89 Autorytet
    Postów: 773 1410

    Wysłany: 8 maja 2023, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dallia wrote:
    jejku dziekuje <3
    a przypomnisz mi swoje bety?
    Ja robilam tylko w 9 dpt 217 i 11 dpt 569 wczesniej nie robiłam bo święta powychodziły

    Starania od 2017
    Decyzja o in vitro w 2022
    4 transfery w tym 3 ciaze biochemiczne.
    5 transfer udany, cykl sztuczny, z pomocą immunologa (antybiotyk na stan zapalny organizmu)

    25.04.2023( acard,heparyna ,encorton)💉
    4 dpt ⏸️,9 dpt 217,11 dpt 569,15 dpt 3539
    23.05.2023-28dpt mamy ♥️
    39+4-3100🩵

    Wracamy po rodzeństwo
    16.01.2026(acard,heparyna,encorton) 💉
    5dpt ⏸️ 15 ,7 dpt 43.7,10 dpt 149,12 dpt 310,14 dpt 969
    19 dpt 5422
    14.02.26 29dpt mamy ♥️

    Czeka❄️5.2.2

    age.png

    preg.png
  • dallia Autorytet
    Postów: 2696 3770

    Wysłany: 8 maja 2023, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga89 wrote:
    Ja robilam tylko w 9 dpt 217 i 11 dpt 569 wczesniej nie robiłam bo święta powychodziły


    no to czekamy na mój wynik krew oddana powinno byc o 12-13 <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2023, 08:01

    Iga89, Juka2018_1 lubią tę wiadomość

    age.png

    age.png

    starania od marca 2020🙏
    leczenie w klinice - luty 2022

    👩 31 HSG - niedrożny lewy jajowód ❌AMH 1.91
    Kariotypy, cba, cytokiny ok Kir bx
    👦 36 wszystko ok

    Zostala 4.1.1 ❄

    2.05.23 - FET 🥰--> 01.2024 Buba 3430g 52 cm 🩷

    11.06.25 - FET 🥰--> 02.2026 Bubus 3690g 53cm💙
‹‹ 44 45 46 47 48 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ