Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍀🌺🪷🌼🍓IVF Maj 🍓🌼🪷🌺🍀
Odpowiedz

🍀🌺🪷🌼🍓IVF Maj 🍓🌼🪷🌺🍀

Oceń ten wątek:
  • Sto_krotka Autorytet
    Postów: 1665 1790

    Wysłany: 14 maja 2023, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zbadałam już 3x bhcg, chyba wystarczy 🤔
    Jak miałyście średnio wizyty i co kiedy można zobaczyć? Jutro 13dpt, beta pewnie >1000 to pecherzyk jedynie w najbliższych dniach?

    Ostatnio to Dr mi pisała kiedy mam się pojawić a teraz chwilowo nic nie wiem👀

    Ps. Boję się 😱

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2023, 21:52

    2021 (4FET)💙
    2022 naturals 💔
    2023 (5FET)ostatni 💝 ❄ 3.1.2 🙏🍀
    3-7dpt II, 7dpt bhcg 83,32| 9dpt 267,7| 11dpt 626,6 🙏 | 17dpt 6006,0
  • Poziomka 123 Przyjaciółka
    Postów: 83 157

    Wysłany: 14 maja 2023, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam wizytę 25dpt

    Sto_krotka lubi tę wiadomość

    Stymulacja 01.02.2022
    Dwa zarodki 4aa i 4ab
    Transfer odroczony, problemy z tarczycą
    Transfer 12.04.2023 udany ❤️💪
  • dallia Autorytet
    Postów: 2696 3770

    Wysłany: 15 maja 2023, 05:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sto_krotka wrote:
    Dziewczyny, zbadałam już 3x bhcg, chyba wystarczy 🤔
    Jak miałyście średnio wizyty i co kiedy można zobaczyć? Jutro 13dpt, beta pewnie >1000 to pecherzyk jedynie w najbliższych dniach?

    Ostatnio to Dr mi pisała kiedy mam się pojawić a teraz chwilowo nic nie wiem👀

    Ps. Boję się 😱

    Piekna beta 😍 ja dostałam informacje ze moge przyjść albo ok 20dpt ale bedzie tylko pecherzyk albo sie wstrzymac tydzien i juz powinno byc serducho wiec ide dopiero 29 maja

    Gosia Samosia, Sto_krotka lubią tę wiadomość

    age.png

    age.png

    starania od marca 2020🙏
    leczenie w klinice - luty 2022

    👩 31 HSG - niedrożny lewy jajowód ❌AMH 1.91
    Kariotypy, cba, cytokiny ok Kir bx
    👦 36 wszystko ok

    Zostala 4.1.1 ❄

    2.05.23 - FET 🥰--> 01.2024 Buba 3430g 52 cm 🩷

    11.06.25 - FET 🥰--> 02.2026 Bubus 3690g 53cm💙
  • K!n!aa Koleżanka
    Postów: 60 19

    Wysłany: 15 maja 2023, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateM wrote:
    Lub na tak głębokie problemy, których póki co najpopularniejsze badania nie są w stanie wychwycić. 🤷‍♀️

    Te kilka procent , które ma wszystko przebadane, a dalej transfer zdrowych zarodków nie zaskakuje.

    Mam nadzieję, że to nie o mnie... Pierwszy cykl z encortonem i czekam za miesiączką i ani widu ani słychu . Dzisiaj 31 dzień cyklu :( Wszystkie terminy razem z szpitalem właśnie się rozjeżdżają :(
    Co robić?

    Starania od 09.2021
    🔸03.2023 HSG-lewy niedrożny, prawy o wątpliwej drożności
    🔸04.2023 zakwalifikowani do ivf- czynnik jajowodowy
    🔸06.2023 protokół długi
    🔸07.2023 świeży transfer
    🔸Beta 10dpt: 129
    🔸36 t.c. Czekamy na spotkanie z naszą córeczką 🤱🏻💞
    ♀️AMH:2,9 ♂️ Morfologia:4%
  • kamisia Autorytet
    Postów: 20618 21922

    Wysłany: 15 maja 2023, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sto_krotka wrote:
    Dziewczyny, zbadałam już 3x bhcg, chyba wystarczy 🤔
    Jak miałyście średnio wizyty i co kiedy można zobaczyć? Jutro 13dpt, beta pewnie >1000 to pecherzyk jedynie w najbliższych dniach?

    Ostatnio to Dr mi pisała kiedy mam się pojawić a teraz chwilowo nic nie wiem👀

    Ps. Boję się 😱

    Przy takich wartościach i przyrostach wystarczy. Ja byłam w 27dpt i było już serduszko. Jeśli chcesz iść na pęcherzyk to możesz umówić się np 16dpt. A jak chcesz poczekać na serduszko to około 23-24 dpt powinno już być.

    Krakowska, Sto_krotka lubią tę wiadomość

    🔸 86' 🔸10 lat starań🔸 Brak lewego jajnika, brak jajowodów 🔸insulinooporność 🔸PAI-1 4G hetero🔸
    07.2019 - I procedura ICSI - 23.07 - pobrano 7 komórek - jeden zarodek 8B2 - beta 10dpt <1,1 ☹️
    09/10.2019 - II procedura ICSI (zwiększona dawka metforminy + koenzym Q10 + Elonva na start stymulacji) - pobrano 7 komórek - mamy ❄️❄️❄️❄️(5.1.2, 4.1.1, 4.1.2, wczesna blastka)
    12.11.19 - FET blastki 5.1.2 - prog 3,7 ☹️- beta 8dpt <1,1 ☹️
    07.01.2020 - FET blastki 4.1.1 - prog 22,20 ➡️ 6dpt beta - 35,1 / prog - 6,3 ➡️8dpt beta - 87,4 / prog -24,2➡️10dpt beta- 173 / prog -8,0➡️14dpt beta- 880 / prog -30 .......... 27dpt jest <3
    🔹mamy jeszcze ❄️❄️

    Kubuś <3 38tc - 11.09.2020 - 5:30 - 4600g - 59cm 😊
  • Iga89 Autorytet
    Postów: 773 1410

    Wysłany: 15 maja 2023, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sto_krotka wrote:
    Dziewczyny, zbadałam już 3x bhcg, chyba wystarczy 🤔
    Jak miałyście średnio wizyty i co kiedy można zobaczyć? Jutro 13dpt, beta pewnie >1000 to pecherzyk jedynie w najbliższych dniach?

    Ostatnio to Dr mi pisała kiedy mam się pojawić a teraz chwilowo nic nie wiem👀

    Ps. Boję się 😱
    Ja idę jutro 21 dpt, w 13 dpt moja Pani doktor widziała zarys pęcherzyka, a Ty też widze ze masz duże bety, ja już w 17 dpt mialam bede ponad 8000 więc teraz to już mam nadzieję że jutro zobacze pęcherzyk z zarodki em :)

    I ja też się boję jak cholera!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2023, 07:43

    Sto_krotka lubi tę wiadomość

    Starania od 2017
    Decyzja o in vitro w 2022
    4 transfery w tym 3 ciaze biochemiczne.
    5 transfer udany, cykl sztuczny, z pomocą immunologa (antybiotyk na stan zapalny organizmu)

    25.04.2023( acard,heparyna ,encorton)💉
    4 dpt ⏸️,9 dpt 217,11 dpt 569,15 dpt 3539
    23.05.2023-28dpt mamy ♥️
    39+4-3100🩵

    Wracamy po rodzeństwo
    16.01.2026(acard,heparyna,encorton) 💉
    5dpt ⏸️ 15 ,7 dpt 43.7,10 dpt 149,12 dpt 310,14 dpt 969
    19 dpt 5422
    14.02.26 29dpt mamy ♥️

    Czeka❄️5.2.2

    age.png

    preg.png
  • Iga89 Autorytet
    Postów: 773 1410

    Wysłany: 15 maja 2023, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj znowu plamienia, jade na bete zobaczymy czy wszystko dobrze....

    Starania od 2017
    Decyzja o in vitro w 2022
    4 transfery w tym 3 ciaze biochemiczne.
    5 transfer udany, cykl sztuczny, z pomocą immunologa (antybiotyk na stan zapalny organizmu)

    25.04.2023( acard,heparyna ,encorton)💉
    4 dpt ⏸️,9 dpt 217,11 dpt 569,15 dpt 3539
    23.05.2023-28dpt mamy ♥️
    39+4-3100🩵

    Wracamy po rodzeństwo
    16.01.2026(acard,heparyna,encorton) 💉
    5dpt ⏸️ 15 ,7 dpt 43.7,10 dpt 149,12 dpt 310,14 dpt 969
    19 dpt 5422
    14.02.26 29dpt mamy ♥️

    Czeka❄️5.2.2

    age.png

    preg.png
  • Kaśka Furiatka Autorytet
    Postów: 2630 10168

    Wysłany: 15 maja 2023, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga89 wrote:
    U mnie dzisiaj znowu plamienia, jade na bete zobaczymy czy wszystko dobrze....

    Zwiększyłaś proga jak się zaczęły?

    Gosia Samosia lubi tę wiadomość

    age.png
    Obustr. niedrożność, PCOS
    AMH 5,55 (10.22); FSH 8,42.
    FV R2_4070A>G - hetero
    MTHFR 677C>T - hetero
    PAI-1 4G - homo
    ☀️ I proc:
    03.22 - 11 komórek, ❄️❄️❄️❄️
    🍀22.03 - 10dpt beta 3,52🍀18.04 ❄️ 7 dpt beta <1,10 🍀16.05 ❄️ 9dpt beta <0,1🩸19.08 scratching, histero z cd138;🍀19.09 ❄️ 5dpt 0,20; 7dpt-19,01; 9dpt-71,72; 11dpt-120,90; 14dpt-199,60; 18dpt-15,38 CB🍀naturals 13.11-70,58, 14.11-107,30, 16.11-261, 18.11-592,50, 21.11-1089 CP
    ☀️ II proc:
    11.01.23 - 14 komórek, ❄️❄️❄️
    🍀16.01 Świeżaczka (3bb)
    23.01(7dpt)112,3; 25.01(9dpt) 250,6
    27.01(11dpt)560,9; 30.01(14dpt)3324; 31.01 (15dpt)GS 5mm; 14.02 (29dpt) jest ❤️
    28.03 (12+4) - pren - ok
    23.05 (20+4) - połówk - ok
    25.07 (29+4) - pren - ok - 1649g
    28.09.23 (38+6) 🎂 Nasz Skarb jest z nami ❤️ 3740g, 56cm, 10pkt! ❤️
  • Iga89 Autorytet
    Postów: 773 1410

    Wysłany: 15 maja 2023, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka Furiatka wrote:
    Zwiększyłaś proga jak się zaczęły?
    Tak zwiększyłam, nie jest tego dużo, znikome ilości, ale martwią jednak

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2023, 08:16

    Starania od 2017
    Decyzja o in vitro w 2022
    4 transfery w tym 3 ciaze biochemiczne.
    5 transfer udany, cykl sztuczny, z pomocą immunologa (antybiotyk na stan zapalny organizmu)

    25.04.2023( acard,heparyna ,encorton)💉
    4 dpt ⏸️,9 dpt 217,11 dpt 569,15 dpt 3539
    23.05.2023-28dpt mamy ♥️
    39+4-3100🩵

    Wracamy po rodzeństwo
    16.01.2026(acard,heparyna,encorton) 💉
    5dpt ⏸️ 15 ,7 dpt 43.7,10 dpt 149,12 dpt 310,14 dpt 969
    19 dpt 5422
    14.02.26 29dpt mamy ♥️

    Czeka❄️5.2.2

    age.png

    preg.png
  • Kaśka Furiatka Autorytet
    Postów: 2630 10168

    Wysłany: 15 maja 2023, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga89 wrote:
    Tak zwiększyłam, nie jest tego dużo, znikome ilości, ale martwią jednak

    Wcale się nie dziwię, bo za każdym razem jechałam w panice na IP sprawdzać. Mam nadzieje, ze zwykłe naczynko, choćby od aplikacji proga. Trzymam kciuki za piękny przyrost 🤞🍀

    age.png
    Obustr. niedrożność, PCOS
    AMH 5,55 (10.22); FSH 8,42.
    FV R2_4070A>G - hetero
    MTHFR 677C>T - hetero
    PAI-1 4G - homo
    ☀️ I proc:
    03.22 - 11 komórek, ❄️❄️❄️❄️
    🍀22.03 - 10dpt beta 3,52🍀18.04 ❄️ 7 dpt beta <1,10 🍀16.05 ❄️ 9dpt beta <0,1🩸19.08 scratching, histero z cd138;🍀19.09 ❄️ 5dpt 0,20; 7dpt-19,01; 9dpt-71,72; 11dpt-120,90; 14dpt-199,60; 18dpt-15,38 CB🍀naturals 13.11-70,58, 14.11-107,30, 16.11-261, 18.11-592,50, 21.11-1089 CP
    ☀️ II proc:
    11.01.23 - 14 komórek, ❄️❄️❄️
    🍀16.01 Świeżaczka (3bb)
    23.01(7dpt)112,3; 25.01(9dpt) 250,6
    27.01(11dpt)560,9; 30.01(14dpt)3324; 31.01 (15dpt)GS 5mm; 14.02 (29dpt) jest ❤️
    28.03 (12+4) - pren - ok
    23.05 (20+4) - połówk - ok
    25.07 (29+4) - pren - ok - 1649g
    28.09.23 (38+6) 🎂 Nasz Skarb jest z nami ❤️ 3740g, 56cm, 10pkt! ❤️
  • AsiaiHelenka Autorytet
    Postów: 1471 1483

    Wysłany: 15 maja 2023, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sto_krotka wrote:
    Dziewczyny, zbadałam już 3x bhcg, chyba wystarczy 🤔
    Jak miałyście średnio wizyty i co kiedy można zobaczyć? Jutro 13dpt, beta pewnie >1000 to pecherzyk jedynie w najbliższych dniach?

    Ostatnio to Dr mi pisała kiedy mam się pojawić a teraz chwilowo nic nie wiem👀

    Ps. Boję się 😱
    Ja miałam wizytę 27 dpt

    Sto_krotka lubi tę wiadomość

    1 podejście i Helenka 😀
    Później 5 nieudanych podejść w tym jedno poronienie
    Oczekiwanie na test ....
    7 dpt beta 26,9
    9 dpt 94,2
    13 dpt 343,3
    27 dpt ❤️
    age.png
    age.png
  • Iga89 Autorytet
    Postów: 773 1410

    Wysłany: 15 maja 2023, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka Furiatka wrote:
    Wcale się nie dziwię, bo za każdym razem jechałam w panice na IP sprawdzać. Mam nadzieje, ze zwykłe naczynko, choćby od aplikacji proga. Trzymam kciuki za piękny przyrost 🤞🍀
    Dziekuje :) 🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🤞🤞🤞🤞

    Starania od 2017
    Decyzja o in vitro w 2022
    4 transfery w tym 3 ciaze biochemiczne.
    5 transfer udany, cykl sztuczny, z pomocą immunologa (antybiotyk na stan zapalny organizmu)

    25.04.2023( acard,heparyna ,encorton)💉
    4 dpt ⏸️,9 dpt 217,11 dpt 569,15 dpt 3539
    23.05.2023-28dpt mamy ♥️
    39+4-3100🩵

    Wracamy po rodzeństwo
    16.01.2026(acard,heparyna,encorton) 💉
    5dpt ⏸️ 15 ,7 dpt 43.7,10 dpt 149,12 dpt 310,14 dpt 969
    19 dpt 5422
    14.02.26 29dpt mamy ♥️

    Czeka❄️5.2.2

    age.png

    preg.png
  • AsiaiHelenka Autorytet
    Postów: 1471 1483

    Wysłany: 15 maja 2023, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga89 wrote:
    U mnie dzisiaj znowu plamienia, jade na bete zobaczymy czy wszystko dobrze....
    Kochana odpoczywaj dużo w moim przypadku pomogło i nie mam już plamien . Staram się oszczędzaj ile się da chociaż przy 16 miesięcznym dziecku nie jest to proste

    Iga89 lubi tę wiadomość

    1 podejście i Helenka 😀
    Później 5 nieudanych podejść w tym jedno poronienie
    Oczekiwanie na test ....
    7 dpt beta 26,9
    9 dpt 94,2
    13 dpt 343,3
    27 dpt ❤️
    age.png
    age.png
  • Kiraaa Autorytet
    Postów: 706 380

    Wysłany: 15 maja 2023, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jestem 5 dni po transferze. Cały czas mam takie lekkie plamienia w kolorze kawy z mlekiem. Czy to jest normalne? Czy któraś z Was też tak miała? Wiem, ze niby mogą pojawiać się plamienia implantacyjne, ale martwię się ze tak długo :(

    starania od 06.2022
    👩🏼31 lat
    hashimoto; cienkie endo; MTHFR, PAI-1; cytokiny - ❌
    cross match 12% ➡️24,5 %➡️26,9% ❌
    AMH 4,1; kariotyp; hormony; Kir Bx , ANA i ANA 3 ; immunofenotyp; krzywa cukrowa i insulinowa; homocysteina; zespół antyfosfolipidowy✅
    ALLO - MLR 30,6 % ▶️ 46,8% ✅
    zespół ashermana ❌usunięte zrosty ✅

    👦🏻 33 lata
    oligospermia❌podwyższona prolaktyna i tsh ❌HLA DQ2/DQ8 ❌
    Kariotyp; badanie urologiczne; genetyka; kariotyp; HLA-C1-C1- ✅

    INVIMED POZNAŃ
    I IVF - ICSI -14 🥚▶️4 ❄️
    2 transfery ❌3 transfer - 2❄️ - 8+2 empty sac💔

    MEDART
    II IVF -IMSI/MACS- 6.05.2024 - 20 🥚▶️3❄️po PGT-a 2❄️✅
    transfer ❄️5.1.1. - cb 💔
    transfer ❄️5.2.1. - 8+1 empty sac 💔
    III IVF IMSI / MACS / aktywacja oocytów - 9.05.2025 - 20 🥚-> 6❄️- 5 ❄️po PGT-A ✅+ 1❄️ wynik nieinformatywny
    26.08.25 - transfer 5.1.1. ❌
    21.09.25 - - transfer 5.1.1. ❌
    29.11. histeroskopia
  • KasiaC Autorytet
    Postów: 2320 1836

    Wysłany: 15 maja 2023, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w zaleceniach po transferze mialam pierwsza wizytę planować 23-25 dpt.

    Czy wiecie czy profil cytokin CBA i KIR trzeba badać na czczo czy mozna być po kawie ?

  • dallia Autorytet
    Postów: 2696 3770

    Wysłany: 15 maja 2023, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaC wrote:
    Ja w zaleceniach po transferze mialam pierwsza wizytę planować 23-25 dpt.

    Czy wiecie czy profil cytokin CBA i KIR trzeba badać na czczo czy mozna być po kawie ?

    nie wiem jak cba ale KIR napewno nie trzeba na czczo

    KasiaC lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png

    starania od marca 2020🙏
    leczenie w klinice - luty 2022

    👩 31 HSG - niedrożny lewy jajowód ❌AMH 1.91
    Kariotypy, cba, cytokiny ok Kir bx
    👦 36 wszystko ok

    Zostala 4.1.1 ❄

    2.05.23 - FET 🥰--> 01.2024 Buba 3430g 52 cm 🩷

    11.06.25 - FET 🥰--> 02.2026 Bubus 3690g 53cm💙
  • KateM Autorytet
    Postów: 5968 8105

    Wysłany: 15 maja 2023, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaC wrote:
    Ja w zaleceniach po transferze mialam pierwsza wizytę planować 23-25 dpt.

    Czy wiecie czy profil cytokin CBA i KIR trzeba badać na czczo czy mozna być po kawie ?

    CBA nie musi być na czczo, u mnie robią w mieście 16-18, tylko pamiętaj by nie było antybiotyku i chorób w ostatnim czasie, bo może zepsuć wiarygodność wyniki. KIR tez nie musisz być na czczo, tam ważne tylko jak pobierają czy krew czy wymaz, jak wymaz to nie jeść i nie żuć gumy dłuższy czas przed.

    KasiaC lubi tę wiadomość

    kirAA, allo-mlr 0, morfo 0%,2%, Fragmentacja DNA - 28%,ŻPN II st
    Kariotyp❗️BT (11;22)
    03.2022 I IVF - Artemida Białystok
    09.03 punkcja ❄️❄️08.04 transfer 1AA ❄️ 10dpt < 1.1 05.05 transfer 3AA ❄️ 6-6,8-11,10-5 cb💔🖤
    06.2022 II IVF długi protokół
    04.07 punkcja❄️❄️❄️❄️ 08.09 transfer 1BB, accofil + acard 14.09 6dpt <0.2 🖤09.10 transfer 4AA accofil+acard 4dpt - 3,7 6dpt-8,2 8dpt - 4.6 💔🖤
    09.11 transfer 4AA 6-3.5,8-17,9-25,10-27,12-18💔🖤
    14.12 transfer 3AB 5 -13,7 - 27.1 💔🖤
    16.01.2023 - Invimed Wrocław - start
    13.02 punkcja
    8❄️ zbadanych 2❄️BT
    19.04 - 7 transfer 4AA
    4dpt 9, 7dpt 45,10dpt 243, 13dpt 810, 15dpt 1872, 17dpt 3401, 27dpt usg + wlew ivig
    21w3 440g chłopaka 🐥
    28w5 1438g chłopaka🐥
    35w3 2700g chłopaka 🐣
    age.png
  • KateM Autorytet
    Postów: 5968 8105

    Wysłany: 15 maja 2023, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiraaa wrote:
    Dziewczyny, jestem 5 dni po transferze. Cały czas mam takie lekkie plamienia w kolorze kawy z mlekiem. Czy to jest normalne? Czy któraś z Was też tak miała? Wiem, ze niby mogą pojawiać się plamienia implantacyjne, ale martwię się ze tak długo :(

    Miałam plamienia często od transferu do odpadnięcia kropka, sprawdz proga, zgłoś to lekarzowi, może scolpolan i magnez by wyciszyć organizm trzeba…?

    kirAA, allo-mlr 0, morfo 0%,2%, Fragmentacja DNA - 28%,ŻPN II st
    Kariotyp❗️BT (11;22)
    03.2022 I IVF - Artemida Białystok
    09.03 punkcja ❄️❄️08.04 transfer 1AA ❄️ 10dpt < 1.1 05.05 transfer 3AA ❄️ 6-6,8-11,10-5 cb💔🖤
    06.2022 II IVF długi protokół
    04.07 punkcja❄️❄️❄️❄️ 08.09 transfer 1BB, accofil + acard 14.09 6dpt <0.2 🖤09.10 transfer 4AA accofil+acard 4dpt - 3,7 6dpt-8,2 8dpt - 4.6 💔🖤
    09.11 transfer 4AA 6-3.5,8-17,9-25,10-27,12-18💔🖤
    14.12 transfer 3AB 5 -13,7 - 27.1 💔🖤
    16.01.2023 - Invimed Wrocław - start
    13.02 punkcja
    8❄️ zbadanych 2❄️BT
    19.04 - 7 transfer 4AA
    4dpt 9, 7dpt 45,10dpt 243, 13dpt 810, 15dpt 1872, 17dpt 3401, 27dpt usg + wlew ivig
    21w3 440g chłopaka 🐥
    28w5 1438g chłopaka🐥
    35w3 2700g chłopaka 🐣
    age.png
  • bajkaa Autorytet
    Postów: 691 2039

    Wysłany: 15 maja 2023, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry w poniedziałek 🌺🤓

    Nie wiem, jak u Was, ale w Poznaniu pogoda nie rozpieszcza - pada od wczesnego rana i nic, tylko spać - pogoda typowo kocykowa 🤪

    Dziś trzymamy kciuki za:
    - Nimfadora - beta 🩸💉🤞
    - KasiaC - beta 🩸💉🤞
    - batka - transfer 🍀🐣🍟

    I za wszystkie sikacze i bety z ukrycia również 😁

    kamisia, Kari_bu, Gosia Samosia, Rakieta_P🚀, izabelka90, KateM, fortunate_bunia, Karenka, Angel24, Kasiek.28, KasiaC, Baby.baby86 lubią tę wiadomość

    Ona - 39l
    Hashimoto z niedoczynnością tarczycy, insulinooporność, stan przedcukrzycowy

    On - 41l
    Azoospermia, nadciśnienie

    Starania od 01/2022, w klinice niepłodności od 07/2022 ze względu na wiek (Invimed Poznań)

    14.04 - punkcja i ostatecznie 4 zarodki na zimowisku ❄️❄️❄️❄️
    15.06 - FET 4BA
    4 dpt - beta 10,5 prog 53
    6 dpt - beta 74,5 prog 52
    8 dpt - beta 228 prog >59,97
    11 dpt - beta 939 prog 11,49
    15 dpt - beta 6477 prog 11,27
    25 dpt - beta 44944 prog 16,74
    25 dpt - USG: 6,9mm glutka z bijącym serduszkiem ❤️
  • dallia Autorytet
    Postów: 2696 3770

    Wysłany: 15 maja 2023, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bajkaa wrote:
    Dzień dobry w poniedziałek 🌺🤓

    Nie wiem, jak u Was, ale w Poznaniu pogoda nie rozpieszcza - pada od wczesnego rana i nic, tylko spać - pogoda typowo kocykowa 🤪

    Dziś trzymamy kciuki za:
    - Nimfadora - beta 🩸💉🤞
    - KasiaC - beta 🩸💉🤞
    - batka - transfer 🍀🐣🍟

    I za wszystkie sikacze i bety z ukrycia również 😁

    kciuki <3

    ja dzisiaj kolejna beta 13dpt
    jakis ten maj transferowo betowy mało punkcji i stymulacji chociaż coś sie przewijało
    mnie proszę wstępnie zapisać na pierwsze USG 29 maja 📆

    KateM lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png

    starania od marca 2020🙏
    leczenie w klinice - luty 2022

    👩 31 HSG - niedrożny lewy jajowód ❌AMH 1.91
    Kariotypy, cba, cytokiny ok Kir bx
    👦 36 wszystko ok

    Zostala 4.1.1 ❄

    2.05.23 - FET 🥰--> 01.2024 Buba 3430g 52 cm 🩷

    11.06.25 - FET 🥰--> 02.2026 Bubus 3690g 53cm💙
‹‹ 92 93 94 95 96 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementy w ciąży – co naprawdę jest potrzebne?

Ciąża to czas pełen radości, ale i wyzwań. Jednym z najważniejszych aspektów, o które należy zadbać, jest odpowiednie odżywianie. Kobiety w ciąży często słyszą o konieczności suplementacji, ale które składniki są naprawdę niezbędne?

CZYTAJ WIĘCEJ

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ